>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rozgrywki Młodzieżowe 2022 (DMPJ,itp)

  • Utwórz temat Usunięty użytkownik 172435
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Temat poświęcony młodzieżowym turniejom żużlowym, które będą miały miejsce w sezonie 2022.

Kursy na DMPJ zaczął wystawiać STS więc można coś ciekawego szukać.

Sadruski - Majcher - 1 @1.42 STS
Idę tutaj w stronę poprostu lepszego zawodnika, który dobrze sobie radzi na torach 1 ligowych, naprzeciw słaby Majcher który w sezon wszedł bardzo słabo. Wczorajsze ich wyniki to 13:10 dla Sadurskiego, według mnie dziś Majcher zrobi mniej punktów.

Studziński - Czapla - 1 @1.42 STS
Znów to samo co u góry. Studziński jest lepszym żużlowcem od Czapli. W biegach juniorskich podczas meczy ligowych wyrażnie to widać i mam nadzieję że dziś też to Studziński pokaże. Wczoraj 9 do 10 dla Studzińskiego.

Curzytek - Karczewski - 1 @1.70 STS
Dobry występ Curzytka wczoraj gdyby nie jedno wykluczenie i liczę że dziś pojedzie bez zadnych literek, natomiast Karczewski trochę w kratkę. Wczoraj miedzy nimi 10:10
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
neutralny 444,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Sadurski - Bańbor 1 @1.42
Majcher - Świercz 2 @2.25
sts

O Sadurskim nie ma co dyskutować Jest po prostu na obecną chwilę lepszy od Bańbora i nie zmienia tego fakt, że ostatnio przegrał z nim w Rzeszowie. Młodziak Stali to obecnie czołowy zawodnik w klasie 250 cc i to tyle. Dziś nie daję mu szans w starciu z Krzyśkiem.

Druga para bardziej ryzykowna, jednak jak dla mnie kursy przesadzone. Świercz dużo lepiej się zapowiadał w latach ubiegłych i na pewno nie satysfakcjonują go obecne wyniki. Majcher bez szału, póki co w drugiej lidze chyba więcej literek niż punktów, ma problemy z dojeżdżaniem do mety. O ile na swoim torze jeszcze jakoś jedzie, tak na obcych kompletnie sobie nie radzi. Myślę, że Piotrek podejdzie dziś z ambicją do zawodów, bo po dzwonie w Daugavpils nie ma już śladu.
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Wypiór B. - Vanicek J. - 2 @2.46

Według mnie dość spore valuve.
Zawody w Lesznie: Wypiór 5 pkt - Vanicek 6 pkt
2 zawody w Lesznie: Wypiór 4 pkt w 3 startach - Vanicek 4 pkt w 2 startach
Zawody w Gnieżnie: Wypiór 5 pkt - Vanicek 8pkt
W każdych tych zawodach w bezpośrednim pojedynku górą wychodził Vanicek, dzisiaj jedynym plusem dla Wypiora jest to że jedzie u siebie ale wydaje mi się że to mu nawet nie pomoże a kurs jak widać dosyć spory.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
F 5,9K

Funi

Użytkownik
Można łapać fajne kursy, tylko co za dzban w STS wymyślił, że nie można wybrać kilku par na kupon 🤮🤮
 
neutralny 444,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Można łapać fajne kursy, tylko co za dzban w STS wymyślił, że nie można wybrać kilku par na kupon 🤮🤮
Nie wiem, ile można par, ale ja mam na pewno dwa duble postawione. Być może nie można ze sobą łączyć tych samych zawodów.
 
neutralny 444,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Wypiór B. - Vanicek J. - 2 @2.46

Według mnie dość spore valuve.
Zawody w Lesznie: Wypiór 5 pkt - Vanicek 6 pkt
2 zawody w Lesznie: Wypiór 4 pkt w 3 startach - Vanicek 4 pkt w 2 startach
Zawody w Gnieżnie: Wypiór 5 pkt - Vanicek 8pkt
W każdych tych zawodach w bezpośrednim pojedynku górą wychodził Vanicek, dzisiaj jedynym plusem dla Wypiora jest to że jedzie u siebie ale wydaje mi się że to mu nawet nie pomoże a kurs jak widać dosyć spory.
Ja pograłem Wypióra. W młodzieżowce własny tor to mega atut, co widać praktycznie w każdych zawodach. Te różnice we wcześniejszych zawodach nie były aż tak duże, aby były wielkim handicapem Vanicka. Mimo to życzę powodzenia.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Ja pograłem Wypióra. W młodzieżowce własny tor to mega atut, co widać praktycznie w każdych zawodach. Te różnice we wcześniejszych zawodach nie były aż tak duże, aby były wielkim handicapem Vanicka. Mimo to życzę powodzenia.
Wydaje mi się że atut toru Wypiora w Rawiczu może być znikomy, przyszedł on z Rybnika a od tamtej pory nie odjechał żadnych zawodow w Rawiczu, przynajmniej nie mogę ich znależć. A co do talentu samych zawodników to patrząc na występy Czecha u siebie w kraju to talent ma dużo większy. Ale może się mylę, powodzonka
 
M 71,2K

mazinho87

Użytkownik
Ja sam pograłem Vanicka. To niespełna 16-letni duży talent z Czech. A jedzie przeciwko gościowi, który dobrze w łuk się nie potrafi złożyc i podobnie jak jego starszy brat co zakonczyl juz karierę nie potrafi jeździć i nie rokuje na nic. Vanicek skillem zjada Wypiora na sniadanie!

Do tego dodaje:
Przyjemski - Lewandowski 2 4.18 (sts)

Rozmawiałem z Wiktorem po meczu ligowym i DMPJ-kę traktuje z przymrużeniem oka. Jemu doskwiera jeszcze ból po ostatniej kontuzji + jedzie potestować rezerwowy sprzęt. Wiktor ma z kim przegrywać - choćby z Lewym, Żupińskim czy Zielinskim. Lewandowski będzie miał trudno tylko z Przyjemskim (licze na wygrany pojedynek Lewego) i tylko w zasadzie z Koniecznym. Wygrana w bezposrednim pojedynku da olbrzymie szanse na wejscie tego typu. Na te okoliczności kurs powinien wyglądać ok. 1.80 na Lewandowskiego

Vanicek + Lewandowski i mamy piękne AKO.

Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Też tak może być. W zawodach o 16 30 przestrzegam przed graniem Świercza o ile nie zdazyłem napisac po podanym typie rano tak teraz Piotrek jezdzi też z niedolecozną ręką. Odczuwa duży dyskomfort a po każdym biegu się za nią trzyma. Myślę ze dwóch zawodów jednego dnia może nie wytrzymać.

Ze swojej strony daje
Wypiór - Vanicek -2
Kapustin - Ampugani - 1
Kurs 2.5
STS

W 1 parze stawiam na młodego talenciaka co umię płynnie przejechać 4 okrążenia przeciwko beztalenciu z wejściem łuk w stylu Pytlewskiego.
Druga para to jak dal mnie wizualnie lepszy ukrainiec. jakoś sylwetką lepiej się wyróżnia. Po drugie polskie tory bardziej są zbliżone do tych co uczył się Kapustin niż te które widzimy w Argentynie. Co więcej w ubiegłym tygodniu Ampugani zaliczył mega dzwonka i też dwa zawody pod rzad mogą dać się we znaki.
 
neutralny 444,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Może na poważnie warto założyć zamknięty temat i ten kto chcę do niego wejść musi poprosić o zgodę?
Albo podejść do tego taktycznie, pisać na odwrót to co się myśli i ładować w rosnące kursy 😂 Oczywiście pół żartem pół serio. Zobaczymy, czy wyniki się pokryją z dzisiejszymi ruchami kursów. 🙂
 
A 335,6K

adams235

Znawca - Żużel
Wypior+vanicek podobnie jak koledzy do góry 2 kurs 1.52 Sts
Bardziej przeciwko wypiorowi niż za vanickiem😉
Wysocki-Marciniec 2 kurs 1.57 Sts
Poczta-Krawczyk 2 kurs 1.5
Mencel-Borowiak 2 kurs 1.84 Sts
Tak to widzę...ale to tylko juniorskie zawody
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +146
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom