>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Seriale Zagraniczne

L 0

led

Użytkownik
Ja póki co kończę oglądać piąty sezon serialu Dexter. Poza tym czekam na The Walking Dead.
 
E 0

ewuniak

Użytkownik
ja polecam serial Detektyw (the true detective), fajny klimat i słyszałam, że o kobiecym więzieniu fajny serial wyszedł w ameryce (orange is the new black), sama jeszcze nie oglądałam, ale muszę zacząć!
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
http://www.filmweb.pl/serial/Trzynasty+Aposto%C5%82-2011-634225
&quot;Główny bohater serialu &quot;Trzynasty apostoł&quot; - Gabriel Antinori (Claudio Gioe) jest młodym księdzem i profesorem teologii, który wykłada na uniwersytecie. W swojej pracy koncentruje się na badaniu i przekraczaniu granic pomiędzy nauką, wiarą i zjawiskami paranormalnymi. Kieruje nim chęć poznania tajemnic życia, w tym celu współpracuje z instytucją o nazwie „Kongregacja Prawdy”. Pierwszym przypadkiem, który bada są lewitujące, sześcioletnie bliźniaki. Na miejscu spotyka Claudię Munari (Claudia Pandolfi) - ładną i czarującą psychoterapeutkę, która wierzy, że wszystko ma swoje racjonalne wytłumaczenie. Wzajemna fascynacja zacieśnia ich współpracę. Razem próbują dociec prawdy, która okazuje się wychodzić daleko poza ich racjonalne i religijne przekonania. Gabriel zaczyna podejrzewać, że „Kongregacja Prawdy” nie zajmuje się badaniem paranormalnych zjawisk samych w sobie, tylko poszukuje sposobu na pokonanie tajemniczego wroga, który czai się za ich kulisami i ma jasny cel, którego on na razie nie pojmuje...&quot;
Muzyka rewelacyjna, co przy takich produkcjach jest nie zwykle ważne.
Jest aura tajemniczości coś jak w &quot;Z Archiwum X&quot;.
Bardzo dobrze dobrany czarny charakter serialu.
Najlepsze odcinki według mnie:
S01E12 La profezia
S02E04 La casa del diavolo
S01E08 La scelta
8/10
Edit:
Można zobaczyć serial tutaj:
http://freedisc.pl/Viola_up,d-1026991,trzynasty-apostol-il-tredicesimo-apostolo-lektor-pl
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Wiem, że to temat seriali zagranicznych, ale nie wiem gdzie to napisać.
Polecam serial &quot;Na Krawędzi&quot;. Polecało mi go kilka osób, ale ociągałem się z nim, bo myślałem sobie, że polski serial to pewnie jakieś dno jak zwykle, ale zaskoczyłem się. Bardzo mnie wciągnął, warty obejrzenia.
e:
a jeśli chodzi o zagraniczne seriale, które oglądałem i mi wpadły w gust to:
Friends
House of Cards
Suits
GOT
HIMYM (ale stracili przez ostatnie sezony niestety...)
Dexter
 
carlic 101

carlic

Użytkownik
Gomorra http://www.filmweb.pl/serial/Gomorra-2014-615608 serial warty obejrzenia opowiada o losie rodziny Savastono która stoi na czele włoskiej Comorry, głowa rodziny trafia do więzienia na czele rodziny musi stanąć syn , który nie jest zbytnio przygotowany do objęcia władzy jednak z czasem zaczyna sobie radzić coraz lepiej , dobrze oddany klimat Neapolu dodaje uroku temu serialowi ,dobrze spędzone blisko 12 godzin
 
K 15

ksabi

Użytkownik
Wiem, że to temat seriali zagranicznych, ale nie wiem gdzie to napisać.

Polecam serial &quot;Na Krawędzi&quot;. Polecało mi go kilka osób, ale ociągałem się z nim, bo myślałem sobie, że polski serial to pewnie jakieś dno jak zwykle, ale zaskoczyłem się. Bardzo mnie wciągnął, warty obejrzenia.
Dno jak zwykle? Chyba, że ogladasz Barwy szczęścia to się nie dziwię takiej opinii.

Pitbull i Glina - seriale typu must-see.
 
R 0

rebe94

Użytkownik
mnie osobiście wkręcili Zagubieni(Lost), jak sie oglada odcinek po odcinku to fajnie, chociaż od znajomych slyszalem że nie bardzo im sie ten serial podobal, ale to pewnie dlatego ze ogladali 5 odcinek sezonu w tv a potem 15, wiec nie w temacie byli;)
Chuck to też spoko serial, taki z humorem troche z wątkiem miłosnym między głównymi bohaterami, może sie podobac w zależności od gustu. Zawsze można poogladac tylko peirwszy odcinek i sprawdzic czy sie podoba, ja tak zrobilem ;)
 
blaum 651

blaum

Użytkownik
Pierwszy sezon Losta jest naprawdę genialny, niestety idąc dalej w las tym gorzej. Tutaj na myśl przychodzi mi również Prison Break. O ile 2 kolejne sezony były dobre, tak 4-5 niestety odstawały. Jeśli chodzi o zakończenie to zależy od odbiorcy, tutaj zdania są podzielone i nikomu nie wmówisz swojej racji, bo albo się podoba albo nie. Dla mnie to świetny serial, aczkolwiek tak jak pisałem, poziom z sezonu na sezon spada.
Chucka też lubię, nie jest to jakieś wybitne kino, jednak dla zabicia czasu warto. Pierwszy sezon, jak i 2 ostatnie są średnie, aczkolwiek drugi i trzeci naprawdę trzymają poziom... No i zakończenie jest po prostu genialne.
Pewnie odgrzewając kotleta. Sam polecam Breaking Bad, The Wire, The Sopranos. Wszak każdy obyty wie co to i z czym to się je. Poza tym Rome - serial historyczny, naprawdę mocna rzecz. Intryga, świetny scenariusz i dialogi, główne postaci bardzo dobrze wykreowane i fajna oprawka rzymskiego życia codziennego. Scrubs - mój ulubiony serial i zdecydowanie 1 z lepszych jakie oglądałem. Może wydawać się głupkowaty, bo to komedia, aczkolwiek bardzo mądra, każdy odcinek ma bardzo trafną puentę, która nadaje sens każdemu odcinkowi z osobna. Bohaterowie genialni, każdego da się polubić. Nie jest to sitcom. Świetny humor i dramatyczne wstawki. Na koniec miniserial - The Take. Hardy tam przechodzi samego siebie. Gra po prostu genialnie, a sam serial nie tylko dzięki niemu trzyma poziom. Świetne aktorstwo, scenariusz, dialogi, historia i montaż.
 
A 0

astronw

Użytkownik
Ktoś poleci seriale, które już się zakończyły i są z wyższej półki?
Friends, Breaking Bad, Prison Break już obejrzane. Coś dobrego jeszcze gdzie nie będę czekał co tydzień na nowy odcinek ???? ?
 
blaum 651

blaum

Użytkownik
Ktoś poleci seriale, które już się zakończyły i są z wyższej półki?
Friends, Breaking Bad, Prison Break już obejrzane. Coś dobrego jeszcze gdzie nie będę czekał co tydzień na nowy odcinek ???? ?
Six Feet Under - najlepszy serial jaki powstał, imho. I to co polecałem Rome, The Wire, The Sopranos, Scrubs, do tego jeszcze Twin Peaks, Forbrydelsen, Entourage.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
W temacie parę razy przewijała się propozycja serialu Breaking Bad.
Skończyłem oglądać cały serial, całe 5 sezonów i powiem tak:
Nie ma lepszego serialu. Chyba jedyny gdzie następny kolejny sezon jest coraz lepszy, mocniejszy i bardziej wciągający. Rozwiązania zaskakujące w wielu kwestiach. A gra aktorska to poezja. Bryan Cranston, Aaron Paul, Dean Norris, Bob Odenkirk i Jonathan Banks zagrali fenomenalne role.
Nie oglądałem lepszego serialu i żałuję, że już koniec i tak szybko go obejrzałem. Tylko ostrzegam, wciąga i to niesamowicie.

Jeszcze informacja o serialu:
Serial Breaking Bad zdobył powszechne uznanie krytyków[1][2][3][4][5] i jest uważany za jeden z najlepszych seriali telewizyjnych wszech czasów[6][7][8][9]. W 2013 został umieszczony na 13. miejscu w rankingu 101 najlepiej napisanych serial telewizyjnych wszech czasów przez Amerykańską Gildię Scenarzystów[10]. Ostatni sezon zdobył jedną z największych oglądalności w historii telewizji kablowych.
https://www.youtube.com/watch?v=HhesaQXLuRY

https://www.youtube.com/watch?v=--z4YzxlT8o
 
Do góry Bottom