>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Luźna dyskusja Rozmowy, pytania, dyskusje, skargi

neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
bANER.png
Luźny temat do rozmów, zadawania pytań oraz do składania ewentualnych skarg i protestów. Proszę się nie krępować, to w końcu forum dyskusyjne, więc w czasie trwania konkursu zachęcam do rozmów.
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
W tym roku nie będę dysponował taką ilością wolnego czasu aby w pełni zaangażować się w udział w kolejnej edycji tej świetnej zabawy. Nie lubię zaczynać czegoś, czego mogę nie ukończyć. Pozostanę z boku i pokibicuję, a jednocześnie życzę udanego kolejnego sezonu z typerem, wspaniałej zabawy, ogrywania buka i konkurentów (tych drugich w zdrowej atmosferze). Nie zarżnijcie moda dodatkową robotą i do zobaczenia na typerskim szlaku.

Pozdro!
 
Otrzymane punkty reputacji: +237
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Z racji, że jest jeszcze kilka wolnych miejsc przedłużamy możliwość zapisów do środy 6 kwietnia do godziny 17.59. Jest to ostateczny termin!
 
Otrzymane punkty reputacji: +716
Emdojot 269,8K

Emdojot

Użytkownik
Siema
Jak wygląda sprawa z typami na h2h zawodników? Na forBet nie widzę zakładki z takim rodzajem zakładu. Czy one pojawiają się na krótko przed meczem?
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
fB zazwyczaj w dniu meczowym pełną ofertę wystawia ok 10-11. Wtedy to również będą zakłady H2H. Skorygowana jest również często wtedy początkowa linia bądź kursy na handi w meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +304
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Wyloguj się i wejdź w wątek z typami n piątek. Moje typy są widoczne i ukryte jednocześnie, nie wiem jak i czemu tak zrobiłem ale robie to po raz pierwszy i klikałem w ukryte oczko wg informacji w zapisach.
 
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Jest podwójny temat odnośnie meczy w niedzielę. W obu zostawiać typy?
Nie wiem, co się wydarzyło, że utworzyły się dwa tematy. Zróbmy tak, że typy z obu tematów będą zaliczone. Wystarczy więc, że typy oddacie w jednym, a ja sobie później poprzenosze posty, aby było estetycznie.
 
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Panie i Panowie trwa III runda. Jest to ostatnia kolejka, kiedy toleruję brak ukrywania postów. Od następnej takie typy nie będę zaliczane do rywalizacji i wszystko będzie minusowane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +150
yaros 4,2K

yaros

Użytkownik
Może napisz, jakie błędy to będzie łatwiej.
Kolejka: 6
Mecz: Arged Malesa Ostrów - Motor Lublin
Typ: Ostrovia Ostrów +20.5
Kurs: 1.65 powinien być

Kolejka: 6
Mecz: Arged Malesa Ostrów - Motor Lublin
Typ: D. Kubera poniżej 10.5 punktów
Kurs: 1.70 powinien być
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Kolejka: 6
Mecz: Arged Malesa Ostrów - Motor Lublin
Typ: Ostrovia Ostrów +20.5
Kurs: 1.65 powinien być

Kolejka: 6
Mecz: Arged Malesa Ostrów - Motor Lublin
Typ: D. Kubera poniżej 10.5 punktów
Kurs: 1.70 powinien być
neutralny neutralny i yaros yaros a nie ma przypadkiem minimalnego kursu w konkursie 1.75 i dlatego typy nie są na plus z tego co pamiętam?
 
Do góry Bottom