>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ROSJA - KHL/VHL/MHL 2018/2019

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Również idę dzisiaj w stronę Spartaka. Oglądając tą serię zdecydowanie nie można powiedzieć o ekipie z Moskwy, że jest &quot;zespołem z niższej półki&quot;. Pod żadnym względem nie odstają od przeciwników z Petersburga. Gdyby nie bardzo złe decyzje sędziów wynik serii mógłby wyglądać zupełnie inaczej (nawet na korzyść Spartaka). Sędziowie popełniają błędy, które można odpuścić / zrozumieć, ale nie podyktowanie kary dla Koskiranty (sędzia stoi obok niego) po której pada zwycięska bramka dla SKA - zachowanie co najmniej podejrzane. Trener bierze challenge i zamiast sprawdzić sytuację którą opisuje Hudacek, który też wszystko widział sędziowie sprawdzają czy nie było spalonego... Druga sytuacja z wykluczeniem Gonczarowa nie jest dla mnie aż tak kontrowersyjna, raczej zasłużył na karę, ale według mnie powinien ją otrzymać także Prochorkin. Obie drużyny zrobią dzisiaj wszystko, żeby wygrać, ale warto iść w kierunku gospodarzy dlatego, że według mnie sędziowie dzisiaj postarają się o sprawiedliwe sędziowanie. Nawet jeśli &quot;coś&quot; jest na rzeczy to zbyt widoczne było by celowe działanie w kolejnym spotkaniu z rzędu. Spartak gra u siebie, kondycyjnie i sportowo wyglądają bardzo dobrze, a i motywacja ogromna. Kurs na gospodarzy lub remis według mnie z dużym value. Za mniejszą stawkę także końcowe zwycięstwo Spartaka wydaje się być rozsądnym zakładem.
Spartak lub remis @2,48 Unibet

Spotkanie w Niżnym odpuszczam dlatego, że nie mam pojęcia jakim wynikiem może się zakończyć ten mecz. Astana ma zawodników, którzy potrafią zrobić różnicę i regularnie punktują w PO (Frattin, Bochenski, Pettersson, Valk), ale Torpedo też ma kilku ciekawych zawodników z doświadczeniem w play offach. Jestem bardziej ku ekipie przyjezdnych, ale każdy mecz serii zakończył się zwycięstwem gospodarzy więc nie gram nic.
 
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis skończylismy 1 runde, i nie wiem jak dla Was ale dla mnie bez niespodzianek.
Zwyciezcy konferencji(cska i avto) wygrali bez straty meczu, mimo ze były momenty ze nie było łatwo to jednak jakosć i konsekwencja w grze przeważyły, te zespoły były po prostu za silne kadrowo . Awans SKA po bardzo ciezkich bojach, troche bym powiedział z pomocą pasów , po wyrownanych meczach gdzie wynik mógł iść w dwie strony. I to chyba mnie najbardziej zaskoczyło.
Loko z meczu na mecz sie rozkręcało w zasadzie mieli jeden słabszy mecz, bodajże nr 3 ale takiego awansu sie spodziewałem. Najciekawsza parą na zachodzie była dla mnie para Jokeritu i D.Moskwa i tutaj przewazyło doświadczenie i cwaniactwo na ławce trenerskiej oraz bardzo dobra gra liderów Dynama którzy przycmili swoją grą liderów Jokeritu, awans w pełni zasłuzony. Na wschodzie mielismy wg mnie mocnejsze konfrontancje. Rywalizacja Ufy ( nie wszyscy ją doceniali) z Magnitką pokazała ze czasem warto odpuscic i mocniej sie przygotowac do decydujacej czesci sezonu. Ale to co sie rzucało w oczy to odpowiednie zgranie formacji , siła liderów i mocny bramkarz. Ufa obnażyła wszystkie słabosci Magnitki, która nie radziła sobie z wymiennościami formacji rywala a jej lidzerzy zostali przyćmieni przez graczy zadaniowych Ufy i w zasadzie ta rywalizacja mogła sie skonczyc wynikiem 4-0, co było by jak najbardziej sprawiedliwym rozstrzygnieciem.
Napewno na duzo wiecej liczyli kibice mistrza KHL z poprzedniego roku i wlasnie ta rywalizacja pokazała dobitnie ile jest warte posiadanie dobrego golie a ile tym samym mozna stracic nie majac go w skladzie. Bo trzeba jasno powiedziec ze ani Podjapolski ani Szaryczenikow nie udzwigneli ciezaru odpowiedzialnosci za wynik PO, mimo tego ze gracze w polu mogli dawac dobra zmiane to nie mieli oparcia z tyłu. Chociaz po liderach Kazanie tez spodziewałem sie lepszej gry w najwazniejszej czesci sezonu. Ale trzeba tez przyznac ze Jastrzebie z Omska fruwały za wysoko by mozna za nimi nadarzyć, w czasie RS bardzo dojrzała mloda formacja Mikjejew, Zernow , Semjonow ale trzeba przyznac ze wynik tez pociagneli doswiadczeni zawodnicy , których w ekipie Omska jest mnóstwo. Ale trzeba tez pochwalić Hartleya, który wyciągną wnioski z poczatku sezonu i wiedzac na co stac swoich graczy troche mniej intensywnie podchodził do kolenych gier.
Rywalizacja Astany i Torpedo tez w sumie mnie nie zdziwiła, gdyz Kazachowie słabiej spisiwali sie na obcej tafli i do konca musili walczyc o awans.
W kolejnej rudzie mam wieć takie pary:
Zachód
CSKA Moskwa-D.Moskwa
SKA Saint Petersburg-Lokomotiv Jarosław
Wschód
Avtomobilist Ekateinburg - Saławat Julajew Ufa
Barys Astana-Awangard Omsk
Po krótce pozwole sobie przedstawic moje skromne zdanie na temat tych rywalizacji:
Para Moskiewska. Tutaj chyba prochu nie wymyśle, spodziewam sie awansu ekipy wojskowych, choc nie bez problemów, ta ekipa ma wielu swietnych graczy którzy w zasadzie w pojedynke moga rozstrzygnac wynik meczu, doswiadczenie zdobyte na taflach za oceanem tez jest nie bez znaczenia. Kazda formacja w zasadzie moze pocianac wynik ekipy, napewno nie bedzie łatwo ( bo to juz nie ten etap) bo liderzy Dynama Szipaszjow, Kagarlicki, Indrasis , Zackrison, Tarasow sa w formie, w bramce forme złapał Eromenko do tego doswiadczenie i zmysl taktyczny Krikunowa wiec druzyna solidna , gotowa do walki/ Jednak mysle. ze wojskowi to ekipa , która dojrzła w tym sezonie do tego by zagrac w finale Gagarina. Wygranie ktoregos meczu przez Stolecznych bedzie trudne ale nie niemozliwe. Sam przed sezonem ze wzgledu na grube kursy postawiłem na finał D,Moskwa - Avangard i napewno bede trzymał kciuki za Stolecznych ale patrzac realnie CSKA jest po prostu za silne.
SKA-Loko
Hmm, ta rywalizacja wg mnie bedzie bardzo wyrownana,( mimo ze w RS to SKA miało patent na Loko
), bo juz Spartak pokazal jak grac z SKA i jak zneutralizowac jej liderów, napewno calej rywalizacji bacznie beda sie przygladały wladze KHL , które same rowniez zglaszały zastrzerzenia do pracy arbitrów. Ekipa Loko z meczu na mecz pokazywała coraz dojrzalszy hokej, poczatkowo wynik ciagneli doswiadczeni gracza, ale poźniej zdolna młodziez której w Loko nie brak równiez przejmowała pałeczke i pokazywała ze nie przez przypadek nazywa sie ich najzdolniejszą grupą młodych graczy w KHL, mysle ze ta ekipa bedzie rosła w sile z kazdym meczem i napsuje krwi faworytowi bo napewno takim jest druzyna SKA. Licze ze w tej rywalizacji moze bedziemy mieli 7 meczy i zwyciesko z niej wyjdzie druzyna z Jarosławia
Avto-Ufa
Bardzo ciekawa rywalizacje. Druzyna Avto powaznie wzmociona przed sezonem , solidna obrona, w ataku armaty, w bramce bardzo dobry golie. Da Costa, Sexton, Dawes, Golyszew, Kuczerjawienko nadają ton grze w ataku Kierowców , obrona solidna z Kovarem w bramce, choc jak pokazał Traktor tez mozna było ich ograc. Ale przeciwnik w tej rundzie niedoceniony, skandynawskie trio złapało zmów mega chemie i forme, formacje sa mocne i ta najbardziej zadaniowa czli Kadejkin, Kurgyszjew, Zarkow bedzie miało za zadanie uprzykrzyc zycie liderom Avto, obrona tez doswiaczona zgrana no i w bramce dla mnie numer jeden na tej pozycji w PO czyli fin Metsola. Napewno wiekszosc uzna za faworyta ekipe Avto, ja jednak w tej parze ide w kierunku ekipy Saławata , bo maja wszystko co musi miec zespoł by wygrac nawet puchar Gagarina, do pełni szczescia brakuje mi tylko bardziej szcesliwych interwencji Metsoli. Wg mnie 4-2 lub 4-3 dla ekipy Ufy.
Barys-Avangard
Kazachowiem mnóstwo sił włozyli w awans do nastepnej rundy. Napewno nie mozna im odmowic jakokosci , zawsze uwazałem ze tegroczne transfery były bardzo udane , jednak w walce z Torpedo jakby utracili wiele atutów, ich gra była czesto nerwowa i nieskuteczna. Mysle ze wpływ na to miało to ze wielu z tych facetów debiutowało w PO KHL, wiec lekcja z Torpedo powinna zostac dobrze zapamietana i mimo wszystko powinna dac druzynie sporo pewnosci siebie. Ale po drugiej stronie rywal, który wrecz lata po lodzie, atak i obrona to wiele doswiadczenia i mlodosci ktora dobrze sie rozwija pod skrzydłami bo i MIkjejew, Zernow czy Sjemionow to juz gracze na poziomie reprezentacyjnem, do tego Emelin, Pokka, Franson, Stalberg, Deschadains, Talbot, Beck, Szumakow, Czudinow to gracze ktorzy w wiekszosci grali tez w NHL. Calosc klockow poukladał Hartley, któy uczył sie tej ligi i mysle ze wyciągnał odpowiednie wnioski. Do tego wszystkiego dochodzi dobre przygotowanie fizyczne i krotsza seria z Kazaniem. To wszystko wskazuje wg mnie na awans Omska na który stawiam
To tyle z moich przemyslen, mysle ze czekaja nas ciekawe mecze a byc moze i jakies niespodzianki bo w 1 rundzie bez takich wg mnie sie odbyło.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
W takim razie też wtrącę swoje trzy grosze. Można powiedzieć, że pierwsza runda przebiegła bez większych niespodzianek. Najbardziej zdziwiło mnie to, że Kazań przegrał swoją serię z Omskiem do zera i z taką różnicą bramek. Wiadomo było, że bez jedynki w bramce będzie ciężko, ale nie spodziewał bym się mimo to aż takiego pogromu. Ufa awansowała jak najbardziej zasłużenie. Bardzo dobrze przygotowani (szkoda Burdasova - prawdopodobnie zagra dopiero w meczu nr 3). Pewność w bramce, spokój w obronie, moc w ofensywnie i zadaniowa formacja Kadeikina - trener wszystko ładnie poukładał w końcówce &quot;regularki&quot;. Swoją drogą - w trakcie serii z Magnitką postawiłem na zwycięstwo Salavatu i zdobycie pucharu za @15,00 bo urzekli mnie swoją grą i myślę, że są w stanie dotrzeć co najmniej do finału konferencji. Na temat awansu Avtomobilista, CSKA, Lokomotivu i SKA nie będę pisał bo można było się tego spodziewać. Dynamo Moskwa też momentami zachwyca, ale trzeba przyznać że trafili na przeciętny obecnie Jokerit (nie można myśleć o awansie nie realizując ANI jednej przewagi). Finowie trochę pomogli awansować Stołecznym. Na koniec para Barys - Torpedo. Oglądałem dzisiejszy mecz i przyznam, że według mnie troszkę lepiej wyglądało Torpedo. Widać było zmęczenie po obu stronach. Myślę, że tak długa seria może zaważyć w kolejnej rundzie. Skoro jesteśmy przy kolejnej rundzie to czekają nas naprawdę ciekawe pojedynki:
Avto - Ufa: Bez wątpienia pojedynek bramkarskich umiejętności i opanowania Metsoli i Kovara. Zdecydowanie jeden jak i drugi goalie w czołówce ligi jeśli brac pod uwagę tą pozycję. Ofensywa po obu stronach bez zastrzeżeń. Kondycja, umiejętności, realizacja przewagi i osłabień. Oba zespoły doskonałe w każdym aspekcie. Wydaje mi się że będzie to długa seria. Jestem pewien, że nie zakończy się szybciej niż 5-6 spotkań i o wygranej zdecyduje forma któregoś z wyżej wymienionych panów. Przewidywany wynik serii: 4:3 lub 3:4.
Barys - Avangard: Najciekawsze jest to, że w ubiegłym sezonie trener Astany - Skabelka - prowadził zespół z Omska i współpraca z zawodnikami nie należała do naprzyjemniejszych. Zawodnicy (nie wszyscy) nie byli pozytywnie nastawieni do trenera Skabelki. Teraz szkoleniowiec stanie przeciwko nim. Czy wykorzysta swoją wiedzę na temat niektórych graczy i przechyli salę zwycięstwa na swoją korzyść? Wątpię. WIęcej jakości zdecydowanie po stronie Jastrzębi. Od dawna przygotowują się do kolejnej serii natomiast Astana ma cztery dni na regenerację i przygotowanie. To zdecyduje o wyniku. Poza tym w Omsku wszystkie formacje grają elegancko. W Astanie mozna wyróżnić kilku graczy na wysokim poziomie. Nie zdziwę się jeśli Omsk awansuje po czterech meczach. Przewidywany wynik 1:4.
CSKA - Dynamo: Kolejna ciekawa seria, Derby Moskwy. Nie ma co porównywać CSKA do Jokeritu w obecnej formie. Chciał bym, żeby Dynamo przeszło do kolejnej rundy, ale będzie to mega ciężki wyczyn. W bramce CSKA Sorokin, który umiejętnościami przewyższa Zapolskiego i Kalninsa. Do tego jedna z najlepszych defensyw ligi. Ciężko będzie się przebić. W ekipie Dynama mamy dwie formacje, które potrafią mocno ugryźć. Myślę, że to będzie zbyt mało na Wojskowych chyba, że doświadczenie bramkarzy Biało-Niebieskich pomoże coś ugrać. Przewidywany wynik 4:1.
SKA - Lokomotiv: Wiadomo kto jest faworytem. Jeśli czerwono-białym uda się grac tak jak momentami grał Spartak kiedy SKA nie mogło rozwinąć skrzydeł to mogą coś zwojować. Wydaje mi się, że najważniejsza będzie ostrożność i rozwaga, żeby nie łapać wiele kar. SKA jest bezlitosne jeśli chodzi o przewagi. 8 na 14 bramek w PO strzelili właśnie w przewadze. Poza tym Lokomotiv miał gorsze momenty z Sochi więc na pewno nie zabraknie ich także w drugiej rundzie. Osatnie pytanie też bardzo istotne. Konowalov czy Salak? Lubię niespodzianki i chciał bym zobaczyć Lokomotiv w finale konferencji, ale rozsądek podpowiada mi, że jednak SKA awansuje. Ciężko typować wynik serii w tym przypadku. 4:2?
Na tym kończę swój referat, może ktoś wytrwa do końca ???? Pozdrawiam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Witajcie! Ciężko napisać coś konstruktywnego na temat pierwszych spotkań w serii. Nie ma także sensu patrzeć na wyniki z sezonu regularnego - nawet H2H nie wiele pomoże. Nie dość, że ranga każdego spotkania na tym etapie należy do najwyższych to wszystkie zespoły, które awansowały do drugiej rundy stoją na podobnym poziomie. Każda ekipa wyjedzie na taflę skoncentrowana, z wcześniej ustaloną taktyką i nastawieniem raczej defensywnym niż ofensywnym. CSKA posiada większą głębię w składzie, wszystkie formacje stoją na najwyższym poziomie. Nieco gorzej to wygląda u &quot;Dynamowców&quot;, ale myślę, że jeśli &quot;Wojskowi&quot; wygrają to nie wielką różnicą bramek. Wiele będzie zależało od obsady bramki biało - niebieskich. Chyba mniej obawiam się zakładu na Lokomotiv. SKA męczyło się pierwszej rundzie ze Sartakiem. Jeśli Lokomotiv wyjedzie równie mocno zmotywowany (w co wierzę) to &quot;Wojskowych&quot; z Petersburga czeka kolejna ciężka seria. Pachnie mi tu jakimś remisem. Oprócz poniższego zakładu spróbuję może pograć bardziej ryzykownie na gości za drobne, bo kursy bardzo zachęcające.
Dynamo +1,5 @1,83⛔⛔⛔
Lokomotiv +1,5 @1,79✅✅✅
AKO @3,27⛔⛔⛔
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Tak, jak rasijskij napisał powyżej &quot;ciężko napisać coś konstruktywnego&quot; CSKA według mnie wygra to spotkanie. Przeważy właśnie ta jakość w składzie i taktyczny, wyrafinowany hokej. Nie spodziewam się pogromu, czy w ogóle gradu bramek, dlatego opcja, którą dał rasijskij wydaje się być dobra. Z kolei SKA będzie chciało już w pierwszym meczu pokazać do kogo będzie należała ta seria. Loko z kolei będzie chciało pokazać, że nie będzie łatwo. No i co z tego wszystkiego wyniknie ? Nie bardzo mam pomysł, ale wynik może zakręcić się w okolicach remisu lub Loko +1,5. Kluczem do utrzymania wyniku na styku mogą być kary i postawa goalie. Jeśli Loko złapie mało &quot;dwójek&quot;, to widzę światełko w tunelu ???? Wiemy co SKA może zrobić z rywalem w PP
 
G 1,7K

gostek1989

Użytkownik
Cześć panowie,
ja dzisiaj idę w takiego dubla:
CSKA - Dynamo
1 + under 5,5
kurs 1,95
STS
✅
Wojskowi wyglądają bardzo dobrze w obronie, do tego mają 2 mecze mniej w nogach.
Dzisiaj pewnie 1 tercja na rozpoznanie, w 2 atak i 1-2 bramki, w 3 kontrola - tak to widzę ????
SKA - Loko
pierwsza myśl była u mnie taka, żeby pomyśleć nad niespodzianką, ale jednak rozsądek podpowiada, że SKA nie popełni tego samego błędu jak ze Spartakiem ????
Poza tym Jarosław 2 porażki z Soczi odniósł na wyjeździe, co może sugerować, że nie są tacy mocni w delegacjach &amp; momentami może brakuje doświadczenia?
1 + under 5,5
kurs 2,05
STS
✅
ako - 3,99
✅
powodzenia
singlami zagram jeszcze:
CSKA -1 - 1,90 ✅
CSKA -2 - 3,00 ✅
CSKA 1 tercja remis - 2,35 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Dobrze prawicie koledzy rasijskij i suomi , to juz nie ten etap ze rywal jest słaby i bedzie lekko. Tasme z kuponem RS odcinamy i zaczyna sie walka o konkretny cel, mecze sa inne. Tez na dzien dobry chodzi mi po głowie dubel goscie plus 1,5 i napewno jest to do gry. I o ile ekipa CSKA dysponuje tak równymi formacjami ,no moze z wyjatkiem 1 ataku Kaprizow, Vey, Grigirenko, który robi różnice i jak nie idzie to oni ciągną wózek, mógłbym zaryzykowac teze ze to najlepszy atak KHL i moze nie chodzi to o zdobyte sumarycznie punkty i bramki, choc ich tez jest sporo ale o wziecie na siebie ciezaru za wynik w momentach jak ekipie nazwyklej w swiecie nie idzie, było kilka takich meczy w RS i mozna to było zaobserwowac( i wywód mi sie zrobil ). Ale do meritum , pozostałe formacje sa tez w CSKA na tyle silne i sa w formie by po prostu zdominowac gre. Dynamo musi liczyc na kilku liderów i na mega zespołowa grę. Zreszta ten zespół od lat tak funkcjonuje, ze nie ma wielu gwiazd ale dobra taktyka i zespołowoscia sa w stanie przechylic szale zwyciestwa na swoja korzyść. Nie ukrywam ze po Loko własnie im kibicuje najbardziej na zachodzie i chciałbym by dzis w tym derbowym meczu Krikunow pokazał znow zmysł taktyczny , tylko czy to wszystko wystarczy na trzeba powiedziec głównego fawotyta do Gagarina. Ten mecz napewno moze sie róznie potoczyc bo moze byc koło remisu ale i 2-3 bramki róznicy na korzusc wojskowych tez, niemniej jednak kurs fajny no opcje kolegi rasijskij i napweno to zagram i solo x2 tez.
Co do Loko, to mam nadzieje ze wyjda bez strachu przed SKA bo ostatnio to ich zmora i porafili czesto zbierac baty nawet w PO, wiec tu musi zagrać głowa bo talentu i umiejstnosci im nie brak, byc moze wyjdzie Salak, bo taki byl wstepny plan. Loko juz złapało rytm PO i mam nadzieje ze zaprezentuja sie skutecznie w PK bo jakby nie patrzec to najlepiej broniacy zespół, maja kilka indywidualnosci , które tez moga ukłuc rywala, mobilnosc jest dobra i taktyke Kvartalnow tez obierze odpowiednia bo juz Spartak pokazał jak grac z SKA wiec Loko musi to powtórzyc. No a widomo jaki mocny ma roster SKA, ich trzeba ograc sposobem i taktyka bo to cwani wyjadacze . Bedzie trudno ja próczopcji plus 1,5 z serca ide w niepodzianke i gram ich win w pierwszym meczu coby sie seria fajnie zaczeła bo chciąlbym by nie było nudno ????
Dubel plus 1,5 na gosci jak kolega wyzej kurs 3,6⛔⛔⛔
Loko ml kurs 3,7⛔⛔⛔
Edit:
Jeszcze pogram napewno cos takiego
W obu meczach 1 tercja remis,✅✅✅⛔⛔⛔ kurs pewnio ponad 2 na kazdy mecz
Dokladny wynik meczu w Moskwie
3-2, ⛔strzelec Konstantin Okulow⛔
 
G 1,7K

gostek1989

Użytkownik
Na jutro dubel:
Barys - Omsk
Omsk RT ✅✅
Kurs 2,35
Sts
Avto - Ufa
1 + Under 5,5 ⛔⛔
Kurs 2,80
Sts
Zawodnicy Barysa po 7 meczach z Torpedo na pewno mocno zmęczeni poobijani i czują to w nogach. Omsk zupełnie inaczej - szybkie 4:0 z Barsem robi wrażenie / widać że są dobrze przygotowani do PO &amp; doświadczenie bierze górę.
Avto z Ufą ciężkie do typowania / czuję że może tu być podobnie jak w meczu SKA dzisiaj - jakieś 1:0 lub 2:1 dla Avto. Kurs zachęcający na powyższą kombinację ????
Ako 6,58
Do tego singlami
Avto -1 ⛔⛔
Avto remis w 1 tercji ✅✅
Omsk -1 ✅✅
Omsk win w 1 tercji ✅✅
Edit:
Jeszcze na fajnego singla pasuje Omsk + under 5,5 ????
✅✅
Powodzenia
 
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Pary na wschodzie wg sa bardziej wyrównane i rywalizacja powinna byc interesujaca
Barys Astana-Avangard Omsk (1-3)
Para na pierwszy rzut oka wyrównana, ale jak spojrzymy w roster i kto gdzie i o co grał to znaczna przewage widze po stronie Jastrzebi . Emelin, Franson, Stalberg, Deschardais, Talbot, Beck to doswiadczeni goscie którzy swoje boje toczyli na taflach NHL, do tego rownie doswiadczeni i ograni w KHL, Chudinow, Szumakow, Szirokow,Piwtsakin, Fisenko, Bondarjew i nie mozna zapomnieć o zdolnej i utalentowanej młodziezy Mikjejew, Zernow, , Sjemjonow, Koszeliew, Pokka którzy pod skrzydłami Hartleya bardzo sie rozwineli, nabrali pewnosci siebie, w bramce solidny Bobkow i mamy obraz bardzo mocnej druzyny która moze zajsc az do finału Gagarina. Gospodarze to rewelacja tych rozgrywak , udane transfery graczy którzy grali z powodzeniem w wiekszosci w ligach AHL, Petterson, Dietz, Cormier, Valk, Svedberd, Blacker, Frattin(on tez troche czasu spedzi na tafli NHL),jednak dla wiekszosci tych graczy PO w KHL to pierwszyzna, było to widac w pierwszych meczach z NN, gdzie gra sie nie kleiła i była krótko mówiac nerwowa. Modziez Astany ( Akolzin, Asetow)tez debiutuje w PO, sa tez doswiadczeni Boyd, Bochenski. Seria z Torpedo musiała trwac 7 meczy. AIe nie sadze aby czynnikiem decydujacym było tutaj zmeczenie po tej serii, Omsk odpoczywał cały tydzien wiecej ale z kolei gopodarze zachowuja rytm meczowy.
Mysle jednak ze czynnikiem który bedzie mial wplyw na wynik bedzie jakosc i doswiadczenie a tego zdecydowanie wiecej mamy po stronie Omska, dzis spodziewam sie mocnego otwarcia ( choć napewno bedzie duzy opór ze strony Kazachów) ze strony ekipy Hartleya, byc moze nawet w RT
Omsk RT kurs 2,35✅✅✅
Omsk ml kurs 1,77✅✅✅
Omsk minus 1,5 kurs 3,3✅✅✅
Avtomobilist Ekaterinburg-Saławat Julajew Ufa (0-1)
Wg mnie kursy na to spotkanie powinny być prawie równe, ale co tam. Avto nie miało wiekszych problemów ograniem do zera osłabionych w tym sezonie Traktorzystów, przed sezonem działacze Avto postanowili solidny i tak zespół wzmocnic, sprowadzono trio mocnych stzelców( Sexton, Dawes, Da Costa) do tego doswiadczony Wisniewski do obrony, w bramce Kovar, całosc stanowi monolit. Jednak po drugiej stronie ekipa , ktora w zasadzie dokładajac do i tak mocnego rosteru kilku graczy, Kadejkin, Kuugyszjew, Żarkow( bardzo zadanioe trio, które, gra w jednej formacji) , Kokrjakow i wreszcie pozycja ktrora była pieta achillesowa tej ekipy czyli bramka, zespoł pozyskał solidnego Metsole, który w najwazniejszej czesci sezonu jest dobrze przygotowany. I mamy obraz bardzo mocnej ekipy, skandynawskie tri w formie i znow jest chemia, fizycznie sa dobrze przygotowani i dzis spodziewam sie wyrownanego spotkania moze nawet ze wskazaniem na gosi , którzy w seri z mocniejszym mimo wszystko od Czelabinska MMG pokazali siłe moc i konsekwencje w obronie, ja spróbuje isc w strone gosi z Ufy dzis
Ufa z x kurs 1,87✅✅✅
Ufa ml kurs 2,43✅✅✅
Ufa RT kurs 3,55✅✅✅
Mozna tez w ako to zagrac w roznych kobinacjach. Bramek raczej nie obstawiam ale w meczu w Astanie spodziewam sie over 5,5 ⛔natomiast mecz Avto-Ufa widze underowy✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
G 1,7K

gostek1989

Użytkownik
Ja dzisiaj konsekwetnie - zobaczymy ????
CSKA - Dynamo
1 + under 5,5
kurs 1,9
STS
⛔⛔
Wojskowi wydają się poza zasięgiem - dlatego idę znów w ich stronę. Nie spodziewam się jakiegoś ostrego strzelania, a raczej kontroli meczu &amp; wyniku 3:0 / 3:1.
SKA - Jarosław
1 + under 5,5
kurs 2,05
STS
⛔⛔ akurat się musieli rozstrzelać ????
Pierwszy mecz wyrównany i tak jak można się było spodziewać mało bramek. Dzisiaj widzę to podobnie - będzie cierpliwe czekanie SKA na błędy przeciwnika i ciosy ???? poza tym Jarosław na wyjazdach gra o wiele słabiej niż u siebie więc wydaje mi się, że będzie 2:0 dla SKA.
powodzenia
 
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis dla mnie trudne mecze do typowania,( wczoraj nie miałem takich dylematów) moze ktos powie ze przeciez dwie czyste jedynki i dubel jak sie patrzy. No moze i tak. Ale nie mam co do tego przekonania. Jaka pake ma CSKA to kazdy wie i zgrania tez nie brak w tym teamie. Pierwsza formacja w zasadzie ciezka do powstrzymania. Ale nawet jakby oni nagle zaniemogli to maja pozostałe trzy tak mocne ze trudno o taktyke przeciwko takiemu gigantowi. Mysle jednak ze dzis obejrzymy bardziej zaciety mecz w Moskwie i Dynamo tez bardziej sie otworzy na gre, oczywiscie patrzac na tyły. Moze Krikunow cos wymysli, wpadnie jakas bramka dla Dynama która mocno podziała na obie strony, patrzac troxhe w strone Dynama ciezko cos wymyslic. Moze tym razem przetrwaja 1 tercje i bedziemy mieli remis?
Proponuje takie typy
1 tercja remis kurs 2,4✅✅✅
Dynamo over 1,5 bramki kurs 2,31⛔⛔⛔
Co do drugiego meczu to spodziewam sie wyrownanego spotkania jak w meczu nr 1. SKA wcale nie dominowało az tak bardzo, Loko grało mądrze i tez miało swoje szanse , bramka Rundblanda nie zmieniła mojego wyobrazenia o tej parze. Padła w grze w przewadze ale Loko tez mogło strzelic, np Nakladal wjechał kilka razy miedzy obronców i było ciełpo, czy Averin, Loktionow, Ivanow, tez mogli wkulac. Wierze ze dzis Loko jeszcze bardziej sie postawi i bedziemy mieli jakis zwrot w rywalizacji. Napewno fizycznie Loko nie odstaje a grac portafia, proponuje takie typy
1 tercja remis kurs 2,34✅✅✅
Loko plus 1,5 kurs 1,75⛔⛔⛔
Remis kurs 4,4⛔⛔⛔
Loko ml kurs 3,5⛔⛔⛔
Nie szalejcie ze stawkami
 
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis w tych wschodnich parach na tym etapie rozgrywek powinniśmy byc świadkami wyrównań w serii. Ale czy tak sie stanie. ? Hmm
Avto -Ufa
Powiem tak. Ogladalem mecz i patrze na roster tych ekip. Avto super solidne bardzo dobrzy zawodnicy jednak jak dla mnie więcej wirtuozow jest w ekipie Saławata, zawodników ktorzy grali w wielu waznych meczach na wyzszych etapach rozgrywek wiecej tez osiagneli. Teraz są dobrze przygotowani i jest chemia grają mądrze bo i doświadczenia nie brak, nie będę juz sypał nazwiskami bo wielokrotnie o nich pisałem. Nie ujmuje nic gospodarzom bo szacun za to co zrobili ale wg mnie dziś ekipa gości jest niedoceniona i moze dzis ten mecz znow wygrać, może bedziemy świadkami dogrywki.
Ufa z x kurs 1.9
Ufa ml kurs 2.53
Barys-Avangard
Długo myślałem jak ugryzc ten mecz. Jastrzębie dominowały ale Barys tez potrafil ukłuć . Dzis Kazachowie beda musieli zagrac bardziej otwarty hokej, taki który zawsze lubili grac, nie wiem tylko jak to się skończy bo kazan tez w dwóch meczach poszedl mocno na wymiane ciosów z Omskiem i jak sue to skończyło kazdy widział. Legionisci Astany to solidni gracze i stac ich na gole jednak mimo wszystko więcej cwaniactwa i ogrania widze w ekipie jastrzebi i jeżeli tylko psychicznie mecz wytrzyma Bobkov bo miewał w przeszłości bardzo dziwne mecze to myślę ze reszta da rade. Poza tym w tym sezonie Omsk daje rade Astanie, zcieraja się ze sobą podobne style gry. Takie typy
Omsk z x kurs 1.39
Omsk ml kurs 1.69
Kazda druzyna strzeli 2+ kurs 1.8
Kombinacje ako dowolne.
Jeszcze chodza mi po głowie dwa remisy
Czyli kursy 4.05 i 4.1 bo wydaje mi sie ze gdzieś bedziemy świadkami dogrywki.
Edit: Astana bez Petersona. To duża strata.
 
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Pierwsza myśl najlepsza stan na wschodzie wyrownany.
Loko-SKA
Niestety Ska za dobrze czyta to co wymyśla Kvartalnow na każdy mecz. Gra Loko jest przewidywalna, niestety brakuje mi w niej tego czegoś, tego by robic różnice i choć całym sercem jestem za Loko to dzis chyba nie daja rady. Ska to doświadczenie, finezja i mnóstwo jakości z żalem typ:
Ska RT kurs 1.9
Dynamo-CSKA
Chodzily sluchy ze wojskowi zlekcewazyli rywala ale ile w tym prawdy zobaczymy dzis. CSKA to jakość i moc w każdej formacji gdzie pojedynczy gracz moze sam rozstrzygnac wynik meczu. Dynamo to przewaga na ławce trenerskiej i taktyka ktora czesto jest skuteczna. Mimo ze kibicuje Dynamo to czuje ze dzis wojskowi będą latać.
CSKA RT kurs 1.8
I za drobne bo moze będzie inaczej.
Remis kurs 4
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Witam.
Tak krótko, bo &quot;czas to pieniądz&quot; ????
UFA - AVTO - -4,5 bramki 60&#39; - 1,75 a opcja bardziej ryzykowna, aczkolwiek również możliwa - 3,5 - 2,75.
-fortuna
Po jednej stronie tafli Metsola po drugiej Kovar. Obaj goalie robią różnicę, a przed sobą mają solidne formacje defensywne. W obydwu dotychczasowych meczach mieliśmy trochę szachów, ale stawka meczu też robi swoje. O ile granie bramek w meczu hokeja, to spora loteria, o tyle w przypadku tego zestawienia szanse są według mnie naprawdę spore.
EDIT - właśnie dostałem info od mark1973 , że władze KHL zawiesiły na dwa mecze Panina. Dzięki Mark, bo mi to umknęło. W takim wypadku zaproponowane przeze mnie opcję stają się nieco bardziej ryzykowne. Zwłaszcza opcja -3,5. Rozważam również kierunek Avto ML - 1.94 - fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
G 1,7K

gostek1989

Użytkownik
Na dzisiaj dubel
Omsk - Barys
1 RT ✅✅
kurs 1,6
STS
Mimo porażki w drugim meczu idę w stronę Omska - w obu meczach wyglądali lepiej.
Poza tym pojawiające się już tutaj kilkukrotnie argumenty o cwaniactwie, doświadczeniu graczy z Omska ????
No i Barys na wyjazdach to nie ten Barys co u siebie.
Jak dla mnie pewny win Omska dzisiaj.
Ufa - Avto
1 DNB ▶▶
kurs 1,85
STS
Moim zdaniem typ z gatunku ryzykownych, bo Avto to Avto, ale mimo wszystko wydaje mi się, że Ufa jest w naprawdę dobrej dyspozycji, a porażka w drugim meczu nie wpłynie na nich negatywnie.
Zabezpieczam się remisem (wtedy zwrot) - bo jednak remis w tym meczu również mocno prawdopodobny ????

ako 2,96
powodzenia
 
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Mamy dzis trzecie mecze na wschodzie i bardzo ciekawie to sie układa ????
Do stolicy Baszkirii przyjedzie podbudowany zwyciestwem Avto, i sa podstawy do tego by conajmniej jeden mecz wygrac w Ufie i odzyskac przewage lodowiska, bo gra była dobra w przegranym nie odstawali od Ufy a w wygranym była dominacja a Ufa nie mogła wykorzystac przewagi 5-3, do tego w bramce moga liczyc na Kovara
Ufa jednak poza przegranm meczem poniosła wiekszą strate, jej kapitan i obronca pierwszej formacji Grigori Panin został zdyskwalifikowany na 2 mecze , no niestety zeby nie grzeszki przeszłosci to moze byłby jeden mecz ale niestety zła reputacja jaka ciagnie sie za Paninem nie pomaga. I powiem ze tam na szybko ciezko bedzi go zastapic na tym etapie rozgrywek. Tak mysle kogo mozna tam wstawic, kontuzjowany jest nadal Pawel Koledow , a do pierwszej formacji nie nadaje sie jeszcze mlody 20 letni Jelizarow wiec moze trzeba dac sznase pozyskanemu w trakcie sezonu mlodemu Siejgiejence , albo przesunac z trzecie do pierwszej Garjejewa. No niestety zaburzy to troche szyki obronne Sałatawa.
Ale trzeba tez wzoiac pod uwage ze kazdy mecz jest inny i mam wrazenie ze dzis zobaczymy inna Ufe, walczaca, starajaca sie dominowac i nieustepliwa na kazdym kawałku lodu, bedzie mozna tez liczyc na Baszkirskich toffosi;)
Ja tu widze mecz koło remisu
EDIT: jednak w składzie juz na dzisiejszy mecz wrócił Paweł Koledow, chociaz był przymierzany na nastepny, sytuacja chyba podyktowana zawieszeniem Panina
Remis kurs 3,9✅✅✅
Ufa z x kurs 1,5✅✅✅
Do Bałaszycha przyjada dzis goscie z Kazachstanu, bardzo pewni siebie i mocno podbudowani, podobno trener Skabelka znalazł klucz do zwyciestwa nad Awangardem( zobaczymy co to za wytrych;)), Jastrzebie w tym drugim meczu zagrali bezbarwnie( no moze przez pierwsze dwie tercje). Pierwsza na takzwane przetrzymanie, gdzie nawet nie było forchekingu i ochoty na atakowanie Astany, w drugiej Barys poczuł krew i stało sie a kiedy gosie wzieli sie do roboty dostali dwa gole w przewadze i po herbacie.
Dzis mam wrazenie ze zobaczymy inny Omsk , przynajmniej taki ja w pierwszym meczu. Inna rzecza sa kursy jakie wystawiły buki, bo na tym etapie rozgrywak nie powinny sie tak bardzo roznic, Barys jest niedoceniony bo mimo całej siły Omska , gdzie mozna znaleźć wielu graczy doswiadczonych, ogranych w PO i za oceanem to jednak roster Astany to tez wartosciowi gracze wiec kursy bym powiedzial bardziej do gry w kierunku gosci, niemniej jednak mysle ze mecz wezma gospodarze ale nie spodziewam sie pogromu
EDIT: A jednak Skabelka nie znalazł klucza do zwyciestwa nad Avangardem, to co sie działo na lodzie nie sposób opisać, moze tylko słowo &quot;poezja&quot; niech bedzie komentarzem
Omsk RT kurs 1,6✅✅✅
Omsk ml kurs 1,31✅✅✅
wsje fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Tak jak mark1973 napisał można się spodziewać, że dziś na lodzie zobaczymy inny Omsk niż ostatnio i możliwe, że gospodarze wezmą ten mecz w cuglach, ale w mojej ocenie zaproponowane kursy to śmiech. To jednak poziom ostatniej ósemki walczącej o Gagarina i ścierają się dwie ekipy, gdzie nie ma jakiegoś ligowego potentata jak CSKA, przy którym niskie kursy są po prostu spodziewane. Jednak wystawianie 1,5 na CSKA przeciwko Dynamo a 1,6 na Omsk przeciwko Barysowi to chyba komu coś się pomyliło. Kurs na handi w kierunku Astany lepszy niż na RT na Omsk to chyba coś nie tak. Jak dla mnie kurs powinien w RT być w okolicach 1.9 wtedy pewnie próbowałbym pograć gospodarzy. A skoro taka sytuacja to spróbuje tutaj dziś remisu i delikatnej gry w kierunku Astany, tak jak napisał mark1973 zobaczymy co to za wytrych zespół z Astany znalazł na Jastrzębie.
Omsk - Astana X @4,7⛔
Astana x2 @2,27⛔
Astana +1,5 @1,75⛔ (Dubel z Pilznem @1,55✅) AKO @2,71⛔
Astana ML @3,25⛔
Astana RT @4,4⛔
Skoro RT to też minusowe handi przy ewentualnym szczęściu do pustej.
Astana -1,5 @8⛔
Wszystko z fortuny
 
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Panowie jakieś info dlaczego dziś w Omsku nie gra Ilya Mikheyev?
Dałem na fortunie, że strzeli.. A nie gra?
Pozdrawiam
W poprzednim meczu nabawił sie urazu( kontuzji bo roznie mowia w klubie) wiec dzis miał odpoczywac, ale moze go nie byc w nastepnym meczu równiez.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom