>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Rzut rożny - over 0,5 w ciągu 10 min.

M 0

memo747

Użytkownik
gratuluje skuteczności. Szukałem statystyk rzutów rożnych w odstępach czasowych aby nieco pomóc ale niestety nie znalazłem :/
 
T 12

travian_1221

Użytkownik
dziwne, ja na bet365 złapałem 1.85 ????
Pewnie był to inny zakład, przypuszczam, że ten o którym pisał ZeN7 na poprzedniej stronie :
http://forum.bukmacherskie.com/f18/rzut-rozny-over-0-5-w-ciagu-10-min-95460.html#post3812138
Co do strony ze statystykami, jest tam informacja, kiedy był wykonywany pierwszy rożny w danym meczu ? Sprawdzałem to na szybko, bo nie mam zbytnio teraz czasu, i nie znalazłem takiej informacji.
EDIT :
12 typów za nami, wiem, że to nie dużo, ale to może czas na drobne podsumowanie &#39;słowne&#39;.
Początek obiecujący, nie ma co się jednak podpalać, bo tak jak pisał kolega voic3d na poprzedniej stronie progresja x4 jest dość ryzykowna, tymbardziej że mamy tylko 4 progi.
Warto może zastanowić się nad innym stawkowaniem ? Liczę na Wasze propozycje.
Minusem jest niewątpliwie fakt, że w Bet365 możemy grać tylko na najmocniejsze ligi (Anglia, Hiszpania, Francja, Niemcy, Włochy?), nie wiem, może z czasem dojdzie LM i LE, ale np na dzisiejsze mecze elminacyjne tego typu zakładów (jeszcze) nie ma.
W związku z tym zwracam się z zapytaniem, czy ktoś spotkał się z podobnymi zakładami u innych bukmacherów ?
 
A 0

arosbetos

Użytkownik
  • 1poziom 5zł - wygrana zarobek 2,5zł
  • 2poziom 15zł - wygrana zarobek2,5 zł
  • 3poziom 40zł - zwrot
  • 4poziom 80zł - powrót na 3 poziom
  • 5poziom 160zł - powrót na 4 poziom
  • 6poziom 320zł - powrót na 5 poziom itd.
 
A 0

arosbetos

Użytkownik
składać duble kurs 2,35
2zł, 4 ,8 ,16 ,32 ,64, 128, 256- 8 poziomów
Płaska też po 50zł np 70% skuteczności przy kursie 1,53 na 10 kuponów daje zysk 35zł
Moja sugestia grać płasko tylko drużyny topowe u siebie które mają dobrą srednia rogów na mecz min8 które zaatakują od początku żeby ustawić mecz bez szachów
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
..bardzo mi sie podoba sposób jaki znalazłeś !

ja mam konto tylko na WH a jeśli chodzi o kursy na rzut rożny w 1-15 minuta to sa w granicach 1.25. Jeśli by wytypować drużyne która jako pierwsza wykona rzut rożny to kursy ten buk oferuje lepsze.. no ale cóż .

Będę tu czesto zaglądał, ciekawy temat i sposób gry !

pozdrawiam..
 
A 0

arosbetos

Użytkownik
To stawkowanie fk dla kursu 2 jest dobre przy skuteczności 50% min dlatego je grają kursami 1,85 na tym forum przeciw faworytom a tutaj kursy beda srednio 2,4 z dubla i obawiam sie ze znacznie spadnie ponizej 50. Wczoraj wieczorkiem na live bet365 przyjrzałem sie kilkanascie meczy i rogi do 10 min padło w około połowe meczy wiec selekcja musi byc bardzo precyzyjna
 
T 12

travian_1221

Użytkownik
Typ Nr 15

Pacos Ferreira - Zenit St Petersburg 1,61

Stawka: 4
EW: 6,44✅
Zysk/Strata : 21,72
Co prawda jest to &#39;złamanie&#39; zasad, bo gram 3 mecze, które zaczynają się o tej samej godzinie, ale spróbujemy, w końcu to testy. ;)
EDIT :
2 przegrane z rzędu, przy początkowym założeniu, tzn. progresji x4 byłby plus, i to spory ... ale tak jak pisałem wyżej, to tylko testy.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Co prawda jest to &#39;złamanie&#39; zasad, bo gram 3 mecze, które zaczynają się o tej samej godzinie, ale spróbujemy, w końcu to testy. ;)
Taaaa
To z prawdopodobieństwa nie wejdzie.
jak wczoraj w nocy 2 hiszpańskie - 1 wszedł (akurat ten , którego nie postawiłem :p )
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Ja miałem Lyon i PSV w doublu - to był zły pomysł ????
Stawkowanie FK, które przedstawiłem powyzej mozna zastosować też dla kursu 1.50, ale trzeba by było je trochę zmodyfikować.
Jeszcze wchodzi w grę stawkowanie D&#39;Alamberta i własnie takim spróbuje zacząć testować.
Co dziś gramy? Arsenal czy Chelsea? ????
 
T 12

travian_1221

Użytkownik
Co prawda kurs na Chelsea dość słaby jak na tego typu zakłady, ale jednak stawiam na nich.Arsenal odpuszczam, choć na pewno będę ich spotkanie obserwował, tak jak i pozostałe mecze elminacyjne do LM. Później zagram na Superpuchar Hiszpanii.
Typ Nr 16


Chelsea - Aston Villa 1,44

Stawka: 4
EW: 5,76⛔

Zysk/Strata : 17,72
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
wszyscy się zapaliliśmy na początku a teraz plecy....
A może by tak grać odwrotność?
⛔
mało spotkań
dostępne głównie mecze drużyn bramkostrzelnych
✅
kurs ponad 2.00
tylko 10 min strachu
????
 
Do góry Bottom