>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Saleta vs. Najman - XIV Konfrontacja Sztuk Walki

Status
Zamknięty.
Baqu 845,7K

Baqu

Forum VIP
18 września odbędzie się14. Konfrontacja Sztuk Walki. Główną atrakcją wrześniowej gali ma być walka zaciekłych wrogów, czyli Przemka Salety i Marcina Najmana. Obaj pięściarze na arenie MMA zanotowali dotąd po jednej porażce.

- Wielu ludzi zarzuca Federacji KSW komercyjne podejście do MMA. Wydaje mi się, że przy dzisiejszej kondycji sportu w Polsce to jedyna możliwa droga. Saleta kontra Najman to walka dwóch zawodowych pięściarzy z identycznym rekordem w swojej nowej dyscyplinie. To starcie negatywnych, lecz ciągle szczerych i prawdziwych emocji. To tysiąc niewyjaśnionych spraw między obojgiem. To nawarstwiający się na oczach opinii publicznej konflikt nad którym ostateczny sąd zapadnie we wrześniu tego roku. Mam poczucie, że ring KSW stworzony został również po to, aby wyjaśniać takie spory i po to, by oddzielać mity od prawdy i co w tym przypadku najistotniejsze, słowa od czynów - mówi współwłaściciel KSW, Maciej Kawulski.

- Jesteśmy na tak! Do tej walki musiało dojść. Cieszę się, że to na naszym ringu podczas Konfrontacji Sztuk Walki panowie w sportowy stylu zakończą swój od lat zaogniany konflikt. Prywatne waśnie zostaną rozegrane w sposób fair-play i to należy pochwalić.
Padły śmiałe deklaracje z ust obu zawodników, więc teraz należy czekać na ich konsekwentne urzeczywistnienie. Będzie to walka niczym z dawnych lat kiedy to dwóch mężczyzn wyzywało się na pojedynek, a rację i sprawiedliwość przyznawano wygranemu. W tym przypadku sekundantem będzie właśnie KSW - powiedział współwłaściciel KSW, Martin Lewandowski.
Oprócz Najmana i Nastuli, na ringu zobaczymy mistrza tej organizacji w wadze półciężkiej, Krzysztofa Kułaka (23-12-2), który zdobył pas KSW na początku maja pokonując na punkty Vitora Nobregę. Jego przeciwnikiem będzie specjalista od walki w parterze, ekscentryczny Daniel Dowda (5-3).

Zobaczymy także finalistów turnieju do 95. kilogramów, którzy zostali wyłonieni podczas poprzedniej edycji - i tak w wielkim finale spotkają się Jan Błachowicz (10-2) oraz Daniel Tabera (16-2-3). Błachowicz na KSW 13 najpierw efektownie znokautował kopnięciem na głowę Julio Brutusa, by w drugim występie przez duszenie wygrać z Wojtkiem Orłowskim. Natomiast 33-letni Hiszpan na punkty zwyciężył Grigora Aschugbabjana, a potem przez dźwignię poddał Attila Vegha.
 
mati9255 1

mati9255

Użytkownik
Dla mnie osobiście to KSW z gali na galę staję się coraz większym przedstawieniem który ma za zadanie konfrontować wrogów między sobą. Ze konfrontacją sztuk walki to nie wiele wspólnego, bardziej powinno się nazywać &quot;Konfrontacja Ludzi ShowBiznesu&quot;. Przynajmniej jeśli chodzi o tz.&quot;extra fight&quot; .
 
Z 0

z.g.

