>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rozmówki na temat Betsson League

al_capone 29K

al_capone

Gangster
czemu nie ma jeszcze nowego sezonu i dlaczego nie ma podsumowania 1 sezonu?
Kolejka będzie przesunięta prawdopodobnie na środa-czwartek z powodów złych warunków atmosferycznych i huraganów, jakie przeszły na naszych wirtualnych stadionach ????

Wszystkim jutro się zajmę...
 
M 281

mkow14

Użytkownik
Prosze o zmiane wyniku meczu Barcelona - LEWIKS w III lidze poniewaz moja druzyna LEWIKS wygrala 3-2 a w wynikach jest 3-2 dla Barcelony.
 
lube81 0

lube81

Użytkownik
Dobrze że są te dwie grupy pomysł bardzo dobry. Na następny sezon jak bedzie trwał turniej można zrobić podobnie tylko z ligami. na kolejny rok pewnie zgłosi się więcej zespołów
 
W 2

wislak

Forum VIP
ale tym sposobem skrocilismy troche rozgrywki prawda? to bedize tak jakby z 3 sezony a mialo byc duzo wiecej
moze to i lepiej
 
msjr 0

msjr

Użytkownik
widze ze nawet wislak dal sie przekonac w koncu... patrzac na poprzedni system nie mial on do konca sensu bo wystarczylo utrzymac sie w 1 lidze i w ostatnim sezonie powalczyc a teraz jest o niebo sprawiedliwiej
 
barcar 0

barcar

Użytkownik
Popieram równeż to rostawienie na dwie grupy. Bedzie teraz o wiele ciekawiej i bedzie większa rywalizacja :spokodfhgfh:
Pozdrawiam

barcaR
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
UWAGA UWAGA WAZNY KOMUNIKAT!!!!!!!!!!!!!

Zespoł z grupy B GKS jastrzebie obraził sie i wocofał sie z rozgrywek! chetne ekipy piscie do Marcina O.!!!!!
 
M 0

morfeusz

Użytkownik
UWAGA:

Drużyna BBT szuka nowego zawodnika - jeden z graczy będzie musiał zrezygnować z udziału w lidze, dlatego szukamy nowego zawodnika.

Wymagamy uważnego śledzenia ligi i podawania typów na bierząco.

Zainteresowanych proszę o kontakt ze mną - kapitanem drużyny.

Pozdrawiam
 
rafales 0

rafales

Użytkownik
ja jestem chętny do zapisania się do konkursu...może ktoś mnie przygarnie pod swoje skrzydła
gg: 4432788
 
tediboyz 0

tediboyz

Użytkownik
Teraz to dopiero będzie konfrontacja w 4 kolejce Champions League BL, spotykają się drużyny: LADS FROM SZCZECIN i mgpw. Ja i Doberman mamy sobie coś do udowodnienia więc mecz zapowiada się ciekawie ???? , transmisja będzie w Polsacie Sport a komentować będzie Mateusz.


EDIT: o Borka idzie ludziska
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Eh ..&quot;Nie jednemu psu Burek&quot;
Chodzilo o Mateusza Borka zapewne, ktory komentuje mecze na Polsacie Sport.
 
Do góry Bottom