>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Segbet 1 $ Bonus no Deposit

kaczor44 0

kaczor44

Użytkownik
4294981 - moj nr EGOLD.
Jak coś to później można się dogadać
zarejestrowalem sie i podalem Twoj nr e-gold, zobaczymy czy da sie cos z tego ugrac, puscilem wlasnie szalonego iwana bo oferta tak marna ze nawet plakac szkoda no ale jak darmo to darmo...
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
zarejestrowalem sie i podalem Twoj nr e-gold, zobaczymy czy da sie cos z tego ugrac, puscilem wlasnie szalonego iwana bo oferta tak marna ze nawet plakac szkoda no ale jak darmo to darmo...
Oj wcale bym nie powiedzial,ze maja taką małą oferte.Nie wszystkie buki maja 3 divisie Szkocji,a wyboru nie ma duzego bo oferta jest na dany dzien-dzisiaj stawiasz dzisiejsze mecze.
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Hello user,

Future plans for new payment methods integration.

We are planning to add new payment methods: Webmoney and Moneybookers.

If you have any suggestions for us what to add more or what to do to fit
your needs please do not hesitate and write us an email from out contacts form.

Thank you for your attention.

Best regards,
Admin of SEGbet
 
anczej 0

anczej

Użytkownik
Ja sie zarejestrowałem, postawiłem kupon na 7 zdarzeń. Jak na razie 4 weszły a 3 odbędą się za godzinę i później. Ale ja mam napisane że już po kuponie :zy3ou: Niby marny dolar ale zawsze coś
 
D 0

dandi1

Użytkownik
kurde robilem tam konto i trzeba wpisac nr konta e gold a na e gold nie umiem nie zarejestrowac , napiszcie na pw czy ktos pomoze przy rejestracji e golda ????
 
nero9 0

nero9

Użytkownik
Widze ze dla jednego dolca specialnie rejestrujecie sie i u tego buka i w e gold, ludzie ludzie.... Powiedzcie warto to ? ????
 
K 0

karbi

Użytkownik
MAzaq zarejestrowałem sie na twoj e-gold. Jak coś to się zgadamy. :mrgreen: ;-)

Puściłem singielka, zobaczymy czy cos sie ugra za tego dolarka. :mrgreen: :spokodfhgfh:
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
a ja Mam jak Anczej - 3 zdarzenia - dwa pisze ze ok, jedno jeszcze niema oficjalnego wyniku(a wiem ze też siadło) ale pisze juz nie pending tylko LOSE - moze sie zmieni jak bedzie wynik tego trzeciego zdarzenia- a jak nie to ????
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Hello user,

Future plans for new payment methods integration.

We are planning to add new payment methods: Webmoney and Moneybookers.

If you have any suggestions for us what to add more or what to do to fit
your needs please do not hesitate and write us an email from out contacts form.

Thank you for your attention.

Best regards,
Admin of SEGbet
MAzaq a moze wiesz kiedy dokladnie zamierzaja te platnosci wprowadzic?
 
Do góry Bottom