>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Scandicbookmakers 5 spinów free

M 0

mkiller

Użytkownik
najsmieszniejsze jest to, ze niektorzy dostali po dwa razy, a sa osoby, ktore nie otrzymaly nic ;) ot, sprawiedliwosc ????
 
L 0

langer

Użytkownik
Ci krórzy dwa razy skorzystali ze spinów mogą miec problem z wypłatą ponieważ na 1 srenie jest napisane że można tylko raz korzystać.:-D

Warunki promocji:

1. Promocja obowiązuje w dniach 20-23 marca.

2. Każdy użytkownik może skorzystać z promocji tylko raz.

3. W celu wypłaty środków konieczny jest ich 20-krotny obrót w kasynie (z wyłączeniem ruletki).




UWAGA! Promocja obowiązuje użytkowników, którzy założyli konto w Scandic Bookmakers przed rozpoczęciem promocji (przed 20. marca 2009) !!
 
M 12

m@estro

Użytkownik
A może oni specjalnie dawali drugi raz, tym co coś ugrali (m.in. ja) aby zagrać, a potem udupią że regulamin został złamany :-?
 
rafal08 0

rafal08

Użytkownik
Ja ogolnie zawsze o tej firmie miałem złe zdanie ,patrzac na to co wyczyniali przy promocjach(zabieranie bonusow,blokowanie kont) .mam nadzieje,ze po tej promocji nie bede mial jeszcze gorszego :kwasny4565: Nawet nie sprawdzam czy mam te kolejne 5 freespinow
 
L 0

langer

Użytkownik
Juz napisałem wyżej i zacytowałem regulamin,że &quot;każdy użytkownik może tylko raz skorzystać z tych spinów&quot; , to może być specjalny TRIK żeby nikomu nic nie wypłacić, bo każdy po raz drugi złakomi się na SPINY .....no ale polski naród taki jest:-D
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Możliwe , że chcą tak zrobić , że ktoś skorzysta 2 razy z promocji i już wtedy nie wypłaci sobie ???? Ja skorzystałem po raz drugi , bo wczoraj nie udało mi się wygrać , więc co miałem do stracenia :] dziś było trochę lepiej , bo ze spinów 5 euro , ale co z tego jak poszedłem na ruletkę:]
 
Do góry Bottom