>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rozmówki na temat Betsson League

wlazly11 0

wlazly11

Użytkownik
wielkie derby dzierżoniówa (sparing) miedzy REAL MADRYT CASTILLIA a Barceloną
juz w niedziele

wlazly11

1 miejsce w 1 lidze Betsson League ????
 
barcar 0

barcar

Użytkownik
Mecze sparingowe
Sobota:
Extream Team vs Real Madryt Castilla

Niedziela:
Barcelona vs Real Madryt Castilla

Barcelona

barcaR (c)
 
homer1982 0

homer1982

Użytkownik
Real Madryt Castilla to z kim gracie w sobotę sparing, myślałem,że to z nami na ten dzień się dogadaliście-z KaMiKaDzEE TeAm-rozumiem,że się niedogadaliśmy się czy to tylko pomyłka?
 
lube81 0

lube81

Użytkownik
Przepraszamy KaMiKaDzEE TeAm wystąpiła pomyłka oczywiście gramy z wami wszytsko zostało poprawione. Powodzenia czekmy na wasze typy na Sobotę
 
fisher77 0

fisher77

Użytkownik
Lider III ligi po 5 kolejkach rzuca rękawicę i pyta czy znajdzie się śmiałek, który podniesie oręż i stanie do boju na ubitej ziemi na mały sparing? ;-)
 
barcar 0

barcar

Użytkownik
to co lube81 gramy ten sparing w niedziele??? Jak coś to dzwoń lub sie dogadamy tutaj na temat zasad.
Pozdrawiam.

barcaR (c) :spokodfhgfh:
 
fisher77 0

fisher77

Użytkownik
Drużyna D.T.&quot;Gryf&quot;(17pkt) gratuluje ???? awansu do II ligi drużynom Barcelona (18pkt) i KaMiKaDzEE TeAm (14pkt).
Te trzy teamy są już poza zasięgiem konkurencji :spokodfhgfh: .
Tak wynikałoby z moich skromnych zapisków.

Trwa wielki bój o awans jeszcze jednej drużyny. Szansę mają:
JWP Mafia 12pkt,
Extreme Team 10pkt,
Spider KOKSY 10pkt.


Biorąc pod uwagę spotkanie Spider KOKSY - JWP Mafia ostatnia 9 kolejka zapowiada się ciekawie. Mafia potrzebuje choćby remisu, inaczej przegra wszystko...
Wygrana Spider KOKSów nie daje im automatycznego awansu :wowsdf: , muszą czekać na porażkę Extreme Team :sad: , którzy mają korzystniejszy bilans bramkowy...
Będzie nerwowo... :przeklina: :zy3ou:
...i niech wygra lepszy...

Pozdrawiam - fisher77
 
lube81 0

lube81

Użytkownik
Ale Wtorkowa i Środowa kolejka była pechowa niespodzianek sporo w Eliminacjach do Euro 2008. Widziałem że wiele osób zawiodła się na Portugali i Turcji. Gratulacje wszystkim zwycięzcom.
 
wlazly11 0

wlazly11

Użytkownik
GFratuluje Barcelonie awansu do 2 ligi. Co za pech z tą portugalią i turcją. Dawajcie plusy i minusy bo tabeli nie można zrobić!!!
 
lube81 0

lube81

Użytkownik
Siema wszytskim którzy awansowali gratuluję i serdecznie pozdrowienia. Tylko martwi mnie to że niektóre osoby zlekcewarzyły ten turniej jak już się zapsują to powinnie sumiennie brać w nim udział.Jedni graja analizują wystawiają typy i dzięki swoim umiejętnością wygrywają mecze a niektórzy dostają walkowera i bez spokojnie wygrywają mecze.Chodzi mi to o tych którzy nie wystawiają typów i przez nich robie się wielkie zamieszanie. Po co więc zapisywali się na ten turniej?. Przez nich nic normalnie nie może się odbyć. Pozdrawiam
 
Do góry Bottom