>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rozliczenie

D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Otóż z dnia wczorajszego nie został rozliczony Hidalgo w meczu z Alcaide.Hidalgo wygrał ten mecz 2-0 i tylko tego mi na moim kuponie nie rozliczyli a kupon jest wygrany.Co mogę zrobić aby jak najszybciej rozliczyli ten mecz?
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
W STS aktualizują bazę wyników chyba tylko raz dziennie (rano), więc jeśli nie został rozliczony dzisiaj to pewnie będzie rozliczony dopiero jutro. Jeśli jutro nie będzie proś babkę, żeby dzwoniła do centrali i wyjaśniła sprawę (- wtedy wyjaśnij kiedy odbył się mecz i jaki był wynik) od niej dowiesz się co i jak. Jednak zapewne jutro już wynik pojawi się w bazie i wypłata będzie bez problemu.
 
S 378

songo

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie tego meczu.
06-10 23:55Dementieva E. - Ivanovic A.1.55
2.15
Spotkanie jest jutro o 10.30, ale w tym chorym &quot;buku&quot;, jak widać, można było tylko dziś obstawić. Tak uczyniłem. W związku z tym mam pytanie czy jest szansa, że jutro, nawet tuż przed 20.00 rozliczą mi ten kupon w razie wygranej?? Czy musze czekać aż do soboty??? A i z tym telefonem do centrali w razie braku wyniku w bazie danych, a faktycznie zwyciezca jest znany, to ktos korzystał z tej metody i przyspieszył realizacje wypłaty???
 
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie tego meczu.
06-10 23:55Dementieva E. - Ivanovic A.

Spotkanie jest jutro o 10.30, ale w tym chorym &quot;buku&quot;, jak widać, można było tylko dziś obstawić. Tak uczyniłem. W związku z tym mam pytanie czy jest szansa, że jutro, nawet tuż przed 20.00 rozliczą mi ten kupon w razie wygranej?? Czy musze czekać aż do soboty??? A i z tym telefonem do centrali w razie braku wyniku w bazie danych, a faktycznie zwyciezca jest znany, to ktos korzystał z tej metody i przyspieszył realizacje wypłaty???
Mam świetną radę - graj tylko w zdrowych.
Ja tak robię i jestem spokojniejszy.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Nie chcę wprowadzać Cię w błąd, ale jestem przekonany, że wyniki są wysyłane tylko raz dziennie (rano) w momencie zbliżonym do pojawienia się wyników na stronie internetowej. W STARYM SYSTEMIE w tej chwili wyników jeszcze nie ma.

W NOWYM SYSTEMIE LEONARDO część wyników już jest podana. Z tenisa jest już np. wynik Woźniacki (skończyła grać przed 14.00), ale nie ma Schiavone, która grała po niej i skończyła przed 16.30).

Jeśli postawiłeś w starym systemie (kupon ze starej drukarki z &#39;frędzelkami&#39; po bokach do oderwania) to najprawdopodobniej wynik będzie w systemie dopiero kolejnego dnia rano. Jeśli postawiłeś w nowym systemie i masz kupon podobny do tego: http://94.42.115.210/com.pl/leo_kupon.png to wynik może być wcześniej, ale ten system działa od niedawna i nie wiem jak wygląda aktualizacja wyników (niewykluczone, że wypłata będzie możliwa nawet wcześniej niż przed 20.00).

Jeśli kupon był wysłany w starym systemie to telefon do centrali nic nie przyspieszy (bo system pobiera ofertę RAZ dziennie - RANO), bo to może pomóc tylko w sytuacjach gdy błędnie rozliczyli mecz lub gdy brakuje wyniku w bazie mimo, że mecz został zakończony - ale poprawienie lub pojawienie się brakującego wyniku nastąpi dopiero KOLEJNEGO dnia rano przy kolejnej aktualizacji.

Jeśli chodzi o nowy system to nie mam pojęcia, ale nie wyobrażam sobie, żeby takie telefoniczne przyspieszanie działało, bo połowa graczy dzwoniłaby w chwili gdy tylko na livescorach pojawi się końcowy wynik.
 
Do góry Bottom