>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ROSJA - KHL/VHL/MHL 2018/2019

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj kolejny dzień zmagań w rozgrywkach KHL. Dzisiaj gram dwa spotkania. Pierwsze dokładnie opisał kolega Mark1973. Nie mam nic do dodania jeśli chodzi o pojedynek Avangardu z zespołem z Niżnekamska, przypomnę jedynie, że Omsk w trzech spotkaniach w tym sezonie nie strzelił jeszcze mniej niż dwie bramki, a tym razem rozegra spotkanie jako gospodarz i wybieram tutaj typ:
I tercja powyżej 2.0 (jeśli padną dwie bramki - zwrot) @3,90 ⛔⛔⛔
Kolejne spotkanie to rywalizacja Dynama Mińsk z fińskim Jokeritem. Wielu skłania się ku gospodarzom z Białorusi. Oczywiście Dynamo powinno zacząć w końcu punktować tym bardziej, że gra u siebie. Gra zespołu nie wygląda źle i spodziewam się dużo gry ofensywnej z ich strony. Nie będą chcieli zawieść kibiców na swojej hali. Mimo to uważam, że poprawa formy Dynama nie nastąpi jeszcze w tym spotkaniu. Chociaż Jokerit nie miał jeszcze w tym sezonie zbyt wymagających rywali to wyniki jednak imponują. Zespół z Helsinek ma znacznie lepszych zawodników. Ich gra wygląda dobrze, wszystkie formacje dobrze sobie radzą. Myślę, że finowie są w stanie ugrać w Mińsku komplet punktów w podstawowym czasie. W poprzednim sezonie zdołali wygrać na terenie Dynama 6-1, a będąc w tak dobrej formie mogą to dzisiaj powtórzyć. Do zakładu na gości zachęca także dobry kurs:
Jokerit &#39;60 @2,07 ✅✅✅
Jeśli chodzi o pozostałe spotkania to widzę to tak:
Podolsk OT @1,75 ⛔⛔⛔
SKA i poniżej 5,5 @2,40 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Troche smutno, że hala nie jest wypełniona po brzegi, sporo wolnych miejsc. Mam nadziej ze Omsk ogarnie temat. Bo kibiców wiecej na trening przychodzi
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Oglądam mecz i dziwię sie że mimo tak wielu dobrych sytuacji nie wpadły conajmniej dwa gole. Jak pech to pech.
Ależ wyczucie. Sekundy przed strzeleniem bramki zaryzykowałem Podolsk 1X przy stanie 1-2 dla Spartaka z kursem @2,40. Kilka minut do końca trzeciej tercji pozostało.
Niestety Spartak zdołał wcisnąć bramkę w końcówce...
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Podobna sytuacja do wczorajszego spotkania Dynama Mińsk z fińskim Jokeritem. Sybir Nowosybirsk gra swój pierwszy mecz u siebie z Avtomobilistem, który rozegra pierwsze spotkanie na wyjeździe. Podobnie jak wczoraj stawiam na drużynę gości. Avtomobilist zebrał do tej pory komplet punktów ogrywając kolejno Dynamo z Rygi, CSKA, Slovana i Władywostok. Dzisiejszy rywal nie należy do wymagających i wydaje mi się, że goście zgarną kolejne dwa punkty. W drużynie nie ma znaczących kontuzji, morale zapewne jest wysokie a zespół w gazie. Jeśli chodzi o gości to jedynym plusem jest chyba I tercja spotkania z Dynamem Moskwa gdzie Sybir prowadził i mogłoby się wydawać, że spotkanie potoczy się inaczej, ale Sybir pozwolił sobie wbić sześć bramek i spotkanie przegrał. Gospodarze wracają do domu po ciężkiej serii wyjazdowej nie przywożąc ze sobą do Nowosybirska choćby punktu, a bilans bramkowy 17-5 również nie skłania do gry w ich kierunku. Grzechem byłoby nie skorzystać z takiego kursu na gości w świetnej dyspozycji grającym przeciwko drużynie bez formy:
Avtomobilist &#39;60 @2,10 ✅✅✅
Kolejnym typem na dzisiaj będzie liczba bramek gości w starciu CSKA z Lokomotiwem. Gospodarze nie tracą zbyt wielu goli, ale ich obrona nie jest nie do pokonania. Natomiast gracze Loko są w dobrej formie strzeleckiej. Wcisnęli 4 bramki Slovanovi, 4 Ufie, 5 dla Nowosybirska. Jedynie dla Omska nie zdolali nic strzelić. Rywalizacja h2h również przemawia za moim typem, ponieważ w pięciu ostatnich grach wyjazdowych (wssystkie w poprzednim roku) Lokomotiv strzelał CSKA conajmniej dwa gole.
Lokomotiv strzeli powyżej 1,5 gola @2,08 ✅✅✅
Do AKO można zagrac powyżej 1.0 @1,42 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
W dniu dziesiejszym spodziewam sie wyrównanych meczy i zaskakujacych wyników.
Mecz Sybir-Avto, kolega wyżej dobrze podsumował osiagniecia oby ekip, w Nowosybirsku podziękowano drogim szwedzkim obcokrajowcom i postanowiomo ich zastąpic duetem finów (Peltola, Juntila) plus Kanadyjczyk z Ambri Protta Ememerton i francuz Bertrand(z fińskiej ligi), doszedł doświadczony obronca Barysa Savczenko. Ale odeszli bramkarz Salak i skrzydłowy Sannikow i Enlund doswiadczony obronca Vereszczagin, wiec tych strat jest sporo, i jakościowo to duzy ubytek, młodzież od razu nie zacznie grać a w bramce wg mnie brak wyraźnej jedynki, bo póki co Tayler nie spełnia oczekiwań a Krasikow mimo udanego poprzedniego sezonu ( powyze 95 %GAA) nie wszedł jeszcze na właściwe tory a obrona nie pomaga na razie. W Nowosybisrku zawsze na pierwszym miejscu była ekonomia a klub nigdy nie nalezał do najbogatszych wiec te ruchy kadrowe sa zrozumiałe. W Ekaterinburgu z kolei zwiekoszono nakłady na hokej i sciagnieto bardzo dobrych i ogranych w KHL zawodnikow( Da Costa, Sexton, Dawes) jest w bramce Kovar i trzon składu utrzymany. Nic nie przemawia na korzyść gospodarzy ale oni sa bez punktu i na pewno będzie trudny mecz. Ja skłaniam się ku typowi
Kierowca win( po OT, ML) kurs 1,64 Fortuna✅
Pozostałe mecze moim zdaniem będą tez wyrównane. Po krótce napisze pozniej kilka zdań
EDIT:
Mecz CSKA z Loko mimo tak wystawionych kursów może mieć wyrównany przebieg. Kolega rasijskij dobrze zwrócił uwagę na liczbe goli strzelanych przez Loko w Moskwie i jest to dobry typ z dobry kursem. Jako że kibicuje druzynie z Jarosławia od lat to zawsze jak sa tak wystawione kursy 1,56 CSKA i 4,85 Loko to skłana mnie to do grania czegos w kierunku Loko. Druyzna CSKA bardzo mocna, zgrana, jednak Lokomotiv do ogórków nie należy i ostatnie mecze bardzo udane( może Salak ukradnie mecz), pewnie będę próbowal Loko z X lub plus 1,5✅
EDIT: Musze uderzyc sie w pierś bo krytykowałem posuniecia kadrowe trenera Kvartalnowa ale doswiadczenie i sporo młodziezy w składzie daje rade. W 1 tercji przeczekali nawałnice CSKA a później zaczli ich punktować i stwarzac groźne sytuacje. W meczy nauczyciela i ucznie lepszy ten pierwszy. Czapki z głów.
Tak bez Analizy
Cherepowiec X2⛔
Traktor 1x✅
D. Moskwa X2⛔
EDIT: Co sie dzieje z Dynamem Moskwa to nie mam pojecia. Zespół z takimi zawodnikami, i tradycjami hokejowmi a nie moze znaleźć rytmu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Zwrócił uwagę na mnie typ na jutrzejszy mecz SKA - Jokerit. Wielki kurs na gości, niepokonanego lidera Zachodu. Jakby powiedział Bolek Wałęsa - no ludzie, no panie. Czemu taki kurs? 6, 4, 4, 3 - tyle bramek strzelali w 4 meczach, które wszystkie wygrali. W 3 stracili natomiast po jednej bramce, a z Chinolami z Kunlun 3 na inaugurację. SKA 2 wygrane 2 przegrane. Kursy spadają na Jokerit, więc nie zastanawiam się tylko walę 4 bety w ich stronę. Chętnie poczytam co myślicie o tym Panowie.
Jokerit ML @ 3.40 - Unibet ⛔
Jokerit +1 @ 2.10 - Unibet ✅
Jokerit +2 @ 1.52 - Unibet ✅
Jokerit over 1.5 @ 1.50 - Unibet ✅
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Lubię hokej i tak troszeczkę się interesuję i zwrócił uwagę na mnie typ na jutrzejszy mecz SKA - Jokerit. Wielki kurs na gości, niepokonanego lidera Zachodu. Jakby powiedział Bolek Wałęsa - no ludzie, no panie. Czemu taki kurs? 6, 4, 4, 3 - tyle bramek strzelali w 4 meczach, które wszystkie wygrali. W 3 stracili natomiast po jednej bramce, a z Chinolami z Kunlun 3 na inaugurację. SKA 2 wygrane 2 przegrane. Kursy spadają na Jokerit, więc nie zastanawiam się tylko walę 4 bety w ich stronę. Chętnie poczytam co myślicie o tym Panowie.
Jokerit ML @ 3.40 - Unibet
Jokerit +1 @ 2.10 - Unibet
Jokerit +2 @ 1.52 - Unibet
Jokerit over 1.5 @ 1.50 - Unibet
Witam.
Masz dobry trop. SKA rotuje skladem i wcale szalu nie grają, maja przestoje.Jest to druzyna z ogromnymi talentami ale jeszcze trener wszystkiego nie poukładał. Jokerit solidny i tez kilka indywidualności maja. W obu zespołach nowi trenerzy. Ja tez pojde w stronę druzyny ze stolicy Finlandii.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Popieram kolegę wyżej. Także szukam czegoś w stronę Jokeritu. Myślę że +2 za @1,50 do AKO jest odpowiednie. Osobiście zastanawiam się cały czas nad X2.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Popieram kolegę wyżej. Także szukam czegoś w stronę Jokeritu. Myślę że +2 za @1,50 do AKO jest odpowiednie. Osobiście zastanawiam się cały czas nad X2.
Ja właśnie taki typ zagram, dzis Lokomotiv dal rade jutro Jokerit ma tez duze szanse.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Avangard Omsk - Bars Kazań

typ Omsk 60&#39; kurs 2,05 Fortuna⛔ (2-1) po karnych, szkoda
Szczerze mówiąc czekam na ten mecz tak samo jak hokeiści Jastrzębi. Zawodnicy mówili w wywiadach ,ze ważne będą dla nich najbliższe mecze po debiucie u siebie i wszyscy wiedza ze chodzi o spotkania z mistrzem z Kazania i Magnitką ( H2H), ze bedzie to wyznacznik ich dyspozycji, możliwości i potencjału. Pisałem wielokrotnie o druzynie z Omska. Bardzo dobre transfery, najwazniejsze to Desharnais(wiele lat w NHL) Talbot, Murygin, Bobkow, Shirokow, Pokka, Sundstroem, Pivstakin. W duzynie pozostało wielu dobrych i doswiadczonych zawodników. Ostatnio do zespołu dołączyli Aleksiej Emelin i Chris Vresteeg ( bardzo doswiadczeni gracze z ogromna iloscia wystepów w NHL) , klub czeka na obronce tez z przeszłoscia z NHL Cody Fransona( bedzie za kilka dni) .Maja bardzo dobrego trenera, kanadyjczyka Boba Hartleya, który szybko ułozył klocki i teraz dokłada jeszcze elementy do układanki w postaci nowo przybyłych zawodników. Bardzo dobrze do druzyny wprowadziła sie młodziez. Mikjejew, Żernow i szczególnie Sjemjonow o których mówi sie, ze juz sa nowymi gwiazdami ligi. Połączenie doswiadczenia NHL w postaci Desharnais, Versteega, innych zawodników z przeszłoscia NHL i KHL i ograniem i finezją młodych utalentowanych zawodników sprawia ze mamy zespół kompletny, zdolny walki o puchar Gagarina. Po drugiej stronie mistrz z Kazania. Druzyna która nie była zbyt aktywna w offsezon odeszli Tokrianow i Ohtamaa , trzon zespołu został utrzymany, trio Azevedo, Lander, Sekac , do tego Klinkhammer, Zaripow, Burmistrov, Tkaczov, obroncy, Markow, Yarulin, Ljamkin to uznani hokeiści. Jednak pomimo silnego składu i nieduzej rotacji zawodników, druzyna jeszcze nie gra tego co powinna, ich ostatni mecz z Astaną mimo, że wygrany to jednak pozostawił wiele znaków zapytania. Obrona którą kręcili kanadyjczycy z kazachstanu( Frattin, Cormier, Dietz, Bochenski, Dalman, szwed, Petersson ) czesto gubiła sie i powodowała niebepieczne sytuacje i okazje do zdobywania goli, a dodajac do tego niezbyt pewnego miedzy słupkami Szaryczenkowa , mieliśmy obraz druzyny, ktora jeszcze nie gra tego na co ją stać. Jutro po drugiej stronie stanie zespół bardziej zorganizowany i jakościowo dużo lepszy niz Astana, który od poczatku zacznie grać forchekinigiem. Mecz napewno nie bedzie prosty dla zawodników bo zetrą sie ze soba topowe ekipy na wschodzie, zespoły o ogromnym potencjale i głębokości składu. Ja idę w stronę Jastrzębi z Omska bo na ten moment wydaja mi sie druzyna bardziej poukładana, zdyscyplinowana i grającą zywiołowy zespołowy hokej, ekipą która znacznie zmieniła swój styl gry i ma świetnych wykonawców. W szatni równiez jest chemia i zespołowośc. Nie bedzie prosto, bo Kazań postawi wysoko poprzeczke( nie jest tutaj faworytem ) ale pierwszy u siebie mecz juz mają za sobą i teraz do przodu. Liczę, że druzyna z Omska rozstrzygnie mecz na swoja korzyść w regulaminowym czasie.
EDIT: Omsk dzis nieskuteczny było objanie słupków , poprzeczek i strzały prosto w bramkarza, chociaż trzeba przyznać młodemu, że dobrze sie ustawiał, i wyłapał sporo strzałów, ale i dziś obrona Kazania bardzo dobra. Główne zadanie jakie mieli do zrealizowania to nie iść z Avangardem na wymiane ciosów i sie nie otwierać bo mogło by to sie skoncyc kilkoma golami. Mistrz pokazał dobry defensywny hokej, namiastke tego co grali rok temu w PO. Widać że koniecznie chcieli zatrzymać Omsk. Ale jak sie nie strzela goli w przewadze to trudno ( nawet 5 na 3 ) wygrać mecz w regulaminowym. Jutro Jastrzebie czeka cieżki mecz bo dis sporo drowia zostawili na lodzie.

Z pozostałych meczy jak juz wczesniej pisalismy z kolegami ide w kierunku Jokerita ( z x✅ i plus 1,5✅ ) a moze i czysta dwójka tez wpaść. Poza tym sądzę, że druzyna z Niznego Nowogrodu✅ poniesie pierwsza porażkę a ekipa Dynama Minsk ✅w koncu wygra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Moją uwagę przykuwają pierwsze w tym sezonie &quot;Daleko wschodnie&quot; derby. Rywalizacja będzie o tyle ciekawa, bo do walki o punkty staną dwa zespoły kompletnie bez formy - Amur Chabarowsk i Admirał Władywostok. Gospodarze z Chabarowska wracają na swoje po ciężkiej serii wyjazdowej w której doznali porażki od Spartaka, Jokerita i Sochi. Amur w tym sezonie nie zdobył jeszcze punktu i dzisiaj będą mieli dobrą okazję to zmienić. Goście z Władywostoka kontynuują wyjazdowe tournee. Dzisiaj rozegrają piąte z rzędu ligowe spotkanie poza domem. W czterech poprzednich meczach zdobyli dwa punkty wyrywając zwycięstwo Sochi w dogrywce, później porażka ze Spartakiem, Jokeritem i Avtomobilistem. Obydwie drużyny mają zbliżony bilans bramkowy, punktowy i poprzednie spotkania rozgrywali z praktycznie takimi samymi rywalami po czym można stwierdzić, że są w bardzo podobnej formie. Duże znaczenie w dzisiejszej rywalizacji może odegrać zmęczenie. Amur ostatni mecz rozegrał 5 dni temu i miał dużo czasu na regenerację po powrocie do siebie. Admirał miał odpoczynek krótszy o dwa dni, a dzisiaj czeka ich kolejny wyjazd. Wydaje mi się też, że gracze z Chabarowska są lepsi pod kilkoma względami jeśli chodzi o samą grę. Między innymi oddają sporo więcej strzałów na bramkę rywala (~100 w ost. trzech meczach przy ~80 w ostatnich trzech meczach Admirała) są też lepsi pod względem rozgrywania wznowień i lepiej bronią w osłabieniu. Warto dodać też, że w ostatnich 10 meczach między tymi zespołami najczęściej wygrywali gospodarze spotkania (7) dwa razy wygrywali goście i raz padł remis. Pamiętajcie, że w derbach może się wydarzyć wszystko, ale ja zaryzykuję typ:
Amur Chabarowsk &#39;60 @1,86 ✅✅✅
Dla lubiących większe ryzyko Amur i poniżej 5,5 gola @2,70 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Takie mecze z VHL
Obserwuje troche poczynania na taflach VHL i moja uwagę zwróciły dzisiaj dwa mecze
CKS VVS - Orsk⛔
Almetevsk - Heilongjijang⛔
W meczach dogów w tych parach i h2h zawsze poda duzo goli . W pierwszej parze h2h miedzy tymi zespołami zawsze padło minimu 7 goli a w drugiej parze zespół z Chin jest czerwona latarnia VHL i w trzech meczach ma bilans 5-17 czyli tez wychodzi mi over
kurs 1 pary na over 6,5 to 3 w STS na over 5,5 kurs 2
natomiast 2 para over 7,5 kurs 2,35 a over 6,5 kurs 1,75
Mysle ze cos z tego jest do zagrania. Jakies solo lub ako. Moze któryś z kolegów śledzący VHL sie jeszcze wypowiedzieć. Kolega Alpha opisał druzyne CKS VVS.
Ja spróbuje za drobne , mimo ze bramek w wyzszych ligach nie gram ale w tych nizszych mysle, ze warto spróbowac.
EDIT: typy na bramki nie zawsze wchodza ale to tez i nie moja bajka
 
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Nie do końca się panowie z wami zgodzę co do meczu SKA - Jokerit. Rozumiem, że Jokerit to drużyna z górnej półki, ale większy potencjał i jakość jest po stronie SKA. Już nie mówiąc o indywidualnościach. W Nowogrodzie przespali koncówke meczu. Z Ufa ten mecz był sam w sobie porażką i tu ich usprawiedliwiać nie mam zamiaru. Natomiast z nieprzewidywalną drużyną z Sochi było widać zdecydowaną dominację piłkarzy z Petersburga. W SKA myślę, że jest pełna mobilizacja na mecz z czołową drużyną a co potrafią z takimi robić pokazali w Kazaniu.
Popatrzcie też z kim Jokerit grało ; Minsk, Wladywostok, Charabowsk, Kunlun - to nie są drużyny z czołówki. Choć od razu dodam, że żadnego z tych meczy nie oglądałem, aczkolwiek poczynania SKA śledzę od początku. Wiem, że kursy kuszą pograć coś w kierunku przyjezdnych, ale ja myślę racjonalnie i albo pogram jakiś over, albo do ako zwycięstwo gospodarzy. Własna hala, kibice, motywacja, umiejętności. Wiadomo sport to sport, ale tak tylko spoglądam z innej perspektywy bo wszyscy się tu zgadzacie, więc sporo ludzi może pograć ten typ, który mnie przynajmniej zupełnie nie przekonuje.
SKA - Jokerit 1 1.58
SKA - Jokerit 1/+4,5 2,14

Pozdrawiam !
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Nie do końca się panowie z wami zgodzę co do meczu SKA - Jokerit. Rozumiem, że Jokerit to drużyna z górnej półki, ale większy potencjał i jakość jest po stronie SKA. Już nie mówiąc o indywidualnościach. W Nowogrodzie przespali koncówke meczu. Z Ufa ten mecz był sam w sobie porażką i tu ich usprawiedliwiać nie mam zamiaru. Natomiast z nieprzewidywalną drużyną z Sochi było widać zdecydowaną dominację piłkarzy z Petersburga. W SKA myślę, że jest pełna mobilizacja na mecz z czołową drużyną a co potrafią z takimi robić pokazali w Kazaniu.
Popatrzcie też z kim Jokerit grało ; Minsk, Wladywostok, Charabowsk, Kunlun - to nie są drużyny z czołówki. Choć od razu dodam, że żadnego z tych meczy nie oglądałem, aczkolwiek poczynania SKA śledzę od początku. Wiem, że kursy kuszą pograć coś w kierunku przyjezdnych, ale ja myślę racjonalnie i albo pogram jakiś over, albo do ako zwycięstwo gospodarzy. Własna hala, kibice, motywacja, umiejętności. Wiadomo sport to sport, ale tak tylko spoglądam z innej perspektywy bo wszyscy się tu zgadzacie, więc sporo ludzi może pograć ten typ, który mnie przynajmniej zupełnie nie przekonuje.
SKA - Jokerit 1 1.58
SKA - Jokerit 1/+4,5 2,14

Pozdrawiam !
Ja nie twierdze ze SKA nie ma potencjału bo tak samo jak Ty uwazam ze wiecej jakości i talentu jest po stronie SKA. Tylko póki co nowy trener wg mnie zbyt mocno rotuje skladem. Co mecz ustawia inaczej formacje i w kolejnosci i personalnie. I przez to część ląduje na trybunach. W zasadzie to razem grają Datsiuk i Gusiew reszta rotuje. Tam jest po prostu klopot bogactwa i przez to ta gra jest nierowna i szarpana czasem, brakuje troche zgrania jeszcze. Jokerit gra w stałym zestawieniu i tutaj upatruje szansy bo Finowie grac potrafią. SKA napewno odpali, napewno sie zgraja i trener ulozy klocki bo talentów tam nie brakuje. Ale czy już dzis to sie stanie czy wszystko wypali. Zobaczymy. Kazdy ma prawo do swojej opinii i fajnie ze ktoś pisze bo jest okazja do merytorycznej dyskusji na poziomie. Napewno kursy tak wystawione tez zachecaja do gry na Finow. Jak bedzie , przekonamy sie.
Pozdrawiam
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Nie do końca się panowie z wami zgodzę co do meczu SKA - Jokerit. Rozumiem, że Jokerit to drużyna z górnej półki, ale większy potencjał i jakość jest po stronie SKA. Już nie mówiąc o indywidualnościach. W Nowogrodzie przespali koncówke meczu. Z Ufa ten mecz był sam w sobie porażką i tu ich usprawiedliwiać nie mam zamiaru. Natomiast z nieprzewidywalną drużyną z Sochi było widać zdecydowaną dominację piłkarzy z Petersburga. W SKA myślę, że jest pełna mobilizacja na mecz z czołową drużyną a co potrafią z takimi robić pokazali w Kazaniu.
Popatrzcie też z kim Jokerit grało ; Minsk, Wladywostok, Charabowsk, Kunlun - to nie są drużyny z czołówki. Choć od razu dodam, że żadnego z tych meczy nie oglądałem, aczkolwiek poczynania SKA śledzę od początku. Wiem, że kursy kuszą pograć coś w kierunku przyjezdnych, ale ja myślę racjonalnie i albo pogram jakiś over, albo do ako zwycięstwo gospodarzy. Własna hala, kibice, motywacja, umiejętności. Wiadomo sport to sport, ale tak tylko spoglądam z innej perspektywy bo wszyscy się tu zgadzacie, więc sporo ludzi może pograć ten typ, który mnie przynajmniej zupełnie nie przekonuje.
SKA - Jokerit 1 1.58
SKA - Jokerit 1/+4,5 2,14

Pozdrawiam !
Jeśli ktoś ogląda spotkanie SKA - Jokerit ten powinien wiedzieć dlaczego dużo osób grało w kierunku przyjezdnych. Obie ekipy są na takim samym poziomie. Bardzo dobrzy gracze i umiejętności w każdym zespole. Jestem skłonny stwierdzić, że momentami Jokerit potrafi zdominować SKA i zamknąć gospodarzy w ich własnej tercji. Oczywiście gracze SKA potrafią odpowiedzieć tym samym co pokazuje wynik po drugiej tercji. Grałem X2 dlatego, że oba zespoły pokazują podobny poziom i myślę, że jeśli mecz nie skonczy się remisem to minimalną przewagą jednej lub drugiej druzyny, a w takim przypadku wolę grać kurs 2,20 niż 1,20 bo w tym drugim żadnej wartości nie dostrzegam.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
No i Jokerit elegancko. Szkoda tej kary i to takiej idiotycznej (too many man) w dogrywce. W karnych mogło być różnie. No ale 3/4 weszło i szukamy kolejnych perełek z KHL ;)
Dla mnie na jutro już puszczony Jekaterynburg i póki co tyle.
Jekaterynburg (bez remisu, czas regulaminowy) @ 1.86 - Unibet ✅ ✅ ✅
Jekaterynburg over 2.0 bramki @ 1.61 - Unibet ✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Przeceniłem SKA - przyznaję. Jak patrzy się na tą drużynę na przestrzeni choćby ostatniego sezonu - jakość w zespole to wydają się być faworytem większości spotkań. To nie tak, że opierałem swój typ tylko na przeszłości. Potencjał tam jest ogromny i jak odpalą to znów sezon biorą na spokojnie. Buki od początku sezonu widać, że idą moim tokiem myślenia i tak jak dzisiaj pogranie Jokerit z x dało nie taki spokojny i od początku spotkania wiadomy, ale zasłużony zysk.
Jutro faktycznie Jekaterynburg wydaje się być faworytem, ale mam odczucie, że będzie to ciężka przeprawa dla rozpędzonych graczy Avtomobilist.
W Czelabińsku i Bratysławie widzę overy bramkowe. Jutro postaram się to jakoś uzasadnić.
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
timon, nie zapominaj jacy gracze z Petersburga odeszli. Kovalchuk i Shirokov to byli gracze kluczowi, nie ma już Shipachyova, nie ma Kalinina, Thoresena, Yekovleva, w bramce brak Mikko Koskinena, który w poprzednim sezonie bronił wybitnie.
Nadal jest to bardzo mocna ekipa, ale według mnie już nie będzie taka sama jak sezon temu.
aha i z tym braniem &#39;&#39;znów&#39;&#39; sezonu to tak nie do końca, bo w zeszłym odpadli w półfinale z CSKA. Chyba, że miałeś na myśli rundę zasadniczą.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Bardzo ciężkie do typowania dzisiejsze mecze... Wybrałem dwa. Pierwszy to spotkanie Czelabińska z Jekaterynburgiem czyli kolejne debry Uralu. Celuję w zwycięstwo gości, ponieważ grają świetnie w ofensywie, potrafią radzić sobie z wymagającym rywalem (zwycięstwo nad CSKA) ich obrona funkcjonuje nad wyraz dobrze - nie pozwalają sobie strzelać zbyt wiele bramek. Jedynie Slovan i Dynamo Ryga zdołali strzelić Avtomobilistowi dwa gole. Ich przeciwnicy z Czelabińska rozegrali dopiero trzy mecze, ale ich gra nie wygląda najlepiej, grają nierówno - porażka z CSKA, zwycięstwo ze Slovanem i ostatnio kolejna porażka z Metallurgiem. Myślę, że jeszcze potrzeba trochę czasu aby drużyna gospodarzy się zgrała i złapała formę. Dzisiejszy przeciwnik jest bardzo wymagający i nie będzie łatwo zdobyć punkty. Do zakładu na Avto może zniechęcać statystyka h2h która pokazuje, że Jekaterynburg wygrał tylko jeden z czterech ostatnich spotkań z Traktorem co może być mylące, bo drużyna gości w poprzednim sezonie nie wyglądała tak dobrze jak w obecnym.
Avtomobilist Jekaterynburg @2,35 ✅✅✅
Dla nie lubiących ryzykować polecam X2 @1,46 ✅✅✅
Wynik kolejnego spotkania jest o wiele trudniejszy do przewidzenia, ponieważ spotykają się bardzo dobre zespoły. Avangard przyjmuje u siebie Metallurg Magnitogorsk. Może to być zaskoczeniem, ale gram w kierunku gości. Gracze z Omska rozegrali wczoraj bardzo ciężki mecz z kazańskim AK Bars pokonując gości dopiero po rzutach karnych trafieniem Shirokova. Jestem pewien, że po tak krótkim odpoczynku będą czuć w nogach wczorajsze spotkanie podczas starcia z Magnitką. Metallurg wydaje się łapać formę. Po słabym początku sezonu ostatnia wygrana z Kunlun RS i zwycięstwo nad Czelabińskiem w derbach na pewno podniosło morale i wiarę we własne umiejętności zawodników gości. Magnitka gra coraz lepiej, stabilniej, Mozyakin zaczął puntkować. Myślę, żę dokładając do tego zmęczenie Avangardu wczorajszym meczem można zaryzykować wygraną Magnitogorska.
Metallurg Magnitogorsk @3,00 ✅✅✅
Bezpieczniej Magnitogorsk lub remis @1,73 ✅✅✅
EDIT: Avangard może nie odstawał kondycyjnie od Metallurga, ale tak jak się spodziewałem Magnitogorsk zagrał bardzo dobre spotkanie. Szkoda tylko niewykorzystanej przewagi 3 na 5 dla gości. Mozyakin kolejny mecz z punktami. Zespół z Magnitogorska wygląda coraz lepiej. Będą z tego dobre wyniki - tak myślę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
bartek15600 0

bartek15600

Użytkownik
Witam, również planuje dziś pograć Metallurg jednak planuje dołożyć jeszcze Dynamo. Co myślicie o tym meczu ze Slovanem? Dynamo dość słabo rozpoczęło sezon a potencjał wydaje się większy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom