>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

słowa prawdy o PO.

tomasz220289 135

tomasz220289

Użytkownik
pare moich przemyśleń odnośnie tej partii. Zachęcam do lektury. śą to wycinki moich publikacji na pewnych portalach zwiazanych z polityką.

Lud to znów kupił... PO to nie jest kolejna, jedna z wielu partia, która okazała się
bandą świń dążących do koryta. To jest znacznie gorsza organizacja. Oni w swoim postępowaniu byli
tak obłudni, brutalni, podstępni i cyniczni jak żadna inna partia. Nawet SLD, tuba komuchów z apetytem
na państwowy sezam, nie była tak wulgarna i perfidna. PO stosowało i stosuje najnowsze techniki
socjologiczne i psychologiczne, które zrobiły tyle milionów Polaków w konia i doprowadziły do
narodowego zacietrzewienia i ciągłych ataków względem PiS. Oni sprawili, że ludzie znienawidzili ich
konkurentów. Wyolbrzymianie wpadek, które ma na koncie KAŻDY polityk, wmawianie, że z Polski śmiali się
za granicą (co było makiawelicznym kłamstwem; dopiero teraz - przy naszym Bredzisławie - artykuły o
kompromitacjach polskiego prezydenta pojawiają się regularnie), wyśmiewanie wyglądu Kaczyńskich, wzrostu,
konta (przecież to takie żenujące, że polityk nie ma konta, na którym gromadziłby swój zagarnięty
majątek) – to wszystko chwyty poniżej pasa, bazujące na kompleksach i cechach narodowych Polaków:
poczuciu niższości w stosunku do ‘postępowej’ Europy, skłonności do warcholstwa, rzucania obelg,
bardzo płytkiego oceniania, braku intuicji politycznej, chamstwa, leczenia się z niskiej samooceny
poprzez mieszanie z błotem innych. PO i jej pijarowcy doskonale przestudiowali charakter i nastroje
polskiego społeczeństwa. Wystarczyło wypromować siebie jako partię eleganckich, reprezentatywnych
inteligentów, do których każdy jako wyborca zechciałby należeć. I udało się. Polacy złapali się na
haczyk i teraz PO dokończy przetrzepywanie skarbców w poszukiwaniu resztek pieniędzy, które mogliby
umieścić na swoich, wymaganych przez wyborców, kontach, i zrujnuje polskie finanse i ekonomię
doszczętnie, żeby nie było czego ratować. Tacy z nich profesjonaliści i intelektualiści. Przy wsparciu
swoich mediów (Onet, TVN, tvn24, tok fm, tygodnik powszechny, radio zet, wyborcza) ogłupianie musiało
zakończyć się sukcesem. Bo wielu Polaków po prostu nie myśli. Nie stać ich nawet na jakąkolwiek
reakcję wobec skoku Platformy na własne emerytury. Naszym gazem łupkowym już podzielili się z Rosją, a
ludzie dalej psioczą na Jarka, bo tak im zakodowano. PO prowadzi nas do zapaści finansowej i długoletniego
kryzysu, a ludzie patrzą na to biernie, znieczuleni propagandą czwartej władzy. I dalej będą mieszać z
błotem Kaczyńskiego, przecież on jest taki nienormalny i dostarcza tylu powodów do śmiechu i kpin. Tacy
zacietrzewieni Polacy w oczach Tuska to nic więcej jak pożyteczni idioci… Polacy już tak mają, nie
sprawdzą, nie zainteresują się, nie dopilnują, przyjmują wszystko, co im media pod nos poddają, bo nie
chce im się myśleć, żyją bezmyślnie i troszczą się każdy o siebie, nie obchodzi ich przyszłość
kraju, tylko własnych czterech ścian, nie ma tutaj współpracy, pomocy, wspólnych celów, bo każdy robi
pod siebie i czasem pozazdrości. Słaby naród, który łatwo otumanić. Wojewódzki i jego guru dobrze o tym
wiedzą. PO, jej media i spece od pijaru znają doskonale dzisiejszy obraz POlaka i wiedzieli, jak ich
podejść. Pchnęli wyborców PO ku nienawiści do własnych rodaków, rzekomo stanowiących ich
przeciwieństwo - czyli tych gorszych (?), wskazali wroga, którym mają gardzić, bo niszczą im wizerunek,
hamują rozwój i uniemożliwiają wejście do lepszego (?) świata postępowości, zamożności,
inteligentów, świata szanowanych i podziwianych. Niesamowite, jak łatwo można tym narodem manipulować i
do czego ten naród pod wpływem tej manipulacji potrafi się posunąć.


Dwa- Skąd bierze sie tak znaczne poparcie dla PO wśród młodych ludzi? Odpowiedź jest dość prosta.Od wielu
lat media propagują i lansują pewien styl życia- życia wolnego od zasad i jakichkolwiek ograniczeń.
Media, sterowane przez określone środowiska, odniosły w tym względzie sukces. Udało im się wychować a
właściwie : „wyhodować” pokolenie młodych ludzi, których cechuje niechęć i nienawiść do świata
wartości, nienawiść do tzw. zasad przyzwoitości. Ludzi, których drażni samo wzmianka o
odpowiedzialności , wyrzeczeniu, poświęceniu, uczciwej pracy. Ten styl życia wyznacza szansa na sukces i
taniec z gwiazdami, browarek i marycha, potrzeby kulturalne zaspokajają imprezy takie jak woodstock, a
potrzeby „duchowe” doroczne akcje WOŚP. Dla ludzi, którzy przyjęli ten styl życia marzenia i cele są
takie, jak przyziemne marzenia bohaterów prymitywnych, tasiemcowych seriali. W takim świecie wypranym z
wartości w sposób naturalny partią przewodnią jest PO bez które jest utożsamiane z tym stylem i z tą
ideologią. PO umiejętnie podsyca wśród młodych ludzi niechęć do świata wartości, religii, do ludzi
starszego pokolenia – bo ma świadomość że takie działania trafiają w gusty młodych. Tu leżą
właśnie źródła poparcia dla PO . Tego poparcia nie zmniejszy ani polityczny serwilizm wobec moskwy i
Berlina, ani szkodliwa działalność w sferze gospodarczej, ani nieudolność, ani afery - bo dla młodych
ludzi bezjakościowe PO jest bliższe ideologicznie, bliższe mentalnie, niż inne partie. PO przyciąga do
siebie nie atrakcyjnym programem społeczno-gospodarczym, nie charyzmatem przywódców- ale swoją
bezideowością która stałą się stylem życia i ideologią młodego pokolenia.Stąd też i poparcie dla
takiego &quot;guru&quot; jak palikot.
Duża część obywateli tego kraju, dało do zrozumienia Tuskowi, że..niszczenie polskich stoczni i wielu
innych państwowych zakładów lub ich szybka i bezsensowna sprzedaż to świetny pomysł. Innymi słowy
sprzedaż kolejnych akcji KGHM za cenę 2-letnich dywidend i nagród, Lotosu Rosjanom lub byłym agentom
stassi, sprzedaż państwowego monopolisty SPCEC-u w Wa-wie, który przynosi ogromne zyski to świetny
pomysł, jak i to, że dzisiaj stoczniowcy w Szczecinie zamiatają ulice. Dali MAK-Donaldowi zielone światło
na dławienie opozycji wszelkimi środkami, zadłużanie kraju o ponad połowę tego, jaki dług był wtedy,
gdy zaczął rządzić, na umorzenie długu Rosji za przesył gazu na kwotę 1,2 mld dolarów oraz podpisanie
umowy na najdroższy gaz w Europie i setki innych przekrętów, w tym podnoszenie podatków i kolejne
kłamstwa i złamane obietnice. Powodzenia!
 
dark-nightmare 242

dark-nightmare

Użytkownik
Ten twój „artykuł” to kompletna bzdura. Byłeś na woodstocku? Sam spotkałem w Kostrzynie wyborców różnych partii Po,Sld, Palikota czy Korwina wiec nie wiem czemu przypisujesz ich do Po.

Kiedyś sam byłem wyborcą Po i nigdy nie wyzwałem starszej osoby, zawsze miałem do nich szacunek tak jak moi znajomi. Seriali nie oglądałem. Wnioskuje z twoich słów że jesteś wyborca Pis. Zobacz co się działo pod krzyżem :grin:

Jestem wyborczą Palikota .
 
C 94

crock

Użytkownik
Ten twój „artykuł” to kompletna bzdura. Byłeś na woodstocku? Sam spotkałem w Kostrzynie wyborców różnych partii Po,Sld, Palikota czy Korwina wiec nie wiem czemu przypisujesz ich do Po.
Kiedyś sam byłem wyborcą Po i nigdy nie wyzwałem starszej osoby, zawsze miałem do nich szacunek tak jak moi znajomi. Seriali nie oglądałem. Wnioskuje z twoich słów że jesteś wyborca Pis. Zobacz co się działo pod krzyżem :grin:
Jestem wyborczą Palikota .
ja tam bym wstydzil się przyznawać? gej/lesba/trans albo może tylko jaranko chodziło? aaa zapomnialem jeszcze antykleryk?
dla mnie masakra jest takie poparcie tej partii... trans w sejmie, jakis murzyn...brakuje jeszcze 2 calujacych sie gejów na mównicy i będziemy mieli piękny obraz naszego państwa...
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Wazny jest program Palikota, ktory wprowadzi duzo oszczednosci typu likwidacja powiatów, senatu, 100 posłów do &#39;&#39;odstrzału&#39;&#39; a to kto to poprze czy gej czy trans to juz bez znaczenia na pewno jak beda coś fikać albo pod siebie jakies ustawy to nikt nie zagłosuje za tym , tyle.

@up: jezeli mowisz tak o antyklechach to pewnie sam poza kosciolem swiata nie widzisz...
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Szkoda słów na te Pisowskie wypociny, Kaczyński zaczął wojnę polsko - polską i ją przegrał. Gdyby nie Kaczyński, PO miałoby poparcie rzędu 10-15%.
Prezesowi Kaczyńskiemu, Tusk może podziękować za głupoty, które pieprzył podczas kampanii wyborczej i zyskaną dzięki temu ilość &quot;zwolenników&quot; (czyli przeciwników Kaczyńskiego).
Mnie Prezes Kaczyński przekonał do głosowania na Tuksa genialną wypowiedzią, że gdyby Kaczyński byłby premierem to by nie doszło do katastrfoy pod Smoleńskiem. Byłem niezdecydowany, a dzieki głupocie Jarka stałem się w chwilę wyborcą Platformy, tak jak zdecydowana większość, która glosuje przeciwko kłmastwom Kaczyńskiego.
Te wybory przekonały mnie, że PiS do władzy nei dojdzie już nigdy dopóki Kaczyński będzie kierował tą partią. Dzięki niemu PiS zyskuje bardzo dużo zwolenników, ale zyskuje również zdecydowanie więcej przeciwników, którzy zawsze pójdą zagłosować przeciw niemu.
Mam nadzieję że za 4 lata zagłosuję sobie choćby na Partię Kobiet bo tak ????
pozdr.
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
en &quot;jakiś murzyn&quot; zap.....ala w Sejmie o wiele więcej, niż niejeden powszechnie znany polityk.
A Ty co jasnowidz?
Byłem niezdecydowany, a dzieki głupocie Jarka stałem się w chwilę wyborcą Platformy, tak jak zdecydowana większość
W sumie tak sobie wyobrażałem tych świadomych wyborców co to jak na spęd bydła pędzą na wybory.
@up: jezeli mowisz tak o antyklechach to pewnie sam poza kosciolem swiata nie widzisz...
Co nowa Twoja wypowiedź to głupsza.
 
dark-nightmare 242

dark-nightmare

Użytkownik
ja tam bym wstydzil się przyznawać? gej/lesba/trans albo może tylko jaranko chodziło? aaa zapomnialem jeszcze antykleryk?
dla mnie masakra jest takie poparcie tej partii... trans w sejmie, jakis murzyn...brakuje jeszcze 2 calujacych sie gejów na mównicy i będziemy mieli piękny obraz naszego państwa...
Nie obchodzi mnie życie prywatne polityków tylko ich program.
Aerts jesteś przedstawicielem jakiejś partii? Przejrzałem twoje ostatnie wypowiedzi i 90% jest na temat polityki.
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Aerts jesteś przedstawicielem jakiejś partii? Przejrzałem twoje ostatnie wypowiedzi i 90% jest na temat polityki.
Rzekłbym, że nawet 100%, bo od długiego już czasu sprawy bukmacherskie mnie nie interesują, natomiast zaglądam na forum tylko i wyłącznie do HP.
Natomiast co do przedstawicielstwa, to polityką w wykonaniu obecnych polityków się brzydzę, więc wnioskuj już sam dalej, ale ignorancja to nie jest dobra cecha.
 
tomasz220289 135

tomasz220289

Użytkownik
Ten twój „artykuł” to kompletna bzdura. Byłeś na woodstocku? Sam spotkałem w Kostrzynie wyborców różnych partii Po,Sld, Palikota czy Korwina wiec nie wiem czemu przypisujesz ich do Po.
Kiedyś sam byłem wyborcą Po i nigdy nie wyzwałem starszej osoby, zawsze miałem do nich szacunek tak jak moi znajomi. Seriali nie oglądałem. Wnioskuje z twoich słów że jesteś wyborca Pis. Zobacz co się działo pod krzyżem :grin:
Jestem wyborczą Palikota .
Byłem na woodstocku, a Tobie polecam zapoznać się o istocie tego przedsięwzięcia, Wytłuszczone przemilcze, szczegolnie nr 2 ,
czlowieku merytoryka az bije z twoich tresci, wiesz co to zabieg socjotechniczny? takie kształtowanie ideii &quot;robta co chceta&quot; ma okreslony cel, dlatego przytoczylem ow argument
p.s spytaj sie Palikota czy w koncu pomogl temu wlascicielowi piekarni, ktory pare lat temu, zamiast wyrzucac chlebek rozdawal za darmo potrzebującym, i urzedasy sie do Niego dobrali, Podpowiem ze Palikot na forum romanum obiecał ze zaplaci pieniadze za tego piekarza, czym podbił serca swoich zwolenników, zgadnij ile złotówek wylozyl ze swojej kieszonki ? w sumie odpowiem Ci że 0. PR natomiast sobie zbudował, juz nie wspomne o tym &quot;niby&quot; odejsciu z PO, z reszta na codzien nie lubie zajmowac sie &quot;medialnymi&quot; problemami, gdybym wpisał tutaj wszystko co wiem złego o PO+ o Paliokcie, narobiłym sobie napewno wielu problemów.
p.s wyborco Palikota- jak odniesiesz sie do tej sytuacji z tym piekarzem?
 
tomasz220289 135

tomasz220289

Użytkownik
Szkoda słów na te Pisowskie wypociny, Kaczyński zaczął wojnę polsko - polską i ją przegrał. Gdyby nie Kaczyński, PO miałoby poparcie rzędu 10-15%.
Prezesowi Kaczyńskiemu, Tusk może podziękować za głupoty, które pieprzył podczas kampanii wyborczej i zyskaną dzięki temu ilość &quot;zwolenników&quot; (czyli przeciwników Kaczyńskiego).
Mnie Prezes Kaczyński przekonał do głosowania na Tuksa genialną wypowiedzią, że gdyby Kaczyński byłby premierem to by nie doszło do katastrfoy pod Smoleńskiem. Byłem niezdecydowany, a dzieki głupocie Jarka stałem się w chwilę wyborcą Platformy, tak jak zdecydowana większość, która glosuje przeciwko kłmastwom Kaczyńskiego.
Te wybory przekonały mnie, że PiS do władzy nei dojdzie już nigdy dopóki Kaczyński będzie kierował tą partią. Dzięki niemu PiS zyskuje bardzo dużo zwolenników, ale zyskuje również zdecydowanie więcej przeciwników, którzy zawsze pójdą zagłosować przeciw niemu.
Mam nadzieję że za 4 lata zagłosuję sobie choćby na Partię Kobiet bo tak ????
pozdr.
prosze uzywaj sformułowania &quot;zamach smolenski&quot;, bo słowo &quot;katastrofa&quot; nie moze byc tutaj uzywane gdy ktos maczal w tym palce(ingerował)
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Ja ze względu, że miałem styczność z bliższym kontaktem z osobami wysoko postawionymi w PiSie to mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że walka o stołki jest tam tak samo chamska i bezczelna jak w innych partiach, ale na górze jest idea i walka z wywiadami (pomijając, że PiS też wywiadami jest przesiąknięty). Z obecnym potencjałem przeciwnika PiS nie ma szans wygrać, a głupi naród niestety został do dna sprowadzony. Przekonuje się o tym wszędzie, od działań na uczelni po prowadzenie biznesu i współpracę z ludźmi. Tępy mózg jest już niereformowalny. W tekście jest dużo prawdy, nie ma jednak najważniejszego - skąd wychodzi inicjatywa dokonywania takiego procederu.
 
dark-nightmare 242

dark-nightmare

Użytkownik
p.s spytaj sie Palikota czy w koncu pomogl temu wlascicielowi piekarni, ktory pare lat temu, zamiast wyrzucac chlebek rozdawal za darmo potrzebującym, i urzedasy sie do Niego dobrali, Podpowiem ze Palikot na forum romanum obiecał ze zaplaci pieniadze za tego piekarza, czym podbił serca swoich zwolenników, zgadnij ile złotówek wylozyl ze swojej kieszonki ? w sumie odpowiem Ci że 0. PR natomiast sobie zbudował, juz nie wspomne o tym &quot;niby&quot; odejsciu z PO, z reszta na codzien nie lubie zajmowac sie &quot;medialnymi&quot; problemami, gdybym wpisał tutaj wszystko co wiem złego o PO+ o Paliokcie, narobiłym sobie napewno wielu problemów.

p.s wyborco Palikota- jak odniesiesz sie do tej sytuacji z tym piekarzem?
Nie ulega wątpliwości, że politycy każdej parti składają obietnice bez pokrycia.
Według mnie dobrze że mu nie pomógł ponieważ dochodziły głosy że on nie oddawał takiej ilości chleba jakie podawał. ;)

Liczyłem na to że twój Jarek spełni swoją obietnicę wyborczą i po 6 przegranej rzędu odejdzie z polityki.
prosze uzywaj sformułowania &quot;zamach smolenski&quot;, bo słowo &quot;katastrofa&quot; nie moze byc tutaj uzywane gdy ktos maczal w tym palce(ingerował)
Zostawię to beż komentarza :grin:
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
prosze uzywaj sformułowania &quot;zamach smolenski&quot;, bo słowo &quot;katastrofa&quot; nie moze byc tutaj uzywane gdy ktos maczal w tym palce(ingerował)
a moze &#39;&#39;zbrodnia&#39;&#39;? co? nie no ludzie nie macie dowodów a takie rzeczy wypisujecie...
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Widziałem o nim program jakoś zaraz po wyborach, o jego skromnej kampanii i byli wypowiadali się dziennikarze z Rzeczpospolitej, Newsweeka (nazwisk niestety nie przytoczę), plus paru innych o tym, że jest bardzo pracowity i sumienny, bo wie, że na niego patrzą m.in. poprzez pryzmat tego, że wszedł jako rezerwowy i wyróżnia się kolorem skóry.
 
akomos1 4

akomos1

Użytkownik
PO miałoby poparcie rzędu 10-15%
może 5 od razu? :]
Mnie Prezes Kaczyński przekonał do głosowania na Tuksa genialną wypowiedzią, że gdyby Kaczyński byłby premierem to by nie doszło do katastrfoy pod Smoleńskiem. Byłem niezdecydowany, a dzieki głupocie Jarka stałem się w chwilę wyborcą Platformy, tak jak zdecydowana większość, która glosuje przeciwko kłamstwom Kaczyńskiego.
a to innych partii nie ma że musisz głosować na PO jak nie na PIS? chociaż to prawda co napisałeś,moim zdaniem to był nieszczęśliwy wypadek i kto by rządził krajem nic by nie zmieniło.
spytaj sie Palikota czy w koncu pomogl temu wlascicielowi piekarni
a to palikot oszukaniec :-(
Liczyłem na to że twój Jarek spełni swoją obietnicę wyborczą i po 6 przegranej rzędu odejdzie z polityki.
ja licze że twój donek wreszcie wyrzuci Cezarego Grabarczyka razem z jego kwiatami które dostał nie wiadomo za co,Hanna Gronkiewicz-Waltz nie wygra kolejnych wyborów w sto(L)icy i nie będzie rozdawała milionowych nagród swoim kolegom i że Janusz Korwin Mikke wejdzie do sejmu z 50 % poparciem! hura! :grin:
 
Do góry Bottom