>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Sbobet

K 3

kowi94

Użytkownik
Dobra skan im wysle karty .
1. Miekszam z rodzicami to wystarczy ze jakos przetlumacze sobie w translate ze mieszkam z rodzicami i przejdzie ?
2. Potwierdzenie platnosci,hhhmm to musze poszukac na stronie swojego banku. Ma ktos moze konto w ideabank i wie gdzie to szukac ?
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
1. Miekszam z rodzicami to wystarczy ze jakos przetlumacze sobie w translate ze mieszkam o rodzicami i przejdzie ?
Możesz spróbować, ale w zależności na kogo trafisz to taki manewr może nie przejść. To już zależy kto akceptuje dokumenty, bo choć otwarcie się o tym nie mówi, to jednak trzeba pamiętać, że często wszystko zależy od kaprysu danego supportu. Biorąc pod uwagę wiele firm bukmacherskich i ich supporty z jakimi miałem styczność to ten z Sbobet wychodzi całkiem w porządku.
Raz miałem tak, że jedna kobitka nie chciała przyjąć wykazu z konta, bo coś się jej nie podobało. Na drugi dzień wysłałem takiego samego maila i gość akceptował bez żadnego problemu.
Na drugie pytanie Ci nie pomogę, bo nie mam tam konta.
 
K 3

kowi94

Użytkownik
Witam po raz kolejny mam pytanie znowu. Ugralem pieniazki i chcialbym je wyplacic. Czy mozna tylko wyplacic na konto skrill ? innej mozliwosci nie ma ?
 
J 18

joepike

Użytkownik
czy któryś z Panów może sprawdzić czy przed zalogowaniem się kursy jakie oferuje Sbobet są wyższe niż po zalogowaniu?
obok Dafabet kolejny azjata który daje takie &quot;prezenty&quot;?
 
P 0

pankierownik

Użytkownik
mam tak samo te kursy które wystepują w surbetach to sie zmniejszają np.na gosci był 1,98 to po zalogowaniu spada do 1,9 a ten na gospodarzy rosnie.
 
J 18

joepike

Użytkownik
wygląda na to że wszystko wróciło do normy. wczoraj na chacie konsultant unikał odpowiedzi na moje pytanie zasłaniając się polityką firmy. mam nadzieję że nie były to żadne próby wprowadzenia niższych kursów dla graczy np. z Europy jak to robi Dafabet.
 
T 0

tony79

Użytkownik
witam czy mogłby mi ktos powiedziec jak niby mam zobaczyc historie zakładów
w zakładce my bets zaznaczam all dates lub toomorow i nic
a po stanie konta widze ze byly zmiany??
 
I 21

inwestujwsport

Użytkownik
Obok &quot;my bets&quot; masz zakładkę &quot;statement&quot;. Klikasz na nią, następnie wchodzisz w interesującą Cię datę i masz wszystko klarownie pokazane...
 
S 5

sateja

Użytkownik
Odkryłem dzisiaj tego bukmachera Sbobet i muszę przyznać, że oferta prezentuje się bardzo ciekawie. Wpłacam kasę i zobaczymy jak pójdzie z weryfikacją tożsamości.
 
P 30

pietrek721

Użytkownik
Odkryłem dzisiaj tego bukmachera Sbobet i muszę przyznać, że oferta prezentuje się bardzo ciekawie. Wpłacam kasę i zobaczymy jak pójdzie z weryfikacją tożsamości.
Odezwij się jak już uda Ci się zweryfikować konto, bo z tego co czytam to u nich droga prze mękę.


I takie pytanie ode mnie dla wszystkich użytkowników: Jaka jest minimalna wpłata na konto za pomocą Skrill w różnych walutach oraz ile wynosi u nich minimalna stawka na zakład (singiel)?
 
J 18

joepike

Użytkownik
Minimalna stawka to 1 EUR, jest to buk u którego można grać tylko za pełne kwoty (wielokrotność 1 EUR).
Minimalny depozyt to 20 EUR.
 
Do góry Bottom