>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Rozmówki o MLB

grzesio 47,6K

grzesio

Forum VIP
Boston do gry? Czy lepiej nie ruszać, bo wczoraj nieźle zaszaleli...
Wczoraj był zupełnie inaczej narzucający miotacz mający kłopoty jak na przeciwko jest bardzo ofensywna ekipa [Texas , LAA , Boston].
Na dodatek bullpen też roboty nie robił , a grał ten gorszy skład bullpenu w Detroit
Ani Veras , ani Smyly ani Benoit nie grali ;)
Porcello to miotacz pasujący pod National League , takie moje zdanie jest ????
Tam by sie sprawdził , chcoiaz w tym roku pare dobrych gier ze sporą ilością SO , a jak wiadomo Porcello produkuje mase ground outs.
Dzisiaj zaupełnie kto inny , na dodatek seria Yankees-Red Sox , która to jest w TOP 2 pojedynków obok serii Giants-Dodgers.
Coś jak piłkarskie Barcelona-Real czy Manchester-Liverpool ;) tylko 18 razy w roku - niektóre poziom odstają , inne uczta dla fanów.
Peavy w sumie po wymianie gra łądnie , ValenciaCF niech sie wypowie , bo on fanatyk ekipy Bostonu ;)
 
valenciacf 572

valenciacf

Użytkownik
ja nie gram bo takie spotkania się ogląda, wszystko tutaj może się zdarzyć

spotkania o mistrzostwo świata :razz: RedSox vs Yankees zawsze elektryzują i napięcie sięga zenitu, także w obu ekipach presja kibiców jest który zepół będzie lepszy tym razem

Jankesi są 8.5GB więc to oni muszą gonić wynik bo każdy przegrany mecz oddala ich od PO. Pierwszy raz w tym sezonie przeciw RedSox zagra Jeter. Zobaczymy czy A-Rod i Girardi utrzymają swoje nerwy na wodzy po ostatniej serii ????

http://wapc.mlb.com/play?content_id=29843047

Dempster nie wystąpi na YankeeStadium.
 
grzesio 47,6K

grzesio

Forum VIP
Niby czemu ?
Kershaw solidny , ostatnio grał w Colorado wiec moze mu ERA podskoczyła.
Obaj underowu , Bailey sie wyrobił wiec pewnie tez malo co da , ale fakt faktem.
Z drugiej strony jak widze Kershawa na wyjeździe to omijam UO - dla zasady dobrych miotaczy z West nie gram na wyjazdach na UO.
Grałbym samo Dodgers IMO
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Dlaczego Leyland znowu nie wstawia pinch runnera za Fieldera w 9 zmianie przy przegrywaniu 1-0 ? Każdy inny zawodnik nie wążacy 590 kilo by zdążył dobiec do domowej . Kolejny raz już widzę takie bezmyślne zachowanie managera Tigers .
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
mógł użyć nawet Verlandera albo samemu pobiec ;) każdego ale nie tą świnie tłustą Fieldera , Oscar Pistorius bez protez by szybciej biegł niż on
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Pettitte, atrakcyjny kurs @2,04, przełamanie paskudnej serii, Blue Jays to moje argumenty na pierwszą w nocy ;)
Pettitte is 3-0 with a 1.77 ERA against the Blue Jays this season. Z kim mają Yankees wygrywać jak nie z Toronto które zawsze się kładzie na boisku w meczach z NYY i prosi o jak najniższy wymiar kary .
Kurs bardzo fajny , myślę że warto spróbować , ostatni dzwonek dla Yankees na podjęcie walki o wild card
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Kto mi powie gdzie jest haczyk z Bostonem? Bo kurs duży (@1.71), a miota dzisiaj Clay Buchholz.
Poszperałem i już wiem:
Pedroia is not expected to be in Saturday&#39;s starting lineup against the Blue Jays as he will likely have the day off.
Saltalamacchia is not expected to be in Saturday&#39;s starting lineup against the Blue Jays as he will likely have the day off.
Napoli is not expected to be in Saturday&#39;s starting lineup against the Blue Jays as he will likely have the day off.

i teraz pytanie czy warto bez nich?
 
grzesio 47,6K

grzesio

Forum VIP
Toronto jako rywal nie powala , kurs dobry.
Na dodatek kontuzji tam mają.
Buerhle ostatnio bez tragedii jakiejś.
Boston ma zapewniony awans do dalszej fazy rozgrywek , więc mogą odpuścić , ale Toronto o nic nie walczy.
Ja tego meczu bym nie grał i tyle.
Mecz Dodgers tez bym odpuścił , ale San Diego ma w tym sezonie sposób na Kershawa + pół ekipy LAD dostanie odpoczynek za awans.
Lepiej się zainteresować meczem , gdzie obie ekipy o coś grają.
Pedroia i Napoli to jednak dwie poważne siły ofensywne , Pedroia też dobry deff.
Ale ciągle w składzie masz Hawajczyka , Ortiza czy Gomesa.
Jest line-up i i bez większych fajerwerków.
Kurs ciekawy , ale IMO no-bet.
Ew. Boston za małą stawkę
 
Do góry Bottom