>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Rozmówki o MLB (transfery, ciekawostki, statystyki)

grzesio 58,2K

grzesio

Forum VIP
Cubs gra home opener
Piczer lepszy po stornie Cubs patrząc na nazwiska zawodników
Edwin Jackson na otwarciu w domu wydaje sie dobrym wyborem patrzać kogo mają w rotacji.
Czy wygrają nie wiem.
 
onos 28

onos

Użytkownik
Tydzien zmagan za nami wiec czas na lekkie podsumowanie ;D
Obserwowalem bacznie i w miare mozliwosci kazda kolejke. Krotko stwierdze ze raczej bez wiekszych niespodzianek. Kazda z druzyn popelnila jakis maly blad ale Ci co w moich oczach sa pretendentami do tylulu, wystartowali dosyc dobrze. Jedynie Toronto ktore zostalo postawione przez bukow jako ekipa ktora wygra AL east, zawodzi. Pozwolilem sobie obejrzec ich spotkanie z Cleveland i co sie rzucilo w oczy to brak checi zwyciestwa. Jedynie Bautista mial w sobie to cos, a Dickey to szkoda gadac. Narazie to widze w nich druzyne na max .500 ale pewnie niedlugo dojda do formy i bedzie to sie prezentowac inaczje. Najwieksza sensacja jak narazie to chyba jest rozpierdziel jaki robia batterzy Colorado ;D. Moze nie grali z wymagajacymi druzynami ale wybijaja pieknie.
Tak czy siak najbardziej ze wszystkich druzyn podoba mi sie LAD mimo ze jestem kibicem Tampy. Mocny, rowny pitching od samego poczatku, bez opierdalania sie a batterzy z meczu na mecz co raz smielej i mocniej ;D. Sklad jakby nie patrzec bardzo rowny i w sumie ciezko sie tam dopatrzec slabego punktu.
Jakby nie bylo jest to dopiero poczatek i wszystko pewnie obroci sie do gory nogami z dziesiec razy przed playoff, lecz warto robic co raz podsumowania i dorzucic pare slow od siebie. W koncu gramy w jednej druzynie ;D
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Podobaja mi sie te amerykanskie ligi! Po NHL i NBA chcialbym sprobowac od czasu do czasu zagrac palanta ???? Pochodze z miasta z tradycjami baseballowymi, wiec powinienem miec jako takie rozeznanie co i jak w najlepszej lidze swiata. Jak widzicie dzisiejsze mecze Bostonu i Chicago? Chcialbym sprobowac cos zagrac. Kto jest aktualnym mistrzem, ma teraz niby najlepszy sklad, najlepsi gracze, najlepsze druzyny. Mozecie zapodac info zainteresowanemu? Z ciekawosci zalozylem profil na oficjalnej stronie MLB i wczoraj lecial jeden mecz za free. Czy tak jest codziennie, czy np. tylko w weekendy???
 
grzesio 58,2K

grzesio

Forum VIP
Poszukaj
Był wrzucane gdzie można oglądać.
Np to.
http://forum.wiziwig.eu/forums/22-MLB-Baseball?
Mecz za darmo są na oficjalnej stornie.
Musisz sie zarejestrowac
Po rejestracji wchodisz na strone glowna
Tam masz po lewej liste meczow
Jak do meczu jest mniej jak godzina pojawia sie ikonka pola baseballowego , słuchawek i ekranu
Klikasz na ekran.
Enjoy the game ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
widurr 13

widurr

Użytkownik
Wszyscy się cieszą ale tylko w 50% to ogarniam ????
Wiem że pierwszego wyautowali co biegł do 2 bazy, potem trzeciego co się tak gonili w trzy strony, tylko po co potem rzucał na pierwszą bazę żeby potem wyautować pałkarza, nie mógł znowu na drugą??
Dobrze mówię? :p
 
grzesio 58,2K

grzesio

Forum VIP
Zawodnicy na bazach muszą też ogarniać co sie dzieje z kolegami w trakcie akcji jak idzie double play , sac fly czy nawet infield fly rule.
Może dojśc do kłopotów i biegacz późniejszy może przypadkiem wyprzedzić zawodnika , który powinnien byc baze przed nim jak tutaj
http://mlb.mlb.com/video/play.jsp?content_id=26008665&amp;amp;topic_id=&amp;amp;c_id=mlb&amp;amp;tcid=vpp_copy_26008665&amp;amp;v=3

Piłka poszła w stronę drugobazowego , wiec mogliby zrobić Double Play , ale zostałby kłopot w postaci zawodnika na drugiej bazie i two outs.
Wyoutowali typa z trzeciej [wcześniej tez typa na drugiej bazie] i został zawodnik , który ta piłkę posłał w akcję.
(Nie)stety dostał decyje - od trenera na pierwszej bazie - aby biec dalej do drugiej bazy w wyniku tego co pogrywali defensorzy miedzy druga a trzecia baza i jego tez zgarnęli.
Jakby posłał na drugą baze to tamten miałby chwile aby sie wrócić , a poza tym zobaczył gdzie stał koleś ktory rzucał pilke od pierwszobazowego.
Rzucajac do Cano na drugiej moglby poelnic Error
 
M 2

michup

Użytkownik
Panowie może mi ktoś wyjaśnić dlaczego Reds zdjęli dobrze pitchującego Latosa i zdecydowali się przegrać to spotkanie w 7 inningu? Do tego czasu wygrywali 5-0, Pirates byli w zasadzie bez szans. Nie rozumiem tego kompletnie.
 
onos 28

onos

Użytkownik
Bo tak naprawde to Latos pozwolil zdobyc Pitt pierwsze punkty i zaczal lipnie rzucac. Mial +-100pitch i w 7inningu pozwolil na pare odbic + HR. Trzymanie go dalej nie mialo sensu. Broxton za to... ehh szkoda slow, glownie on zawalil ten mecz i fajny kuponik na ktorym tylko Redsi mi nie weszli ;/
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Latos dobrze rzucał do 7 inn, w którym się pogubił, wobec tego nie było opcji, żeby go zostawić, tym bardziej że jak napisał kolega wyżej miał sporo narzuconych piłek. Można przyjac, że gdyby został i narzucał dalej wynik byłby podobny. Redsi sa jedna z overvalued teams w MLB, kursy zdecydowanie za niskie jak na tak średni team. Natomiast to, czy Pirates byli bez szans to sprawa dyskusyjna dla mnie - tyle razy widziałem w 9 innach odrabianie sporych strat, że nic mnie nie zdziwi. Zreszta uczucia mam podobne, bo gralem wczoraj Cubsów...w 9 inn prowadzili 7-6, 2-2 i 2outy i się posrali. Zanosi się na kolejnego closera.
 
M 2

michup

Użytkownik
Stawiałem na nich ostatnie 3 mecze i 3 wtopy. Z philies nie postawiłem i od razu wygrali ???? co do filmiku to naprawdę amazing ????
 
onos 28

onos

Użytkownik
Po wczorajszym meczu mam pare ciekawostek ktorych dowiedzialem sie od komentatora ;D
- Revere nie wybil nigdy w swojej karierze HR przy ponad 1100AB ;P Potem na liscie jest grupa 36 pitcherow ktorzy maja nie cale 500AB wiec porownajcie sobie kolosalna roznice ;) chlopak jest dobrym def player ale brakuje mu po prostu mocy
- Cliff Lee dal wczoraj pierwszy walk od ponad 170 batters faced ????
- I co do dodgersow to Billingsley pozwolil wczoraj na 3 run HR dla pitchera z San Diego, Stultsa( pierwszy HR w karierze) co jest wedlug mnie nie dopouszczalne dla kogos takiego jak Billingsley( chociaz co niektorzy mowia ze jest strasznie przereklamowany). A ja przez to wtopilem niezly tripelek i sporo kasy poszlo sie przez LAD...????????
 
grzesio 58,2K

grzesio

Forum VIP
Podobnym zawodnikiem do Bena Revere jest Juan Pierre - obecnie w Miami gra.
Zawodnicy charakteryzują się dobrą średnią odbić [AVG] , ale nie idzie za tym siła [HR].
Tych HR to jak na lekarstwo. Pierre ma 17 HR na 8000 Plate Appreances.
Zawodnicy Ci są za to szybcy co widać po triples i stolen bases.
Oczywiście szybkość pomaga w defensywie , o ile umie tam grać i przewaznie grają na zapolu.
Ogółem mowa tutaj o tzw. zawodnikach z lead-off spot , czyli odbijających z pierwszego miejsca.
 
onos 28

onos

Użytkownik
I po 2innach Boston prowadzi 7:0. Gratulacje Grzesio(mimo ze to dopiero poczatek meczu). Jimenez tak jak mowiles, lipe sieje. Zostal zdjety po 1.2inn dajac 5walkow i przy stanie 4:0. Uwazam ze juz po meczu :cool:
 
Do góry Bottom