Użytkownik
Jak dla mnie kurs 1,35 to pewne pieniądze na Saletę. Nie zapominajmy ,że Saleta był mistrzem nie bez powodu. Najman to taka dobra gwiazdka dla mediów. Robi dużo szumu ,podnosi atmosferę ,a prezes Polsatu na pewno to lubi ,jak ktoś robi SHOW. Najman to bardziej marionetka MMA niż zawodnik. Saleta to jednak Saleta. Nie chce na pewno się skomromitować w tej walce z jakimś szczekaczem Najmanem. Więc myślę ,że wygrana Salety to po prostu formalność i myślę ,że tutaj Saleta może rozłożyć go szybciej niż Pudzian. ???? Zresztą te KSW coraz bardziej robi się śmieszne ,niedługo dojdzie do tego ,że Cezary Żak weźmie z niej udział z Hajzerem albo Ibiszem.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tobet mnie rozbraja ???? .
Przemysław Saleta - Marcin Najman (Czy Marcin Najman odgryzie Przemysławowi Salecie kawałek ucha lub innej części ciała?)
Przemysław Saleta - Marcin Najman (Czy Marcin Najman w razie ewentualnej wygranej będzie publicznie domagał sie walki z Fedorem Emelianenko?)
Przemysław Saleta - Marcin Najman (Czy Mariusz Pudzianowski będzie obecny w arenie podczas gali?)
Przemysław Saleta - Marcin Najman (Czy Najman wytrzyma dłużej niż 43 sec?)

????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
masakra .... :| jak dla mnie kurs 1.12 na to że Marcin wytrzyma min 43 sek to pewniak ???? i zarobić można krocie. mysle że szefowie KSW nie pozwolą Salecie znokautowac Marcin przed uplywem 60 sek ????
masarka ... po cholerę wogóle ta walka ... ehh :|
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Konrad na pewno dużo nie będzie można na to postawić, poza tym po takim kursie to nie ma sensu. A nóż się Marcinek przewróci i już nie wstanie.. ????

Walka może i nie potrzebna, ale będzie się z czego pośmiać.. ;)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Walka może i nie potrzebna, ale będzie się z czego pośmiać.. ;)
I chyba tylko dlatego obejrzę tą &quot;sieke&quot; aczkolwiek Show bardziej pasuje ???? Już widzę Salete który jeden cios wyprowadza 5 minut , oraz bajeczną pracę nóg Najmana niczym Muhammad Ali ...
Ja to chyba zadzwonie zaraz do Pudziana i powiem mu żeby nie jechał na tą walkę kurs na to to okrągłe 4. Dam mu 25 % zysku z wygranej i będzie Git.

I jeszcze jedno. KSW to prawdziwa żyła złota tylko nikt nie umie tego zamienić w konkretny pieniądz. Ja to bym zrobił z tego coś typu show polsatu. Ktoś coś ma do siebie. Rachu ciachu kontrakt podpisany , 3 miesiące do walki , własny trener i sztab i wielka walka ???? no chyba nikt mi nie powie że nie chciał by zobaczyć walki Ibisza z Kałamagą , czy innych byków polskiej TV .... aż się prosi ????
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
Konrad na pewno dużo nie będzie można na to postawić, poza tym po takim kursie to nie ma sensu. A nóż się Marcinek przewróci i już nie wstanie.. ????
Walka może i nie potrzebna, ale będzie się z czego pośmiać.. ;)
Saleta w wywiadzie smial sie ze jak Marcin sie przewroci to on grzecznie poczeka az wstanie bo chce sie bic z nim tylko w stójce ????
Dla mnie spokojny win Najmana.A czemu???To ze Najman jest swego rodzaju krzykaczem to wiemy.Od porażki z Pudzianem minęło już dosyć sporo czasu.Myślę że ten czas dał sporo nauki Marcinowi tak na ringu jak i w głowie.A Najman odpoczał potrenował i to ostatni dzwonek i chyba ostatnia sznasa w KSW
Myślę że Saleta jest jak najbardziej do oklepania przez Najmana.Raczej nie powinien sie przestraszyc go jak Pudziana.Śmiem tez stwierdzic ze gdyby kiedykolwiek doszlo do rewanzu z Pudzianem to Marcin bylby w stanie ostro powalczyc ale oczywiscie walka musiala by byc bez podtekstów.Grudniowy fight byl jak na festynie Pudzian musial tak w niego wjechac i wjechał.Widywałem jeszcze szybsze fighty ???? a ten grudniowy wjazd Pudziana odbił mu się czkawką gdyż co tak naprawde potrafi pokazał wam w walce z Kawaguchim i Sylvia czyli wielkie jak ja mu to wrózyłem G.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
boromir chyba trochę przeceniasz tego Marcina ???? on już Wawrzyka miał położyć , a dostał bardzo ładny nokaut z tym że d drugiej rundzie ???? Saleta moim zdaniem załatwi go doświadczeniem , będzie dążył do obalenia i pewnie jakieś duszenie i Marcin odklepie. Wątpie aby był to jakiś bardziej efektowny nokaut.
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
A ja widziałem jak na KSW 7 Saleta dostał baty od jakiegoś Ruska jak dobrze pamietam.Tego Wawrzyka to mu kazdy wypomina i tym sie argumentuje a to bylo kupe czasu temu i Polacy w piłke tez mieli 3 miejsce na mistrzostwach ???? Nie przeceniam Marcina bo on jest wedlug mnie troszke mniejszym cieniasem niz Saleta ???? obaj beda we wrzesniu głównymi klaunami KSW bo Pudzian wziąl sobie urlop ???? czy jakies obalenia ze strony Salety i duszenie ???Hmmm nie wydaje mi sie bo jak sam mowi nie chce parteru a co do duszenia to on sobie może dusic ale gołąbki na obiad bo tez ma raczej male pojecie o tym.Mi sie wydaje że to bedzie nudny fight zakonczony werdyktem mysle ze na bardziej medialnego Najmana ????
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Lool. Ten &quot; pojedynek &quot; można uznać śmiało za największą katastrofe tej gali. Panowie nie mający pojęcia o MMA, szukający sposobu na dorobienie się. Te ich wypowiedzi przed walką, hahaha. Kompletnie nie wiem jak ułoży się ten pojedynek. Ale wiem, że oboje będą caaaaały czas zapier***, bo jak to napisał Shakal w temacie dotyczącym walki Mariusza z Butterem, za takie pieniądze to każdy goniłby rywala z pianą w pysku. ;)
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Lool. Ten &quot; pojedynek &quot; można uznać śmiało za największą katastrofe tej gali. Panowie nie mający pojęcia o MMA, szukający sposobu na dorobienie się. Te ich wypowiedzi przed walką, hahaha. Kompletnie nie wiem jak ułoży się ten pojedynek. Ale wiem, że oboje będą caaaaały czas zapier***, bo jak to napisał Shakal w temacie dotyczącym walki Mariusza z Butterem, za takie pieniądze to każdy goniłby rywala z pianą w pysku. ;)
Poczytaj trochę o Salecie, bo coś tam walczył, może nie w MMA ale jednak. A co do samego pojedynku to większość ludzi nie interesuję się MMA ale lubią oglądać jak się biją np. Pudzian czy Najman, bo to ma być widowisko i show a nie zwykłe MMA gdzie liczy się poziom sportowy a nie kto walczy.
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Wiem, interesuje się sportami walki. Jednak MMA jest dyscypliną dla wszechstronnych, którzy potrafią nie tylko mocno bić, i walić cepami na oślep jak Mariusz. Tam liczą się umiejętności nabyte podczas całej kariery. Przykład- Fedor. Wiadomo, właściwie każdy go zna. W jego walkach można dostrzec elementy każdego ze sportów walki. Troche judo, boksu, maxymalna wszechstronność. A Najman z Saletą będą się bili sposobem &quot; kto mocniej zapierd** , ten wygra &quot; Tak jak w lżejszych wagach MMA. Raz na gali oglądałem dwóch japońców. Oboje bili się właściwie na zmianę. Raz jeden, raz drugi. Obrona NIE ISTNIAŁA. W ogóle nie trzymali gardy. Wygrał ten, który miał mocniejszą szczenę. Tutaj będzie podobnie. Chłopcy uskrzydleni warunkami finansowymi za wygranie walki, będą się okładać bez żadnych ceregieli. Jest okazja do obejrzenia typowej solówy, które nieraz zdobią wesela i dyskoteki. ;)
 
R 10

rwtwolves

Użytkownik
A ja widziałem jak na KSW 7 Saleta dostał baty od jakiegoś Ruska jak dobrze pamietam.Tego Wawrzyka to mu kazdy wypomina i tym sie argumentuje a to bylo kupe czasu temu i Polacy w piłke tez mieli 3 miejsce na mistrzostwach ???? Nie przeceniam Marcina bo on jest wedlug mnie troszke mniejszym cieniasem niz Saleta ???? obaj beda we wrzesniu głównymi klaunami KSW bo Pudzian wziąl sobie urlop ???? czy jakies obalenia ze strony Salety i duszenie ???Hmmm nie wydaje mi sie bo jak sam mowi nie chce parteru a co do duszenia to on sobie może dusic ale gołąbki na obiad bo tez ma raczej male pojecie o tym.Mi sie wydaje że to bedzie nudny fight zakonczony werdyktem mysle ze na bardziej medialnego Najmana ????
Ty sobie chyba jaja robisz , albo lat masz mało jeszcze. Nie porównuj kolesia z ulicy / Najman / z zawodnikiem (co prawda podstarzałym) /Saleta/
Saleta to były mistrz swiata w kickboksie , w boksie tez jakies tam mniej znaczace pasy mial (badz o nie walczył) nie sledzilem za bardzo jego kariery na tym etapie ;p .
Fakt Saleta parteru nie ma , ale Najman nie ma go tym bardziej :grin: , co do stójki , to lata świetlne przewagi Salety (nawet bez wiekszego treningu i bez nerki) jak ktos umiał boksować to sie tego nie zapomina. Najman poza glupawymi wypowiedziami , zadnych atutów nie ma i jakos go nie widze w pojedynku bokserskim z Saleta , szanse moim zadniem 85-90 % na korzysc Salety .... wiec ewentualnie na Najmana to nawet za grosze sie bym nie pokusił
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
to jest walka faceta bez nerki ( Saleta) z facetem bez jaj (Najman) Jeśli myślicie, że to będzie prawdziwe MMA to śmiech na sali. To będzie cyrk z udziałem 2 klaunów. Nie wiem po co organizują takie walki ? Niedługo zobaczymy Ryśka z klanu walczącego z Mroczkiem haha... A tak na poważnie nawet nie chce mi się typować tej walki, nawet nie chce mi się jej oglądać jak mam być szczery. Jest kilku dobrych zawodników a oni wybierają takich pajaców do KSW...
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
Ty sobie chyba jaja robisz , albo lat masz mało jeszcze. Nie porównuj kolesia z ulicy / Najman / z zawodnikiem (co prawda podstarzałym) /Saleta/
Saleta to były mistrz swiata w kickboksie , w boksie tez jakies tam mniej znaczace pasy mial (badz o nie walczył) nie sledzilem za bardzo jego kariery na tym etapie ;p .
Fakt Saleta parteru nie ma , ale Najman nie ma go tym bardziej :grin: , co do stójki , to lata świetlne przewagi Salety (nawet bez wiekszego treningu i bez nerki) jak ktos umiał boksować to sie tego nie zapomina. Najman poza glupawymi wypowiedziami , zadnych atutów nie ma i jakos go nie widze w pojedynku bokserskim z Saleta , szanse moim zadniem 85-90 % na korzysc Salety .... wiec ewentualnie na Najmana to nawet za grosze sie bym nie pokusił
Pozwolilem sobie skomentowac bo mnie smiech ogarnia.Dla mnie to Ty nie masz lat piszac dla sportow walk slowo BYLY.Stary my w 74 bylismy trzecia druzyna swiata a teraz co jest??Leje nas kto popadnie.Wiec nie warto argumentowac sie w sportach walki slowem BYLY.Pudzianowski tez podobno trenowal karate KIEDYS.I co z tego??Jak on nogi wyzej pasa nie podniesie.Chlopie ja nie mowie wogole ze Najman wygra.Ja tego nie wiem.Ale jak Ty arguymentujesz sie slowem BYLY mistz w kickboksingu to ja juz widze jakie Ty masz pojecie.Nie mnie jednak zycze szczescia w typowaniu tego fightu
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
to jest walka faceta bez nerki ( Saleta) z facetem bez jaj (Najman) Jeśli myślicie, że to będzie prawdziwe MMA to śmiech na sali. To będzie cyrk z udziałem 2 klaunów. Nie wiem po co organizują takie walki ? Niedługo zobaczymy Ryśka z klanu walczącego z Mroczkiem haha... A tak na poważnie nawet nie chce mi się typować tej walki, nawet nie chce mi się jej oglądać jak mam być szczery. Jest kilku dobrych zawodników a oni wybierają takich pajaców do KSW...
Dzięki takim walkom rośnie zainteresowanie Polaków sztukami walki.
niżej wiecej ciekawych informacji , także o walce Salety.
http://www.youtube.com/watch?v=2zoOZyg-cLY&amp;amp;feature=player_embedded
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Niestety mimo mojej sympatii do szczególnie boksu nie udzielam sie tu zbytnio. Szczegolnie Polskie MMA to niezły shit. Oczywiscie mam na myśli tych lansowanych przez media. Najpierw Pudzianowski bo przeciez &quot; za co sie wezme robie z tego pozytek&quot; - jasne w ostatniej walce poznał co to opór i ból i sie poddał , lepszą kondycje mam ja od MŚ w dzwiganiu samochodów. Druga sprawa to ten aspekt o czym tu wlasnie piszecie zgadza sie - co to za wychwalanie walki przez media o takich dwóch jeden bez jaj drugi bez nerki , ludzie! Mamy tylu dobrych zdolnych chlopakow im organizujmy walki z zagranicznymi gwiazdami i ich walki czyńmy walkami wieczoru. Ale coz media ze wszystkiego potrafią zrobic szopke. Nawet nie patrze na kursy bo rownie dobrze moglbym obstawiac taniec z gwiazdami...

http://www.youtube.com/watch?v=Cs8tOk2U3iM
Wklejam do obejrzenia jego walke on nawet bokserem był marnym. Naprawde irytuje mnie ten gosc Saleta chociaz mial jakies tam sukcesiki w innej dyscyplinie Najman chyba w Big Brotherze. Marnota...
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Mamy tylu dobrych zdolnych chlopakow im organizujmy walki z zagranicznymi gwiazdami i ich walki czyńmy walkami wieczoru. Ale coz media ze wszystkiego potrafią zrobic szopke.
Tylko, że ni jak ma się to do biznesu. Idź spytaj jakiegoś szarego człowieka na mieście o zawodnika MMA, albo jakiegoś mistrza na skalę światową zobaczymy od ilu osób uzyskasz odpowiedź. A zapytaj się czy ktoś zna Mariusza Pudzianowskiego. Na pewno w 90% ludzie będą go kojarzyć. Tak samo Saletę.
Zwykli zjadacze chleba nie chcą oglądać MMA jakiś tam gwiazd tej dyscypliny bo dla mnie i zapewne dla innych jest to sport mało widowiskowy. Najczęściej jest tak, że walka parterze to jakaś żenada do oglądania, nic się nie dzieje tylko ściski. A jak ludzie zobaczą takiego Pudziana czy Saletę w ringu to od razu inaczej się na to patrzy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom