>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rozgrywki Młodzieżowe 2022 (DMPJ,itp)

  • Utwórz temat Usunięty użytkownik 172435
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Jeszcze tak na szybko:
Sadurski - Majcher - 2 @2.26 STS

Sadurski o 14 solidną glebę zaliczył, liczę że nie pojedzie teraz na maxa.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Wybaczcie ironię, ale może lepiej, żeby był ten zamknięty dział, to mniej osób by wtopiło na żużlowych typach. ;)
Dwa typy, które zbiły kursy, nie weszły (Vanicek i Lewandowski). Tzn my dobrze typowaliśmy, ale oni źle pojechali.
Szanuję w tym dziale wielu typerów, bo zazwyczaj robią dobrą robotę i wyszukują ciekawe typy, ale gadanie o zamkniętym dziale, bo zły bukmacher pozna nasze niecne plany, to włóżmy między bajki.
W tamtym sezonie sam podawałem tu kilka typów, bo uznałem, że po 30 latach chodzenia znam się na żużlu, ale nawet dla znawców to nie jest łatwy kawałek chleba. Dlatego teraz się powstrzymuję (nawet jak mam potencjalnego pewniaka), bo nie chcę wprowadzić kogoś w stan ekscytacji, że dany typ ma większe szanse niż wskazują na to kursy.
Najlepsze typy ma adams (i to od kilku lat), natomiast reszta (ze mną włącznie) za bardzo się podnieca, że typ dobry, ale kurs szybko zleciał - co chyba jest normalnym ruchem buka, gdy nagle cała kasa na dane zdarzenie płynie w jedną stronę. Także my swoje, a bukmacher nas skubie kawałek po kawałku.
Mam nadzieję jednak, że jeszcze powalczymy w tym sezonie i chętnie się włączę do podawania typów, bo w tym sezonie się obijam i gram zza firany. Damy radę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +138
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
gelo85 gelo85 jak zawsze w pełni się z Tobą zgadzam i odnoszę się do tego, co zawsze, czyli zdrowego rozsądku. Stawianie wszystkich typów, jakie się pojawiają w dziale to nonsens i bardzo prawdopodobne wtapianie kasy. Wiadomo, że czasami A adams235 , czy jajs jajs trafią 5/5 i zysk jest, ale nie zawsze tak jest.
Uważam, że nie da się bez jakiejkolwiek wiedzy grać żużla i tak, jak napisałeś jest to ciężki kawałek chleba, aczkolwiek da się na tym wygrywać. Ale trzeba mieć swoje zdanie, a ruchy kursów wykorzystywać w obie strony, bo ja przykładowo skorzystałem wczoraj z Wypióra na którego kurs wzrósł z 1.47 na 2.01. Już przed meczem były głosy, że kursy na Vaclika i Lewandowskiego spadły i po co o tym pisać. Ja się przyznaję, że Przyjemskiego dołożyłem po kursie 1.15, kiedy przed meczem było około 1.50. Nigdy nie jest tak, że kursy spadają to trzeba ładować, dopóki nie spadną jeszcze mniej. Typy podajemy na forum, kursy wariują, kto potrafi to skorzysta, kto nie to niestety za to płaci. Mi dobra dyskusja zawsze pomaga w podejmowaniu decyzji, co prawda z dystansem podchodzę do wypowiedzi typu "rozmawiałem z tym czy z tamtym", bo zazwyczaj są to mrzonki, choć nie zawsze.
Zdrowy rozsądek, swoje zdanie i wyciąganie wniosków to są klucze w tej dyscyplinie. Moim zdaniem, bo oczywiście mogę się mylić, bo też niejednokrotnie pudłuję, choć typów wiele nie podaję.
 
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Wczoraj trochę irytujący dzień, kilka fajnych kursów zakończonych zwrotami, wiele typów na styku, ale jakieś tam wnioski spróbuję wyciągnąć.

Przyjemski - Lewandowski 2 @2.46 sts
Krzysiu wczoraj dotrzymywał kroku zawodnikowi Polonii, a o powodzeniu zdecydował ich ostatni bieg. Dziś liczę na większe rozluźnienie Wiktora, bo DMPJ nie są jednak dla niego priorytetem, do tego będzie walczył z torunianami - Żupińskim, Affeltem i Zielińskim i tak naprawdę każdy z nich ma szansę się postawić. Lewandowskiemu ze składu Polonii zagrozić poza Przyjemskim może tylko Konieczny. Myślę, że kurs jest do grania.

Marciniec - Wysocki 2 @2.22 sts
Jak dla mnie najlepszy typ z tych trzech. Wczoraj zakończony niepowodzeniem tylko i wyłącznie dlatego, że Wysocki jechał w 20 biegu, a Marciniec w 18. Wczoraj też miałem to pograne, oby dziś udało się odbić. Liczę, że dziś Miłosz wcześniej zapewni sobie wygraną w tym pojedynku, bo Kamil według mnie trochę stanał w rozwoju.

Gąsior - Kowalski 2 @1.84 sts
Dziwi mnie, że kursy rozłożone po równo. Kowalski praktycznie w każdych zawodach wygrywa z Gąsiorem. Wczoraj Hubert uratował się tylko tym, że w ostatnim starcie jechał z jednym rywalem i to najsłabszym w stawce. Gąsiora traktuję podobnie, jak Marcińca. Zapowiadali się nieźle, ale od 2-3 lat postępu praktycznie brak. Raczej wielkich karier im nie wróżę, natomiast Kuba jeszcze ma wszystko przed sobą i najbliższe 2 lata będą najważniejsze dla jego kariery. Z resztą Hubert chyba debiutował w barwach Polonii w zeszłym roku właśnie w Gdańsku, jego wynik to wówczas jeśli dobrze pamiętam to defekt i taśma i ucieczka przed dublowaniem.

 
Ostatnia edycja:
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
neutralny neutralny dzieki za miłe słowa. Teraz mam wene, po latach wróciłem na forum i piszę analizy na każdą ligę ale jak pisaliście wyżej wiedza tutaj zdecydowanie nie wystarcza. Często stawiam dużo dużo więcej niż tutaj pisze ale jednak nie chce wrzucać pustych typów a na tak dużo analiz nie starcza czasu albo zmieniają się linie czy kursy - wiadomo głównie sts. Każdy kto choć raz stawiał żużel wie, że to ciężki kawałek chleba. Wiadomo jaki jest obecny żużel, dużo się zmienia w sprzęcie, różne nowinki techniczne w silnikach. Zawodnik robi 3 a za chwile robi 0, bo po prostu przegrywa start i zmiany w zębatkach poszły w złą stronę. Sam na żużel chodzę już około 19 lat, żyje tym na co dzień, jeśli jest czas to oglądam wszystko co się da ale sama wiedza nie wystarcza, jest dużo zmiennych no i sytuację losowe: defekt, taśma, upadek.
 
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
STS
Przyjemski - Lampart
Typ Wiktor Lampart Wiktor P w 6 biegach gorszy od Wiktora L w 5 biegach - 12 do 14
Kurs 2.22

H2h typowo 50 na 50 dotychczas Przyjemski fenomenalnie kręcił 18 pkt ale tu i tak liczy się 5 startów wiec jego ostatnie wyniki w dmpj to 15 i 14. Lampart w ostatnich dmpj między 13 i 14. Dzięki czemu jak myślę rozumowanie analityka mamy tak piekny kurs bo ponad 2.20 na parę 50 na 50 zostawić obojętnie to grzech. jak dla mnie prawidłowo powinno być 1,9-2,0 a jak mamy nadwyżkę to bierzemy to co daje Pan Buk. Jakieś plusy? Tor i miejsce rozgrywania. Pomimo że na neutralnym torze to lekki handicap z powodu ostatnio ligowego meczu z Lesznem ma Lampart no i juniorzy Leszna zyskują szansę na urywanie punktów w/w. Zaznaczam że jest to trudny typ i oparty na wyższym kursie gdzie według mnie szansę są 50 na 50
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1305
M 71,2K

mazinho87

Użytkownik
To jedziemy z ofertą na DMPJ-ki

Paluch - Pludra 1 1.80 9.5/10 Tak było wczoraj w Gorzowie: https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/relacja/133473/iii-runda-dmpj-w-gorzowie

Pludra pojedzie 4 razy. GKM jak wiadomo jedzie w 5-kę i trener Kościecha rotuje składem. Dlatego warto grać przeciwko niektórym zawodnikom GKM-u w dzisiejszych zawodach. Paluch 5 startó (które buki liczą) zaliczy już w podstawowej fazie zawodów (1-16 biegi) bo raz pojedzie za ZZ-tkę za Bartkowiaka. Paluch w 5 startach może stracić punkty tylko na Pludrze ew. Gorecie. To mu i tak da 13 punktów i wejście tego typu :) Także 5 startów na 4 starty Pludry po 1.80 brzmi jak PROMOCJA :)

Affelt - Panicz 1 1.50 9.5/10

Affelt będzie miał łatwiejszych rywali, bo Wrocław wczoraj wystawił dwóch zawodników co na żużlu dopiero się uczą. Tu będą łatwe punkty Affelta. Panicz będzie musiał rywalizowac z mocnymi juniorami Torunia i z góry skazany jest na porażkę. Affelt dostanie też pewnie najłatwiejszych rywali w 17 biegu (1 nominowany) i niemal na pewno jak nie będzie literek to ten typ wejdzie.

Tak było wczoraj w Toruniu: https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/relacja/133461/iii-runda-dmpj-w-toruniu

Świercz - Gzyl 1 1.62 7.5/10

Na koneic wybieram teoretycznie najmniej pewne zdarzenie, czyli dwóch kolegów z drużyny tarnowskiej. Świercz jest po prostu o klasę lepszy, udowadnia to we wszystkich zawodach, Gzyl też czesto upada na to i nie wierze w jego jakiś dobry występ.



Podsumowując. Dwa pierwsze typy są BARDZO prawdopodobne, a trzeci też bardzo dobrze wygląda :)

Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +880
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Dziś półfinały najlepszej młodzieżowej ligi świata i uważam że mamy tu pomyłkę buka i błąd jakiego nie biorą pod uwagę.

Dlaczego według mnie kurs jest źle wystawiony?

Potencjal Kajtka jest dużo większy jest to jedna z młodych gwiazd Tarnowskiej młodzieży czego o Grzelaku średniaki bym nie powiedział po drugie najważniejszy aspekt Kupiec nie będzie jechał na wielkich tego sportu jak Siwdnicki Miskowiak i Karczewski co więcej Kajtek ma dużą szansę na nominowany 17 z najsłabszymi tego dnia a Kacper myślę że będzie miał trudniej w nominowanych


Minus? Powrót po kontuzji i mniej jazdy ale myślę że tego nawet buki nie brały pod uwagę nie wiedząc o tym

Z takim minusem to biorę bo kurs to wynagradza. I jest za wysoki mając na uwadze potencjał talent i obsady biegów

Grzelak - Kupiec
Typ Kupiec
Kurs 2.46
Sts. Panie analityku fura szczęścia szkoda początku Kajtka
 
Ostatnia edycja:
qkens1986 19,3K

qkens1986

Użytkownik
Dziś półfinały najlepszej młodzieżowej ligi świata i uważam że mamy tu pomyłkę buka i błąd jakiego nie biorą pod uwagę.

Dlaczego według mnie kurs jest źle wystawiony?

Potencjal Kajtka jest dużo większy jest to jedna z młodych gwiazd Tarnowskiej młodzieży czego o Grzelaku średniaki bym nie powiedział po drugie najważniejszy aspekt Kupiec nie będzie jechał na wielkich tego sportu jak Siwdnicki Miskowiak i Karczewski co więcej Kajtek ma dużą szansę na nominowany 17 z najsłabszymi tego dnia a Kacper myślę że będzie miał trudniej w nominowanych


Minus? Powrót po kontuzji i mniej jazdy ale myślę że tego nawet buki nie brały pod uwagę nie wiedząc o tym

Z takim minusem to biorę bo kurs to wynagradza. I jest za wysoki mając na uwadze potencjał talent i obsady biegów

Grzelak - Kupiec
Typ Kupiec
Kurs 2.46
Sts
Ja widzę w stsie odwrotne kursy
 
K 14K

kubaion

Użytkownik
Tak odbiegajac od analizy, typow. Transmisja z zawodow VI rundy i 1/4 DMPJ w Zielonej Gorze byla, ale z polfinalow nie moge znalezc zadnej informacji. Wtf?
 
M 71,2K

mazinho87

Użytkownik
Ja na dziś proponuje fajny dubelek z sts na DMPJ:

Zieliński (Toruń) - Poczta (Ostrów) 2 2.80 (7-9)

Poczta pięć biegów będzie miał zaliczone przed biegami nominowanymi, bo raz pojedzie z ZZ-tki za Szostaka. Ogólnie ostrowianie często i dużo jeździli na torze w Zielonej Górze. Mimo, że Poczta dopiero co wrócił do kontuzji to widzę jego szanse. Oglądałem wczoraj Zielinskiego na żywo na u24 gdzie na swoim torze zrobił ledwie 7 punktów i na obcych torach jego dyspozycja pozostawia wiele do życzenia. Zieliński może przegrywać z Krawczykiem, Grzelakiem, liczę, że najmocniejsza ZZ-tka Ostrowa też pójdzie na Zielińskiego. W każdym bądź razie to typ 50:50, a taki kurs przy takiej formie Zielińskiego to szaleństwo.

Borowiak (Leszno) - Rafalski (Grudziądz) 2 2.68 (7-8)

Forma Rafalskiego w ostatnich zawodach poszła w górę. Wczoraj w Elidze u24 w biegu młodzieżowym w Toruniu potrafił przywieźć za swoimi plecami Lewandowskiego. Borowiak z kolei ostatnie tygodnie bardzo słabe, mocny zjazd w dół w stosunku do tego co jechał jakiś czas temu. Leszno ma wielu młodych zawodników w kadrze, niewykluczone, że do Łodzi przyjadą w 5 także Borowiak może nawet 5 biegów nie zaliczyć. Jak dla mnie najlepszy typ dzisiejszego dnia i jeszcze po takim kursie...No cóż...sts i jego znajomość żużla, ale to nie mój problem :)

AKO tych dwóch zdarzeń - 7,50!

Powodzenia :)

http://zuzel.falubaz.com/post/dmpj-06072022 - Tutaj kadry wszystkich ekip na turniej w Zielonce.

PS Dubelek ładnie siadł. DMPJ-otki, zawody juniorskie, mniejsze turnieje żużlowe to kopalnia dobrych, wysokich kursów :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2912
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Bartoch - Trześniewski
Typ Trześniewski
Kurs 2.33
STS Jednak Paweł dalej w słabej dyspozycji

Może nie nazwę tego pomyłka i błędem analityka jak wczoraj ale zawyżonym kursem na pewno. Nikodem Bartoch zawsze mi się kojarzy ze sporym beztalenciem, który ma zajawkę do 21 roku życia. W Bydgoszczy to potwierdzał, gdzie jeździł w ubiegłym sezonie bardzo słabo. Obecny troche odżył wskakując na Łódz ale dalej to jest ten sam mało rokujący pacjent na 1-2 punkty w meczu. Na przeciwko niego Paweł, który został nie jeden raz i nie tylko przez mnie naznaczony do zrobienia kariery. Potencjałem i talentem zjada rywala na główę. Jednak pełna zgoda że od powrotu po kontuzji to już nie ten sam Paweł. Może potrzebował więcej czasu może głowa jeszcze nie pracuję, ale jeśli coś ma z Ciebie być to trzeba się wziąć w garść i dziś jest ku temu okazja by w spokojnych zawodach gdzie awans nie grozi jechać bez ciśnienia. Powodzenia Paweł.

Więc tu biorę lepszy kurs ale umiejtności i talent po stornie Pawła pytanie tylko o dyspozycję
 
Ostatnia edycja:
karfus 90,2K

karfus

Użytkownik
Finał MMPPK W Lublinie
H2H Szostak - Jabłoński 1 | sts | 1,57

Szostak w parze z Krawczykiem, natomiast Jabłoński z Ratajczakiem. Teoretycznie obydwoje są tymi słabszymi zawodnikami z pary, aczkolwiek porównując wyniki Szostaka do Krawczyka na tym torze, lepiej spisuje się tutaj Szostak. Można również zaryzykować stwierdzenie, że jeździ tutaj bardzo dobrze. W zawodach Ekstraliga U24 zdobył tutaj w 6 startach 15+1. Kapitalny występ zaliczył również w pojedynku pomiędzy Motorem, a Ostrowiem gdy na swoim koncie zgromadził 6 punktów, co ciekawe wygrał wyścig juniorski wyprzedzając Lamparta oraz Cierniaka.

edit: Słaby występ Szostaka 3pkt, ale fatalny Jabłońskiego, który nie zdobył nawet punktu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +482
M 71,2K

mazinho87

Użytkownik
Grudziądz - Ostrów (MMPPK Lublin) Kto Lepszy 2 1.94 sts

Jak ktoś pisał Szostak dobrze prezentował się w Lublinie w lidze. Do tego w ostatnich 2-3 tygodniach w rewelacyjnej formie jest Kuba Krawczyk m.in. w ostatnim meczu ligowym w Grudziądzu zrobił dwucyfrówkę. Ostrów będzie miał jeszcze dobrego rezerwowego - w razie upadku/słabszej dyspozycji (Poczta lub Grzelak). Grudziądz znowu duża niewiadoma. Łobodziński jeszcze 3-4 tygodnie temu mierzył się z kontuzją, po powrocie już ta dyspozycja nie jest najwyższa. Z kolei Pludra na torze w Lublinie ma problemy ze skuteczną jazdą, to jego jeden z najmniej lubianych torów.

Kurs nieadekwatny do ryzyka.

Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +225
karfus 90,2K

karfus

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
FINAŁ MIMP w Częstochowie godz.19:00

H2H Nikodem Bartoch - Paweł Trześniewski | 1 | 1.75 | betclic

Zawody przerwane po 4 biegach
ZWROT

Wyżej cenię sobie umiejętności Nikodema Bartocha od Pawła Trześniewskiego. Patrząc pod kątem całego sezonu, nieco lepszą dyspozycją popisał się Bartoch. W odjechanych 26 biegach uzyskał średnią 2,73 pkt na bieg, wygrał 4 wyścigi oraz 5 razy przywiózł 2 punkty. Trześniewski w 47 biegach wygrał zaledwie 2 oraz 7 razy był na drugiej pozycji. Końcówka sezonu była dla Bartocha całkiem niezła. Ostatnie 4 spotkania to 3 wygrane w biegu juniorskim. W meczu z Gnieznem potrafił wyprzedzić w swoim biegu Ernesta Kozę, a także powalczyć z Jepsenem Jensenem. Łódź odpadła w dwumeczu z Falubazem, ale Bartoch również solidnie 4 oraz 5 punktów. Trzy razy startował z juniorami Stelmet Falubazu i trzy razy ich objeżdżał z dziecinną łatwością. Trześniewski ostatnie mecze ligowe to 3,3,3,4. Wydawałoby się, że forma stabilna, ale wynik to jedno, a stabilność drugie. Potrafił zaliczyć wygraną w biegu juniorskim, by potem przegrywać biegi z Grygolcem. Inny przykład to teoretycznie solidne 4 punkty w meczu z Landshudt, ale 3 z tych punktów przywiezione na rywalach którzy w swoim starcie mieli defekt, albo wykluczenie, a jedyny punkt na trasie wywalczył kosztem Mario Niedermeiera, który dostał szansę występu pod koniec spotkania.
Należy również nadmienić, że Trześniewski uszyskał awans do dzisiejszego finału poprzez Eliminacje w Rybniku czyli na swoim domowym torze, natomiast Bartoch o udział w dzisiejszym finale walczył na torze w Krośnie, gdzie pokonał między innymi Karczewskiego czy Sadurskiego, którzy ten tor znają bardzo dobrze. Obydwaj zawodnicy mierzyli się w tym roku na torze w Częstochowie dwurktonie. W II rundzie DMPJ Bartoch na swoim koncie zgromadził 10 punktów, natomiast Trześniewski 7. Natomiast w I rundzie DMPJ Trześniewski 3, a Bartoch 10. Myślę, że dzisiaj kolejny raz Nikodem Bartoch na swoim koncie zgromadzi więcej punktów od Pawła Trześniewskiego.
 
Ostatnia edycja:
maniek81 324,4K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Lampart w top 3 - NIE 1.65 forbet
No i deszcz przerwał zawody.

Ja próbuję przeciwko Lampartowi. Obniżył loty w tym sezonie. W lidze potrafi mieć spotkania, gdzie notuje słabe zdobycze punktowe. Zawody w Częstochowie, więc groźni będą Miśkowiak, Swidnicki, Cierniak, Kowalski na tym torze też może namieszać. Ponadto Ratajczak, Pludra. Jest gdzie gubić punkty i uważam, że Wiktora dziś na podium zabraknie.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom