>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

S-m-y-k-u>> Logika typowania sposobem na sukces!

Status
Zamknięty.
s-m-y-k-u 25

s-m-y-k-u

Użytkownik
Za nami kolejny dzień typowania. Bilans stale wzrasta, a początek prezentacji ITP pomimo,że łba nie urywa dał to co w tym założeniu najważniejsze czyli dodatni bilans dnia. W taki to oto sposób bez szaleństwa zamierzam żyć przez kolejne naście lat do emerytury, którą sam sobie wypracuje nie czekająć na ZUSY i inne oszukańcze instytucje. Spokojnie robiąć to co potrafie i to co mi jednocześnie sprawia przyjemność i daje utrzymanie, a jednocześnie dając przy tym radość zarabiania innym. Tak już jest na tym świecie ,że każdy powinien zarabiać na tym w czym jest lub czuje się najlepiej. Ja pomimo,że z zawodu wyuczonego jestem średniej kadry mechanikiem nigdy bym się nie odważył w tym zawodzie pracować. Bowiem komuna tak mnie wyuczyła,że wiem tyle co przed rozpoczęciem tych wszystkich mądrych nauk i warsztatów. Reasumująć nic nie potrafię. Dobry szewc powinien robić buty i dobrze z tego żyć, dobry kucharz powinien prowadzić fajną knajpę i też mieć z tego niezłą kase. Ja potrafie doskonale analizować sytuacje w świecie sportu i dopasowywać do stopnia zagrożenia stawki ryzyka. To mój ogromny atut i z tego mam zamiar wreszcie korzystać pełną parą. Poza tym ogrywanie buków, oprócz satysfakcji finansowej sprawia mi dodatkowe zadowolenie, a mianowicie to,że potrafie być cwańszy od sztabu fachowców ,które własnie zatrudniają bukmacherzy. Kiedyś miałem ciekawą propozycje,ale nie skorzystałem z niej. Dlatego postanowiłem prowadzić własny biznes korzystająć ze swoich atutów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
s-m-y-k-u 25

s-m-y-k-u

Użytkownik
ITP-typ nr 5
Pn 2013-04-29 Kolumbia Primera A
00:30 Atlético Nacional - Independiente Medellin 1 1,75⛔2:2
stawka 600,00 EWK 1050,00

ITP-typ nr 6
Pn 2013-04-29 Kolumbia Primera A
00:30 Atlético Nacional - Independiente Medellin 1poł 1 2,45⛔0:1
stawka 400,00 EWK 980,00

Kolejne dwa typy z mojej &quot;pracowni&quot;. I znowu kłania się doskonała analiza stanu bieżącego rzeczy,oraz aktualna dyspozycja obu drużyn. Gospodarze to piąta drużyna tabeli,ale druga pod względem meczu granych u siebie. W rozegranych dotychczas 6 meczach na własnym boisku 4 wygrała a dwa zremisowała nie ponosząc żądnej porażki. Goście z kolei to trzecia od końca drużyna w tabeli na 18 drużyn i totalne dno w meczach wyjazdowych Na 6 wyjazdów 5 porazek i jedna wygrana z 14 drużyną w tabeli. Ostatnia forma świadczy wyraźnie n akorzyść gospodarzy, którzy na rozegranych 5 meczy 3 wygrali 1 zremisowali i 1 przegrali. w mezach na własnym boisku strzelają średnio 2,5 gola na mecz. Ich przeciwnicy tracą z kolei w każdym meczu wyjazdowym średnio 1,33 bramki. Ostatnia konfrontacja tych drużyn na boisku dzisiejszych gospodarzy miała miejsce ponad miesiąć temu i zakończyła się wynikiem Atl. NacionalInd.- Medellin 5:2 (2:1,3:1) 14.03.2013 Nie sądze by w dzisiejszym meczu cokolwiek się zmieniło, dlatego stawiam jak wyżęj!!!!

Bilans styczeń -19375,00
Bilans luty 20970,00
Bilans marzec -18278,00
Bilans kwiecień +1801,00
Bilans ITP -685,00
 
logicus 139

logicus

Użytkownik
Nie wiem czy można komentować czy pytania kierować poprzez PW, ale dość istotnym jest chyba fakt zmiany kursu na nacional z 1,5 na 2,0. Dlaczego tak się stało?
Pograłem bardzo delikatnie, bo faktycznie na papierze wygląda idealnie i zobaczymy co z tego wyjdzie. Dobrej nocy.
 
s-m-y-k-u 25

s-m-y-k-u

Użytkownik
Nie wiem czy można komentować czy pytania kierować poprzez PW, ale dość istotnym jest chyba fakt zmiany kursu na nacional z 1,5 na 2,0. Dlaczego tak się stało?
Pograłem bardzo delikatnie, bo faktycznie na papierze wygląda idealnie i zobaczymy co z tego wyjdzie. Dobrej nocy.
Widać coś jednak było na rzeczy, bo kursy ot tak nie spadają bez przyczyny. Jednakże grająć 3/4 meczu 11 na 10( czerwona kartka dla gości w 20min za drugą żółtą kartke dla Mena J. ) i nie wygrać to też sztuka.
 
s-m-y-k-u 25

s-m-y-k-u

Użytkownik
Matko Święta, aż żal komentować tak durnego tematu i &quot;elyt typa&quot;.
Bardzo dobra myśl, bo jak masz pisać bzdury lepiej nic nie pisz, bo i tak nic wartościowego takimi postami nie wnosisz, a tylko zaśmiecasz temat.
 
s-m-y-k-u 25

s-m-y-k-u

Użytkownik
s-m-y-k-u 25

s-m-y-k-u

Użytkownik
Pn 2013-04-29 Polska Ekstraklasa
18:30 Jagiellonia Bialystok - Lech Poznan X 3,30⛔0:1
stawka 400,00 EWK 1320,00


Pn 2013-04-29 Polska Ekstraklasa
18:30 Jagiellonia Bialystok - Lech Poznan 1poł 1 3.95⛔0:1
stawka 300,00 EWK 1185,00

Pn 2013-04-29 Polska Ekstraklasa
18:30 Jagiellonia Bialystok - Lech Poznan powyżej 2,5 gola 2,00⛔0:1
19:00 Örebro SK - Varbergs BoIS FC 1poł 1 1.80✅2:0
kurs 3,60 stawka 800,00 EWK 2880,00
Bilans styczeń -19375,00
Bilans luty 20970,00
Bilans marzec -18278,00
Bilans kwiecień -99,00
Bilans ITP -685,00
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom