>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ROSJA - KHL/VHL/MHL 2018/2019

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Do 12 wzrósł kurs na zdobycie Gagarina przez Ufe wiec na tym etapie taki kurs trzeba zagrac, bo a noz widelec sprawdzi sie klatwa, ze zdobywca Prezydenta nigdy nie wygrywa Gagarina;)




W trakcie trwania poprzedniej rundy, albo jeszcze kiedy grali z Magnitką (nie pamiętam) postanowiłem, że zagram ich zwycięstwo z kursem @15,00 w Fortunie ????

Dzisiaj mam nieodparte przeczucie, że Ufa nie wygra tego meczu chociaż na pewno napsują krwi Hartleyowi. Zwycięstwa Omska także nie zagram bo kurs poniżej 2,00 to jakieś nieporozumienie... Doszedłem do wniosku, że za mniejszą stawkę zagram remis w dzisiejszym spotkaniu. Obaj bramkarze na wysokim poziomie, raczej nikt się nie będzie dzisiaj wychylał. Liczę na "rozeznanie" w szeregach każdej ze stron. Może jakiś under? Mecz z gatunku "bardziej pooglądam niż zagram" ????





Omsk - Ufa remis @4,10 Unibet



I tak jak napisałem w typie do Pucharu Gagarina spróbuję gola Kemppainena @4,75 za drobniaki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Cytuje żeby niktnie musiąl grzebać do tyłu:
Kto oglądał ( bo skróty sa niestety mylące czesto i sam sie czasem na tym złapałem) to wie jak wygladał mecz. Lepiej grało SKA, wiecej z gry, wiecej niebezpiecznych sytuacji, obity słupek. Całosciowo goscie prezentowali sie duzo lepiej czego nie kryli w wywiadach sami zawodnicy CSKA. Ale czegos zabraklo. Stary wyjadacz Popow sie zerwał a jak nie idzie to Michaił ratuj i tak sie stało. W bramce Sorokin tez bronil na wysokim poziomie i ze szczesciem. Nieuznany gol hmm( musze to jeszcze raz poogladać). W NHL taki gol byłby uznany.
Szkoda ze nie było Datsjuka, Tokrjanowa, Kuzmienki i Prochorkina. Mozna powiedziec SKA grało stwarzało okazje a gole wpadły w druga strone. Ten mecz długimi momentami nie był nawet wyrównany. Ale za to zwyciestw i punktów niema. Przynajmniej remis byłby tu sprawiedlliwym rozstrzygnieciem ale taki bywa sport., nieraz bez szczescia ani rusz. Seria trwa nadal i mysle ze bedziemy swiadkami , ciekawych zwrotow akcji i rozstrzygniec
Czego mozemy spodziac sie dzis?
Mysle ze lepszej i bardziej otwartej gry CSKA bo ta ostatnio postawiła na taktyke wypunktowania rywala i o mało źle sie to nie skonczyło. Ze strony SKA licze na takie samo zaangazowanie, forcheking i troche wiecej szczescia.
Mysle ze rotacja w skladzie tez bedzie , moze magik Datsjuk sie pojawi
Mam nadzieje ze dzis stan serii wyrówna sie , bardzi ciezko ale nie wykluczam tego
SKA z x kurs 1,73
SKA ml kurs 2,39
 
G 1,7K

gostek1989

Użytkownik
Zaryzykuję dzisiaj i idę w stronę SKA plus over 5,5
SKA + Over 5,5
Kurs 14,25 (grzechem byłoby nie spróbować ???? )
STS
Do tego
SKA RT
SKA ML
SKA win w 1 tercji
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Drugi mecz konferencji wschodniej
Omsk-Ufa
W pierwszym mozna było zauważyć typową gre dla Jastrzębi na poczatek kazdej serii a wiec dominacja nad rywalem. I z reguly ta taktyka przynosiła skutek bo i wykonawcy sa do tego. Ufa jednak postawila twarde warunki i potrafiła sie odgryzac. Jednak jak sami jej zawodnicy przyznali zagrali najslabszy mecz w tych PO. Dzis licze ze Tsuligin taktycznie ustawi jeszcze lepiej zespół i nie pozwolą rywalom na taką grę a sami ruszą do boju. Metsola tez wkurzony bo dawno tyle nie puścił wiec tu tez licze na progres. Sumujac wierze że Ufe stać na wyrownanie serii.
Ufa z x kurs 1.94
Ufa ml kurs 2.56
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


Ja spróbuję dzisiaj tak samo jak poprzednio. Kibicuje gościom (mam na nich zakład długoterminowy) ale jednak nie przekonało mnie to co pokazali w ostatnim meczu. Dzisiaj będą musieli się trochę odsłonić i bardziej zaatakować jeśli myślą o wyrównaniu serii co może poskutkować utratą bramek. Martwi mnie forma Metsoli z poprzedniego meczu. Nie jestem pewien czy poprzednia porażka nie wpłynie na jego dzisiejsze zachowanie w bramce. Jeśli Omsk zagra dzisiaj tak pewnie jak ostatnio gdzie dużą ilość czasu potrafili utrzymać Salavat w ich tercji obronnej to wynik może być podobny do poprzedniego jeśli goście także zdołają coś wcisnąć.





Omsk - Ufa remis @4,00

Shumakov strzeli @3,55

Kemppainen strzeli @4,40




 



✅ ⛔



 
 
G 1,7K

gostek1989

Użytkownik


jak dzisiaj typujecie?



jak dla mnie mega ciężki mecz do ugryzienia - z jednej strony prowadzące 2:0 CSKA, z drugiej grające już prawie o życie SKA (w przypadku porażki już raczej będzie po herbacie..)



spróbuję chyba iść w stronę:



SKA + under 5,5



❌



edit: w sumie było blisko :)



kurs 2,8



STS



 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


Mnie dzisiaj ponownie ciągnie w stronę CSKA tym bardziej, że kurs jest lepszy niż wtedy kiedy grają u siebie. Czytałem kilka artykułów i wypowiedzi trenerów, zawodników. W SKA nie ma pewności co do składu. Szkoleniowiec SKA nie chciał zdradzić czy planuje zmienić bramkarza, co z formą Shestyorkina, czy wróci Datsyuk i Prochorkin. Mam wrażenie, że sam do końca nie wie co wymyślić na dzisiejsze spotkanie. Z drugiej strony widzieliśmy, że ekipa z Petersburga potrafi grać pod presją wyniku kiedy wyszli na prowadzenie przy stanie 0:2 ze Spartakiem ostatecznie wygrywając serię. Myślę, że SKA wygra conajmniej jedno spotkanie u siebie, ale czy będzie to dzisiaj? Cieżko stwierdzić, bo poziom obu zespołów bardzo podobny i jak dla mnie to mecz 50 na 50. Ja celuję w zwycięstwo CSKA.



CSKA OT @2,12 Unibet ⛔



Za drobne szkoda nie spróbować CSKA -1,5 @4,60 Unibet ⛔
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej


to moze zadebiutuje na nowym forum z pierwszym moim wpisem 



Wczoraj nie udało sie zalogować ale pooglądałem troche mecz w Leningradzie i musze przyznac ze podobała mi sie gra SKA, szczegółów moze nie bede pisal bo dzis przenosimy sie na wschód.



Póki co jest 2-0 dla Jastrzebi i widac ze Hartley dobrze taktycznie ustawił ekipe. Jezeli ktos patrzy tylko w statystyki to pewnie powie ze Ufa zagrała dobry pierwszy mecz a drugi cienizna. Nic bardziej mylnego. W pierwszym meczu dwa babole obrony Omska i stad dwie bramki Ufy a mecz powinien sie zakonczyc sie w RT bo było wszystko ze strony Omska, dominacja, strzały, i złamany Metsola. W drugim mimo mniejszej ilosci oddanych strzałów( Jastrzebiew waliły z kazdej pozycji gdy tylko było miejsce, stad taka ilosc) to zawodnicy Ufy długo bywali w tercji Omska, czesto brakowało miejsca do oddania strzału, czasem było wrazenie ze za bardzo chca to koronkowo rozegrac i zamiast walnąc na bramke Bobkowa to próbowali podawac, ale sama gra nie wygladała źle, brakowało jakby ostatniego podania i skutecznosci, ale tez nalezy pochwalic Bobkowa za te 2 mecze. Metsola tez jakby był pewniejszy ale przy bramkach nie miał nic do powiedzenia. Póki co nie do powstrzymania jest Taylor Beck, mały kanadyjczyk przypomina mi troche ze stylu Martina St Louisa, potrafi chytrze strzelic i szybko podac. Narazie nie ma na niego recepty. Nadal najlepiej broniacym bramkarzem PO pod wzgledem obronionych strzłów jest Metsola i jezeli chce zachowac ta pozycje musi dzis wrócic do tego co pokazywal w pierwszych meczach. Jezeli dzis Ufa zagra to co chce Hartley to przegra, musi zagrac w gre Tsuligina bo jak bedzie 3-0 to czasem do Bałaszycha mozemy juz jechac ale na final. Nie ukrywam ze taki finał wschodu sobie wymyslilem ale z wiekszymi zwrotami akcji póki co Omsk dominuje , druga rzecz ze wykonawcy tez sa wysokiej jakosci, ktora w calej serii moze przewazyc na korzysc Jastrzebi, póki co dzis licze na nawałnice Ufy wziecie sie do gry od poczatku meczu przy ogłuszajacym dopingu fanów ze stolicy Baszkirii



 



Ufa RT kurs 2,54



Ufa z x kurs 1,55



wsje fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
G 1,7K

gostek1989

Użytkownik


a ja odwrotnie :)



Idę w Omsk, ale w opcji bezpiecznej czyli DNB.



Jakoś nie widzę tego, żeby Ufa zagroziła Jastrzębiom - moim zdaniem może się tu nawet skończyć 4:0 :) Omsk gra super hokej, wyrachowany i do bólu skuteczny.



kurs 1,8



sts
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej


SKA - CSKA



Będzie bardzo krótko, bo duży deficyt czasu, ale może któryś z kolegów rozwinie się w temacie bardziej niż ja. Obieram kierunek CSKA. Nie bez oporów, ale myślę, że znów może nam się zrobić +2 . SKA przełamało "klątwę" . W ofensywie w zasadzie po raz trzeci w serii wyglądali lepiej. Patrząc na staty można powiedzieć SKA atakuje, a CSKA strzela. To prawda, ale SKA trochę strzałów oddało z nieprzygotowanych pozycji. Różnica w znaczących strzałach już nie jest taka duża. Zwłaszcza w meczu numer 3. Ja miałem takie wrażenie, że obaj goalie SKA przeszli gdzieś obok pierwszych dwóch meczów i to był spory problem całej drużyny. W trzecim już była klasa....Wydaje mi się,  że CSKA dzisiaj w którymś momencie gdzieś tam sie przyczai i po ciasnym meczu to weźmie.



CSKA RT - 2,75



CSKA OT - 2.01



fortuna



 



 



 



 
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej


Moze kilka moich przemysleń co do finału zachodu. Gracze Nikitina postawili na taktyke czekania troche na rywala i skupienia sie na obronie, czego sami zreszta nie ukrywaja, bo dlugimi momentami gra toczy w tercji CSKA a zabójczymi kontrami i mądrze przeprowadzanymi atakami udało im sie wywalczyc korzystne wyniki i zdobyc gole. Oczywiscie obrona + Sorokin funkcjonowała na wysokim poziomie bo to trzeba im oddac. Jednak sytuacja troche sie zmienila ano pewnosci siebie nabrał miedzy słupkami Sestrojkin i było to widac w od polowy meczu nr 3, ale i pewnosci siebie nabrali pozostali zawodnicy SKA, ilośc przegranych z rzedu i w ostatnim czasie napewno siedziala im w glowie i na kijach;). Stad wygrana w meczu nr 3 napewno doda im skrzydeł( to nie reklama Redbulla;)) uwierzyli ze moga wygrac i pokonac groznego rywala. Rok temu była sytuacje ze to gracze SKA w zasadzie byli faworytem, były indywidualnosci wowczas pierwsze skrzypce grali, Datsiuk, Kovalczuk, Szipaszjow, Vojnow ale czegos zabrakło, odniosłem wówczas wrazenie ze zwyciezył kolektyw. Dzis zwodnicy CSKA musza zagrac inaczej niz w trzech poprzednich meczach, bo taka taktyka nie wzieła sie przypadek, sam Nikitin mówił ze gra SKA zmienila sie w tych PO, ze dojrzeli i stali sie groxniejsi niz to było w sezonie zasadniczym i to prawda, stad po czesci taka taktyka, ale to gra w której CSKA czuje sie bardzo dobrze bo wiele spotkan i to waznych tak wygrali, tyle w meczu nr 4 trzeba cos zmienic, i granie tego samoego moze sie zemscic bo rywal złapał momentum i szykuje sie bitwa. Mam wrazenie ze ta seria nabierze jeszcze rumienców i dzis znów trybuny poniosą gospodarzy. Dzis spodziewam sie otwartego meczu ze strony CSKA i próby zdominowania gospodarzy. Czy sie uda ? nie wiem. Wg mnie SKA dzis wyrówna stan rywalizacji 



 



SKA ml kurs 1,76
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


Trochę cienko u mnie z czasem, ale ostatnio mało się udzielam więc napiszę kilka zdań. W dzisiejszym spotkaniu postanowiłem spróbować pójść w stronę bramek. Rzadko gram takie zdarzenia, ale kurs wydaje się odpowiedni a szansa powodzenia też całkiem spora. Tak jak wspominał @suomi CSKA dobrze radzi sobie w obronie. W serii z SKA stracili do tej pory jedynie cztery bramki. Bramkarz z Petersburga złapał wiatr w żagle i myslę, że dzisiaj zagra dobre spotkanie. Ostatnio popisał się wspaniałą interwencją (polecam zobaczyć). Tak więc o szczelność bramek obu ekip możemy być dzisiaj spokojni - tak myślę. Co do ofensywy to nie spodziewam się strzelaniny. CSKA prowadzi, bedą czekać na dogodną okazję natomiast SKA musi się bardziej otworzyć, ale też nie pójdą na całego. Jeszcze nie na tym etapie i nie przy takim wyniku serii. Poza tym w 2/3 spotkań tych zespołów w PO padło poniżej 3,5 bramki zreztą w sezonach regularnych w grach między tymi zespołami rzadko pada ponad 4,5 bramki, a wiadomo że w play offach gra się ostrożniej, więc:



Poniżej 3,5 bramki @2,15 Unibet ⛔

CSKA bez remisu @2,08 Unibet ⛔




Edit// Nigdy więcej dziesięciominutowych analiz...



Ps. Wiele osób deklaruje rezygnację z pisania analiz w różnych tematach (nie tylko tutaj) ze względu na ostatnie zmiany co jest dla mnie podejściem delikatnie mówiąc niezrozumiałym, bo bez Waszej pomocy ciężko będzie usprawnić działanie forum. Swoją drogą jeśli będzie trzeba to bedę pisał tutaj sam - nie dlatego, żeby zachęcić pozostałych do udzielania się w temacie ale dlatego, że lubię to robić i nie zrezygnuję ze swojego hobby choćby kazali mi pisać kredą po ścianie. Zieloności!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej


Nie ukrywan ze staram sie ogladac te mecze finalowe w konferencjach, druzyny które sa w tym miejscu z pewnoscia sa tutaj w pełni zasłuzenie.



Dzis gramy finał wschodu, w poprzednim meczu zabójcza pierwsza tercja gdzie tak jak sie spodziewalem była nawałnica Ufy, było przesiadywanie w tercji Omska i groźne ataki, z których mielismy trzy gole w pełni zasluzone. Omsk po pierwszej tercji wymienil Bobkowa na Nalimowa i moze to xle nie wygladało tyle, że to Ufa tez juz troche zwracała uwage na trzymanie wyniku ale ataki nadal były groźne. Jastrzebie tez sie próbowały odgryzac ale Metsola był na posterunku. W całm meczu lepsze wrazenie sprawiala Ufa wspoerana przez Baszkirskich tofosi. Dzis spodziewam sie podobnej taktyki ze strony Saławata co w meczu nr 3 , jest szansa na pojawienie sie Burdasowa co zwiekszyło by znacząca sile ataku gospodarzy. Jestem ciekawy jak bedzie wygladała gra najgoźniejszego zawodnika Omska Taylora Becka, który w meczu nr 3 mial za kazdym wyjazdem  specjalna opieke;). Wg mnie stan serii dzis zostanie wyrownany przy niskim wyniku



 



Ufa ml kurs 1,96



Ufa z x kurs 1,53



wsje fortuna
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej


Niestety wczoraj nie obejrzałem meczu Ufy z Omskiem, ale nadobie dzis z wieczora. Co do dzisiejszego meczu to czy az takim faworytem jest CSKA? hm wg mnie nie, ich mecze w tej serii to meczarnia i o ile u siebie i tu zaryzykuje stwierdzenie dosc szczesliwie wyrwali komplet zwyciestw to o tyle w Leningradzie zasłuzenie polegli, wiec momentum po stronie SKA, a Vorobiej madrze rotuje składem i czesto myli tym rywala. Imponuje w tej serii, Tkaczew, Prochorkin, Gusjew, Jakupow,  sa tam gdzie powinni byc i lideruja ekipie w koncu broni na wyskoim poziomie Sestrojkin. ich gra to przyzwoita obrona i wielu kompozycji i zmiennosci w ataku. A co robi CSKA, stara sie wyczekac rywla i go ukłuc, tylko problem w tym ze ta taktyka Nikitina przestała działac w Leningradzie, posypał sie Sorokin w ostatnim meczu i jestem ciekawy czy dzis stanie miedzy słupkami czy jednak postawia na Johansona bo on tez broni przyzwoicie. Skutecznosc straciła pierwsza topowa formacja CSKA i cłosci nie ma kto ciagnac, poki co nie podoba mi sie gra stołecznuch w tej serii. Dzis gra musi z ich strony ulec zmianie bo jak zagraja to co do tej pory to moze sie źle skonczyc. Ekipa SKA zyskala pewnosc siebie po okresie upokorzeń i moze juz czasem nie wypuscic tej szansy



 



SKA rt kurs 3,25



SKA ml kurs 2,35
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej


Udało mi sie nadrobic zalegloscw ogladaniu. W Ufie 1 tercja mogla sie skonczyc 2,3 do zera dla Ufy tez. Zabrakło szczęścia. Tak samo w meczu, mogło byc odwrotnie bo mecz byl wyrównany nie bylo dominacji Omska. Roznice zrobił Mikjejew , gol na 2-3 to zlapanie rywala na zmianie. Czy to sie dzis skończy? Nie wiem, jest masowka na Omsk. Ja licze na dogrywke a tam kto wie.



 



Ufa z x kurs 1.97 fortuna✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej


Obejrzalem wczoraj mecz nr 5 i myślałem sobie po wyniku ze dominowało cska. Nic z tych rzeczy. Pierwsza tercja to przewaga gosci pod koniec niestety kosztowny błąd ale i tez precyzja Robinsona i 1-0. W drugiej tercji do momentu obraz gry nie uległ zmianie, ska groźnie atakowało próbował Gusiew, Prochorkin, Tichonow ale krążek przelatywał blisko bramki albo posterunku byl dobrze dysponowany Sorokin. W 7 min drugiej tercji zostawiony Mamin i krążek wślizguje sie miedzi nogami pod parkanami Sestrojkina  później faktycznie jakies 5 min dominacji cska ale po tym okresie znów do roboty bierze sie ska niestety brak skuteczności i Sorokin w trzeciej tercji obraz nie ulega zmianie ale i wynik. Tak naprawde byl to bardzo wyrownany mecz a o wyniku decydowały detale. Trzeba tez oddać ze cska wykorzystali dwa bledy bo tak można powiedzieć ska i stało się. Goście nie umieli pokonac Sorokina lub pudlowali. W meczu nr 6 tez beda decydowały detale, dyspozycja dnia. Mnie osobiście w tej serii bardziej przekonuje gra ska ale za gre nie ma zwyciestw. Dziś licze ze stan serii wyrówna sie i ta piekna seria bedzie miala siodmy mecz. Niemniej jednak kursy powinny byc wystawione po równo a jest zbyt duża dysproporcja. 



 



Ska ml kurs 1.68 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


Mam mieszane odczucia co do tego spotkania, ale wydaje mi się, że taka seria musi się skończyć w siedmiu meczach. Co tu dużo mówić na temat spotkań rozgrywanych co drugi dzień przez te same zespoły ;) Dzisiaj Ufa wraca do siebie. Tam będzie czekać na nich pełna hala wiernych kibiców, morale z pewnością i tak jest wysokie po ostatnim zwycięstwie w Omsku. Można powiedzieć, że ostatni mecz był wyrównany. Metsola jak zwykle odwalił kawał dobrej roboty. Trójka Omark - Kemppainen - Hartikainen jest nie do zatrzymania. Obrona daje radę mimo braku Panina i Semyonova. Odblokował się Burmistrov. Oczywiście nie można tutaj wychwalać jedynie zawodników Salavatu, bo Jastrzębie również zagrały dobre spotkanie. Omsk jest zabójczy w przewadze (strzelają w przewadze chyba w każdnym meczu) i tutaj mnie trochę martwi to, że Ufa zbiera całkiem sporo kar które Jastrzębie z pewnością wykorzystają. Tutaj trzeba będzie już liczyć na dyspozycję Metsoli i formacji Kadeikina. Dodam, że wydaje mi się jakby Ufa grała bardziej dynamicznie, nieco szybciej niż zespół z Omska. Pierwsza tercja poprzedniego meczu na korzyść Ufy. Druga raczej dla Omska, a w trzeciej odniosłem wrażenie jakby Jastrzębie trochę odpuściły i zostały ukarani golem na 2:2. Zobaczymy który szkoleniowiec dzisiaj wymyśli lepszą taktykę. Tutaj chyba każdy zakład będzie ryzykowny, bo poziom zespołów jest bardzo zbliżony, więc postawię na gospodarzy i magię własnej tafli. Kurs na zwyciestwo Salavatu w OT jest niezły, ale można za mniejszą stawkę zaryzykować wygraną w regulminowym czasie. Powodzenia!



Ufa OT @1,98 Unibet ⛔

Ufa RT @2,55 Unibet ⛔

Ufa i poniżej 5,5 @3,35 Fortuna ⛔
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej


Ja ide w ten sam kierunek co kolega @rasijskij choc łatwo nie bedzie, bo siódme mecze rządzą sie swoimi prawami i napewno Hartley i spółka beda chcieli takiego meczu uniknąć. Kolega juz sedno sprawy wyłozył to tylko by nie dublować mam nadzieje ze obrona Saławata wytrzyma fizycznie bo mnóstwo siły włozyli w poprzedni mecz, bo bez Panina i Sjemionowa trzeba było przebudowac szyki obronne ale bardzo pomógł Metsola wiec licze ze dzis jak wróci Sjemionow to odciązy fizycznie szyki obronne. Mysle ze Metsola po chwilowo gorszych spotkaniach tez juz wrócił na dobre tory i mimo ze mozna sie spodziewac nawałnicy to bedzie w stanie zrobic róznice. Niby kazdy wie jak gra trio skandynawskie ale oni w kazdym meczu czaruja i potrafia ukłuć. Wiec i tym razem ciezar zdobycie kluczowych goli bedzie na ich barkach. Swietną robote w ataku robią tez Tkaczow, Kurgysziew, Kokrjakow, którzy tez wida duzo na lodzie i sa skuteczni, jak wyzej wspomniano Burmistrow tez sie nie patyczkuje i wali z kazdej mozliwej pozycji w kierunku Bobkowa. Jednak JAstrzebie to mocny team bo gra tam wielu facetów z przeszłoscio i mocnymi wystepami w NHL wiec nie bedzie łatwo. Jednak licze tez na Baszkirskich Tofosi, których doping jest jednym z najlepszych w tych PO



 



Ufa ml kurs 1,93 fortuna⛔



Ufa z x kurs 1,55 fortuna✅



PS: Mam nadzieje ze to nie masówka w kierunku Ufy;) bo to nigdy dobrze nie wróży



 
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość


Może i słusznie uważacie ze Ufa wygra, ale ja pooglądałem sobie te mecze i powiem szczerze ze mam wrażenie ze Omsk to dziś skończy. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom