>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Saleta vs. Najman - XIV Konfrontacja Sztuk Walki

Status
Zamknięty.
arni 0

arni

Użytkownik
Zwykli zjadacze chleba nie chcą oglądać MMA jakiś tam gwiazd tej dyscypliny bo dla mnie i zapewne dla innych jest to sport mało widowiskowy. Najczęściej jest tak, że walka parterze to jakaś żenada do oglądania, nic się nie dzieje tylko ściski. A jak ludzie zobaczą takiego Pudziana czy Saletę w ringu to od razu inaczej się na to patrzy.
:wowsdf:
Uważasz że MMA jest mało widowiskowe? Skoro oglądasz tylko walki Pudziana, to ja się nie dziwię.
Tego typu walki można traktować jedynie jako ciekawostkę, dla widowiska ogląda się walki prawdziwych fighterów.
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
No pewnie ze MMA jest mało widowiskowe.To juz zawody strongmenów sa bardziej widowiskowe hhaha.Mariusz dla tego własnie poszedł w MMA zeby podniesc widowiskowosc tej dyscypliny.I jak widac swietnie mu wychodzi bo tak pajacowac jak on czy Najman to nikt nie potrafi ????
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Dzięki takim walkom rośnie zainteresowanie Polaków sztukami walki.
niżej wiecej ciekawych informacji , także o walce Salety.
http://www.youtube.com/watch?v=2zoOZyg-cLY&amp;amp;feature=player_embedded

Juras bardzo mądrze gada, nie tylko o sprawie marketingowej, ale ogólnie no i jego ostatni nokaut też niczego sobie. wracając do walki to Saleta win z tym leszczykiem, no i Pudzian myślę że też poradzi sobie z tą kupą mięcha, chyba że tamtemu jakoś uda się go umiejętnie chwycić, to może dużo sił stracić na uwolnienie się i może być ciężko.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Tylko, że ni jak ma się to do biznesu. Idź spytaj jakiegoś szarego człowieka na mieście o zawodnika MMA, albo jakiegoś mistrza na skalę światową zobaczymy od ilu osób uzyskasz odpowiedź. A zapytaj się czy ktoś zna Mariusza Pudzianowskiego. Na pewno w 90% ludzie będą go kojarzyć. Tak samo Saletę.
Zwykli zjadacze chleba nie chcą oglądać MMA jakiś tam gwiazd tej dyscypliny bo dla mnie i zapewne dla innych jest to sport mało widowiskowy. Najczęściej jest tak, że walka parterze to jakaś żenada do oglądania, nic się nie dzieje tylko ściski. A jak ludzie zobaczą takiego Pudziana czy Saletę w ringu to od razu inaczej się na to patrzy.
No pewnie , że inaczej sie patrzy jak wychodzi trepuje gościa bez jaj jak na na maksa wiejskiej dyskotece. Nie zczailes troche sensu mojej wypowiedzi. Bo wiadome jest , ze pod wzgledem marketingu bardziej sprzeda sie pudzian niz ktos inny.
 
hugo997 37

hugo997

Użytkownik
Jak Pudzian walczy w parterze to moze to nie wyglada widowiskowo ale jak walczy zawodnik naprawde dobry to walka w parterze rowniez jest emocjonujaca. Jezeli ktos sie na tym nie zna, widzi to pierwszy raz bo przypadkowo przelaczyl kanal to dla niego sa to &quot;sciski&quot; a nie walka.

Co do Salety i Najmana to ja sie nawet nie zdziwie jak Najman to wygra. Saleta specjalnie sie nie przygotowywal bo mowi ze i tak wciaz jest w dobrej formie. Parteru nie trenuje w ogole a kolejnego dnia po walce ma juz wyscig motocyklowy. Najman wybitnym bokserem nie jest ale na pewno podczas przygotowan do tych obu walk czegos sie nauczyl i przy lekcewazacym podejsciu Salety moze sprawic niespodzianke. Nie ma sensu tego stawiac ale obejrze na pewno cala gale bo zapowiada sie bardzo dobrze.
 
R 10

rwtwolves

Użytkownik
Pozwolilem sobie skomentowac bo mnie smiech ogarnia.Dla mnie to Ty nie masz lat piszac dla sportow walk slowo BYLY.Stary my w 74 bylismy trzecia druzyna swiata a teraz co jest??Leje nas kto popadnie.Wiec nie warto argumentowac sie w sportach walki slowem BYLY.Pudzianowski tez podobno trenowal karate KIEDYS.I co z tego??Jak on nogi wyzej pasa nie podniesie.Chlopie ja nie mowie wogole ze Najman wygra.Ja tego nie wiem.Ale jak Ty arguymentujesz sie slowem BYLY mistz w kickboksingu to ja juz widze jakie Ty masz pojecie.Nie mnie jednak zycze szczescia w typowaniu tego fightu
1. Pudzian trenował karate amatorsko, Saleta był ZAWODNIKIEM , a Najman to pajac - taka krótka charakterystyka
2 Nie przesadzaj ze nas wszyscy leja, z San Marino dalibysmy rade jeszcze :grin:
i tu mozna porównać : Saleta (Polska)-Najman (San Marino) - jest roznica poki co ;p
3. &quot;Były&quot; - to znaczy ze ma pojecie o walce, w przeciwienstwie do Najmana - wiec jest to ogromny argument jak dla mnie

boromir napisłał po prostu bzdury i musialem sie do tego odniesc , nie przekonuje do grania na Salete (choc nie widze innego rozwiazania niz jego win - chyba tylko jakas ustawka daje szanse Najmanowi - ale nic mi na ten temat nie wiadomo). Tak więc kazda złotówka postawiona na Najmana to wyrzucanie pieniędzy w błoto (zagladaja tu tez niezorientowani w MMA - wiec nie powinno sie zachecac do sponsorowania buków) - lepiej te kase na powodzian przeznaczyc albo na głodne dzieci .
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
Nie wiem co jest grane ale naziemny bukmacher &quot;STS&quot; wystawił takie same kursy na walkę Salety z Najmanem jak i na walkę Pudzianowskiego z Eschem.Czyli 1,40-2,50.To że jest tak mało na Pudziana to jeszcze zrozumie wszyscy szczekają że wygra to i kurs mizerny.No ale na walkę Salety z Najmanem dałbym 1,80-1,80 pierwszy nie ma nerki drugi nie ma jaj.Pierwszy nie ma parteru drugi bedzie upatrywał szansy w parterze.Pierwszy nieco lepszy bokser drugi ma coś do udowodnienia poprzez boks choćby samemu Salecie.Wyrównane kursy były by najlepszym rozwiązaniem bo 1,40 na Salete to trochę przesada.Z drugiej strony 2,50 na Najmana i 2,50 na Escha daje ładne AKO ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Nie mieć nerki a nie mieć jaj w MMA to jest zasadnicza różnica. Moim zdaniem kursy dobre. Najman to jest gość do klepania i do przyciągania ludzi na gale. Jak by nie było każdy się z niego śmieje ale i każdy chce zobaczyć jego walkę. Moim zdaniem doświadczenie Salety , i te wieloletnie treningi wyjdą w tej walce. Jak by wlaczył z typem co trenuje bądź trenował MMA dłużej to a Przemka bym nie postawił. Nawet jak by jego rywal miał bilans walk 0-10. Nie ma co się oszukiwać. Najman jest od show a nie od wygrywania.
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
http://www.youtube.com/watch?v=IpSFY4KjX50


Saleta Saleta Saleta.Dla mnie to jest koleś na takim samym poziomie co Najman jeśli chodzi o MMA.To że Najman pajacuje jeszcze nie stawia go odrazu na przegranej pozycji z Saleta.To że tam kickbokser Saleta to wsadzić można sobie do nosa bo jestem niemal pewny że w walce z Najmanem nic z kicboksingu nie zaprezentuje.I też moge się tutaj upierać jak co niektórzy przy Pudzianowskim ze kluczem Najmana bedzie obalenie Salety i ze Marcin bedzie do tego dązył i że to trenował od miesięcy.A jaki parter ma Saleta widać w filmiku.Chodzi mi o to że kursy 1,80-1,80 były by na poziomie i skłonny byłbym wtedy stawiać na Salete.A tak wolę zagrać po 2,5 na Najmana i czy wygra czy przegra to dla mnie i tak bedzie razem z Pudzianowskim klaunem w cyrku KSW
 
maloun 20

maloun

Użytkownik
A jaki parter ma Saleta widać w filmiku.Chodzi mi o to że kursy 1,80-1,80 były by na poziomie i skłonny byłbym wtedy stawiać na Salete.A tak wolę zagrać po 2,5 na Najmana i czy wygra czy przegra to dla mnie i tak bedzie razem z Pudzianowskim klaunem w cyrku KSW
Równie dobrze moge Ci wklejć filmik z Najman vs Pudzian i tam widać jaki super parter ma Najman, skulił się w głębek i to wszystko, a walczył z zawodnikiem który jest takim samym amatorem jak on sam. Saleta potrafi zadawać ciosy w przeciwieństwie do Pudziana. Najman trenuje boks też od kilku lat, a w nim nic nie potrafi, więc te jego treningi od kilku miesięcy parteru też pewnie nic nie dadzą.
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
Maloun wklej jak możesz ???? widzę że trzeba dobitnie tlumaczyc ludzia o co chodzi w takim przekazie z youtuba.Chodzi o to że jak Najman bedzie chciał go przewrocic i mu sie to uda to zakończyc sie to może tak jak w walce z filmiku.Białorusin chciał go wywrócic i skonczyc w parterze i tak zrobił.Watpie by Saleta poskładał tak Najmana jak Pudzianowski.Więc watpliwe tez jest ze 10 minut walki bedzie w stójce.A swoja droga ciekawi mnie jak toczyła by się walka gdyby Najman jakos wyladował w parterze.Czy Saleta chiałby go dosiaść czy stał by i czekał na stójke
 
maloun 20

maloun

Użytkownik
A ja watpię, że Najman ma chociaż 5% umiejętnosci tego Białorusina. Ty piszesz to tak jakby Najman miał umiejętnosci nogueiry w parterze. Jak Najman padnie na matę, to Saleta nie będzie go dosiadał, bo po co ma wyrównywac szansę, poczeka aż Najman wstanie i w stójce ma lepsze warunki fizyczne i umiejętnosci bokserskie, chociaz może w parterze ciosami zmusić Najmana do poddania i tak obstawiam. W parterze na pewno Saleta będzie sie lepiej bronił niż Najman, który nie miał okazji w żadnej walce się bronić w parterze, a Saleta jakieś doświadczenie ma. A sparingi to nie to samo co walka. &lt;/br&gt; Jedyną szansa Najmana jest to, że ma kontrakt na jeszcze jedną walkę i na punkty wygra, żeby następna walka jakoś sie sprzedała. A Saleta wygra i KSW nic z tego nie bedzie z niego mieć, no chyba ze też ma kontrakt na kilka walk. No ale wiadomo może sie zakóńczyć tak jak w filmiku może też inaczej ???? więc nie wiem po co ten filmik. Mogę wklejć filmik jak Saleta dostaje od Mccala i napisać, że jak Najman trafi to walka tak się może zakończyć, co to za argument.
 
chwileulotne 0

chwileulotne

Użytkownik
Wiem że to co napisze może wydać się śmieszne, ale mam przeczucie że Najman spłata figla i trafi jakimś cepem Salete i będzie po walce.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Zgadzam się z poprzednikami, taka walka to tylko i wyłącznie kabaret, zabieg marketingowy . Walką MMA nazwać tego nie można, to oczywistość. Ja osobiście zagorzałym fanem MMA , a już w szczególności tego gówna co się mieni nazwą KSW nie jestem. Walk z undercardu takich federacji jak choćby Strikeforce nie da się porównać z &quot;main eventami&quot; KSW, i to niestety przykry fakt.
Macie jakieś przemyślenia odnośnie turnieju wagi lekkiej?
W pozostałych 4 walkach w moim odczuciu faworyci są wyraźni i oddają to kursy: Saleta, Pudzianowski, Kułak i Błachowicz, co daje Ako 3.07.
 
maloun 20

maloun

Użytkownik
Mi się osobiście ten kabaret bardziej podoba niż reszta walk. W tym sensie, że tylko on mnie interesuje, bo w pozostałych walkach walczą zawodowcy, którzy znają się na rzeczy, a najczęściej takie walki są nudne, dużo techniki w parterze ktorych ja nie rozumiem i mnie nie ciekawią, może jestem ignorantem w tym przypadku, ale no cóż no cóż no cóż. Dlatego dla mnie zabawniejszy w sensie frajdy do oglądania jest jak to nazwałeś kabaret. Prawdopodobnie na necie będę oglądał boks z UK Maccarineli-Frankel, i zasiadał przed tv na walki Saleta, Pudzian i Kułaka, bo fajnie się zapowiada. Pamiętam, że w ostatnich dwóch galach KSW, bardzo mi się podobał Olivia, ten grubasek w długich włosach. Wiele ciekawych akcji, rozwiązań, rzutów, bardzo fajnie się to ogląddało. Jak dotąd najciekawsze walki jakie widziałem w mma to właśnie w jego wykonaniu. Ale prawdą jest, że widziałem tyle co nic walk mma ????
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
Mi się osobiście ten kabaret bardziej podoba niż reszta walk. W tym sensie, że tylko on mnie interesuje, bo w pozostałych walkach walczą zawodowcy, którzy znają się na rzeczy, a najczęściej takie walki są nudne, dużo techniki w parterze ktorych ja nie rozumiem i mnie nie ciekawią, może jestem ignorantem w tym przypadku, ale no cóż no cóż no cóż. Dlatego dla mnie zabawniejszy w sensie frajdy do oglądania jest jak to nazwałeś kabaret. Prawdopodobnie na necie będę oglądał boks z UK Maccarineli-Frankel, i zasiadał przed tv na walki Saleta, Pudzian i Kułaka, bo fajnie się zapowiada. Pamiętam, że w ostatnich dwóch galach KSW, bardzo mi się podobał Olivia, ten grubasek w długich włosach. Wiele ciekawych akcji, rozwiązań, rzutów, bardzo fajnie się to ogląddało. Jak dotąd najciekawsze walki jakie widziałem w mma to właśnie w jego wykonaniu. Ale prawdą jest, że widziałem tyle co nic walk mma ????

To proponuje Ci poszukac w necie cała walke(nie sobszerny skrót) Forest Griffin(mój ulubieniec po Ortizie) VS Stephen Bonnar.jak powiedział Drwal kto nie widział tej walki nie wie co to prawdziwe MMA.To co oni okładali sie po pyskach to mysle że tyle ciosów tarfionych nie padnie dzisiaj w całej gali KSW ????
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
Mnie tylko zastanawia fakt co kieruje Najmanem żeby znów występować w KSW.. Brak kasy? Dużo wolnego czasu? Zabrali mu kartę wędkarską?
Już raz były buńczuczne zapowiedzi przed walką z Pudzianowskim, że &quot; Pudzian nie szanuje pięściarzy .. i co to nie ja &quot; i wyszła wielka klapa i wielki wstyd...
Niestety tym razem obawiam się, że wstyd może znów się koledze Najmanowi przydarzyć.. Wiem , że możecie mieć inne zdanie ale ja nie mam szacunku do Najmana, za to jakim jest zawodnikiem i jakim wydaje sie być człowiekiem..
Nie lubie jego sposobu bycia itp..
Z drugiej strony staje Saleta, którego darze większą &quot; sympatią&quot; a napewno uważam za lepszego zawodnika.. Dziwi mnie tez fakt czemu sie zgodził na taką walkę.. Człowiek ustatkowany, poważny, a naraża swoje zdrowie..
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
Mnie tylko zastanawia fakt co kieruje Najmanem żeby znów występować w KSW.. Brak kasy? Dużo wolnego czasu? Zabrali mu kartę wędkarską?


Z drugiej strony staje Saleta, którego darze większą &quot; sympatią&quot; a napewno uważam za lepszego zawodnika.. Dziwi mnie tez fakt czemu sie zgodził na taką walkę.. Człowiek ustatkowany, poważny, a naraża swoje zdrowie..

Najman walczy za darmo a Saleta typowo dla kasy.I juz to jak dla mnie przemawia żeby ten jeden raz pokibicować Najmanowi i na niego postawic.Najman wszystkie pieniadze z tej walki ma przeznaczyc na jakiegos młodego ciezko chorego chłopca.Saleta pewnie kupi kolejny motor bo pewnie ten co jeździ jest za cienki do rywalizacji
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Przecież oddanie kaski na cele charytatywne to zwykły chwyt, gdyby zgarnął za to hajs już nikt by się niem nie zainteresował, a tu może jakiś wywiadzik, zaproszenie do programu itp.
Saleta biję się z Najmanem z prostego powodu, ruchał jego żonę więc ma okazje wymierzyć sprawiedliwość i tyle w temacie, chyba że kogś ten fakt dziwi.
A to że chłop którego byśmy nie znali gdyby nie bigbrother bo z kim to się nie bił zawsze po papie dotsawał to nic innego nie zostało mu w tej sytuacji bo jest na dnie
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Haha ???? , to była jedna wielka żenada i szczerze powiem, że szkoda mi Najmana. Rozpierniczył łeb Salecie ???? i gdyby nie sędziowie to nie wiem jakby to się skończyło. Saleta był bezbronny w pierwszych momentach. No, ale sędziowie ich rozdzielili i skończyło się głupim przyduszeniem. Kurs wszedł zgodnie z przewidywaniami, chociaż w pierwszych minutach było gorąco i mi szkoda Marcia, bo osobiście to śmiałem się nagłos, jak Najman napier ???? w łeb Salety.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom