>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Seriale Zagraniczne

milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
Oczywiscie tak jak i reszta polecam Breaking Bad czy The Walking Dead. Dodam rowniez Homeland, American Horror Story, Bates Motel a nawet Hostages. Kazdy z tych seriali ogladam/ogladalem i moge polecic ????
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Gomorra. Od czasów pierwszego sezonu Lost &amp; Prison Break żaden pierwszy sezon mnie tak nie zmiażdżył. Nawet Dexter, nawet Homeland, House of Cards, Gra o Tron, House czy Breaking Bad.
 
M 0

maxalston

Użytkownik
beverly hills 90210. żarcik xD ale pamietam ten specjał ze starych czasów xD, teraz raczej house of cards, czekam na gre o tron, vikingowie
 
emjuemju 19

emjuemju

Użytkownik
Rodzina Soprano. Mnóstwo odcinków a ogladalem kilka razy każdy sezon. Zakupilem całą kolekcję, mimo sporego wydatku. Jak dla mnie jest to najlepszy serial jaki kiedykolwiek powstał. Gra aktorska Gandolfiniego poprostu zagina pojęcie tego fachu. Myślałem że się zalamie, gdy James zmarł. Polecam każdemu, nie tylko lubiącym gangsterke, lecz również dobrych aktorów. Po ostatnim odcinku czułem się jak członek rodziny - jednej i drugiej. Dla tej produkcji ogromny plus ✅
 
K 20

konrad94pl

Użytkownik
Rodzina Soprano. Mnóstwo odcinków a ogladalem kilka razy każdy sezon. Zakupilem całą kolekcję, mimo sporego wydatku. Jak dla mnie jest to najlepszy serial jaki kiedykolwiek powstał. Gra aktorska Gandolfiniego poprostu zagina pojęcie tego fachu. Myślałem że się zalamie, gdy James zmarł. Polecam każdemu, nie tylko lubiącym gangsterke, lecz również dobrych aktorów. Po ostatnim odcinku czułem się jak członek rodziny - jednej i drugiej. Dla tej produkcji ogromny plus ✅
Ten serial jest faktycznie wielki.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Rodzina Soprano. Mnóstwo odcinków a ogladalem kilka razy każdy sezon. Zakupilem całą kolekcję, mimo sporego wydatku. Jak dla mnie jest to najlepszy serial jaki kiedykolwiek powstał. Gra aktorska Gandolfiniego poprostu zagina pojęcie tego fachu. Myślałem że się zalamie, gdy James zmarł. Polecam każdemu, nie tylko lubiącym gangsterke, lecz również dobrych aktorów. Po ostatnim odcinku czułem się jak członek rodziny - jednej i drugiej. Dla tej produkcji ogromny plus ✅
Dzięki za spoiler
 
Do góry Bottom