>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sbobet

A 185

adikos

Użytkownik
można grać ako, jednakże ilość kombinacji jest wtedy sporo mniejsza niż samych singli, jak chcesz grać ako to wciskasz mix parlay z prawej strony.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Zainteresował mnie ten buk, poczytałem wszystkie wpisy, teraz chciałem postawić na kosza (Eurobasket), OK - jest w ofercie, ale nie ma w ogóle kto wygra mecze (1x2), tylko handicapy, over/under i parzyste/nieparzyste. To u nich normalne?
 
M 78

michal89216

Użytkownik
Zainteresował mnie ten buk, poczytałem wszystkie wpisy, teraz chciałem postawić na kosza (Eurobasket), OK - jest w ofercie, ale nie ma w ogóle kto wygra mecze (1x2), tylko handicapy, over/under i parzyste/nieparzyste. To u nich normalne?
Tak. Sbobet jest najlepszy do grania piłki nożnej i nie mają tam miliona zakładów typu &quot;w której minucie sędzia pokaże trzecią żółtą kartkę&quot;.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Tak. Sbobet jest najlepszy do grania piłki nożnej i nie mają tam miliona zakładów typu &quot;w której minucie sędzia pokaże trzecią żółtą kartkę&quot;.
Dzięki za wyjaśnienie Michał. Ja oczywiście rozumiem, że każdy poważny buk ma swój specyficzny profil. Ten akurat mierzy w piłkę nożną i handicapy, ale skoro mają w ofercie inne sporty... Eurobasket to wielka impreza, grają gwiazdy (w tym z NBA), nawet z perspektywy Azjatów trudno to uznać za niszowy rynek. Nie chodzi mi o mnogość śmiesznych zakładów na poszczególne kwarty, ale możliwość wytypowania kto wygra mecz powinna być. W pinnaccle zawsze była, choć też stawiali na handicapy. Jeśli mamy w ofercie wyrównany mecz Łotwa - Turcja (przynajmniej tak się zapowiada) i chcielibyśmy po prostu wytypować zwycięzcę, a jedyne co buk oferuje to &quot;czy Łotwa wygra 5 punktami, czy 4 lub gorzej&quot;, to nawet pomimo niskiej marży trochę słabo. Jeśli dojdzie do końcówki w typowym stylu &quot;goniący fauluje, prowadzący rzuca wolne&quot;, to jest kompletna loteria, czy wygra 4,5 czy 7 punktami. Da nich liczy się, że wygrają.
 
F 0

flatbeet

Użytkownik
czy tylko mi sie zdaje czy Sbobet wszedł na listę domen zakazanych i został zablokowany dla zawodników z PL? gram na tym od października bez problemu a dziś cały dzień nie mogę wejść na stronę, co gorsza faktycznie znalazłem go na liście ministerialnej :/ jaki to wygląda u Was ??
 
C 186

casuals

Użytkownik
Nadal można grać u nich przez asianconnect i wpłacać/wypłacać skrillem.
Jednak również uważam, że brak zakładów 1x2 w koszykówce i wybrane linie under/over w piłce to katastrofa
 
Do góry Bottom