>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ross Kemp on Gangs - Kapitalny dokument!

webb4 2

webb4

Użytkownik
Skoro moze byc temat o Prison Breaku to chyba moze byc i o tym

Trafilem ostatnio na youtube na super dokument. Facet jezdzi po roznych krajach i przedstawia gangi ktore w danym kraju czy miescie dzialaja. Dla mnie powalajaca seria, szczegolnie odcinki o Rio, LA czy Kenii. Poza tym jest odcinek o Polsce( o krakowskiej swietej wojnie i nazi-kibicach z Gorzowa) ponizej link do odcinku o Polsce i spis odcinkow. Zapraszam do dyskusji.

http://www.youtube.com/watch?v=3_Z9XyePbHI


Sezon 1
Episode 1 - Rio de Janeiro
Episode 2 - New Zealand
Episode 3 - Orange County
Episode 4 - London

Sezon 2
Episode 1 - El Salvador
Episode 2 - Moscow
Episode 3 - St Louis
Episode 4 - Cape Town
Episode 5 - Teenage Gangs of South London

Sezon 3
Episode 1 - Jamaica
Episode 2 - Poland
Episode 3 - Colombia
Episode 4 - East Timor

Sezon 4
Episode 1 - Liverpool
Episode 2 - Los Angeles, California
Episode 3 - Bulgaria
Episode 4 - Belize
Episode 5 - Ross Kemp: A Kenya Special
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Zlookałem i rzeczywicie interesujące ???? Jednak już teraz chyba troche sie poprawiło, nie wiem kiedy ten odcinek był nagrywany.
Niech sie zajmie gangami w USA to będzie dopiero dokument. ????
Pozdrawiam ;)
Edit: A rzeczywiście dopiero teraz zobaczyłem ;) warto obejrzeć.
 
webb4 2

webb4

Użytkownik
Zlookałem i rzeczywicie interesujące ???? Jednak już teraz chyba troche sie poprawiło, nie wiem kiedy ten odcinek był nagrywany.
Niech sie zajmie gangami w USA to będzie dopiero dokument. ????
Pozdrawiam ;)
no byl w L.A., zreszta byl na calym swiecie
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Zlookałem i rzeczywicie interesujące ???? Jednak już teraz chyba troche sie poprawiło, nie wiem kiedy ten odcinek był nagrywany.
Niech sie zajmie gangami w USA to będzie dopiero dokument. ????
Pozdrawiam ;)

Edit: A rzeczywiście dopiero teraz zobaczyłem ;) warto obejrzeć.
LA, California, St.Louis, Orange County... zajął się gangami USA :p
 
M 0

mejwon

Użytkownik
Tak dla ogldających film o kibicach z Gorzowa. Gorzów jst przedstawiony jako zadupie gdzie świat się kończy a tak naprawdę nie jest aż tak źle ;) Ale gość naprawdę szacunek fajny dokument.
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
Bardzo konkretny dokument z Rossem Kempem, ale to co pokazali o Polsce to jakaś żenada, jak to jest gang to ja ejstem baletnica, jedynie co, to konkretne typki były ci nazi z Gorzowa, ale ta Nowa Huta osiedle jak osiedle, huligarnia jak wszędzie, na Śląsku są gorsze dzielnice- Katowice- Załęże, Siemianowice- Przełajka, czy np. Swiętochłowice- Lipiny tam ten koleś zostałby skrojony z kamery na wstępie xD Ale te gangi z Jamajki to już hardcor
 
webb4 2

webb4

Użytkownik
Bardzo konkretny dokument z Rossem Kempem, ale to co pokazali o Polsce to jakaś żenada, jak to jest gang to ja ejstem baletnica, jedynie co, to konkretne typki były ci nazi z Gorzowa, ale ta Nowa Huta osiedle jak osiedle, huligarnia jak wszędzie, na Śląsku są gorsze dzielnice- Katowice- Załęże, Siemianowice- Przełajka, czy np. Swiętochłowice- Lipiny tam ten koleś zostałby skrojony z kamery na wstępie xD Ale te gangi z Jamajki to już hardcor
no ten odcinek o Polsce tez dla mnie taki sredniawy, ale jak zobaczylem Rio de Janeiro to padlem- szczegolnie arsenal jaki mieli do dyspozycji co tu duzo mowiac chlopcy oraz zdjecia jak gliniarze zabijaja tego typa na ulicy
 
Do góry Bottom