>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Rozmówki o MLB

maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Większość to slider , wiadomo , przy tak dobrym movement lądują one grubo poza strefą albo w piasku . Jedynie dobre ,,hitter eye&#39;&#39; decyduje czy uderzać czy brać ball , ale np przy 0-2 count jak na tym gifie jest na prawdę ciężko co przekłada się na małą ilość ,,contacts&#39;&#39; .
Dla mnie akurat artykuł strasznie teoretyczny , biorący pod uwagę czysto matematyczną stronę MLB . Mariano Riviera cutter jest na pewno w większym stopniu ,, unhittable &#39;&#39; niż te nadmiernie nadmuchane statystykami zestawienie ;) Jakby zapytać 100 pałkarzy o najbardziej nie do odbicia rzut od reliver pitchers to pewnie z 70 minimum by wskazało MO ;)
Taki jest moje zdanie , oczywiście jeśli patrzymy na to z punktu widzenia gry a nie tylko teoretycznego i statystycznego .
Na dole dobre komenty na temat Demsptera ???? :
,,HR derby pitchers don’t have 98.6% contact rates. &#39;&#39;
,,I agree, that is ridiculous. I am just going to assume that the 1.4% of sinkers that didn’t make contact consist of the ones he threw at ARod. &#39;&#39;
P.S :
Grzesio wracając do naszej wczorajszej rozmowy to 1.38 znowu na Tigers znowu vs Albers który pokazał że stać go na wiele w pierwszych startach .
 
grzesio 47,6K

grzesio

Forum VIP
Ja tam jakoś mało tych cutterów od Mo widziałem ;) Pomimo , że to HoF w pierwszym głosowaniu.
A jak oglądałem regularnie mecze Yankees [nie ode mnie to zależało - jak dawali darmo na dominikańskiej TV to sie oglądąło] - było to dawno i jeszcze nie miałem takiej smykałki do narzutów etc..
Jakbys miał chwilę to możesz coś podrzucić
2 z tych inków poniżej kiedyś chyba wrzucałem
http://www.baseballnation.com/2012/11/28/3699662/best-pitches-in-baseball
http://www.baseballnation.com/2012/11/27/3695192/best-pitches-in-baseball
http://www.baseballnation.com/2011/6/9/2215872/best-pitch-in-baseball-mariano-rivera-jonny-venters
 
grzesio 47,6K

grzesio

Forum VIP
Taka ciekawostka z wczorajszego meczu Detroit..
The last time the 1, 2, and 3 batters in the Tiger lineup homered and finished with 1, 2, and 3 RBIs respectively was 17 August 1969. Tom Tresh, Jim Northrup, and Al Kaline hit the home runs from the first 3 spots in the order with Kaline leaving the yard twice. Mickey Stanley and Don Wert also homered in support of Denny McLain’s 19th win. No major league team has hit more than 6 home runs in a game at Oakland since and only the Puckett-led Twins in 1993 have matched the Tiger total since that day in 1969. The victory improved Detroit’s record to 67-51 which was only 2 games behind the pace set by the 2013 Tigers through 118 games. But in 1969, the first year of divisional play, the race was all but over as Earl Weaver’s Birds stood at 84-35.
 
grzesio 47,6K

grzesio

Forum VIP
Panowie jakieś przeciwwskazania na Detroit dzisiaj ?
Poza kursem ?
Miotacz lepszy
Detroit raz przegrała na otwarcie serii domowych i to z CWS po mega żydowskim kursie [1.4]
Dzisiaj zależnie od buków 1.56 - 1.62 i to faktycznie taki kurs jest wart dzisiejszego meczu..
Anibal po ASG w świetnej formie , tylko 1 HR oddany.
W sezonie tylko 6.
Co innego Griffin z OAK.
Oakland po meczu Gwiazd bilans w okolicy .500 tylko
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Panowie jakieś przeciwwskazania na Detroit dzisiaj ?
Poza kursem ?
Miotacz lepszy
Detroit raz przegrała na otwarcie serii domowych i to z CWS po mega żydowskim kursie [1.4]
Dzisiaj zależnie od buków 1.56 - 1.62 i to faktycznie taki kurs jest wart dzisiejszego meczu..
Anibal po ASG w świetnej formie , tylko 1 HR oddany.
W sezonie tylko 6.
Co innego Griffin z OAK.
Oakland po meczu Gwiazd bilans w okolicy .500 tylko
ja gram Detroit i to grubiej bo mam zaufanie do Anibala , jak złapie formę to kosi wszystkich równo . Oakland widać że złapali zadyszkę , poważne problemy na pałce . Kurs nie najgorszy biorąc pod uwagę że praktycznie wszystko przemawia za Tigers
Później skrobne wpis do działu
Grzesio co się dzeje z Turnerem ? ostatnio 2 mecze i w żadnym nie zaliczył SO ! a wczoraj jeden tylko ????
 
grzesio 47,6K

grzesio

Forum VIP
Nie wiem :p
Zbytnio MIA nie śledze , chyba że Jose narzuca.
Za karierę w tym momencie Turner ma SO/9 5.7 , za sezon 5.6
Jak widać musi sie nieco wyrównać ????
Jest jeszcze młody i trener nie szarżuje dając mu po 5 IP do narzucania.
Tez mnie nieco zdziwiło , bo przynjamniej w domu jakiś poziom prezentował - chociaz fakt faktem Marlins swoje tez gra...
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Nie wiem :p
Zbytnio MIA nie śledze , chyba że Jose narzuca.
Za karierę w tym momencie Turner ma SO/9 5.7 , za sezon 5.6
Jak widać musi sie nieco wyrównać ????
Jest jeszcze młody i trener nie szarżuje dając mu po 5 IP do narzucania.
Tez mnie nieco zdziwiło , bo przynjamniej w domu jakiś poziom prezentował - chociaz fakt faktem Marlins swoje tez gra...
Wiesz rozumiem wszystko że można mieć gorszy dzień ale dawno nie widziałem żeby starter w 2 meczach z rzędu 5+ IP nie zaliczył SO żadnego a w trzecim kolejnym ledwie 1 .
Wczoraj oglądałem Boston i Peavy wyglądał jak za czasów Padres ???? pewnie tylko jednorazowy wybryk ale zawsze coś .
 
grzesio 47,6K

grzesio

Forum VIP
Wiesz rozumiem wszystko że można mieć gorszy dzień ale dawno nie widziałem żeby starter w 2 meczach z rzędu 5+ IP nie zaliczył SO żadnego a w trzecim kolejnym ledwie 1 .
nie każdy jest stworzony do miotania SO.
Np jak ten człowiek ;)
http://www.baseball-reference.com/players/gl.cgi?id=cookaa01&amp;amp;t=p&amp;amp;year=2012
Pare typków z Pirates z biednych lat tez sie znajdzie
Tutaj tez można poszukać
http://www.fishstripes.com/
????
Edit.
Tutaj też kozak
http://www.baseball-reference.com/players/gl.cgi?id=tewksbo01&amp;amp;t=p&amp;amp;year=1990
Poznany dzięki Baseball Mogulowi ????
http://www.baseball-reference.com/players/t/tewksbo01.shtml
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Rudy wiadomo męczył tymi swoim ground autami , kiedyś pamiętam jak na All star game wszedł przy pełnych bazach i 0 autów w extra inning i uratował mecz (na jakiś czas bo i tak przegrali) ???? . Turner to może nie rasowy strike out pitcher , Darvish to nie jest ale na pewno ma parę nabojów do użycia w arsenale swoim i 0 , 0 , 1 to jakieś jaja .
 
grzesio 47,6K

grzesio

Forum VIP
Taka ciekawostka jeszcze odnośnie dzisiejszego meczu OAK@DET
Griffin - oddanych HRs - 30 - na wyjazdach 17
Anibal ta sama statystyka - 6 :eek: - w domu 1
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
No to w tym momencie już im chyba tylko Wheeler pozostaje, w kwestii solidności, co do Harvey&#39;a to tak jak Grzesio piszę, oby nie skończyło się na dobrze znanej w świadku baseballowym Tommy John surgery ponieważ wtedy Harvey będzie na długo uziemiony :?
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
grzesio 47,6K

grzesio

Forum VIP
No to w tym momencie już im chyba tylko Wheeler pozostaje, w kwestii solidności, co do Harvey&#39;a to tak jak Grzesio piszę, oby nie skończyło się na dobrze znanej w świadku baseballowym Tommy John surgery ponieważ wtedy Harvey będzie na długo uziemiony :?
Rekonstrukcja i powrót do gry z tego czegoś to minimum rok. [z Tommy Johna]
Prawdopodobnie 2015 , ale najpierw poczekajmy.
Do końca sezonu go już nie zobaczymy...
Prawdę mówiąc to w tym momencie nie widze nikogo wartościowego w NY Mets.
BTW
Braves przegrało dość wyraźnie serie z STL Cardinals , które to jest jedną z niewielu ekip , których ATL widzą lub będą widzieć po Meczu Gwiazd i które mają bilans ponad .500
7x Cardinals
3x Indians
Od WSH zależy czy ich też będą widzieć jeszcze z bilansem .500
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
BTW
Braves przegrało dość wyraźnie serie z STL Cardinals , które to jest jedną z niewielu ekip , których ATL widzą lub będą widzieć po Meczu Gwiazd i które mają bilans ponad .500
7x Cardinals
3x Indians
Od WSH zależy czy ich też będą widzieć jeszcze z bilansem .500
No tak, ale Atlanta w dywizji już ma względny spokój, Nats choćby chcieli to raczej nie nadrobią 13 spotkań straty, więc ATL jak na moje do końca sezonu już spokojnie będzie grało, fakt że terminarz trudny, ale jak mają ambicje na coś więcej to takie wtopy jak tak z STL raczej nie powinny się przydarzać.
Mnie bardziej interesuje sprawa NYY, ostatnio patrzyłem to było 7 spotkań straty, dziś już 3,5 tak więc mocno idą po swoje, teraz jeszcze seria z Toronto, które tak jakby już dawno skończyło sezon i grają bo muszą, tak zerkam na terminarz Yankees to poza 6 spotkaniami z BAL i 7 z Bostonem, raczej nie spodziewam się trudności w rywalizacji z SFG, Tor czy Houston, pod koniec 3 mecze z Tampą, mogą być decydujące.
Btw
MLB MEMS jak zawsze w formie
Reakcja fanów Mets, na wiadomość o kontuzji Harvey&#39;a :grin:
 
Do góry Bottom