>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Luźna dyskusja Serie A - w sezonie 2022/2023 -Dyskusja, Newsy, Transfery, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2022-06-5 o 18.19.21.png

Zrzut ekranu 2022-06-5 o 18.19.50.png

Ramowy kalendarz sezonu 2022/2023 w Serie A:

13-14 sierpnia 2022 -> Początek sezonu (pierwsza kolejka)

13 listopada 2022 – 4 stycznia 2023 -> przerwa spowodowana Mistrzostwami Świata w Katarze

4 czerwca – 38. kolejka Serie A (zakończenie sezonu)

Zapraszamy do dyskusji oraz do podawania Typów długoterminowych popartych analizą.
1070x120.jpg
 

Załączniki

ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Romelu Lukaku wraca do Interu!
⚫️
🔵
✍️

8 mln euro za wypożyczenie + bonusy za osiągnięcia Interu w nowym sezonie.
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Romelu Lukaku na zasadzie rocznego wypożyczenia trafia ponownie do Interu Mediolan.
29-letni Belg wraca na Stadio Giuseppe Meazza po rocznej przerwie w ramach odpłatnego wypożyczenia w wysokości ośmiu milionów euro i bonusów sięgających czterech milionów euro, których aktywacja została uzależniona od rezultatów indywidualnych zawodnika oraz całej drużyny. W umowie zawartej pomiędzy stronami nie znalazła się opcja wykupu.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Romelu Lukaku na zasadzie rocznego wypożyczenia trafia ponownie do Interu Mediolan.
29-letni Belg wraca na Stadio Giuseppe Meazza po rocznej przerwie w ramach odpłatnego wypożyczenia w wysokości ośmiu milionów euro i bonusów sięgających czterech milionów euro, których aktywacja została uzależniona od rezultatów indywidualnych zawodnika oraz całej drużyny. W umowie zawartej pomiędzy stronami nie znalazła się opcja wykupu.
OFICJALNIE: André Onana został ogłoszony jako nowy piłkarz Interu Mediolan.
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Paul Pogba przeszedł do Juventusu na zasadzie wolnego transferu.
29-letni Francus podpisał z nowym klubem umowę ważną do 30 czerwca 2026 roku i będzie zarabiał osiem milionów euro netto za sezon plus bonusy. Będzie występował w koszulce z numerem 10.
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Paulo Dybala na zasadzie wolnego transferu przechodzi do AS Romy.
Umowa Argentyńczyka z nowym klubem ma obowiązywać do końca czerwca 2025 roku. Zawodnik będzie występował w koszulce z numerem 21.

Gleison Bremer przenosi się z Torino do Juventusu za 41 milionów euro, do których może dojść osiem milionów z tytułu bonusów.
Kontrakt Brazylijczyka z nowym klubem będzie ważny do 30 czerwca 2027 roku.
 
Ostatnia edycja:
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Polecalem na zeszly sezon granie wygranych mistrza ponizej 27.5, teraz raczej odradzam bo jak dla mnie bedzie duza roznica pomiedzy topka, a resztą. Zresztą D'aversa powiedzial, ze w tym sezonie bedzie latwiej sie utrzymac w Serie A niz awansowac z Serie B i ja sie pod tym napewno podpisuje. Ja sobie podzielilem wszystkie zespoly na 7 grup, w ktorych moim zdaniem sie zakreca w tym sezonie. Wiadomo, jeszcze tranfery beda, ale pewne typy juz pogralem, bo fortuna ladnie kursy zbila i trzeba bylo :)

1. Pewny spadek:
a) Cremotese

Po pierwsze bieniaminek bazuje na tym, ze wypozycza graczy i nie ma za bardzo mocnego skladu. Tutaj odeszlo sporo graczy, ktorzy wywalczyli awans, nie bede pisal nazwisk bo nawet mi nic nie mowia, napisze ile meczy rozegrali w tamtym sezonie : 8,9,14,36,35,27,12. Jest to dosyc znaczaca liczba i dla mnie raczej nie ma szans na utrzymanie sie w najwyzszej klasie rozgrywkowej. Do tego trener sie zmienil i przyszedl zupelnie nowy. Kogo sciagneli narazie ? Chiriches, Ghilone i Vasquez, raczej bez szalu i to bardziej obrona niz atak. Ten pierwszy to byly gracz Sassuolo i defensywa nie nalezala do najlepszych punktow, reszta to Genoa jak sie nie myle i tez bez rewelacji. Najmniejszy budzet ze wszystkich zespolow, niby hajs nie gra, ale nie ma opcji, ze sie utrzymaja moim zdaniem.

b) Salernitana
Odeszli Djuric 33 meczy, Ederson 15 meczy, Verdi 15 meczy, Bonazzoli 32 mecze, Zoerta 29 mecze, Kastanos 26 mecze, Ranieri 27 meczy, Ruggeri 14 mecze, Dragusin 7 meczy. Wiecie ile bramek Ci zawodnicy zdobyli w poprzednim seoznie? 25.. a ile lacznie Salernitana? 33... Jak mozna sobie to policzyc jest okolo 75% bramek. Kto tam bedzie gral? Mowi sie o Piatku, ale bez zartow, jak chlopak ma tyle okazji we Fiorentinie, to tutaj bedzie mial o wiele mniej i ile tych bramek ma strzelic.. Do tego wiekowy Ribery. Jakby tego bylo malo zrobili swoj najwiekszy tranfer - Lovato. I co? Sparing chyba z nasza Wieczysta i kontuzja. Do tego znamy historie z Nicola jak to utrzymuje zespol zeby nastepny sezon juz mnie slaby. To juz pokazalo Udinese w ostatnim meczy gdzie ich miejsce i dla mnie zaraz po Cremotese to glowny kandydat do spadku. Usune konto na tym forum, jesli przynajmniej jeden z tych zespol nie znajdzie sie w serie B, obiecuje.

2. Walka o utrzymanie
a) Spezia

Po pierwsze najwiekszy blad dzialaczy to zwolnienie Motty, ktory tutaj wykonal kawal swietnej pracy, Przyszedl facet, ktory gral antyfutbol w Udinese, do skutku defensywa gra co moim zdaniem tutaj nie ogarnie. Do tego odeszli Eric ( najlepszy obronca), Kovalenko, Colley i Salcedo. Te transfery przychodza spoko ogolnie, nie mam co mowic/ Caldara z Milanu, Ekdal z Sampdorii i dzisiaj info Bartek z Fiorentiny, wiec to na plus. Do tego gra tam Verde, wiec jeden z lepszych do ogladania graczy w tym zespole.

b) Lecce
Ciekawy jestem drugiego z beniaminkow. Po pierwsze odszedl Coda, a wiec najlepszy strzelec tego zespolu z ostatnich dwoch sezonow, do tego Barreca z 22 meczami. Trener zostal ten sam, do tego odrazu wzieli Ceesaya z Zurichu, ktory w 33 meczach ma 20 goli i 10 asyst co jest fajnym wynikiem i moze byc ok. Do tego Falcone z Sampdorii, bez rewelacji, Frabotta z Juve, tu juz calkiem fajnie, bo to dobry wychowanek, Askildena z Sampdorii, tez w miare spoko, no i Colombo ze Spal. Dla mnie zachowanie graczy + uzupelnienie ubytkow na plus dla Lecce.

c) Monza
No i tu mamy jedno z najlepszych transferow. To jest mistrzostwo swiata co robi Mozna- po pierwsze Caprari z Hellasu, ktory jak ktos oglada wloska pilke wie, ze to glownie on rzadzil w Hellasie, zreszta powolanie do reprezentacji mowi wiele. Po drugie wypozyczenie Sensiego, ktory gdyby tylko nie kontuzja pewnie teraz by biegal w Interze, pomimo wielki talent i pomogl mocno Sampdorii sie utrzymac. Pessina z Atalanty, to samo mega talent, reprezentant kraju, naprawde kozak. Dwa nabytki z Cagliari- lider defensywy Carboni, i jeden z lepszych bramkarzy z tych slabszych zespolow czyli Cragno. Do tego Ranochia. Tutaj jeszcze sie mowi juz o Petangnie z Napoli. No ja kupuje ten zespol i dla mnie naprawde ciekawa ekipa sie szykuje. Sam sie zastnawiam czy ich nie umiescic wyzej w swojej tablce malej :p

d) Sampdoria
Odeszli Sensi, Askilden, Falcone, Ekdal, Thorsby, a nikt nie przyszedl znaczany poza wracajacym z wypozyczniea Bonazzolim i Depaolim. No dla mnie narazie Sampdoria spi, zobaczymy co bedzie dalej, Srodek pola mega oslabiony jest.

e) Empoli
Odszedl Zurkowski, Asllanii do Interu, Romagnoli, Verre, La Mantia, Pinamonti, Di Francesco, Benassi i Marchizza. Troche slaba bo to czolowi gracze, przynajmniej wiekszosc. Mowi sie tu o Bejramim jeszcze do Fiorentiny, ale w zamiast ma wrocic Szymek, wiec tyle dobrego. Przeszedl jeden z moich ulubionych pilkarzy we Wloszech - Destro, ktory jest kotem. Juz w sparingu trafil, gral ostatnio w Genoi, ale jak masz pol akcji na mecz to nie ma co sie dziwic, ze masz malo goli na koncie. W Empoli o wiele wiecej sytuacji bedzie napewno. Do tego Marin z Cagliari, ujdzie, ale ostatni sezon bez formy, Winter z Juventut, nie wiem za wiele i Satriano z Interu, tez nic nie wiem, ale podobno kozak wyceniany na pare mln.

3. Spokojne utrzymanie
a) Bologna

Szkoda, ze Svanberg, Hickey odszeszli, a teraz jeszcze ma odejsc Theate. Oczywiscie lewa strona odrazu zalatana bo Greka z Cagliari i Cambiaso z Juventusu pozyczyli, ale ten srodek pola moze cierpiec bez Szweda. Brakuje jeszcze jakiegos transferu, bo wiemy jak chaotycznie gra Orsolini z Barrowem. Moj ulubiony klub we Wloszech i trzymam kciuki zeby z Mihajlovicem bylo wszystko ok.

b) Udinese
Tutaj dramat zarzadzanie i sam nie wiem czy ich nie umiescic w innej kategorii. Zmiana trenera na kogos kto trenowal sredniaka serie b nie wrozy nic dobrego. Zreszta wedlug bukow to on chyba jest jako glowny kandydat do zwolnienia w sezonie. Przyszedl niby Masina z Watford, ale to nie dziwi bo to ten sam wlasciciel. Odeszli Zeegalaar 14 meczy, Perez 20 mecz, Mari 15 meczy, Pussetto 28 meczy i Larsen 11 meczy. Ten ostatni to kozak, pomimo ze tylko tyle meczy zagral, Do tego odchodzi Molino, wiec najdrozszy pilkarz Zebr do Atletico, nie wiem, ale mozliwe, ze Perez bedzie wlaczony w ten transfer, Dla mnie to nic nie zmienia i bedzie tutaj lipa troche.

c) Torino
Gdyby nie Juric to bym umiescic Byki nizej, Ogarnijcie jacy gracze odeszli z tym sezonem: Belotti, Brekalo, Pobega, Mandragora, Praet, Ansaldi, Bremer. To wszyscy to czolowi gracze i ciezko bedzie ich zastapic. Narazie przyszedl Radonjic z Marsylii i wrocil Simone Verdi z Salernitny. Pewnie cos Ivan wykmini ale bez transferow narazie moze byc ciezko.

d) Hellas Werona
Po pierwsze odszedl Tudor, czyli gosciu ktory ulepil ten zespol, przyszedl nowy trener i nie powiem, ale dobre wyniki mial z Udinese jak sie nie myle, ale dla mnie Chorwat wyciagnal tutaj maxa. Do tego czlowiek orkiestra w tym zespole poszedl do Monzy- Caprari, lada moment Simeone idzie do Napoli, do Lazio odszedl lider defensywy- Casale 36 meczy, Sutalo 23 mecze i Depoli wrocil do Sampdy. Kto tu przyszedl? Sam szrot- Henry z Venezii, drewniany Djuric, ktory co prawda ma najwiecej wygranych pojedynkow glowkowych, ale to nie dziwne skoro w Salermo gralo sie na dosrodkowania tylko, tutaj nie przejdzie. Przyszedl jeszcze Piccoli, niby talent, ale nic nie gral ostatni sezon. 3 nowych napastniow ? no i kazdy warty siebie dla mnie. Do tego wrocil Magnani na obrone z wypozyczenia, gdzie nie gral nic. Na plus oczywscie srodek pola z Barkiem i Ilicem, no i to skrzydlo z Lazovicem i tym Wlochem, ale naziwsko mi wylecialo.

4. Top 10
a) Sassuolo

Odszedl Scamacca do West Hamu, ale juz w jego miejsce jest Alvarez za 12 mln, i chociaz liczb nic ma to skauci z tego klubu to jedni z lepszych wiec nie wierze, ze w ciemno tyle kasy by dali. Do tego wrocil na obrone Erlic, wiec razem z Ferrarim powinno byc ok w tym sezonie. Jakby tego bylo malo ogral sie w Empoli Marchizza i tez jest na zmiane zapewne w defenswie. Do tego jeszcze Thorstvedt z Genku, gdzie fajne liczby mial, mam nadzieje, ze to nie jest pod odejscie Fratessiego. Jezeli utrzymaja reszte graczy to spokojnie top8 dla mnie.

b) Fiorentina
Niby odszedl Torreira i Odrizola, ale juz tutaj fajne transfery jak chociaz Dodo z Szachtara, Madragora z Torino czy Jovic. Ten drugi czesto ma kontuzje, wiec jak bedzie gral to napewno bedzie git, do tego Jovic cos tam podobno w sparingach fajnie gra, wiec moze go odswieza. Do tego trener kozak, zostal tez Saponara, a wiec jak dla mnie jeden z lepszych tutaj. A no i wzieli Golliniego na bramke :p

5. Walka od LM
a) Roma

Najlepsze transfery w tym sezonie dla mnie. Dybala, Matic, Celik, do tego nikt nie odszedl. Zatrzymali Zaniolo to mega wazne. Do tego wraca Spinazzola, a wiec topka obroncow. Pellegrini w srodku, Abraham z przodu, tak jak nie lubie stylu Mourinho, tak wydaje mi sie, ze moga powalczyc dosyc odwaznie w tym sezonie.

b) Atalanta
Dla mnie przeplacila Atalanta za Edersona, dziwie sie ze nie chca Pezzeli jeszcze z Parmy skoro tak dobrze gral wedlug mnie. A tak to spokoj z transferami narazie, Stara Dama pytala o Muriela, ale chyba to tyle. Do tego na plus, ze nie graja w LM to moga sie bardziej skupic na lidze, chociaz dla mnie to moze byc ostatni sezon Gasperiniego w Atalancie, bo juz chyba za dlugo w niej siedzi i cos w ostatnim sezonie ewidentnie sie popsulo :p

c) Lazio Rzym
Jak nie ten zespol, naprawde dobre tranfery- MArcos Atnioni z Szachtara, Casale z Hellasu, Maximiliano na bramke z Granday za nie male pieniadze, Romagnoli z Milanu, ktory jak podkreslal od zawsze chcial grac dla Lazio. Do tego nikt znaczacy nie zostal sprzedany, a oczywiscie majsterszytkiem jest opchniecie Muriq za takie pieniadze, wiec na plus. Jak narazie Luis Alberti i Sergiej sa, wiec jak tak zostanie to moga powalczyc cos, chociaz juz gdzies byla pokazana spina Sarriego chyba z Acerbim.

d) Milan
Dramatyczne transfery tzn ich brak kompletny na ten moment i wieczna licytacja o kazdy pieniadz. Do tego nie ma Kessiego, dobra przyszedl Origi, ale to by bylo na tyle. Ja nie wierze w drugi taki sezon Milanu.

e) Napoli
Bez Mertensa, Insignie, Koulibaliego czy Ospiny, a tylko jak narazie transfer Gruzina. Do tego ostatnio konflikt Osimeha z trenerem, nie wyglada w tym sezonie najlepiej narazie Napoli.

6. Walka o majstra
a) Inter

Zaspali z transferami Bremera i Dybali, wiec lipa narazie. No powrot Lukaku, ale to juz wspomniane. Nadal bardzo mocni i bedzie topka.

b) Juventus
No fajne te transfery- Pogba, Di Maria, Bremer do tego wracajcy z ogrania Gatti i Fagioli, gdzie kapitalne recenzje zbieraja. Wiem, ze Pogba juz ma kontuzje i nie zagra przez miesiac, ale mi to nie przeszkadza. Jest Locatelli, Vlahovic, do tego fajna obrona, caly okres przygotowawczy, ja stawiam Stara Dame na pierwszym miejscu. Do tego jeszcze niby jakies 3 transfery maja byc, pytali o Firminio z Liverpoolu.


Moje typy:
Nie lubie mrozic pieniadzy po malych kursow, wiec odrazu podam typy z innych lig i krotko uzasadnie. Gram teraz bo jest bonus na fortunie bez podatku wiec tym bardziej polecam jutro pograć.
Glowny typ to jest Juventus- Milan 1 (bylo 1.55, jest 1.45) i Verona- Sassuolo 2 ( bylo 1.98, jest 1.70) i wokol tego buduje swoje ako. Napisze tez stawki, moze to komus pomoze wybrac.

stawka: 3000 zl
Juve- Milan 1
Hellas- Sassuolo 2
Lens - Nantes 1
Barca - Atletico 1
ako: 5.93 E efortuna


Rozmawialem na twiterze z gosciem co we francuskiej lidze siedzi i ocenil mi pare na 80-20, wiec ja biore, tym bardziej ,ze na sts jest juz 1.40.. Dwoch waznych graczy odeszlo, ale w ich miejsce odrazu nowi przyszli, w sparingu nawet Inter grali, a w kanarkach paru odeszlo i raczej beda w dolnej czesci tabeli. Barca z Lewym, Raphinia, Christansenem, Kessim, teraz chyba jeszcze Kounde i mowi sie o pilkarzu Chelsea z obrony. Biore bo zespol Simeone juz dawno to nie jest to samo.

stawka: 1500 zl
Juve- Milan 1
Hellas- Sassuolo 2
Hertha- Union 2
ako: 5,17 E efortuna


Tu podobnie, z gosciem co opisuje fajnie bundeslige rozmawialem i ocenil mi pare na 35-65, podobno Union fajne transfery i duzo, w tym Thorsbego, ktore kojarze z Sampdorii. Fortuna daje 1.85, zagraniczne buki 1.45, wiec mega value. Do tego sparing z Notingam rozegrali pare dni temu Union wygral 3:1. Hertha przegrala 1:0.

stawka 500 zl
Juve- Milan 1
Hellas- Sassuolo 2
Auxerre- Montpellier 2
Clermoot- Lorient 2
ako: 9.00 E efortuna


Blad buka, wiec gram. Auxerre bieniaminek, a Ci drudzy to regularnie okolice srodka tabeli. Do tego na bycie w najlepszej 10 buki placa odpowiednia 30 i 6.5 wiec skad ktos tu dal 50/50 pare ?! Dobra nie ma Cabelli juz w Montperie, ale i tak to biore, bo pare transferow zrobili.
Z Clermoot odeszlo chyba 3-4 waznych graczy, a Lorient bez zmian, do tego nowy trener, ktory od mlodzikow tutaj trenuje i to samo podpytalem- Clermoot o utrzymanie, a Lorient kolo 12 miejsca powinno sie zakrecic.

stawka 1500 zl
Juve- Milan 1
Hellas- Sassuolo 2
Arsenal- Newcastle 1
West Ham- Everton 1
ako:4.7 E efortuna


Arsenal jedno z lepszych transferow od lat, a Newcastle pomimo, ze kasa jest, bez rewelacji, trener fajny to prawda, ale watpie, ze beda lepiej od ekipy Artety. West Ham kupil Scamacce i Kostic, do tego obronca z Rennes za grube pieniadze. Pytali jeszcze o Zielinskiego, wiec chca kogos do pomocy, reszta skladu zostala, do tego moj ulubiony gracz z tych rejonow czyli Soucek. Everton sprzedal najlepszego gracza czy Richarlidsona, a narazie 0 zakupow, dla mnie zle dobrana para.

stawka 1000 zl
Milan- Roma 2
Sassuolo- Udinese 1
Barca- Atletico 1
ako: 7,34 S sts


Jak ktos gral szybciej to mial 5.00 na Rome w tej parze, na fortunie juz 2.75, ale sts trzyma 3.75, wiec gram. Dobry kurs na ten moment to minimalnie Milan faworyt, wiec value jest. Sassuolo musi byc lepsze od Udinese i tu nie ma opcja jak dla mnie. Reszta opisana juz.

stawka 500 zl
Juve top2
Inter - Milan 1
Hellas- Sassuolo 2
Newcastle West Ham 2
Arsenal top6
Barca- Atletico 1
ako: 19 E efortuna


Nie no West Ham underdogiem z Newcastle, bez zartow, tutaj kursy odwrotnie powinny byc wystawiane. Arsenal jak pisalem, fenomenalne transfery i sparing z Chelsea wiele juz mowi nam o sytuacji.

stawka 1000 zl
Juve- Milan 1
Hellas- Sassuolo 2
West Ham- Everton 1
Lens- Nantes 1
Hertha- Union 2
Barca- Atletcio 1
ako: 15.28 E efortuna


stawka 500 zl
Juve top2
Inter - Milan 1
Hellas- Sassuolo 2
Barca - Atletico 1
Auxerre- Montperrie 2
West Ham- Everton 1
Arsenal - Newcastel 1
Hertha- Union 2
ako : 32,01 E efortuna



Jak ktos gra to bledy buka
Clermont w serie b 2.00 @sportingbet u nas 1.35 XD
Juve- Napoli 1 1.50 @22bet u nas 1.20 max

Dopisze pozniej reszte
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2780
malin157 72,3K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
ja bym na pewno uważał z tym Montpellier bo to był najsłabszy zespół w Ligue1 w 2022r. - po prostu katastrofa co oni prezentowali, a do tego teraz w przygotowaniach nadal blado wyglądali - wszystkie sparingi w plecy w tym z Clermont 0:2...
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
No ja gram tylko dlatego, ze jest to value skoro kazdy buk ma roznice w kursach 3-4x pomiedzy tymi zespolami, a fortuna daje 50/50 to czemu nie korzystac, ale dzieki za info.

Dodatkowe info, Palomino podobno testy antydopingowe oblał i mozliwa dyskwalifikacja zawodnika Atalanty.
 
B 1,5K

bolo73

Użytkownik
Dla mnie za dużo powielanych typów w ako - to złą strategia generalnie. Każdy sezon niesie ze sobą niespodzianki typu, że ktoś teoretycznie mocny nie odpala i gra katastrofę oraz ktoś na kogo nie liczymy gra ponad stan. Tak było w ub. sezonie np. z Milanem i Veroną gdzie po odejściu Jurića nie wróżono jej za dobrze a jednak Tudor podołał. Typów nie neguję tylko nie pochwalam powielania w takiej skali. Osobiście nie lubię patrzeć na grę Juve bo po prostu nie jest ona porywająca a do tego ten ich minimalizm. Wkurzają mnie. Lubiłem Atalantę lecz ostatni sezon był słabszy. Podobno część zawodników ma dość Gaspariniego. Sassuolo także mi się podoba a dodatkowo to ekipa, która często odkręca wynik. Z tego co piszesz to Monza może zaskoczyć nas na plus bo transfery robią wrażenie. Pytanie jak to będzie w praktyce bo dwa lata temu eksperci stawiali beniaminka Brescie lub Lecce ale chyba to Brescia była jako ekipę do pewnego utrzymania a życie zweryfikowało to brutalnie. Jako kibic Lazio i Romy (tak wiem że nie lubią się i że generalnie to nie logiczne kibicować obydwu klubom, ale ja lubię rzymskie drużyny) cieszą mnie te wzmocnienia bo to korzystnie dla ligi. Widać Lotito odrobił lekcję a Tare wykonał robotę. Pozdro i dzięki za Twoją pracę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +66
ryan grant 27,6K

ryan grant

Użytkownik
Roma w top4 @2.35 iforbet – Juventus i Inter będą raczej poza zasięgiem Giallorossich, ale już Milan bez Kessiego i Napoli – tu zdecydowanie Roma nie jest na straconej pozycji. Zdrowy Spinazzola, ściągnięcie Dybali i jak na razie zatrzymanie Zanioli, to dla kibiców Romy bardzo dobre wiadomości. Do tego kilka powrotów z wypożyczeń min. Matic, więc będzie kim grać i bić się o LM, a może nawet i o coś więcej w tym sezonie. W innych bukach kurs na to zdarzenie oscyluje w granicach 1.60-2.00, zatem dla mnie kurs zdecydowanie do gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +536
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Dla mnie za dużo powielanych typów w ako - to złą strategia generalnie. Każdy sezon niesie ze sobą niespodzianki typu, że ktoś teoretycznie mocny nie odpala i gra katastrofę oraz ktoś na kogo nie liczymy gra ponad stan. Tak było w ub. sezonie np. z Milanem i Veroną gdzie po odejściu Jurića nie wróżono jej za dobrze a jednak Tudor podołał. Typów nie neguję tylko nie pochwalam powielania w takiej skali. Osobiście nie lubię patrzeć na grę Juve bo po prostu nie jest ona porywająca a do tego ten ich minimalizm. Wkurzają mnie. Lubiłem Atalantę lecz ostatni sezon był słabszy. Podobno część zawodników ma dość Gaspariniego. Sassuolo także mi się podoba a dodatkowo to ekipa, która często odkręca wynik. Z tego co piszesz to Monza może zaskoczyć nas na plus bo transfery robią wrażenie. Pytanie jak to będzie w praktyce bo dwa lata temu eksperci stawiali beniaminka Brescie lub Lecce ale chyba to Brescia była jako ekipę do pewnego utrzymania a życie zweryfikowało to brutalnie. Jako kibic Lazio i Romy (tak wiem że nie lubią się i że generalnie to nie logiczne kibicować obydwu klubom, ale ja lubię rzymskie drużyny) cieszą mnie te wzmocnienia bo to korzystnie dla ligi. Widać Lotito odrobił lekcję a Tare wykonał robotę. Pozdro i dzięki za Twoją pracę.
Ja sie zgadzam, ze to jest duzo typow, ale przy systemie w PL, musze kombinowac z min 3 meczami na kuponie aby nie bylo -14%. Ja tez nie lubie stylu Juventusu, ale wydaje mi sie, ze w tym sezonie Milan nie ma podjazdu. Vlahovic wspomnial, ze poprzedni sezon gral z lekka kontuzja, ale teraz juz jest w 100% gotowy,. do tego Di Maria naprawde fajne noty zbiera. Gra jest moze nudna, ale tak przeciez wygrywali juz mistrza. Pogba podobno na pierwszych pare meczow bedzie nie dostepny. Pewnie jakas niespodzianka bedzie w tym sezonie, ale tak kadrowo patrzac co naprawde nie wiem gdzie mozna sie jej spodziewac, moze Monza, Roma czy Lazio? Co do Lazio to spoko te transfery, chociaz podobno United znowu pyta o Milinkovica, zobaczymy jak to bedzie.
Z nowosci to Bonazzoli przeniosl sie do Salernitany, a w zasadzie wykupili go z Sampdorii, bo przeciez gral tam poprzedni sezon, mimo to jak widze u jednego z naszych bukow 2.60 na druzyne Nicoli w serie b to az szkoda nie pograc.
Sassuolo oglosilo, ze Berardi bedzie mial nowy numer na kolejny sezon wiec raczej zostaje, co jest na plus :)
Oby zostal Fratessi, bo przeciez po cos wzieli tego Norwega z Genku.
Czekam jeszcze az Napoli wezmie Simeone, ale to z tego co czytalem zalezne od transferu Petagny do Monzy.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +753
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Milan- Roma na fortunie z 5 na 2 zbite i Sassuolo - Hellas na Sassuolo z 1.9 na 1.3 :D
Poczekam na transfery jeszcze i napisze co mozna pograc, sa 3 typy, ale lepiej poczekac na potwierdzenie, do tego bardzo fajna opcja na bramki zawodnikow
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Charlesa De Ketelaere do AC Milanu z Club Brugge za 32 miliony euro sumy podstawowej i trzy miliony euro zawarte w formie bonusów.
21-letni zawodnik związał się z nowym pracodawcą do 30 czerwca 2027 roku i na mocy tej umowy ma ostatecznie inkasować 2,2 miliona euro na sezon. W drużynie „Rossonerich” będzie występował z numerem 90.
Ponadto belgijski klub zagwarantował sobie 12,4 procenta z kwoty ewentualnej przyszłej sprzedaży swojego wychowanka.
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Narazie sie wstrzymuje z wiekszoscia na włoską, mamy ponad tydzien do startu, wiec podam tylko coś co łącze z innymi meczami.

Cremona w serie b
Arsenal pow 63.5 goli w sezonie
Correa ponizej 7 goli
Ako: 5.81 @superbet


Cremona juz opisana, wiec 1.70 uwazam za value, to co maja niektore buki z 1.35 to jest ok kurs na to wszystko. Arsenal taki preseson wiec licze, ze tych bramek bedzie, co jest spokojnie w zasięgu. No i najwazniejszy typ Correa ponizej 6.5 bramek. Wejdziecie na flashscora to wyswietli sie zapewne, ze to jest pomocnik, ale to nieprawda- on gra jako napastnik. Teraz przyszedl Lukaku. Do tego jest Martinez i Dżeko, jesli nic sie nie zmieni to bedzie 4 wybór trenera, co wydaje mi sie 7 bramek poza zasięgiem.

Cremona w serie b
Arsenal pow 63.5 goli w sezonie
Berardi pow 12 goli
Ako: 5.81 @superbet


Nie ma Scamacii, a lada moment wyfrunie Raspadori zapewne, Berardi ma rzuty karne i jesli nie bedzie kontuzji to spokojnie 15 bramek w sezonie do ogarniecia.
Post automatycznie złączony:

Narazie sie wstrzymuje z wiekszoscia na włoską, mamy ponad tydzien do startu, wiec podam tylko coś co łącze z innymi meczami.

Cremona w serie b
Arsenal pow 63.5 goli w sezonie
Correa ponizej 7 goli
Ako: 5.81 @superbet


Cremona juz opisana, wiec 1.70 uwazam za value, to co maja niektore buki z 1.35 to jest ok kurs na to wszystko. Arsenal taki preseson wiec licze, ze tych bramek bedzie, co jest spokojnie w zasięgu. No i najwazniejszy typ Correa ponizej 6.5 bramek. Wejdziecie na flashscora to wyswietli sie zapewne, ze to jest pomocnik, ale to nieprawda- on gra jako napastnik. Teraz przyszedl Lukaku. Do tego jest Martinez i Dżeko, jesli nic sie nie zmieni to bedzie 4 wybór trenera, co wydaje mi sie 7 bramek poza zasięgiem.

Cremona w serie b
Arsenal pow 63.5 goli w sezonie
Berardi pow 12 goli
Ako: 5.81 @superbet


Nie ma Scamacii, a lada moment wyfrunie Raspadori zapewne, Berardi ma rzuty karne i jesli nie bedzie kontuzji to spokojnie 15 bramek w sezonie do ogarniecia. Ewinner ma 5 goli wiecej na Arsenal :€
Juz zmienili na 1.50…
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +873
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Arsenal top6
Monza-Sampdoria 1
Lecce-Cremona 1
Sassuolo-Udinese 1
Spezia- Slaernitana 1
Ako: 9.88 forbet forbet


Dopisze pozniej analize, bez podatku do 12 wiec polecam pograc.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
barlo123 - Bardzo szanuję Ciebie i Twoje propozycje, opisane drużyny itd ale czy Ty naprawdę tyle kasy wkładasz w typy długoterminowe? Bo z tego można wywnioskować, że już ponad 10 tysięcy włożyłeś... Robisz tak co sezon czy po prostu to są propozycję a nie grasz tego na żywo? Nie czepiam się tylko pytam z ciekawości, bo wkładać taką kwotę jest to dość duża odwaga by nie powiedzieć szaleństwo.
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
barlo123 - Bardzo szanuję Ciebie i Twoje propozycje, opisane drużyny itd ale czy Ty naprawdę tyle kasy wkładasz w typy długoterminowe? Bo z tego można wywnioskować, że już ponad 10 tysięcy włożyłeś... Robisz tak co sezon czy po prostu to są propozycję a nie grasz tego na żywo? Nie czepiam się tylko pytam z ciekawości, bo wkładać taką kwotę jest to dość duża odwaga by nie powiedzieć szaleństwo.
Tak wkładam, jak trzeba moge na priv podesłać ;) stawki napisalem zeby komus bylo latwiej dobrać swoje odpowiedniki, juz nie chcialo mi sie tego rozbijac procentowo. Dorzuce jeszcze z 50% tego jak bedzie wiecej wiadomo z transferami, normalnie nie pisze stawek, ale tu wyjątek i nie po to, zeby sie chwalic bo nie kompletnie czym. Rozbij sobie takie stawki na 38 kolejek i nie wychodzi wcale duzo, a wole takie cos niz co kolejki grac ;) pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Tak wkładam, jak trzeba moge na priv podesłać ;) stawki napisalem zeby komus bylo latwiej dobrać swoje odpowiedniki, juz nie chcialo mi sie tego rozbijac procentowo. Dorzuce jeszcze z 50% tego jak bedzie wiecej wiadomo z transferami, normalnie nie pisze stawek, ale tu wyjątek i nie po to, zeby sie chwalic bo nie kompletnie czym. Rozbij sobie takie stawki na 38 kolejek i nie wychodzi wcale duzo, a wole takie cos niz co kolejki grac ;) pozdro
Nie nie, nie chodzi mi abyś cokolwiek udowadniał... Pytałem tylko z ciekawości. No to nie pozostaje mi nic innego jak trzymać kciuki, pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +188
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
barlo123 - Bardzo szanuję Ciebie i Twoje propozycje, opisane drużyny itd ale czy Ty naprawdę tyle kasy wkładasz w typy długoterminowe? Bo z tego można wywnioskować, że już ponad 10 tysięcy włożyłeś... Robisz tak co sezon czy po prostu to są propozycję a nie grasz tego na żywo? Nie czepiam się tylko pytam z ciekawości, bo wkładać taką kwotę jest to dość duża odwaga by nie powiedzieć szaleństwo.
Nie rozumiem Twojego myslenia Zibi16 przeciez kazdy gra takimi stawkami na ile pozwala mu budzet.Ja sam regularnie od kilku lat gram jeden kupon dlugoterminowy na caly rok zlozony z kilku zdazen za 5 tysi euro a pewnie sa ludzie ze graja za dziesiatki lub setki tysiecy a dziesiec tysi zlotych to nie jest jakas zawrotna suma...Dzielac 5k..euro na 52 tygodnie bo tyle ma rok to wychodzi niecala stowka na tydzien to wiecej mozna przepic i przepalic tygodniowo.... W mojej opinii duzo latwiej jest trafic dlugoterminowki i jest
margines bledu..np

Real Madryt top 4 - kurs 1.10
Inter Mediolan top 4 - kurs 1.16
Man City top 2 - kurs 1.2
Psg mistrz- kurs 1.10

Ako 1.68 x 5k - 8421 ( 3421) zysku....Przegrac zawsze mozna ale ryzyko male i jest zabawa caly rok ...Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +901
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom