>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Rozmówki o MLB

J 7K

juanroman08

Forum VIP
Coraz ciekawsze promocje związane z MLB.TV w opcji premium, aktualnie cena wynosi 49.99 $ a więc jest to już można by powiedzieć, że kąsek. Chociaż może jeszcze lepiej poczekać :razz: :?:
W opcji zwykłej MLB.TV kosztuje 41.99 $ także chyba można połykać.
 
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
Hmm, dzięki za info. Od jakiegoś czasu rozglądam się za czymś takim. Wiesz może czym różni się opcja premium od standard?
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
To prawda, dobre jaja, aczkolwiek to co Montero zrobił przed narzutem I.K. w Zack&#39;a jest lekko mówiąc haniebne, bo to widać w powtórce jak robi ruch głową w stronę Zack&#39;a.
Puig wcześniej też solidnie przetrącony i to jeszcze w twarz :?
Później chciał wymierzać sprawiedliwość :cool:
 
blads 187

blads

Użytkownik
aczkolwiek to co Montero zrobił przed narzutem I.K. w Zack&#39;a jest lekko mówiąc haniebne, bo to widać w powtórce jak robi ruch głową w stronę Zack&#39;a.
Jest to w ogóle możliwe żeby oni rzucali celowo w ten sposób? Nie każdy taki narzut powoduje zadymę więc pytam z czystej ciekawości. Pamietam tą ostatnią co kiedyś tam była, nie pamiętam jaki mecz ale mówię o tej co batter dostał i biegł w stronę kopca i od tego się zaczęło.
I pytanie do Grzesia ???? Nie zliczę który raz już Detroit uwaliło mnie w ten sposób co we wczorajszym meczu z Kansas. Nie potrafią, czy brak im środków na to żeby zrobić porządny bulpen ?
 
grzesio 47,9K

grzesio

Forum VIP
1. Czasami rzuca sie celowo :razz:
Raz na jakiś czas wiadomo - piłka zejdzie z toru lotu [przy sliderach czy curveballach] - miotacz przeprosi i po sprawie
Chamskie i prostackie jest co celowe narzucanie - raz , że Puig mógł zakończyć sezon wczoraj - ta piłka chyba w nos mu poszła.
Dwa - Wright z Mets 2 czy 3 sezony temu dostał w głowę właśnie - to sie skończyło kilkoma tygodniami przerwy.
Celowo narzucał Hamels w Harpera sezon temu
Tutaj więcej
http://www.truebluela.com/2013/6/12/4422072/dodgers-diamondbacks-brawl-ian-kennedy-zack-greinke-yasiel-puig
Co do bullpenu
Środki i są , ale napisze wprost jak debil-manager Leyland nie wystawia najlepszego zawodnika w tej chwili [Benoit] w bullpenie aby kończył mecz a closera z nazwy , którym jest Valverde , który wiadomo że ma kłopoty i potrafi &quot;pięknie&quot; spotkania zakończyć.
Mógł Smylym skończyć mecz. Ostatnim czasy wystawia go w mało-ciśnieniowych sytuacjach gdy lead jest kilkopunktowy.
Verlander pierwszy raz od dawna zagrał mega dobry mecz [tu też zagadka czemu przez Maj grał jak nie on :?:] - przychodzi Valverde i ehh.
Powiem tak - większość porażek z winy bullpenu to błędne decyzje managera , który nie patrzy na staty i wystawia np Coke&#39;a do praworęcznych jak wiadomo , że przeciwko praworęcznym batterom Coke ssie.
Valverde rzucał w kilku ostatnich grach i wiadomo , że prędzej czy pozniej przyjdzie zmęczenie ...
Jak widzisz na przyszłość 1 czy 2 punktowe prowadzenie Tigers na wyjeździe to graj na LIVE ich porażkę.
 
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
@Grzesio bardzo dobry typ z tym Padres. Co mnie skusiło na Medlena? Chyba go pomyliłem jednak. Do tego drugi typ (tego w końcu nie grałem) Reds też wygrali. Gorzej nie mogłem wybrać wczorajszego spotkania.
Dziś przymiarka do Rangers, Braves, Athletics, Yankees oraz Red Sox. Z tych kilku trzeba wybrać jedno, max dwa najpewniejsze typy.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Słówko o SFG, w końcu Giganci odżyli w kwestii pitchingu, najpierw Cain zeruje Pirates pozwalając na zaledwie 2 hity, a następny w kolejce Bumgarner dosłownie niszczy ofensywę Braves :!: Mam nadzieję że to krok ku lepszemu, bo jak wiadomo jeśli działa pitching to SFG jest drużyną która może osiągnąć wszystko ;) Warto tu również wspomnieć o kłopotach jakie Giants mają z ofensywą, Pagan wyłączony od długiego czasu, ostatnio wypadł Kung Fu Panda, a teraz jeszcze Scutaro odpoczywa, a więc 3 bardzo ważne postacie. Jednak jak widać i bez nich można sobie poradzić, od kilku spotkań zdobycz punktowa jest bardzo zadowalająca a postawa Posey&#39;a sprawia, że kibice Gints mogą spać spokojnie. Chciałbym także wspomnieć o dwóch nowych &quot;wynalazkach&quot; Bruce&#39;a czyli Chad Gaudin, prawdopodobnie to on pobudził starterów SFG do lepszej postawy, a także Tony Abreu, który jako pinch hitter robi nie małą robotę, a w obliczu kilku kontuzji wszedł do lajn apu i również można na nim polegać, także brawo Bochy, jak zawsze jego &quot;asy z rękawa&quot; pobudzają ekipę ????
 
grzesio 47,9K

grzesio

Forum VIP
Will Myers - prospect wytrejdowany z Kansas za Shieldsa uderzył wczoraj HR&#39;a - nie byle jakiego bo Grand Slama.
Miotaczem , który na to pozwolił był CC Sabathia
http://wapc.mlb.com/play/?topic_id=11493214&amp;amp;content_id=28262535
Co do Sabathii - jeszcze jeden Win i w swej karierze będzie miał 200
Spośród aktywnych ponad 200 Zwycięstw mają -&gt; Halladay [201 , obecnie na DL] , Hudson [201] i Pettitte [250].
Magiczną granicą jest bariera 300 Wins.
Liderem jest Cy Young z 511 , ale on grał ponad 100 lat temu a wtedy takie bilansem w stylu 35-24 za sezon były normą.
King Felix pewnie by mógł wbić do tego Klubu 300 , ale przez ofensywę Mariners trochę tych spotkań zakończył bez decyzji...
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Czy ktoś wie, czemu pitcher NYY zmieniony? I co oznacza godzina przy nazwisku nowego?
Pitching coach Jankesów źle podał mediom i wyszło jakieś nieporozumienie . Phelps jutro starterem .
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Pirates pierwsi do 50 ???? do czego ten świat zmierza , wszystko wskazuje że zaliczą pierwszy raz sezon powyżej 50% od czasów dinozaurów a dokładniej 1992 i wytrejdowanie B.Bondsa . Chris Davis wybija dziś 2 HR i łacznie ma juz 30 , Grzesio znam twoje zdanie na ten temat ;)
Jeszcze jedno , Jacob Turner wymiata w Marlins i szkoda że będzie się tłukł w takiej gównianej organizacji , widziałem jego 4 starty w tym sezonie i jestem pod wrażeniem .
Grzesio Tigers mają plany jakieś wzmocnić bullpen ? bo to jest jakiś kabaret co się tam dzieje .
 
grzesio 47,9K

grzesio

Forum VIP
Są plany - celowanie w closera głównie , albo kogoś kto wzmocni.
Czasami mam wrażenie ze Leyland na życzenie przegrywa te mecze,
Rondona bez doświadczenia - z kłopotami wrzuca na ostatni inning...
Szkoda słów ..
http://www.blessyouboys.com/2013-tigers-trade-rumors
Tutaj są opcje , większość dość &quot;drogie&quot;
Turner wiadomo z jakiej organizacji trafił do Miami ????
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Są plany - celowanie w closera głównie , albo kogoś kto wzmocni.
Czasami mam wrażenie ze Leyland na życzenie przegrywa te mecze,
Rondona bez doświadczenia - z kłopotami wrzuca na ostatni inning...
Szkoda słów ..
http://www.blessyouboys.com/2013-tigers-trade-rumors
Tutaj są opcje , większość dość &quot;drogie&quot;
Turner wiadomo z jakiej organizacji trafił do Miami ????
Cishek najlepszy wybór , ale znając Detroit to wpakują się w Papelbona który będzie pasował jak ulał do dającego ciała bullpenu . Papelbon bez formy od dawna , oglądałem ostatnio kilka razy na żywo jak przegrywał w spektakularny sposób . Ciekawe kto się skusi na Stantona , myślę że on zacznie wymiatać w drużynie z aspiracjami . Piraci poczuli krew w tym sezonie i pewnie pojadą po całości , rzucą solidną paczką i dodadzą trochę mocy do ofensywy .
 
Do góry Bottom