>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ross Kemp on Gangs - Kapitalny dokument!

webb4 2

webb4

Użytkownik
Skoro moze byc temat o Prison Breaku to chyba moze byc i o tym

Trafilem ostatnio na youtube na super dokument. Facet jezdzi po roznych krajach i przedstawia gangi ktore w danym kraju czy miescie dzialaja. Dla mnie powalajaca seria, szczegolnie odcinki o Rio, LA czy Kenii. Poza tym jest odcinek o Polsce( o krakowskiej swietej wojnie i nazi-kibicach z Gorzowa) ponizej link do odcinku o Polsce i spis odcinkow. Zapraszam do dyskusji.

http://www.youtube.com/watch?v=3_Z9XyePbHI


Sezon 1
Episode 1 - Rio de Janeiro
Episode 2 - New Zealand
Episode 3 - Orange County
Episode 4 - London

Sezon 2
Episode 1 - El Salvador
Episode 2 - Moscow
Episode 3 - St Louis
Episode 4 - Cape Town
Episode 5 - Teenage Gangs of South London

Sezon 3
Episode 1 - Jamaica
Episode 2 - Poland
Episode 3 - Colombia
Episode 4 - East Timor

Sezon 4
Episode 1 - Liverpool
Episode 2 - Los Angeles, California
Episode 3 - Bulgaria
Episode 4 - Belize
Episode 5 - Ross Kemp: A Kenya Special
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Zlookałem i rzeczywicie interesujące ???? Jednak już teraz chyba troche sie poprawiło, nie wiem kiedy ten odcinek był nagrywany.
Niech sie zajmie gangami w USA to będzie dopiero dokument. ????
Pozdrawiam ;)
Edit: A rzeczywiście dopiero teraz zobaczyłem ;) warto obejrzeć.
 
webb4 2

webb4

Użytkownik
Zlookałem i rzeczywicie interesujące ???? Jednak już teraz chyba troche sie poprawiło, nie wiem kiedy ten odcinek był nagrywany.
Niech sie zajmie gangami w USA to będzie dopiero dokument. ????
Pozdrawiam ;)
no byl w L.A., zreszta byl na calym swiecie
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Zlookałem i rzeczywicie interesujące ???? Jednak już teraz chyba troche sie poprawiło, nie wiem kiedy ten odcinek był nagrywany.
Niech sie zajmie gangami w USA to będzie dopiero dokument. ????
Pozdrawiam ;)

Edit: A rzeczywiście dopiero teraz zobaczyłem ;) warto obejrzeć.
LA, California, St.Louis, Orange County... zajął się gangami USA :p
 
M 0

mejwon

Użytkownik
Tak dla ogldających film o kibicach z Gorzowa. Gorzów jst przedstawiony jako zadupie gdzie świat się kończy a tak naprawdę nie jest aż tak źle ;) Ale gość naprawdę szacunek fajny dokument.
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
Bardzo konkretny dokument z Rossem Kempem, ale to co pokazali o Polsce to jakaś żenada, jak to jest gang to ja ejstem baletnica, jedynie co, to konkretne typki były ci nazi z Gorzowa, ale ta Nowa Huta osiedle jak osiedle, huligarnia jak wszędzie, na Śląsku są gorsze dzielnice- Katowice- Załęże, Siemianowice- Przełajka, czy np. Swiętochłowice- Lipiny tam ten koleś zostałby skrojony z kamery na wstępie xD Ale te gangi z Jamajki to już hardcor
 
webb4 2

webb4

Użytkownik
Bardzo konkretny dokument z Rossem Kempem, ale to co pokazali o Polsce to jakaś żenada, jak to jest gang to ja ejstem baletnica, jedynie co, to konkretne typki były ci nazi z Gorzowa, ale ta Nowa Huta osiedle jak osiedle, huligarnia jak wszędzie, na Śląsku są gorsze dzielnice- Katowice- Załęże, Siemianowice- Przełajka, czy np. Swiętochłowice- Lipiny tam ten koleś zostałby skrojony z kamery na wstępie xD Ale te gangi z Jamajki to już hardcor
no ten odcinek o Polsce tez dla mnie taki sredniawy, ale jak zobaczylem Rio de Janeiro to padlem- szczegolnie arsenal jaki mieli do dyspozycji co tu duzo mowiac chlopcy oraz zdjecia jak gliniarze zabijaja tego typa na ulicy
 
Do góry Bottom