>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Scottish Open 2020 (7-13.12.2020)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Scottish Open 2020
7-13 grudnia 2020


Czas na kolejną imprezę z cyklu Home Nations Series, na który składają się 4 turnieje rankingowe na terenie Wysp Brytyjskich: English Open (12-18 Października), Northern Ireland Open (16-22 Listopada) i Scottish Open (7-13 Grudnia) i Welsh Open (10-16 Lutego 2021). W każdym z turniejów Home Nations Series obowiązują dokładnie te same reguły: 128 graczy w płaskiej drabince walczą o pulę nagród rzędu 405,000 funtów, w tym 70,000 dla zwycięzcy. Ale najbardziej łakomym kąskiem dla zawodników jest bonus finansowy, czyli okrągły milion funtów dla gracza któremu uda się wygrać wszystkie 4 turnieje z cyklu.


Scottish Open 2020 odbędzie się w dniach 7-13 Grudnia, a wszystkie mecze odbędą się w hali Marshall Arena w Milton Keynes. Format turnieju wygląda tak, że im dalej w las tym dłuższy dystans meczów: od 1 do 4 rundy włącznie mecze do 4 frejmów (Best of 7), ćwierćfinały to już gra do 5 frejmów (Best of 9), półfinały - do 6 frejmów (Best of 11) i wreszcie w finale zwycięzcą zostanie ten zawodnik który jak pierwszy wygra 9 frejmów (Best of 17). Tytułu sprzed roku bronić będzie Mark Selby, który w finale pokonał Jacka Lisowskiego (9-6).

Format turnieju

Drabinka turnieju
Livescore


1599834807877.png

Zapraszam do dyskusji
i podawania swoich typów z analizami
 
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Czas zacząć Scottish Open.

Hallworth - Ochoinski
Hallworth to win @ 1,37
Hallworth -1,5 @ 1,77



Ku memu zdziwieniu kurs na Hallworth'a i tak dużo wyższy niż się spodziewałem. Francuz ma elementarne problemy z wbiciem kilku kulek pod rząd. Przegrywa w tym sezonie jak leci, często nawet na długich dystansach urywając ledwie frame'a lub dwa głównie ze względu na spore rozluźnienie jego rywali. Anglik natomiast prezentuje się bardzo ciekawie w tym sezonie. Te podejścia +50 pojawiają się w miarę regularnie i po prostu Anglik nie powinien mieć najmniejszych problemów dziś z wygraną.

McGill - Craige
McGill to win @ 1,6


Craige jakoś nie zachwyca w tym sezonie i ogólnie mam wrażenie, że rozwój jego kariery nieco wyhamował. W tym sezonie udało mu się ograć Bingtao 5-4 w kwal. do GM, ale były też porażki w innych turniejach z Bingyu, Grace czy Brown. Wszystkie przygody w turniejach bardzo krótkie. Szkot natomiast w UK Championship pokazał przebłyski swojej lepszej dyspozycji. Odpadł dopiero w meczu z Robertsonem 4-6 po całkiem dzielnej walce. Jeśli tylko uda mu się kontynuować tę dobrą dyspozycję to dziś powinien przechylić szalę na swoją korzyść.

Przestrzegam też przed huraoptymistycznym graniem na wielkich faworytów w tym turnieju, oczywiście są oni faworytami i powinni wygrać swoje mecze, ale powoli dochodzi już element zmęczenia i znużenia grą w tym samym miejscu przez tyle dni / tygodni, co może być szansą dla słabszych.
Post automatycznie złączony:

Maguire właśnie już dał popis i odpał przegrywając 1-4 po kursie @ 6,7 ;)
 
Ostatnia edycja:
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Czy mecz Trumpa z Ursenbacherem został przełożony na jutro, czy jednak Anglikowi każą grać dziś? Większość bukmacherów ma ten mecz w dzisiejszej ofercie, na stronie worldsnookera nie mogę tej informacji odnaleźć.
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Przełożyli na jutro na 21:00
Szkoda. Typy w strone Ursenbachera byłyby wytłumaczone i w pełni zasadne. Mecz, jeśli jutro, to jeden dzień szansy więcej dla Trumpa na wyczyszczenie głowy i mentalne przygotowanie się do gry na niższym poziomie, od pierwszej rundy w Scottish Open. Chociaż nadal over 5.5 @ 2.10 (unibet) do gry i podbieram.
 
Ostatnia edycja:
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Ale też myślę Panowie, że nie ma co się zbytnio nakręcać na to, że Trump wyjdzie i odda mecz albo, że nagle zacznie pudłować połowę z tego co wcześniej trafiał. Bo gdyby miał tak w planach zrobić to pewnie nie wziął by udziału w turnieju, bo w tym sezonie ugrane już tyle kaski ma, że te parę groszy za udział w 1 rundzie to jest jak na "waciki".

Zmęczenie zmęczeniem, ale ogólnie chłopak jest w takiej formie, że raczej z przypadkowym gościem nie przegra. Ursenbacher w swoim CV oczywiście ma wygrane z wieloma klasowymi zawodnikami, ale sam też jest jeźdźcem bez głowy. Na wbiciu wygląda fajnie, ale gra taktyczna kuleje strasznie. Przy takim poziomie gry taktycznej jaki był np. wczoraj to powybijał by sobie zęby o kant stołu ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Ale też myślę Panowie, że nie ma co się zbytnio nakręcać na to, że Trump wyjdzie i odda mecz albo, że nagle zacznie pudłować połowę z tego co wcześniej trafiał. Bo gdyby miał tak w planach zrobić to pewnie nie wziął by udziału w turnieju, bo w tym sezonie ugrane już tyle kaski ma, że te parę groszy za udział w 1 rundzie to jest jak na "waciki".

Zmęczenie zmęczeniem, ale ogólnie chłopak jest w takiej formie, że raczej z przypadkowym gościem nie przegra. Ursenbacher w swoim CV oczywiście ma wygrane z wieloma klasowymi zawodnikami, ale sam też jest jeźdźcem bez głowy. Na wbiciu wygląda fajnie, ale gra taktyczna kuleje strasznie. Przy takim poziomie gry taktycznej jaki był np. wczoraj to powybijał by sobie zęby o kant stołu ;)
Ależ ja nie sądzę, że odda mecz, bo by lepiej wypadł nie startując w nim. Ba, nawet uważam, że powinien w nim zagrać bo kolejny mecz prawdopodobnie zagrałby dopiero w czwartek, więc na jeden mecz powinien wyjść, postarać się wygrać i nadal dochodzić do siebie. Ta dodatkowa nagroda miliona funtów za wygranie wszystkich zawodów z cyklu Home Series była aktywna w ubiegłym sezonie, coś mi się obiło o uszy, że w tym roku z niej rezygnują? - tylko nie mogę znaleźć informacji, że jest inaczej, traktuję zatem, że ona obowiązuje nadal, Trump wygrał już English Open i Northern Ireland Open, więc motywować go chyba nie trzeba i wg mnie nie wycofa się z zawodów. Ale pierwszy mecz wydaje się naprawdę najcięższy, musi go wygrać na zmęczeniu, a tu krótki format meczu, faworyzujący dogów, przy czym 4-2 dla Trumpa to wcale nie będzie brzmiało jak niespodzianka. To jakie skupienie na grze taktycznej miał wczoraj Anglik nie będzie mieć znaczenia, bo potrafił na ten tryb przejść napędzając się rywalizacją z Robertsonem, o finał UK Championship. Jak to się ma do meczu pierwszej rundy SO, gdzie Trump najchętniej wygrałby go najmniejszym nakładem sił, nie raz bijąc się z myślą, by w turnieju dla dobra formy zrezygnować? A Ursenbacher totalnym amatorem nie jest, świeżutko ograł O'Sullivana, i na dwa frejmy go jak najbardziej stać.
 
M 3K

morgo

Użytkownik
Co to wogole dziś za opóźnienia są ze ledwo co grają i przekładają co chwile na później? Pytam z ciekawości bo nie oglądam a śledzę online tylko wyniki od rana
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Co to wogole dziś za opóźnienia są ze ledwo co grają i przekładają co chwile na później? Pytam z ciekawości bo nie oglądam a śledzę online tylko wyniki od rana
Z końcówki komentarza po meczu Gilbert - Stevens, ale to dosłowanie dwa zdania wychwyciłem, wynikało, że są jakieś problemy z dostarczeniem testów na covid-19 i nie wszystkich się udało przetestesować. I stąd te opóźnienia niektórych meczów, a nawet chyba większości. Pierwszą turę z 11:00 udało się chyba w komplecie rozegrać, z 13 tej chyba parę a późniejszych chyba już nie i kto wie kiedy się uda je rozegrać. Lepiej żeby to rozwiązali bo cały turniej może na tym wisieć.

A przy okazji to Zhou Yuelong wbił dzisiaj maksa 147, sypią się te maksy w każdym turnieju praktycznie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Czyli nie ma informacji czy dzisiaj ruszą?
Myślę, że niektóre mogą ruszyć, ale pewnie nie wszystkie na dziś zaplanowane, bo by musieli grac w nocy. Jednak to parę godzin obsuwy.
Na razie tylko takie info Federacji.

Tu jest jakieś wyjaśnienie w czym problem z testami na covid19. Po prostu niektóre wyniki jeszcze nie wróciły i stąd ci zawodnicy nie mogą grać i tym samym ich rywale.
 
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Ależ ja nie sądzę, że odda mecz, bo by lepiej wypadł nie startując w nim. Ba, nawet uważam, że powinien w nim zagrać bo kolejny mecz prawdopodobnie zagrałby dopiero w czwartek, więc na jeden mecz powinien wyjść, postarać się wygrać i nadal dochodzić do siebie. Ta dodatkowa nagroda miliona funtów za wygranie wszystkich zawodów z cyklu Home Series była aktywna w ubiegłym sezonie, coś mi się obiło o uszy, że w tym roku z niej rezygnują? - tylko nie mogę znaleźć informacji, że jest inaczej, traktuję zatem, że ona obowiązuje nadal, Trump wygrał już English Open i Northern Ireland Open, więc motywować go chyba nie trzeba i wg mnie nie wycofa się z zawodów. Ale pierwszy mecz wydaje się naprawdę najcięższy, musi go wygrać na zmęczeniu, a tu krótki format meczu, faworyzujący dogów, przy czym 4-2 dla Trumpa to wcale nie będzie brzmiało jak niespodzianka. To jakie skupienie na grze taktycznej miał wczoraj Anglik nie będzie mieć znaczenia, bo potrafił na ten tryb przejść napędzając się rywalizacją z Robertsonem, o finał UK Championship. Jak to się ma do meczu pierwszej rundy SO, gdzie Trump najchętniej wygrałby go najmniejszym nakładem sił, nie raz bijąc się z myślą, by w turnieju dla dobra formy zrezygnować? A Ursenbacher totalnym amatorem nie jest, świeżutko ograł O'Sullivana, i na dwa frejmy go jak najbardziej stać.
z informacji jakie podali wczoraj na Eurosporcie bonus 1mln jest nieaktywny w tym sezonie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
P 184

proosty

Użytkownik
Czas zacząć Scottish Open.

Hallworth - Ochoinski
Hallworth to win @ 1,37
Hallworth -1,5 @ 1,77



Ku memu zdziwieniu kurs na Hallworth'a i tak dużo wyższy niż się spodziewałem. Francuz ma elementarne problemy z wbiciem kilku kulek pod rząd. Przegrywa w tym sezonie jak leci, często nawet na długich dystansach urywając ledwie frame'a lub dwa głównie ze względu na spore rozluźnienie jego rywali. Anglik natomiast prezentuje się bardzo ciekawie w tym sezonie. Te podejścia +50 pojawiają się w miarę regularnie i po prostu Anglik nie powinien mieć najmniejszych problemów dziś z wygraną.

McGill - Craige
McGill to win @ 1,6


Craige jakoś nie zachwyca w tym sezonie i ogólnie mam wrażenie, że rozwój jego kariery nieco wyhamował. W tym sezonie udało mu się ograć Bingtao 5-4 w kwal. do GM, ale były też porażki w innych turniejach z Bingyu, Grace czy Brown. Wszystkie przygody w turniejach bardzo krótkie. Szkot natomiast w UK Championship pokazał przebłyski swojej lepszej dyspozycji. Odpadł dopiero w meczu z Robertsonem 4-6 po całkiem dzielnej walce. Jeśli tylko uda mu się kontynuować tę dobrą dyspozycję to dziś powinien przechylić szalę na swoją korzyść.

Przestrzegam też przed huraoptymistycznym graniem na wielkich faworytów w tym turnieju, oczywiście są oni faworytami i powinni wygrać swoje mecze, ale powoli dochodzi już element zmęczenia i znużenia grą w tym samym miejscu przez tyle dni / tygodni, co może być szansą dla słabszych.
Post automatycznie złączony:

Maguire właśnie już dał popis i odpał przegrywając 1-4 po kursie @ 6,7 ;)
wiesz może czy Hallworth zagra dzisiaj? sorry za spam, ale zagrałem Twój typ, wszędzie szukam i nie mogę znaleźć .. a zamyka mi 4k;p
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dzisiaj już wszystko ok z testami, wszystkie doszły i wszystkie negatywne, więc gramy bez opóźnień.
więc gramy bez opóźnień. Plus oczywiście wczorajsze nierozegrane mecze odbędą się dzisiaj.

Co do meczy to na razie turniej idzie jak po grudzie, zwłaszcza organizacyjnie co też nie jest bez wpływu na zawodników. Ale też trudno przejść obojętnie obok typów przeciwko Filipiakowi, który ostatnimi czasy bardzo spuścił z tonu, a młidy Chińczyk już napsuł krwi lepszym od Polaka. Do tego warto grać na Jamie Jonesa, który pokazał się ostatnio z dobrej strony. No i Gould, który formę ma chwiejną ale Tian tym bardziej.

Zhao Jianbo - Kacper Filipiak
Zwycięzca: Zhao Jianbo @ 1.62 4-0 no niestety, dołka formy Kacpra ciąg dalszy..

Jamie Jones - Daniel Wells
Zwycięzca: Jamie Jones @ 1.47 4-2

Martin Gould - Tian Pengfei
Zwycięzca: Martin Gould @ 1.52 1-4 kompletna pomyłka, po chwilowej zwyżce formy Gould już chyba wrócił do swojej słabej gry..

Betfan
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +7
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Otrzymane punkty reputacji: +43
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Gary Wilson - Lyu Haotian
Handicap frejmow: Lyu Haotian (+1.5) @ 1.79 0-4
Zwycięzca: Lyu Haotian @ 2.56
Betfan

Wilson jest w tym sezonie w lesie jeśli chodzi o formę. Po całkiem niezłym English Open gdzie zatrzymał się dopiero w 4 rundzie na Trumpie, nastąpiły 3 wtopy z rzędu z takimi „tuzami” jak Peifan (4-5), McLeod (2-4) czy Lines Junior (4-6). Porażki z dużo niżej notowanymi zawodnikami, zwłaszcza jeśli przydarzają się seryjnie zwiastują zwykle obniżkę formy, dlatego trudno mi zaufać tutaj faworytowi buków. Na tym tle wyniki Haotiana, choć tez dalekie od dobrych wyglądają lepiej w tym sensie że z kim miał przegrać to przegrał, ale nie był to mecz do jednej bramki, a kogo miał ograć to ograł. Nie spodziewam się po Wilsonie jakiegoś przełamania, bo w tak krótkim czasie o to trudno, forma daleka od dobrej, powinien dawać sporo szans dla rywala, a Chińczyk potrafi punktować, zwłaszcza z otwartych układów, więc jeśli będzie grał tak jak ostatnio to swoje szanse dostanie. Dlatego wydaje mi się że poziomy obu graczy się zbliżyły i dog ma w tym starciu więcej szans niż wskazują kursy, zwłaszcza na tak krótkim dystansie do 4 wygranych frejmów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +46
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
wiesz może czy Hallworth zagra dzisiaj? sorry za spam, ale zagrałem Twój typ, wszędzie szukam i nie mogę znaleźć .. a zamyka mi 4k;p
Nie było mnie troche na forum, jak zamykał taki kupon, no to luźny przebieg tego meczu musiał być miodem na serce ;)
Post automatycznie złączony:

Hatioan - McManus
Hation to win @ 1,75


Chińczyk pokazuje się w ostatnich meczach z dobrej strony. Forma jakby rośnie w górę i na papierze jak dla mnie jest dziś jeszcze większym faworytem niż wskazują na to kursy. Szkot pokonał dość niespodziewanie w 1 rundzie Guodong'a, ale póki co w tym sezonie nie wygrywał seriami - zawsze to były pojedyncze spotkania przeplatane kilkoma porażkami.

Jones Jam. - Stevens
Stevens to win @ 1,75


Ten mecz miał się już odbyć w 1 rundzie UK Championship, ale Stevens nie przystąpił ze względu na Covid. Teoretycznie można by było tę analizę skopiować z tamtego miejsca, bo szkoda pisać drugi raz to samo. W pierwszej rundzie Stevens przetarł się z Gilbert'em ( swoją drogą ostatnio występy Gilberta to jest jakaś patologia). Jones co prawda zaszedł daleko w UK Champ. ale złożyło się na to wiele sprzyjających mu czynników począwszy od wolnego losu w 1 rundzie.

Ciężko to nazwać analizami, a bardziej wzmiankami, bo czasu bardzo mało, ale kursy warte zagrania w mojej opinii.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom