>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Luźna dyskusja Rozmowy, pytania, dyskusje, skargi

neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
1000x200_.png

Luźny temat do rozmów, zadawania pytań oraz do składania ewentualnych skarg i protestów. Proszę się nie krępować, to w końcu forum dyskusyjne, więc w czasie trwania konkursu zachęcam do rozmów.
 
Ostatnia edycja:
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Wszystko jest w temacie, więc możesz sobie sprawdzić. Jego over był rozliczany jako minus, undera nikt nie postawił.
 
Otrzymane punkty reputacji: +80
shamoth 1,1K

shamoth

Użytkownik
Kiedy są przyznawane punkty za:
"4.1. UWAGA! Możliwość zdobycia dodatkowych 5 punktów!
Wystarczy polubić post konkursowy na naszym funpage'u na facebooku TUTAJ i pod tym samym postem zostawić komentarz ze swoim nickiem z forum. W nagrodę otrzymujecie dodatkowe 5 punktów w I etapie naszej zabawy. Czas na zalajkowanie i zostawienie komentarza macie do rozpoczęcia pierwszego meczu w sezonie 2023."
Post automatycznie złączony:

Ach dobra nie zauważyłem. Są. :)
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Jeśli można to w moim 3 typie proszę o zmianę ponieważ teraz poszło info ze Gapinski nie jedzie.
Lahti - N.K. Iversen Handicap -0.5/+0.5 - 1
Kurs: 1.85
 
B 42,8K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Powinny być zwroty. To nie nasza wina że przerwali po 8 biegach. Jak ci zawodnicy mieli zrobić overy
 
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Mecz Ostrovii z Orłem nie będzie rozliczony i nie będzie miała wpływu na końcową klasyfikację.
 
plebs 11,7K

plebs

Użytkownik
To ciekawe bo ja nie .W1 lidze jest po 24 zdarzenia punkty i handicap bez zakładów specjalnych
Post automatycznie złączony:

a w ekstralidze w zakładach specjalnych są Ze Vaculik wygra conajmniej 3 biegi oraz czy Zengota w każdym biegu pkt będzie miec?? takie cos tez można grac bo KL nie ma opcji
Post automatycznie złączony:

i jest po 32 rynki w e lidze
 
Do góry Bottom