>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Rozmówki o MLB

grzesio 47,9K

grzesio

Forum VIP
Tak samo wczoraj ktoś kozaczył , że Colorado mega pewniak.
Bo Houston cieniasy i ostatnia ekipa w lidze.
A nie sprawdził Startera i że Bud w domu gra rewelacyjnie jak na taki zespół i warto na niego grać w domu - TYLKO w DOMU.
Z drugiej strony Colorado miało RISP 3-for-18.
Cud ,że Astros przetrwało te pierwsze inningi na czele z zamkiem w 3rd przy 0 outs.
 
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
Lukasz to może pomożesz mniej doświadczonym i powiedz które parametry są ważne, zamiast pisać, że masz embargo na wiedzę. Z góry dziękuję.
 
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
Pójdę krok dalej i pozwolę sobie poprosić Cię o krótką analizę np dzisiejszego meczu Braves-Toronto. Będziesz tak miły i powiesz mi jak to robić?
Stary to, to i to lepsze ma ten. Tamten zaś to i owamto robi lepiej. Albo coś w ten sposób. Uczę się całe życie, co podkreślałem wielokrotnie. Wszystkim dzięki za wcześniejszą pomoc, naprawdę słucham z olbrzymią uwagą.
Hough!
Grzesio//
Ten mecz jest za godzinę z hakiem.
Lepiej na przykładzie innego jak już.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
marcinkiko 172

marcinkiko

Użytkownik
Pytanie do znawców.
Rozgrzewający się, następny w kolejce pałkarz ma na kiju &quot;coś&quot; założone (na środku). Co to jest i czemu to ma służyć?
 
kombajn 181,6K

kombajn

Użytkownik
Przy rozgrzewce palkarze uzywaja tzw. baseball doughnut - to po prostu taki &#39;ciezarek&#39;, ktory ma za zadanie podwyzszyc wage kija i zwieksza aktywnosc miesni podczas zamachu lzejszym kijem.
Po jego zdjeciu palka &#39;wydaje sie&#39; lzejsza, w wyniku czego powinien nastepowac szybszy swing...
Waga tego cuda wacha sie od 4 uncji (~112 gram) do 28 uncji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
challenger 15,3K

challenger

Forum VIP
Sugestia do usera prowadzącego ranking, że może warto byłoby wrzucić aktualną tabelke bo jeśli dobrze licze to ostatnia ukazała się 17.05 a od tamtego czasu nic a dobrze byłoby żeby każdy miał rozeznanie na jakiej pozycji się znajduje.
Pzdr i bez spinki ????
 
shen 408

shen

Użytkownik
LA Dodgers którzy zmagają się z kontuzjami,nadmiarem hajsu i ogólną beznadzieją dodali do swojego składu kubańskiego top prospecta 22 letniego Yasiela Puiga który przed sezonem podpisał 7 letni kontrakt o wartości 42 mln USD.Puig w tym sezonie w double A w 40 spotkaniach popisał się linią 313/383/599,mial też 8HR,37Rbi,26R oraz 13SB.W wiosennym spring training przy 58 AB popisał się też linią 517/500/828 miał też 3 HR,11RbI,16R i 4SB.Nowy Cespedes z niego będzie?
 
shen 408

shen

Użytkownik
Ma s-kubaniec potencjał na gwiazdę,ale LA i tona hajsu mogą go zniszczyć jak nie jednego złamały.Porównanie 22 letniego grajka z kuby do Hall of Famera robi wrażenie.Dodgersi chyba zczaili ze z Kempem,Ethierem,Beckettem i Hanleyem Ramirezem nie popłyną w stronę postseason i odpuszczają chyba ten sezon albo mają jakiś wunderplan i wystawiają Scotta Van Slyka na cleanupie :] i młodego Puiga na CF a Kemp niech się rehabilituję w spokoju i najlepiej nie pokazuję teraz.Poza Ryu i Kershawem same busty w LA w tym roku(Adrian Gonzalez tez trochę się tam w HR zatrzymałł)
 
grzesio 47,9K

grzesio

Forum VIP
Z Hanleyem to w ogóle coś nie halo. Jeszcze 2 -3 sezony temu zawodnik mega świetny,zdolny.
Pozniej kontuzje/zamieszanie z pozycjami gdy przyszedł Jose do Miami
Wiadomo , że na SS defense nie poraża ale zle nie bylo jakoś.
Za Crawforda Boston przepłacił i teraz Dodgers musza mu bulić.
Co innego , że LAD ustawiła nowa umowa telewizyjna
Nie tylko za HR sie rozlicza hittera ????
Tylko jedna ze statystyk.
Linia OPS/SLG jak za kariere , więc dobrze to wygląda.
 
shen 408

shen

Użytkownik
Wiem ze ze HR nie rozlicza się hittera ale Boston sciągnął Adriana Gonzaleza bo ten w San Diego rok w rok miał ich ponad 30,a potem się coś posypał w Red Soxach jeśli chodzi o HR.Hanleya Ramireza nie wiem co o nim myśleć,jak dla mnie zawsze był ponadprzeciętnym SS ale do klasy Jetera czy Tulowitzkiego mu sporo brakowało.Co do dyskwalifikacji dla A-Roda i innych to ponoć sporo grajków moze zostać zawieszonych,ja się pytam jak można mając tyle hajsu być tak lekkomyślnym jak oni i wpaść na PEDach.W ogóle to w NFL niema testów na HGH(hormon wzrostu)i jakoś nikt nie narzeka na to bo każdy wie o co gra.Wiadomo(podejrzewa się z dużą prawdopodobnością) ze grajkowie są na sterydach i przykłądowo w NFL maskują się sławnym Adderallem.W MLB chyba jeśli chodzi o sterydy to chodzi raczej o zwiększony poziom Testosteronu.Zresztą jak na moje i tak ich nie zawieszą
edit Dodgersi mają hajs z telewizyjnych praw,chyba najlepszą umowę w MLB ale najlepsze w oglądaniu ich spotkań to komentarz Vina Scullego,kto widział i słyszał mecze Dodgersów z komentarzem 86 letniego Scullego ten wie.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Dobrze że ta pani w różowym z mężem zostali na miejscu bo mogło być niebezpiecznie
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom