>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Rozmowy, pytania, dyskusje, skargi

neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Wchodzię na forbet i widzę ofertę na h2h we wszystkich meczach. Widzę, że inni też dodają linie z podanej oferty, więc raczej nic mądrego nie wyczaruję.
 
plebs 11,7K

plebs

Użytkownik
No to nie wiem co sie dzieje na apce na lapku i na iforbet nie mam tych opcji z zawodnikami mam screeny żeby nie było że wymyślam no bo po co ??
 
plebs 11,7K

plebs

Użytkownik
Potwierdził pan z czatu forbet sekcja "Zawodnicy" nie działa na aplikacji.Niby bład zgłoszony ale nie wiedza kiedy to naprawią ... czyli mialem racje ze nie działa to cholerstwo
 
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Przed nami dwie ostatnie rundy pierwszej fazy konkursu. Proszę wszystkich o skupienie, bo w kilku grupach jeszcze nie wszystko jest rozstrzygnięte. W tych rundach typy nie będą już poprawiane, ani ukrywane jeśli ktoś tego nie zrobi sam. Nie chcę, aby ktoś później miał pretensje do mnie lub innych uczestników. Powodzenia!

Jeszcze jedna WAŻNA SPRAWA. Z racji, że dwa zaległe mecze:
  • Falubaz - Ostrovia z szóstej kolejki
  • Ostrovia - Polonia z siódmej kolejki
odbędą się już po XI rundzie będą one zaliczane do DRUGIEGO etapu konkursu.
 
plebs 11,7K

plebs

Użytkownik
Witam można sekcje zawodników 2H2 prosić :screeny: z 1 ligi na 3 mecze gdyż dalej na aplikacji zmagają się z problemem ?! płace reputacja 😀
 
Z 610,3K
W tym typie proszę mi dopisać 2 czyli na Kurtz +1,5 pkt

Runda: 14
Mecz: Falubaz Zielona Góra - ROW Rybnik
Typ: H2H R.Tungate -1,5 pkt - B.Kurtz +1,5 pkt
Kurs: 1,75
 
kacper091097 196,2K

kacper091097

Użytkownik
Prośba o zaakceptowanie -2.5 na Polonię jeśli to co podałem jest niewłaściwe, bo nie było linii handicapowej z -0.5, a to to samo co wygrana Polonii.
 
plebs 11,7K

plebs

Użytkownik
Witam moge prosić o screeny zawodników 2H2 znowu bo te jełopy z forbetu nigdy tego nie naprawia
Post automatycznie złączony:

płace teputa oczywiscie
 
Do góry Bottom