>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ROSJA - KHL/VHL/MHL 2018/2019

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ja dzisiaj zagram bardziej ryzykownie, ale za drobne. Biorę pod uwagę dwa spotkania. Na pierwszy ogień idzie starcie Severstali z Avangardem. Rzopędzony zespół z Omska powinien sobie poradzić z gospodarzami. Kilka dni temu grali na wyjeździe właśnie z zespołem z Czerepowca gdzie pokonali Severstal 3:2. Zespół gospodarzy słabo zaczyna sezon, brakuje kilku ważnych ogniw z poprzedniego sezonu. Dali sobie wyrwać zwycięstwo graczom Salavatu, pokonali niezbyt silny Novosybirsk, a w spotkaniach przed sezonowych doznali trzech porażek z rzędu. Bezpośrednie starcia zespołów kończyły się różnie, ale w pięciu ostatnich nie padało więcej niż pięć bramek stąd mój typ na to spotkanie:
Avangard Omsk i poniżej 5,5 @2,70 ✅✅✅
Kolejnym spotkaniem na dzisiaj jest mecz pomiędzy Moskiewskim Dynamem i zespołem z Novosybirska. Mimo dwóch porażek z Ufą i solidnym Omskiem dzisiejsi gospodarze powinni sobie poradzić z Sibirem. Nie wierzę w trzecią porażkę z rzędu w wykonaniu Dynama. Goście (licząc spotkania towarzyskie przed sezonem) doznali czterech porażek z rzędu (wszystkie na wyjeździe). To jest bardzo ciężka seria wyjazdowa dla Novosybirska. Dzisiaj rozegrają już piąty mecz poza domem. Ostatnie cztery starcia bezpośrednie miały miejsce w poprzednim roku i wiele się zmieniło w obu zespołach, ale wszystkie spotkania wygrali gracze Dynama i tylko raz oglądaliśmy mniej niż 3,5 bramki więc ryzykuję:
Dynamo Moskwa i powyżej 3,5 @2,50 ✅✅✅
Pozostałe typy bez głębszej analizy widzę tak:
- Avtomobilist -1,5 @1,55 ⛔
- Magnitogorsk strzeli powyżej 1,5 @1,63 ⛔
- Ufa OT/karne @2,03 ⛔

Jak widać... Nie ma sensu grać typów wymyślonych na szybko i bez analizy ????
 
I 313

igtel

Użytkownik
Severstal Cherepoviec - Avangard Omsk
Typ Omsk win ( ML, OT ) kurs 1,5 STS✅
Druzyna z Cherepowca podejmuje u siebie rozpędzone Jastrzębie z Omska. We wcześniejszych postach opisałem po krótce te ekipy. Druzyna gospodarzy straciła w offsezon swoja największą gwiazdę, strzelca jak również wizytówkę klubu Dmitrija Kagarlickiego, odszedł bramkarz Hudacek, w jego miejsce przyszedł Czech Dominik Furth z Omska, Kanadyjczycy Boychak i Ashton, doświadczeni obroncy Kuliasz i Lekomcew. Paradoksalnie utrata lidera moze tez wyjsc na dobre ekipie, która moze inaczej rozłozyc ciężar zdobywania punktów. W pierwszym meczu gospodarze wygrali z Sybirem 3-2, jednak win nie przyszedł łatwo, gonili wynik a mecz był wyrównany, drugi mecz z silną ekipą z Ufy od stanu 1-3 , wyszli na prowadzenie 4-3 by stracic gola w koncówce meczu i przegrać w dogrywce, jednak trzeba przyznać, że toczyli równy bój z silnym przeciwnikiem. Ale podejmuja teraz kto wie czy nie jeszcze mocniejszy kadrowo zespół a juz napewno bedący na fali i w formie na poczatek sezonu, zespół który za cel ma zdobycie Pucharu Gagarina i ma ku temu postawy bo poczynione transfery stawiaja ich na równi z ekipami SKA, CSKA, do Omska przyjechał Davis Desharais , który jak najbardziej moze być gwiazdą ligi KHL, zawodnik który wiele widzi na lodzie i potrafi strzelać, a wiele sezonów spędzonych w najlepszej lidze swiata tworzy do tego podstawy, z Lokomotivu trafili tam tez Talbot i doswiadczony bramkarz Murygin. Klub z Omska w grach przedsezonowych stracił swoją jedynke K. Ramo który ma pauzowac pół roku, ale maja Bobkowa który grał we Władywostoku i tam trzymał bardzo wysoki poziom, mysle ze jest w stanie zastapic Fina co juz udowodnił w dwóch poprednich meczach. Z ciekawsych przybyc jesycye to Shirokow, Pokka, Sundstroem, Pivstakin. Niedawno kontrakt z Avangardem podpisał obronca Aleksiej Emelin, który wiele lat spędził w Montrealu i bedzie duzym wzmocnieniem szyków obronnych, ma te dojechać Kanadyjczyk Kris Versteeg ale tutaj problemem moga byc kontuzje tego zawodnika. Zespół z Omska do tej pory tez rozegrał 2 mecze w których rozjechał bardzo mocnych rywali. 4-0 Lokomotiv i 5-1 Dynamo Moskwa. Myślę, że mozna by zaryzykować grę na czysta dwójkę, jednak paradoksalnie to moze byc trudniejszy mecz dla Jastrzębi bo przeciwnik nie budzi az takich emocji.
Do dubla proponuje zagrac mecz
Avtomobilist Ekaterinburg - Slovan Bratysława
typ Avto 60&#39; kurs 1,4 STS⛔
Tutaj róznica w klasie zespołow jest duza, pomijajac wyniki jakie do tej pory osiagneły zespoły. Oba wyzej opisane, Kierowcy trzon utrzymany plus dobre wzmocnienia, przewaga w kazdej formacji. Nie powinni miec problemów z pokonaniem druzyny ze Słowacji.
Mam nadzieje, ze niższa klasa rywali nie podziała na zespoły demobilizujaco, i pewnie odniosa swoje wygrane fakt, że te mecze moge byc najtrudniejszymi z tych trzech do tej pory.
kurs ako 2,1⛔
Się Slovan postawił.... Masz bardzo dużą wiedzę z której korzystam - nie poddajemy się i dalej do przodu ! Pozdrawiam !
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Się Slovan postawił.... Masz bardzo dużą wiedzę z której korzystam - nie poddajemy się i dalej do przodu ! Pozdrawiam !
Dzięki. Masz racje nie mozna sie poddac tylko wycagnac wnioski.
Po tych kilku dniach w Rosji ogarnęła mnie taka refleksja. Nie wiem jakie zdanie maja na ten temat inni typujacy, moze ktoś podzieli sie swoja opinią na ten temat. Od tego roku jak prawie kazdy wie zmienił sie system punktownia na wzór NHL. Za wygraną w meczu są teraz dwa punkty a nie jak do tej pory trzy. Zwyciestwo po karnych i dogrywce to też dwa punkty a przegrany ma jeden i co to moze powodować ano ni mniej ni wiecej, że w niektórych meczach szczególnie mocnych zespołów z tymi teoretycznie słabyszmi ( mam tu tez na mysli potencjał druzyny), mniejsze parcie na wynik by zamknać go w 60 min skoro mozesz miec po dogrywce lub karnych tyle samo punktów. Wiadomo, ze karne i dogrywka to czesto loteria, ale jezeli ma sie w zespole mocne i zgrane formacje to szanse wzrastaja. Wg mnie zmiana systemu troche zepsuje walke do konca i chec zamkniecia wyniku w 60 minutach. Ale to tylko moja subiektywna ocena tego tematu.
Ogladałem mecz Slovana i szczerze mówiąc juz po pierwszej tercji pachniało remisem, gdy w drugiej tercji Avto wyszlo na prowadzenie kurs na remis był w okolicach 7 to oczywiscie zaryzykowałem i zagralem nawet kosztem mniejszego zysku z dubla, bo bardziej sie obawiałem o ten mecz niz mecz Avangardu.
 
I 313

igtel

Użytkownik
Dzięki. Masz racje nie mozna sie poddac tylko wycagnac wnioski.
Po tych kilku dniach w Rosji ogarnęła mnie taka refleksja. Nie wiem jakie zdanie maja na ten temat inni typujacy, moze ktoś podzieli sie swoja opinią na ten temat. Od tego roku jak prawie kazdy wie zmienił sie system punktownia na wzór NHL. Za wygraną w meczu są teraz dwa punkty a nie jak do tej pory trzy. Zwyciestwo po karnych i dogrywce to też dwa punkty a przegrany ma jeden i co to moze powodować ano ni mniej ni wiecej, że w niektórych meczach szczególnie mocnych zespołów z tymi teoretycznie słabyszmi ( mam tu tez na mysli potencjał druzyny), mniejsze parcie na wynik by zamknać go w 60 min skoro mozesz miec po dogrywce lub karnych tyle samo punktów. Wiadomo, ze karne i dogrywka to czesto loteria, ale jezeli ma sie w zespole mocne i zgrane formacje to szanse wzrastaja. Wg mnie zmiana systemu troche zepsuje walke do konca i chec zamkniecia wyniku w 60 minutach. Ale to tylko moja subiektywna ocena tego tematu.
Ogladałem mecz Slovana i szczerze mówiąc juz po pierwszej tercji pachniało remisem, gdy w drugiej tercji Avto wyszlo na prowadzenie kurs na remis był w okolicach 7 to oczywiscie zaryzykowałem i zagralem nawet kosztem mniejszego zysku z dubla, bo bardziej sie obawiałem o ten mecz niz mecz Avangardu.
To prawda. Parcie na zamknięcie meczu będzie mniejsze...No cóż, żeby uniknąć niepotrzebnej wtopy trzeba będzie grać na ogólne zwycięstwo i tyle. Jakieś kursy po 1.5 do dubla i też będzie ok. Wprawdzie sport to tylko sport i nie zawsze jest niedziela ale małym strumyczkiem a do przodu. Pozdrawiam i czekam na analizy !!!
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
W NHL jakoś to funkcjonuje, co nie zmienia to faktu, że nie wszystkim taki system się podoba. Jak widać władze mają parcie by KHL jak najbardziej upodobnić do NHL, lub po prostu chcą wyróżniać się na tle pozostałych lig europejskich. Nie zdziwię się jak za jakiś czas zmienią wymiary lodowisk ;)
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dziś jest 7 rocznica katastrofy lotniczej w której zginęli hokeisci i cały sztab trenerski Lokomotivu Jarosław. Pamietam jak dziś ta tragedie.

Gracze: Vitaliy Anikeko, Mikhail Balandin, Alexander Vasyunov, Josef Vashichek, Alexander Vyukhin, Alexander Galimov, Pavol Demitra, Robert Dietrich, Marat Kalimulin, Alexander Kalyanin, Andrei Kiryukhin, Nikita Klyukin, Stefan Liv, Jan Marek, Siergiej Ostapchuk, Karel Rachunek, Ruslan Salei, Karlis Skrastins, Pavel Snurnitsyn, Daniil Sobchenko, Ivan Tkachenko, Pavel Trakhanov, Yuri Urychev, Gennady Churilov, Maxim Shuvalov, Artem Yarchuk.
Trenerzy: Alexander Karpovtsev, Igor Korolev, Nikolay Krivonosov, Brad McCrimmon
Dobry zespół mieli, szkoda chłopaków.
Troche sie dziwie ze dzisiaj są mecze bo ostatnimi laty 7 wrzesnie nie grano.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
W NHL jakoś to funkcjonuje, co nie zmienia to faktu, że nie wszystkim taki system się podoba. Jak widać władze mają parcie by KHL jak najbardziej upodobnić do NHL, lub po prostu chcą wyróżniać się na tle pozostałych lig europejskich. Nie zdziwię się jak za jakiś czas zmienią wymiary lodowisk ;)
Według mnie przede wszystkim powinni ujednolicić wymiary lodowisk dla całej ligi. Niektóre zespoły korzystają z lodowisk o takim wymiarze, niektóre z innych, a pozostałem grają na zupełnie odmiennych.
Jeśli chodzi o punktację to też wolałbym stary system. Dwa punkty za zwycięstwo w podstawie może spłaszczą tabelę i wyrównają nieco walkę o play-offy do samego końca, ale tak jak pisaliście wcześniej - zaangażowanie zawodników może osłabnąć...
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Na wstepie napisze , że żaden z dzisiejszych meczy jakos w oczywisty sposób mnie nie przekonuje. Teoretycznie powinny byc same jedynki( nieraz po ML, OT), ale równie dobrze wszedzie może być dwójka z x i sie wcale nie zdziwie. Proponuje
Bars Kazań - Barys Astana
typ Bars 60&#39; kurs 1,57 Fortuna✅
Mistrz z Kazania mozna by tak powiedzieć, srednio rozpoczał sezon, bo o ile porażka z SKA mogła sie przytrafic(no może nie jej rozmiary) to przegrana z Vitiazem juz chluby nie przynosi.
Co tam w Kazaniu, w offsezon niewielkie ruchy, ze strat mimo ze niezbyt duzych to obrońcy fin Ohtamaa i Tokranow. Ale straty uzupełnione Kanadyjczykiem Postma(farma Bruins) i wracajacym do Rosji A.Pedanem( bardzo dobry sezon na farmie Penguins), reszta trzonu zespołu utrzymana, trio Azevedo, Lander, Sekac , Klinkhammer, Zaripow, Burmistrov, Tkaczov, obroncy, Markow, Yarulin, Ljamkin to uznane marki w KHL, jest tez kilku młodszych zawodników , których trener wprowadza do zespołu. Zespół gości z Kazachstanu, ma tez juz za soba pierwszy start w lidze i szczerze powiedziawszy zaskoczyli mnie bo o ile spodziewałem sie wyrównanej walki u Nafciarzy to tak wysokiego zwyciestwa (1-6) juz nie. Jest nowy trener, który rok temu był w Omsku wczesniej 3 lata w Nowosybirsku. Ze strat napewno odczuwalny bedzie brak kapitana Nigel Dawesa, który wybrał oferte D.Moskwa i obrońcy Savczenki, . Z posiłków warto odnotować Kanadyjczykow, Frattina(lozanna) i Cormiera(AHL), zdązyli juz zdobyc po 3 pkt. dołaczył Szwed z Omska Petterson i po kontuzji wraca Bocheński . W klubie został obronca, Dallman, Skrzydłowy Starczenko, W bramce H.Karlsson, to na nich bedzie spoczywal ciężar meczy plus kazachska młodzież. Czego mozemy sie spodzewać po tym meczu? Ja mysle, że mistrz z Kazania musi sie zrehabilitowć, bo to ostatni mecz przed seria meczy wyjazdowych. Na ten moment nie znam obsady bramki czy bedzie bronił Garipow, czy postawia na kogos z dwójki Podjapolski-Szaryczenkov , wraz ze znakiem zapytania troche obawy. Z kolei po drugiej stronie swietny wystep Karlssona ponad 97% skutecznosci, ale czy zagra tak dzis przez znacznie mocniejszej i zgranej ofensywie? wg mnie nie. Czy kanadyjski atak tak bedzie szalał jak w meczy z Nafciarzami, napewno cos ustrzelą, nie sadze jednak ze obrona Kazania , da sobie wbic 5 bramek. Kurs na Astane maleje a jest bardzo wysoki ale ja myslę, że mistrz w regulaminowym czasie strzeli bramke wiecej.
jezeli ktos pogra, to proponuje sledzic na zywo kursy by móc w razie czego obronic typ. Bo lepiej zarobic mniej niz stracic wszystko.
Zaraz postaram sie cos zapodać do dubla
Do dubla miałem problem co dać i jednak nie gram zadnego z meczy KLH (myslałe Spartak 1x, w gre wchodził Niznekamsk bo tam az kipi po ostatnim laniu tez z x, )
ale wybieram mecz ligi mistrzów
Tappara-Storhamar
Vice mistrz Finlandii, mimo prowadzenia w Norwegii dał sobie wydrzec zwyciestwo w karnych. Dzisiaj z pewnościa sie zrehabilituje i wygra mysle tez w czasie regulaminowym
kurs 1,33✅
ako razem 2,09✅
Ciekawe moga byc spotkania w Niznym Nowogrodzie gdzie Vitiaz wcale nie jest skazany na porazke i w Sochi, które moze z kazdym wygrać jak i z kazdym przegrać)
Pamietajcie śledzic oba mecze. Wiem,ze czasem sie nie da nic zrobic ale czesto sa na to szanse by przypilnować portfela.
Edit: Udało mi sie obejrzeć cały mecz i trzeba oddać ze Astana postawiła sie mistrzowi. Kanadyjczycy z Astany bardzo mobilni i szybcy, podobala mi sie ich gra, brak jeszcze troche zgrania miedzy Frattinem a Cormierem, mieszali w szykach obronnych Kazania. Beda groźni dla najlepszych. Obrona Astany juz nie koniecznie na najwyzszym poziomie ale solidna. Gol Dallmana na 3-2 z prawie środka lodowiska. Najważniejsze spostrzezenie to to , że mistrz potrzebuje drugiego dobrej klasy bramkarza. Bo Szaryczenkow niestety nie jest pewny, gubi sie i dwie bramki na jego konto a ta ze srodka Dallmana to niestety gapiostwo co wprowadziło sporo nerwowosci w szeregach mistrza. Jezeli obrona sie pogubi to jest jeszcze opoka w bramce a tego narazie brakuje w Kazaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Mnie także nic dzisiaj nie przekonuje, ale zdecydowałem zagrać Spartak i powyżej 3,5 gola @2,55 ⛔⛔⛔ i Jokerit i powyżej 3,5 gola @1,85 ✅✅✅ za niewielkie pieniądze ????
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Za drobne próbuje zagrac dubla z punktacji kanadyjskiej.
J.Azevedo kurs 1.43 Bars⛔ a wybierałem miedzy nim a Zaripovem, mimo aktywnosci bez punktu
M. Hrivik kurs 1.8 Vitiaz✅
Ako 2.57 Fortuna⛔
Edit: Jutro tez spróbuje dubla z punktacji kanadyjskiej
Jastin bardzo aktywny w ostatnim meczu ale skończył bez trafienia. A wiadomo ze strzelać potrafi. Dzis licze na conajmniej asyste. Słowak Marek Hrivik to ciekawy zawodnik bardzo dobrze spisywał sie na farmach Calgary i Rangers. W poprzednim meczu dwa trafienia przeciwko mistrzowi. Dziś jest szansa na podreperowanie konta punktowego.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Sobotnia oferta Kontynentalnej Ligi Hokejowej nieco skromniejsza niż ostatnio, ale czekają nas bardzo ciekawe spotkania. Pierwsze w tym sezonie moskiewskie derby między Dynamo Moskwa i CSKA. Drużyna gości mimo solidnej postawy w ostatnich meczach nie weszła jeszcze na swój optymalny poziom, natomiast gospodarze po dość kiepskim początku w ostatnim spotkaniu z Sybirem pokazali wolę walki i podnieśli się z niekorzystnego 1-3 wygrywając ostatecznie 6-3 z zespołem z Nowosybirska. Trio Afinogenov - Shipachyov - Kagarlitsky odwaliło kawał dobrej roboty. Myślę, że jak się zgrają to mogą zaprowadzić zespół Dynama daleko. Ciekawe wnioski można wyciągnąć zerkając na historię spotkań bezpośrednich. Pojedynki te są bardzo wyrównane. Często kończą się dogrywką. Warto dodać, że od 2010 roku CSKA wygrało na lodzie Dynama w podstawowym czasie jedynie trzy razy, dlatego:
Dynamo Moskwa wygra lub zremisuje @1,80 ⛔⛔⛔
Kolejny ciekawy pojedynek zapowiada się na Łotwie gdzie Dynamo Ryga podejmie zespół z Nowosybirska. Ryżanie w miarę dobrze rozpoczęli sezon, oprócz porażki z Avtomobilistem zanotowali wyjazdowe zwycięstwo w Magnitogorsku. Co ważniejsze, kończy się seria wyjazdowa a mecz z Sybirem będzie rozegrany przy własnych kibicach. Plusów ciężko szukać u przeciwników Dynama chociaż bukmacherzy lekko faworyzują gości. Wyjazd do Rygi będzie ostatnim (ale już czwartym) wyjazdem w serii dla Sybiru. W poprzednich trzech spotkaniach nie zdobyli nawet punktu. Strzelili 5 bramek dając sobie wbić 14... Nie widzę w drużynie z Nowosybirska atutów do zdobycia punktów w Rydze. Zmęczenie serią wyjazdową i presja dadzą o sobie znać:
Dynamo Ryga &#39;60 @2,50 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Na jutro wezme pod lupe derby Moskwy
Dynamo Moskwa - CSKA Moskwa
typ Dynamo 1x kurs 2,07 Fortuna⛔
Druzyna Dynama rozpoczeła sezon mozna powiedziec dość słabo, bo dała sobie wydrzeć niemal pewne zwyciestwo w meczu UFA, z kolei w meczu z Omskiem kompletna porażka 1-5 i dominacja gości i w prasie juz zaczeto zwalniac trenera. Trzeba jednak przyznac ze z tak mocnym i bedacym w formie zespołem Avangardu na ten moment przegrałby chyba kazdy zespół KHL. Przełamanie nastąpiło w meczu z Sybirem, gdzie mimo prowadzenia gosci 0-2 i 1-3, Dynamo podniosło sie odrobiło straty i zdołało wygrać 6-3. W offsezon postanowiono bardzo wzmocnic zespół i sztab trenerski. Do Moskwy trafil lider i kapitan Cherepowca Dmirtij Kagarlicki z SKA Vadim Schipasiov , z Vitiazu doswiadczony Maxim Afinogenow, najlepszy sttzelec Syberii Szwed Zakrisson i najleszy snajper Rygi , reprezentant Łotwy Indrasis, oraz solidny gracz Torpeda Moser, Obrone wzmocniona doswiadczonym mistrzem i reprezentantem Finlandi M. Koivisto oraz powracajacym po rocznym pobycie w Colorado Andrejem Mironowem( na chwile obecna kontuzjowany), ze wazniejszych ubytków Varnakow(powrót do Niznego ), Karsums i obronca Ryłov, jednak trzon zespołu utrzymany wiec całość prezentuje sie bardzo mocno i jezeli trener poukłada klocki to bedzie to zespół, nawet na finał konferencji a kto wie czy nie na finał Pucharu Gagarina
Po drugiej stronie równie mocne CSKA, finalista poprednich rozgrywek, zespół w przerwie miedzy sezonami nie dokonał aż takich spektakularnych transferów ale wbogacił sie o kilku bardzo wartosciowych zawodników, Hansen( San Jose), Dahlbeck( Hurricanes), Slepasiev(Edmonton) , Wei(Zurich), Kalinin( SKA) ze strat mozna napisać Niczuszkin( Dallas), Kuzmienko (SKA), Oziganow( Torono), Kisielewicz( Floryda), Lyubimov( Magnitka), Osnovin, Siergiejew(Ufa). W zespole jest wielu znakomitych zawodników, reprezntantów kraju Kaprizov, Okulov, Szalunov, Grigorenko, Andronow, Telegin, Nesterov. Został obronca Robinson. Rok temu zespół postanowiono odmłodzic i zebrano bardzo dobrych młodych i perspektywicznych zawodników, którzy jyz nabrali doswiadczenia i zgrania miedzy soba. CSKA rozpoczeło sezon od dosć pewnej wygranej w silnym Czelabinsku (0-3), poźniej z mocym w tym sezonie Jekaterinburgiem przegrali 1-3 po wyrównanym spotkaniu i po równie wyrównanym meczu wygrali w Magnitce. 1-2. Jutro szykuje nam sie bitwa w Moskwie, bo zespół Dynama bedzie podbudowany ostatnim zwyciestwem i mysle ze powoli zawodnicy zaczynaja sie rozumiec , i wszystko zaczyna dobrze funkcjonować, druzyna CSKA to zdecydowany top ostatnich lat, i w tym sezonie stawiana jako jeden z głównych faworytów rozgrywek, ale Dynamo również jest w tym gronie. Gdyby Dynamo wygrało wszystkie mecze do tej pory to pewnie kursy były by wyrównane, ale bukmacherzy faworyzuja tutaj druzyne CSKA. Ja osobiscie nie uważam, zeby był to az taki faworyt spotkania. W preesezon ekipy rozegrały pojedynek w turnieju o Puchar Moskwy i tam Dynamo wygrało 4-1 ( grali w optymalnych składach). Ide w strone Dynama bo siłe obu druzyn oceniam po równo a jak to w derbach bywa czesto wynik oscyluje wokół remisu.
Typ moze na pierwszy rzut oka ryzykowny ale gram Dynamo z podpórką
Edit:
Niestety Vorobjow jeszcze nie poukładał klocków. Szkoda tych głupich kar w pierwszej tercji i nieważne , że jedna z kapelusza. CSKA dobrze wykorzystało gry w przewadze. Niemniej jednak w druzynie Dynama jest ogromny potencjał, bo jest tak mnówstwo doswiadczonych graczy i muszą odpalić.
 
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
SKA - UFA 1/1 (pierwsza tercja / spotkanie) @2.03 w Fortunie
Wreszcie wróciła moja ulubiona dyscyplina do grania czyli hokej ???? Po ostatniej wpadce SKA podejmie u siebie zespół Salavat Ufa. Moim zdaniem zespół gospodarzy jest najsilniejszy w lidze, a zwłaszcza na własnej tafli. W tym sezonie zespół z Petersburga przejeżdża się po wszystkich jak walec (no poza ostatnim meczem z Nowogrodem). Mam nadzieję, że ostatnia porażka doda im tylko motywacji aby dzisiaj wpakować kilka bramek przyjezdnym. Ufa moim zdaniem nie ma na tyle dobrego składu aby przeciwstawić się przeciwnikom, zwłaszcza na wyjeździe
 
I 313

igtel

Użytkownik
Na jutro wezme pod lupe derby Moskwy
Dynamo Moskwa - CSKA Moskwa
typ Dynamo 1x kurs 2,07 Fortuna⛔
Druzyna Dynama rozpoczeła sezon mozna powiedziec dość słabo, bo dała sobie wydrzeć niemal pewne zwyciestwo w meczu UFA, z kolei w meczu z Omskiem kompletna porażka 1-5 i dominacja gości i w prasie juz zaczeto zwalniac trenera. Trzeba jednak przyznac ze z tak mocnym i bedacym w formie zespołem Avangardu na ten moment przegrałby chyba kazdy zespół KHL. Przełamanie nastąpiło w meczu z Sybirem, gdzie mimo prowadzenia gosci 0-2 i 1-3, Dynamo podniosło sie odrobiło straty i zdołało wygrać 6-3. W offsezon postanowiono bardzo wzmocnic zespół i sztab trenerski. Do Moskwy trafil lider i kapitan Cherepowca Dmirtij Kagarlicki z SKA Vadim Schipasiov , z Vitiazu doswiadczony Maxim Afinogenow, najlepszy sttzelec Syberii Szwed Zakrisson i najleszy snajper Rygi , reprezentant Łotwy Indrasis, oraz solidny gracz Torpeda Moser, Obrone wzmocniona doswiadczonym mistrzem i reprezentantem Finlandi M. Koivisto oraz powracajacym po rocznym pobycie w Colorado Andrejem Mironowem( na chwile obecna kontuzjowany), ze wazniejszych ubytków Varnakow(powrót do Niznego ), Karsums i obronca Ryłov, jednak trzon zespołu utrzymany wiec całość prezentuje sie bardzo mocno i jezeli trener poukłada klocki to bedzie to zespół, nawet na finał konferencji a kto wie czy nie na finał Pucharu Gagarina
Po drugiej stronie równie mocne CSKA, finalista poprednich rozgrywek, zespół w przerwie miedzy sezonami nie dokonał aż takich spektakularnych transferów ale wbogacił sie o kilku bardzo wartosciowych zawodników, Hansen( San Jose), Dahlbeck( Hurricanes), Slepasiev(Edmonton) , Wei(Zurich), Kalinin( SKA) ze strat mozna napisać Niczuszkin( Dallas), Kuzmienko (SKA), Oziganow( Torono), Kisielewicz( Floryda), Lyubimov( Magnitka), Osnovin, Siergiejew(Ufa). W zespole jest wielu znakomitych zawodników, reprezntantów kraju Kaprizov, Okulov, Szalunov, Grigorenko, Andronow, Telegin, Nesterov. Został obronca Robinson. Rok temu zespół postanowiono odmłodzic i zebrano bardzo dobrych młodych i perspektywicznych zawodników, którzy jyz nabrali doswiadczenia i zgrania miedzy soba. CSKA rozpoczeło sezon od dosć pewnej wygranej w silnym Czelabinsku (0-3), poźniej z mocym w tym sezonie Jekaterinburgiem przegrali 1-3 po wyrównanym spotkaniu i po równie wyrównanym meczu wygrali w Magnitce. 1-2. Jutro szykuje nam sie bitwa w Moskwie, bo zespół Dynama bedzie podbudowany ostatnim zwyciestwem i mysle ze powoli zawodnicy zaczynaja sie rozumiec , i wszystko zaczyna dobrze funkcjonować, druzyna CSKA to zdecydowany top ostatnich lat, i w tym sezonie stawiana jako jeden z głównych faworytów rozgrywek, ale Dynamo również jest w tym gronie. Gdyby Dynamo wygrało wszystkie mecze do tej pory to pewnie kursy były by wyrównane, ale bukmacherzy faworyzuja tutaj druzyne CSKA. Ja osobiscie nie uważam, zeby był to az taki faworyt spotkania. W preesezon ekipy rozegrały pojedynek w turnieju o Puchar Moskwy i tam Dynamo wygrało 4-1 ( grali w optymalnych składach). Ide w strone Dynama bo siłe obu druzyn oceniam po równo a jak to w derbach bywa czesto wynik oscyluje wokół remisu.
Typ moze na pierwszy rzut oka ryzykowny ale gram Dynamo z podpórką
Edit:
Niestety Vorobjow jeszcze nie poukładał klocków. Szkoda tych głupich kar w pierwszej tercji i nieważne , że jedna z kapelusza. CSKA dobrze wykorzystało gry w przewadze. Niemniej jednak w druzynie Dynama jest ogromny potencjał, bo jest tak mnówstwo doswiadczonych graczy i muszą odpalić.
CSKA pozamiatała Dynamo w pierwszej, Ufa St. Petersburg w trzeciej....Się dzieje...Jeszcze Dynamo rozumiem, bo wszystko wymaga czasu i poukładania, ale co się dzieje w Petersburgu? Zadyszka?Lekceważenie przeciwnika? Dzisiaj też może zdarzyć się wszystko... Magnitę postawię na -3,5 bramy i do tego dołożę Kometę z LM , kurs się robi 2,3 i zobaczymy. Pozdrawiam w niedzielny poranek !

No i bingo !!! Dupsko mi trochę cierpło jak Magnita wykręciła 3:0 w pierwszej tercji ale skończyło się dobrze.Co do Komety to chyba jeszcze system 3-ch punktów za win zadziałał i po dwóch remisowych tercjach w trzeciej jedna bramka wystarczyła. Gdyby był system z NHL lub nowo wprowadzony z KHL mogłoby się skończyć remisem w podstawowym czasie. Parę złotych wpadło. Dzięki za dobre analizy i do przodu z fartem - pozdrawiam !
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Torpedo Niżny Nowogorod - Barys Astana
typ Barys X2 kurs 1,82 STS ✅ (5-5)
Zastanawiam sie jak długo potrwa jeszcze seria zwyciestw druzyny Torpedo. Pisałem o nich wyżej ale tak dla przypomnienia. Druzyna gospodarzy bardzo zmieniła sie od poprzedniego sezonu poczawszy od trenera ( zreszta roszad trenerskich w KHL jest sporo w tym sezonie), poprzez obcokrajowców a na zawodnikach rodzimej ligi skonczywszy. Odeszli Kundratek, Kincrade, Mursak, Daugavins, Kostitsyn, Zaharczuk, Moser, Dugin, Lazariev., bramkarz Lisutin. Zawodnicy Ci w znacznym stopniu stanowili o sile Torpedo w poprzednim sezonie. Zaciag obcokrajowców to nowe twarze w KHL, Obroncy Bodi, Holm, atak Calof, Miele. Z rosyjskich graczy warto odnotować przyjscie Varnakova. Trener Niemirowski juz troche poukładał druzyne. Wygrana z SKA, Minskiem i Vitiazem muszą budzić podziw. Dzis rywalem bedzie druzyna prowadzona w tym roku przez Białorusina Andreja Skabelke, który pracowal w Niznym w sezonie 2013/2014 . Zespół gości z Kazachstanu, ma za soba dwa mecze w lidze i szczerze powiedziawszy zaskoczyli mnie bo o ile spodziewałem sie wyrównanej walki u Nafciarzy to tak wysokiego zwyciestwa (1-6) juz nie. W drugim tak jak myslałem, że przegrają w Kazaniu ale pozstawili po sobie bardzo dobre wrażenie. Kanadyjczycy z Astany to bardzo mobilni i szybcy gracze. Jest nowy trener, który rok temu był w Omsku wczesniej 3 lata w Nowosybirsku. Ze strat napewno odczuwalny bedzie brak kapitana Nigel Dawesa, który wybrał oferte D.Moskwa i obrońcy Savczenki, . Z posiłków warto odnotować Kanadyjczykow, Frattina(lozanna) , Cormiera(AHL), Valk (Springfild AHL),dwaj pierwsi zdązyli juz zdobyc odpowiednio 4 i 3 pkt. dołaczył Szwed z Omska Petterson i po kontuzji wraca Bocheński . W klubie został obroncy, Dallman, i Semoyonow, Dietz, Skrzydłowy Starczenko, W bramce H.Karlsson, to na nich bedzie spoczywal ciężar meczy plus kazachska młodzież. Bardzo dobrze prezentuje sie trójka graczy z kanady Frattin, Cormier, Valk. Gdy sa przy krążku zadna obrona nie będzie mieć lekko. Kurs na Torpedo spada ja stawiam ze podobnie jak w ostatnich dwóch sezonach ekipa z Astany nie przegra w regulaminowym czasie.
Bez analizy ale reszty daje dubla
Avto mecz, lokomotiv win.✅ (2-1 i 1-4 )
I myślę ze Magnitka będzie sie meczyc z Kunlun to widze x2⛔ (3-1, zbyt optymistcznie chyba)
Jeszcze taki typ proponuje
Druzyna Torpedo ma oststnio problem by dobrze wejsc w mecz i regularnie przegrywa 1 tercje. Liczę na podtrzymanie tej tendencji tym bardziej ze Astana lubi dobrze zagrac od poczatku.
Astana 1 tercja
Kurs 3.55 STS ✅ (0-2)
CSKA pozamiatała Dynamo w pierwszej, Ufa St. Petersburg w trzeciej....Się dzieje...Jeszcze Dynamo rozumiem, bo wszystko wymaga czasu i poukładania, ale co się dzieje w Petersburgu? Zadyszka?Lekceważenie przeciwnika? Dzisiaj też może zdarzyć się wszystko... Magnitę postawię na -3,5 bramy i do tego dołożę Kometę z LM , kurs się robi 2,3 i zobaczymy. Pozdrawiam w niedzielny poranek !
Ale mecz w Niznym, niesamowity. W pierwszej tercji przewaga Astany udokumentowana dwoma golami. Gdy na poczatku trzeciej padł gol na 0-3 to wydawało by sie ze juz po meczu, no ale to hokej, mimo ze tercja dość wyrównana, gol z zamieszania na 1-3 a później seria wykluczen zawodników z Kazachstanu i bramka na 2-3. No a trzecia tercja to juz nawałnica gospodarzy i wyrównanie ze stanu 3-5 przy gapiostwie obrony Astany. A miałem jeszcze wrzucić typ że Astana strzeli over 2,5 po kursie 2,55

[/quote]
Ja mysle ze w SKA jest klopot bogactwa i tam trener za bardzo rotuje piatkami i skladem. Do meczu przygotowuje sie okolo 32 zawodnikow i ktoś musi usiąść na trybunach a takie cos nie sprzyja zgrywaniu formacji. Brak Metsoli i dwóch podstawowych obroncow powstrzymal mnie przed daniem typu x2 tutaj[/quote]
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj zagram dubla. Stawiam na wygraną Avtomobilista i powyżej 3,5 bramki w meczu. Gospodarze rozegrają kolejne spotkanie u siebie. Na swoim podwórku są mocni. Drużyna jest poukladana, wszystkie formacje wygladaja solidnie. Mają zawodników dużo lepszych niż przeciwnicy. Z drugiej strony Admiral Wladywostok. Kolejny mecz wujazdowy z ciężkim rywalem poprzedzony dwiema porazkami. Na rosyjskich forach można przeczytać że drużyna ma problemy finansowe i ogólnie morale nie jest zbyt wysokie. Nie widzę tu innego scenariusza niż wygraną godposarzy.
Kolejne spotkanie do dubla to mecz w Magnitogorsku. Po miażdżącym zwycjestwienad Slovanem gracze Magnitki zdolali strzelić tylko po jednym golu CSKA i Dynamo Ryga. Kunlun ostatnio postawił się Spartakowi i dzisiaj gospodarzom będzie ciężko ich ograć stąd mój typ.
Avtomobilist i powyżej 3,5 gola @1,82 ⛔⛔⛔ (zabrakło jednego gola gospodarzy)
Magnitogorsk strzeli ponizej 3,5 @1,51 ✅✅✅
AKO @2,75 ⛔
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Avangard Omsk - Neftekhimik Niznekamsk
typ Avangard minus 1,5 kurs 2,11 Fortuna ✅ ( 4-2 )
Jutro jedziemy nie do Omska bo niestety hala w Omsku zaczeła pękac i trzeba ją albo zburzyć albo gruntownie przebudowac. Szkoda bo to naprawde piekny obiekt. Jako domowy obiekt władze klubu wybrały hale w miescie Bałaszycha ( wschodni region Moskwy ).
Co do Omska to w dwóch poprzednich postach opisałem wzmocnienia, Najwazniejsze do Desharnais(wiele lat w NHL) Talbot, Murygin, Bobkow, Shirokow, Pokka, Sundstroem, Pivstakin. W duzynie pozostało wielu dobrych i doswiadczonych zawodników. Niedawno kontrakt podpisał Aleksiej Emelin i Chris Vresteeg ( bardzo doswiadczeni gracze z ogromna iloscia wystepów w NHL) i obaj jutro zadebiutuja, klub czeka na obronce tez z przeszłoscia z NHL Cody Fransona. Wiec widzimy, ze w Omsku powaznie podchodza do sezonu i zapowiedzi o zdobyciu Pucharu Gagarina nie sa bezpodstawne a to wszystko pod batutą nowego trenera kanadyjczyka Boba Hartleya. Omsk do tej pory gromi swoich rywali a miał Lokomotiv (0-4), D.Moskwa (1-5) i Cherepowiec (1-4). Ich rywal druzyna Nafciarzy narazie nie moze zaliczyc poczatku do udanych bo poniosła u siebie porazki u sienie z Vitiazem (0-1) lanie od Astany ( 1-6) i zwyciestwo po wyrównanym meczu z Minskiem (2-1). Kadrowo odeszli wszyscy obcokrajowcy , Sexton ( i tego zawodnika najbardziej szkoda ), Gustafson, Hanzl,Everberg, Jeglic do tego odszedł Piganowicz i Filiatov. W ich miejsce do klubu trafiło finskie trio Puustinen, Nattinen(obaj czołowe postaci JYP), Ruohomaa, (Karpat), Polasek?(Sochi). I to na nich oraz Galimowie, Kulikowie , Syergiejewie i młodziezy bedzie spoczywał ciezar zdobywania punktow. Jutro w arenia Bałaszycha swieto, uroczysty poczatek sezonu u siebie, cała otoczka by dobrze wypaść w nowym miejscu.
Mysle ze gracze nie zawiodą i dostosuja wynik do uroczystej atmosfery i nowa hale powitaja zwyciestwem. W kazdej formacji maja wiecej doswiadczenia i jakości a poza tym są w ogromnym gazie. Spodziewam sie zwyciestwa przynajmniej dwoma bramkami.
Jeszcze kilka typów na ten mecz mozna spróbować
Omsk i over 4,5 kurs 2,6✅
1 tercja/spotkanie Omsk kurs 2,59⛔
moze Omsk over 3,5 kurs 2,6✅
i moze Omsk minus 2,5 bo kurs 3,35⛔
we wszystkich wczesniejszych meczach te typy by weszły, prócz pierwszego typu w Jarosławiu.
Ciekawy kurs na 1 tercja over 2,5 gola kurs 4,95 ( w dwóch ostatnich meczach by wszedł) , napewno warty ryzyka a szanse mysle ze spore( w Cherepowcu padły 4 bramki, )
EDIT:
Bardzo dobra gra Jastrzębi, szkoda 1 tercji bo były sytuacje i 2 gole mogły wpaść. Czuć było lekka nerwowość zwiazaną z inauguracją u &quot;siebie&quot;. Bardzo dobrze zagrali obcokrajowcy, którzy beda bardzo przydatni, widać ogranie w NHL procentuje, mnóstwo widzą na lodzie( Versteeg, Desharnais) No a młodzi z Omska graja naprawde z finezja i polotem sa dobrze wyszkoleni technicznie, na wyróznienie zasłuzyli Siemionow(szkoda wyłozonego krazka w 1 tercji przez Versteega), Mikejew i Żernow. Ogólnie zespół bardzo dobrze zbilansowany i dobrze dyrygowany przez kanadyjskiego trenera


Piekna hala w Omsku która moze pójść pod młotek
EDIT: Z innych typów po przemysleniu widzę takie ako
Vitiaz z x i D. Mińsk z x kurs ako 2,36⛔
Bardzo ciekawa bedzie konfrontacja SKA, które to niespodziewanie dla siebie przegrało ostatnie dwa mecze z Sochi, która z kolei jako jedyna w lidze w poprzednim sezonie dwa razy ograła ówczesnych mistrzów. Dla mnie Sochi to ekipa która moze wygrać i przegrać z każdym, wiec wszystko jest na lodzie.W szeregach SKA napewno bedzie mobilizacja na całego ale i tez duży niepokój o koncowy wynik a jezeli nie pójdzie od poczatku gładko(bramka dla Sochi), wówczas bedzie nerwowo i wszystko mozliwe, kursy w kierunku Sochi bardzo ciekawe, mozna by rzec chyba po tym co do tej pory sie wydarzyło przeszacowane i jak tu tego nie ruszać, bo chyba można sie spodziewać wszystkiego w tym spotkaniu..
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
alpha 758

alpha

Użytkownik
VHL

CSK VVS - UCHALY

Zespół z Samary w zeszłym sezonie zadebiutował w VHL(wcześniej 3 liga rosyjska). Debiut tragiczny, bo sezon zakończyli z 16 punktami na koncie z bilansem bramkowym 82-237. Jeżeli chodzi o jakieś zmiany to ktoś tam odszedł, ktoś dołączył, ale ciężko któregoś z tych graczy wyróżnić.
Goście to w zeszłym sezonie jedna ze słabszych ekip w lidze, ale dzisiejszego rywala dwukrotnie pokonali(7-0 u siebie oraz 1-0 na wyjeździe). W tamtym wyjazdowym spotkaniu kursy na zwycięstwo Górnyaka wynosiły coś około 1.40. Był to środek sezonu, więc bukmacherzy już wiedzieli co jest grane. Dziś mamy 2.50 i ja w to wchodzę, bo uważam, że skoro ekipa z Samary nie poczyniła żadnych konkretnych wzmocnień to znowu będzie dostarczycielem punktów. W pierwszym spotkaniu ulegli Ladzie 2-4, Górnyak natomiast pokonał na wyjeździe Penzę i trochę pechowo przegrał z mocnym Barsem, tracąc bramkę na 2-1 na 2 minuty przed końcem spotkania.

Uchaly
@2.50 fortuna ✅ 2-9
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
I 313

igtel

Użytkownik
Avangard Omsk - Neftekhimik Niznekamsk
typ Avangard minus 1,5 kurs 2,11 Fortuna
Jutro jedziemy nie do Omska bo niestety hala w Omsku zaczeła pękac i trzeba ją albo zburzyć albo gruntownie przebudowac. Szkoda bo to naprawde piekny obiekt. Jako domowy obiekt władze klubu wybrały hale w miescie Bałaszycha ( wschodni region Moskwy ).
Co do Omska to w dwóch poprzednich postach opisałem wzmocnienia, Najwazniejsze do Desharnais(wiele lat w NHL) Talbot, Murygin, Bobkow, Shirokow, Pokka, Sundstroem, Pivstakin. W duzynie pozostało wielu dobrych i doswiadczonych zawodników. Niedawno kontrakt podpisał Aleksiej Emelin i Chris Vresteeg ( bardzo doswiadczeni gracze z ogromna iloscia wystepów w NHL) i obaj jutro zadebiutuja, klub czeka na obronce tez z przeszłoscia z NHL Cody Fransona. Wiec widzimy, ze w Omsku powaznie podchodza do sezonu i zapowiedzi o zdobyciu Pucharu Gagarina nie sa bezpodstawne a to wszystko pod batutą nowego trenera kanadyjczyka Boba Hartleya. Omsk do tej pory gromi swoich rywali a miał Lokomotiv (0-4), D.Moskwa (1-5) i Cherepowiec (1-4). Ich rywal druzyna Nafciarzy narazie nie moze zaliczyc poczatku do udanych bo poniosła u siebie porazki u sienie z Vitiazem (0-1) lanie od Astany ( 1-6) i zwyciestwo po wyrównanym meczu z Minskiem (2-1). Kadrowo odeszli wszyscy obcokrajowcy , Sexton ( i tego zawodnika najbardziej szkoda ), Gustafson, Hanzl,Everberg, Jeglic do tego odszedł Piganowicz i Filiatov. W ich miejsce do klubu trafiło finskie trio Puustinen, Nattinen(obaj czołowe postaci JYP), Ruohomaa, (Karpat), Polasek?(Sochi). I to na nich oraz Galimowie, Kulikowie , Syergiejewie i młodziezy bedzie spoczywał ciezar zdobywania punktow. Jutro w arenia Bałaszycha swieto, uroczysty poczatek sezonu u siebie, cała otoczka by dobrze wypaść w nowym miejscu.
Mysle ze gracze nie zawiodą i dostosuja wynik do uroczystej atmosfery i nowa hale powitaja zwyciestwem. W kazdej formacji maja wiecej doswiadczenia i jakości a poza tym są w ogromnym gazie. Spodziewam sie zwyciestwa przynajmniej dwoma bramkami.
Jeszcze kilka typów na ten mecz mozna spróbować
Omsk i over 4,5 kurs 2,6
1 tercja/spotkanie Omsk kurs 2,59
moze Omsk over 3,5 kurs 2,6
i moze Omsk minus 2,5 bo kurs 3,35
we wszystkich wczesniejszych meczach te typy by weszły, prócz pierwszego typu w Jarosławiu.
Ciekawy kurs na 1 tercja over 2,5 gola kurs 4,95 ( w dwóch ostatnich meczach by wszedł) , napewno warty ryzyka a szanse mysle ze spore( w Cherepowcu padły 4 bramki, )

Piekna hala w Omsku która moze pójść pod młotek
EDIT: Z innych typów po przemysleniu widzę takie ako
Vitiaz z x i D. Mińsk z x kurs ako 2,36
Bardzo ciekawa bedzie konfrontacja SKA, które to niespodziewanie dla siebie przegrało ostatnie dwa mecze z Sochi, która z kolei jako jedyna w lidze w poprzednim sezonie dwa razy ograła ówczesnych mistrzów. Dla mnie Sochi to ekipa która moze wygrać i przegrać z każdym, wiec wszystko jest na lodzie.W szeregach SKA napewno bedzie mobilizacja na całego ale i tez duży niepokój o koncowy wynik a jezeli nie pójdzie od poczatku gładko(bramka dla Sochi), wówczas bedzie nerwowo i wszystko mozliwe, kursy w kierunku Sochi bardzo ciekawe, mozna by rzec chyba po tym co do tej pory sie wydarzyło przeszacowane i jak tu tego nie ruszać, bo chyba można sie spodziewać wszystkiego w tym spotkaniu..
Ja po Twojej analizie daję Omsk win 60&#39;, pierwszy mecz w &quot; domu&quot;, mam nadzieję, że hala Bałaszycha będzie dla nich szczęśliwa i doping kibiców oraz samo rozpoczęcie sezonu podziałają dodatnio. I idę na całego dając do dubla St.Petersburg 60&#39; win. ( kurs zabójczy, ale trudno, nie będę kombinował ). Albo , albo. Jeżeli Petersburg tego już dzisiaj nie zacznie ogarniać, trzeba będzie dać odbój do końca września i poobserwować. Dubelek nie porywa bo tylko 2,1 ale zawsze coś - pozdrawiam.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja po Twojej analizie daję Omsk win 60&#39;, pierwszy mecz w &quot; domu&quot;, mam nadzieję, że hala Bałaszycha będzie dla nich szczęśliwa i doping kibiców oraz samo rozpoczęcie sezonu podziałają dodatnio. I idę na całego dając do dubla St.Petersburg 60&#39; win. ( kurs zabójczy, ale trudno, nie będę kombinował ). Albo , albo. Jeżeli Petersburg tego już dzisiaj nie zacznie ogarniać, trzeba będzie dać odbój do końca września i poobserwować. Dubelek nie porywa bo tylko 2,1 ale zawsze coś - pozdrawiam.
Ja myslę że będzie to trudny mecz dla Omska, można by powiedzieć taki czwarty mecz wyjazdowy. Ciezko sie czasem gra po powrocie do domu i nawet najlepsze bedace w gazie zespoły czasem takie mecze przegrywają.
Sam mam pograne kilka typów w kierunku Omska i tak juz mysle, jak to ewentualnie bronić. Napewno bede ogladał i widział co sie dzieje. Jezeli Omsk strzeli pierwszy to bedzie z górki. Trzeba trzymac kciuki za faworyta ( bo sportowo maja ogromna przewage) ale takie masówki ( a na Omsk bedzie napewno) gra sie najtrudniej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom