>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Luźna dyskusja Serie A - w sezonie 2022/2023 -Dyskusja, Newsy, Transfery, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
6 osób to dramat... nic dziwnego, że buki mają takie podejście do graczy. Przypomina sobie ktoś podobną sytuację sprzed lat i wie może jak się zakończyła?
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Sytuacja jest ciężka w obejściu. Bo z tego co rozumiem to Fortuna wymyśliła sobie argument co z graczami stawiającymi przeciwko Juventusowi i że też zostaną pokrzywdzeni w tym sensie. Jeden Bóg raczy wiedzieć jak to stawkowo im w firmie wychodzi. Sytuacja niecodzienna i odejmowanie punktów powinno następować zawsze w kolejnym sezonie nie aktualnym. Dla bukmacherów podpięcie się pod oficjalny rezultat ligi to najprostsze rozstrzygnięcie sprawy i ciężko mi sobie wyobrazić by byli tak chętni do robienia zwrotów, raczej dobra mina do złej gry jest tu stosowana. Reasumując, duży pech i współczuje jak od tego zdarzenia decydować miały losy kuponów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1283
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Jeżeli kogoś to interesuje to była podobna sytuacja we włoskiej serie A hokeja (mam dobrą pamięć) tylko nie wiem jak się skończyła, ale może ktoś wie :unsure: 🤷‍♂️


Goście wygrali mecz, przed meczem nr 6 protest i weryfikacja na walkowera dla gospodarzy (wygrali też nr 6 i zostali mistrzem). Fortuna miała w tym czasie kursy na mistrzostwa Włoch w hokeju (kto wygra play-off) tylko nie wiem jak to się skończyło wtedy (można było obstawiać znając weryfikowany wynik na mistrza Włoch dalej). Nie mam pojęcia jak fortuna rozliczyła wtedy mistrzostwo Włoch tym co stawiali wcześniej i później, ale być może jest tutaj ktoś kto uczestniczył w tej sytuacji i to wie tylko nie pamięta, że coś takiego w ogóle miało miejsce🤷‍♂️

Notes
A seguito della decisione del Giudice Sportivo circa il regolare svolgimento di gara-5 della finale scudetto della Serie A 2010/2011 fra HC Valpusteria e HC Asiago, che ha dato la vittoria a tavolino all''''''''''''''''HC Asiago per 5 a 0 (l''''''''''''''''HC Valpusteria ha annunciato il controricorso) pubblichiamo i rispettivi comunicati stampa delle Società: (Comunicato stampa HC Asiago) A seguito del reclamo presentato dalla Supermercati Migross Asiago al Giudice sportivo sull’esito di Gara 6, si comunica che il GUS ha decretato la vittoria “a tavolino” per 5 a 0 della formazione stellata. La formazione dell’altopiano aveva lamentato la presenza di due portieri di formazione straniera (il titolare Stromberg e la riserva Nikkila) evento in chiaro contrasto con le norme organizzative federali che prevedono la presenza di almeno un portiere di formazione (o naturalizzazione) italiana. Con la vittoria “a tavolino” l’Asiago si porta in vantaggio per 3 a 2 nella serie scudetto potendo, quindi, disporre di due match point, il primo dei quali sarà disputato domani sera all’Odegar. lA GARA è STATA vinta DALL''''''''''''''''HC ASIAGO PER 5-0, PERTANTO LA SERIE DI FINALE VEDE IN VANTAGGIO DOPO 5 GARE, L''''''''''''''''ASIAGO PER 3-2

edit: na Białorusi jest aktualnie taka sytuacja jak we Włoszech (zabranie punktów w trakcie sezonu plus zmiana kary w trakcie sezonu) i dotyczy kilku drużyn, ale w Polsce chyba nie można obstawiać białoruskiej ligi?
 
Ostatnia edycja:
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Rudi Garcia został nowym trenerem SSC Napoli. W ekipie mistrza Włoch zastąpił na szkoleniowej posadzie Luciano Spallettiego. Francuz nie był wymieniany nawet w szerokim gronie pretendentów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom