>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Sbobet

C 16

carbohydrate

Użytkownik
Witam, dzis dostalem od sboboet takiego oto maila:
&quot;Our system indicates that you have not had any betting activity on your SBOBET account for the last 12 months and we write to inform you that in accordance with our Terms and Conditions, an Administration Charge of GBP5.00 per month (or currency equivalent) will be levied on your SBOBET account effective immediately.&quot;
Czy to oznacza ze co miesiac musze im placic 5 funtow ? Obecnie nie moge wejsc na ta strone bo jest nielegalna w Polsce i nie ma do niej dostepu. Co mam zrobic??
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
pytanie do osob posiadajacych konto. kilka dni temu mialem limit 25e, ale mozna bylo powtarzac zaklad, wiec ok. wczoraj juz limit 12e, ale mozna bylo powtarzac zaklad, wiec ok. dzisiaj mam limit 3e i moge maksymalnie postawic 15e w obrebie jednego spotkania... pytalem na chacie czy te limity sa na zawsze, odpowiedzieli ze nie i to zalezy od rynkow i 'dnia' i polecono mi zagrac 'major leagues' gdzie limity sa wieksze, chociaz ja wszedzie mam takie same xd

czy te limity sa na zawsze czy jutro jak sie obudze albo za tydzien juz ich nie bede mial?

edit; przeprazam jednak na np. serie a mam limit 15e... czyli konto zlimitowane xd bo wczesniej 25e na gowniane mecze teraz 15e na serie a xd

edit2; ale i tak miloby bylo jakby ktos odpowiedzial czy te limity zejda po czasie. kiedys zdjeli mi limity w marathonbet i betrally xd nie wiem jak i dlaczego, ale zdjeli xd
 
Ostatnia edycja:
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
Nie zejdą. Konto w śmietnik bo już bardziej ograniczyć się nie da.
Swoją drogą sbobet ostatnimi czasy dramatyczny buk.
Limity na nowych kontach padaka niesamowita i raptem parę dobrych betów i konto w piach.
Szkoda czasu na ten syf.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
po roku czasu nieaktywności i braku depozytów:

Dear KRZYSZTOF,

Our system indicates that you have not had any betting activity on your SBOBET account for the last 12 months and we regret to inform you that in accordance with our Terms and Conditions, your SBOBET account has been automatically closed.

It is unfortunate that the account has been closed but nonetheless, we would most gladly welcome you back. All you need to do to enjoy the benefits of a SBOBET account is to visit us at www.sbobet.com and register for a new account.

For further assistance, please contact our dedicated SBOBET Support Team at [email protected], or through our Live Chat service.



Enjoy betting with SBOBET!
SBOBET Support Team

www.sbobet.com

rejestracja na te same dane i brak limitów xD niestety depozyt tylko bank transfer albo karta Visa wystawiona w kraju pochodzenia, także nie sprawdzę tego.
 
Do góry Bottom