>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Roland Garros - ATP&WTA

Status
Zamknięty.
S 0

szpecu

Użytkownik
[shadow=red:5dc25b116c]Davydenko[/shadow:5dc25b116c] - Nalbandian 1 kurs 1.65 Tipsport

W dzisiejszym meczu spotkaja sie dwaj bardzo doświadzczeni gracz rosjanin Nikolay Davydenko i argentyńczyk David Nalbandian. Davydenko w tym roku ma dosyc dobre statystyki wygranych meczów 24/13 a jego rywal 9/9. W Roland Garos rosjanin gra narazie bardzo dobrze pokonał już trzech graczy bez straty seta : Michaela Llodre,Wernera Eschauera,Stefano Galvaniego. Jego rywal także pokonał dosyć łatwo Gaela Monfilsa,
Ivana Navarro Pastora, Hyung-Taik Lee tracac 2 sety. Ogladając wczorajszy mecz Nalbandiana zauważyłem ze popełnia on dużo niewymuszonych błedów aż 63 błedy przy czym Davydenko tylko 20. Nalbandian w meczu z Monflisem pokazał ze nie jest w najwyższesz formie nie umiał udeżyc mocno i dokładnie. Jedyne co przemawia za graniem Davida Nalbandiana jest to że prowadzi w meczach H2H 5-2 w tym 3 wygrane na clayu.
Myśle jednak ze jeśli Davydenko zagra walecznie i precyzyjnie to powinien wygrac ten mecz.
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
Krajicek M./Radwanska A. - Kudryavtseva A./Laine E. - 1 - 1.3

Aga sprawiła zawód kibicom, ale fakt faktem - losowanie nie sprzyjało. Tydzień temu wygrała z siostrą turniej deblowy, zresztą ona ogólnie w deblu nawet w miarę się spisywała, ale jakoś partnerki miała średnio dobierane. Tu gra z Miśką, która dla mnie zawsze była słabą zawodniczką, która ma problemy z psychiką, ale po obcięciu włosów [przez Miśkę oczywiście], widziałam chyba jej trzy albo nawet cztery mecze, w tym przegrany z Sereną Williams, wynik walki nie odzwierciedla w pełni. Dodatkowo ładny mecz z Bremond, trzy sety z Perry, ale trzeci set był już formalnością, mały moment dekoncentracji. O Adze rozpisywać się nie będę, bo każdy zainteresowany widział ją w akcji albo przynajmniej widział jej wyniki. Warto tylko dodać, że zwycięstwo nad parą Groenefeld/Suarez było mocno zaskakujące. Niemka, mimo nadwagi, w deblu jakoś sobie radziła. A tu miała wsparcie Suarez, która na tej nawierzchni gra swój najlepszy tenis. Jak się okazało, wcale tak nie było...
Przeciwniczki teoretycznie mało znane. Kudryavatsevą miałam okazję dziś oglądać w meczu z Sharapovą. Wygrała 5 gemów, no i zagrała ogólnie kilka ładnych piłek, ale nic więcej. Nie wytrzymywała presji, wymian i dobrego wrażenia [bynajmniej na mnie] nie pozostawiła. Laine jest trochę lepsza, bo wygrała dwa turnieje deblowe w ogórkowych turniejach [jeden z Domachowską, a drugi z Szavay, ale tam poza parą Jans/Rosolska (najwyższy ranking z tych, z którymi grała) nie było z kim przegrać. W singlu nic ciekawego nie prezentuje.
Jako para, Kudryavtseva i Laine występowały już w San Diego, w zeszłym roku, ale bez większych osiągnięć. Tu w pierwszej rundzie Razzano/Kloessel, ale obie zawodniczki zupełnie bez formy.
Forma, umiejętności i mimo wszystko doświadczenie przemawiają po stronie polsko-holenderskiej.

Safarova L. - Chakvetadze A. (-1.5/+1.5)
Handicap - Typ: 2 1,40


Z Anii starają się zrobić medialną gwiazdkę na skalę Sharapovej, ale Rosjanka nie daje się i konsekwentnie wybiera tenis ponad wszelkie inne kuszące propozycje reklamowo-promocyjne. Ania na kortach ziemnych gra troszkę gorzej, niż na twardych, ale widziałam jej mecze w Warszawie (z Garbin), w Berlinie (ze Stosur) i w Rzymie (z Hantuchovą) i wyraźnie się oszczędzała, nie grała na swoim najwyższym poziomie. Być może bała się odnowienia kontuzji. Ale za to tu, w Paryżu to wszystko wygląda inaczej. Nie wiem jak z Safarovą, ale wygrana z Mauresmo już wrażenia na mnie nie zrobiła, jak w AO. Niby wszystko ok, ale trudno mi uwierzyć, że Anna odda mecz bez walki. Grały właśnie w Berlinie, ale jak wcześniej wspomniałam, Rosjanka nie grała na 100%. W Wielkim Szlemie to wszystko wygląda inaczej i trudno mi wskazać jednoznacznie zwyciężczynię tego pojedynku, ale jest duża szansa na gorszą dyspozycję serwisową Czeszki, bo na razie wszystko dobrze szło... 3 sety.

Kuznetsova S. - Peer S. (-1.5/+1.5)
Handicap - Typ: 2 1,80


Może i Peer dziś męczyła się ze Srebotnik, ale Kuznetsova nie grała tu jeszcze z żadną zawodniczką, która gra na poziomie Srebotnik. Ważnym atutem Peer jest prowadzenie w H2H 2-0. To wpływa na psychikę. Peer wie, że jest w stanie pokonać Kuzę, ma na nią jakiś sposób. Oprócz tego Kuza gra czwarty turniej z rzędu. W każdym doszła do rozstrzygających rund (raz półfinał i dwa razy finał). Peer to jedna z bardziej walecznych zawodniczek w całym tourze i nie przeszkadza jej bieganie po korcie, długie wymiany czy ogólnie gra w defensywie. Atakować też potrafi, gra przy siatce problemów jej nie sprawia. Jeśli ona może odczuwać zmęczenie po meczu ze Srebotnik, to Kuza zmęczenie po 16 meczach bez tygodnia odpoczynku. Oczywiście nie chodzi o jakąś szybką regenerację, ale ogólnie odetchnięcie od całego turniejowego zamieszania. Jeszcze do tego dochodzi gra deblowa... Peer nie odpuści. Kuza może być nawet w najwyższej formie, ale Peer się nie podda tak łatwo.

Knowles M./Nestor D. - Pavel A./Waske A. (-1.5/+1.5)
Handicap - Typ: 2 1,60


Pavel i Waske, czyli moje ukochane ciasteczka grają na swojej koronnej nawierzchni. Przeciwnicy natomiast na tej nawierzchni radzą sobie dość... przeciętnie. Żadnych specjalnych wyników, tu też nie mieli jeszcze możliwości się wykazać. Ciasteczka natomiast w zeszłym roku doszły tu aż do półfinału i będzie im mocno zależało, by punkty obronić. Waske już bez kontuzji, żaden z nich nie gra w singlu ani w mikście, a i w tym sezonie już na clayu jeden wygrany turniej (tylko jedna wpadka w Hamburgu, ale tu Waske grał z jakimś urazem, niestety nie pamiętam, o co chodziło :-/). Poza rankingiem niewiele jest argumentów przemawiających za pierwszą parą. DLatego ja gram ciacha, ale dla strachliwych dość pewny handicap.

Davydenko N. - Nalbandian D.
Typ - Typ: 1 1,55


Tu krótko, bo na ATP znam się troszkę słabiej. Nalbi w meczu z Monfilsem wygrał tylko dzięki błędom i pajacowaniu Francuza. Nikolay &#39;Rzemieślnik&#39; Davydenko jakoś solidniej gra w tym turnieju. Zresztą nie pamiętam, żeby Argentyńczyk ostatnio był w najwyższej formie... Rosjanin zmniejszy stratę w H2H.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Andreev I. - Baghdatis M. 2 StS

Wg. buków faworytem jest Rosjanin, który gra dobrze ale w ostatnich meczach popełnial sporo błedów i przeciwnicy b. mu pomagali. Bagietka w Paryżu gra koncertowo, gra pewne i skutecznie nie stracił seta! Jutro seta z Igorem moze i straci ale raczej nie trzy ;-) To ich pierwsze spotkanie i zapowiada sie b. ciekawie. Licze na Bagietek, jezeli zagra tak jak we wczesniejszych spotkaniach w Paryzu to Igor nie ma wiekszych szans ;-)
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Popieram Bagietę. Zagrałem też Djoko, Hewitta i Bjorkmana. Sorry, że bez analiz ale nie mam dzisiaj czasu. Od jutra będę pisał analizki. :p
 
S 0

szpecu

Użytkownik
Novak Djokovic - Fernando Verdasco
typ [shadow=red:b4c9e45a8d]Novak Djokovic[/shadow:b4c9e45a8d] kurs [shadow=orange:b4c9e45a8d]1.38[/shadow:b4c9e45a8d]Tipsport

W dzisiejszym meczu nadzieja serbskiego tenisa 20 letni Novak Djokovic spotka się z 23 letnim hiszpanem. Verdasco w tym turnieju pokonał zawsze groźniego na cegle Davida Ferrera, a także dwóch słabszych zawodników Dmitry Tursunova oraz Jerome Haehnela.Djokovic w 3 trzeciej rundzie meczył się z reprezentantem francji Olivierem Patience pokonując go w 5 setach , jednak w najważniejszym momencie umiał się ogarnąć i zaczął grac bardzo dobrze. Hiszpan w Roland Garros dochodził najdalej do 2 rundy zaś Djokovic doszedł tutaj aż do ćwierćfinału pokonując niebylejakich zawodnikow Horne, Gonzaleza, Hassa, Monflisa odpadł dopiero z puźniejszym triumfatorem Rafaelem Nadalem. W bezpośrednich meczach prowadzi Verdasco 2-0 w tym jeden mecz na Clayu myśle jednak, że po dzisiejszym statystyki zmienią sie na niekorzyść Hiszpana.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Odradzam granie na Djokovica, gra w Prayżu strasznie sałbo. Mogł juz odpasc w ostatnim spotkaniu z zawodnikiem poza pierwszej setki.... Verdasco pokonał zdecydowanego faworyta Ferrera wiec forma na pewno duzo lepsza od Serba. Podobnie jak gusto gram Verdasco :spokodfhgfh:
 
hewitt_1 0

hewitt_1

Użytkownik


Spotkanie: Hewitt L. v Nadal R. (zwyciezca pierwszego seta)
Typ: 1
Kurs: 5,50
Bukmacher: Gamebookers


Turniej na francuskich kortach Rolanda Garossa wkracza powoli w decydujaca faze dzisiaj w spotkaniu 4 rundy zmierza sie dwaj bardzo utytutułowani zawodnicy Australijczyk Lleyton Hewitt i dwukrotny zwyciezca tego turnieju Hiszpan Rafael Nadal. Zaczynajac od Lleyton w ostatnich sezonach jego preferowana nawierzchnia były hard i trawa na ktorej odnosił swoje najwieksze sukcesy(wygrana US Open w 2001 i finalista 2004. wygrana Wimbledon 2002 i finalista Australian Open 2005). Jednak w tym roku zaskakuja swoja bardzo dobra gra na clayu udowodnił to swoja postawa w ostatnich tuniejach: Hamburg- doszedł do 1/2 gdzie po zacietym spotkaniu przegrał z Nadalem 1:2(6:2 3:6 5:7); Portchach- finał, ktory nieco odpuscil przed French Open i przegral z Monfilsem 0:2(4;6 5:7)). Cecha charakteryzujaca tego swietnego australijskiego teniste jest ogromna walecznosc i wspaniała technika, ktora pozwola mu odnosic te ogromne sukcesy. Jego przeciwnikem bedzie Rafael Nadal, ktory uwielbia gre na clayu i odnosi na niej wielkie sukcesy( zwyciezca French Open 2005 i 2006).
Do niedawna Hiszpan mogł sie szczycic wysrubowanym rekordem kolejnych zwyciestw na maczce było ich az 77 do pamietnego niedawnego finału w Hamburgu i porazki z wielkim Rogerem Federerem 1:2(6:2 2:6 0:6). Cecha charakteryzujaca Nadala jest bardzo dobre przygotowanie fizyczne i wpaniala gra w obronie tak wazna na tej nawierzchni. Porownujac droge obu zawodnikow do tej rundy zdecydowanie łatwiejsza miał Hiszpan z racji wysokiego 2 miejsca zajmowanego w rankingu ATP. I tak kolejno Hewitt wygrywał z Mirnym 3:0(6:3 6:1 6:3) dalej po zacietym boju z Gaudio 3:2(4:6 3:6 6:2 6:4 6:2) i ostatnio z Nieminenem 3:1(1:6 6:3 7:5 6:2). Natomiast Hiszpan zwyciezal kolejno z Del Potro 3:0(7:5 6:3 6:2) dalej z Cipollo 3:0(6:2 6:1 6:4) i z Monantesem 3:0(6:1 6:3 6:2). Jak widac Nadal nie stracił jeszcze nawet seta w turnieju, a Hewitt miał juz wielki sprawdzian gry pod presja odpadniecia z turneieju z Gaudio, w ktorym pokazal ogromna walczenosc. Wazym elementem gry przemawiajacym w turnieju na korzysc Lleytona jest serwis; Hewitt - 35 asow a Nadal tylko 8. Konczac przedstawie statystyke spotkan H2H, ktora przemawia za Australijczykiem 4-2 co prawda wiekszosc zwyciestw na hardzie, ale sam fakt tylu wiktorii obrazuje nam, ze Hewitt potrafi grac z Nadalem i to mu dzisiaj moze dac przewage psychiczna. Zapowiada sie niezwkle ciekawy boj, w ktorym licze na Lleytona Hewitta, ktory mysle,ze od poczatku wyjdzie maksymalnie skoncentrowany i nastawinony na zwyciestwo.
 
T 0

twin

Użytkownik
Henin J. - Williams S. 1 - 1,50

Moja ulubiona tenisistka zmierzy sie dzis z najlepsza w tej chwili amerykanka. H2h 2-2 Ostatni mecz Justine przegrala, o ile sie nie myle bylo to jakies 3-4 miesiace temu kiedy to Justine wracala po kontuzji a mimo to prawie udalo jej sie wygrac tamten mecz. Poza tym graly wtedy na hardzie a Justine zdecydowanie najlepiej spisuje sie na kortach ziemnych. Justine jest w tej chwili w wysmienitej formie gra bardzo ladny, techniczny serwis. Amerykanka jest troche za wolna zeby ugrac mysle, nawet seta rakiecie numer 1.
 
hewitt_1 0

hewitt_1

Użytkownik
Jankovic J. - Vaidisova N. &lt;1&gt; (1,30) lub &lt;2:1&gt; (3,40) ✅ , ⛔

Dzisiaj 1/4 francuskiego super turnieju spotkaja sie dwie młode niezwykle utalentowane zawodniczki Serbka Jankovic i Czeszka Vaidisova. Rozpoczynajac od Jeleny od poczatku sezonu prezentuje niezwykle rowna i wysoka forme. Potwierdzeniem tego jest wysokie 5 miejsce w rankingu WTA. Jej tegoroczny bilans spotkan na clayu robi wrazenie 26-4 w tym 2 wygrane turnieje w Charleston i Rzym. Ogladalem jej wiekszosc spotkan na francuskim turnieju i gra niezwykle skutecznie w obronie, pozatym fourhand i backhand pracuja bez zarzutu :mrgreen: Jej przeciwniczka bedzie 18 letnia Czeszka Nicole Vaidisova, ktora w zeszlym roku doszla do 1/2 French Open. W tym sezonie mało startowala na clayu z powodu kontuzji. No ale w drodze do 1/4 Czeszka grala bardzo dobre bez wiekszych problemow wygrywala nie tracac nawet seta. Jesli chodzi o spotkania H2H prowadzi Vaidisova 4-2, w tym roku odbylo sie jedno na hardzie w Sydney i wygrala je Jankovic 2-1 po zacietym boju. Wlasnie dzisiaj spodziewam sie podobnie zacietego meczu i zwyciestwa Jeleny.
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
???? Sharapova M. - Chakvetadze A.
Typ: Sharapova M. ✅
Kurs: 1.40
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Spotkanie dwóch Rosjanek, zapowiada się bardzo emocjonująco. W tym meczu stawiam bez żadnych skrupułów na Marie, ponieważ poprawiła swoją grę na clay&#39;u, a jak zawsze mówiła nie jest to jej ulubiona nawierzchnia i nie ma jakiś wspaniałych wyników takich jak na Hardzie. Dlatego należy to zmienić. Po bardzo zaciętym spotkaniu ze Szwajcarka Schnyder Sharapova jeszcze bardziej się zmobilizuje ponieważ ma szanse na bardzo dobry wynik w tym turnieju. Spotkania Head 2 Head także przemawiają na korzyść piękniej Rosjanki. Grały one ze sobą 3 razy Gdzie wygrywa Maria 3-0, ostatnie spotkanie między tymi Paniami miało miejsce w Australian Open, gdzie wygrała Sharapova 2:0 (7 : 6) (7 : 5). Zawodniczki spotkały się w turnieju na kortach paryskich dwa lata temu, gdzie Sharapova zmiotła z Kortu Anne 0:2 (1 : 6) (4 : 6)
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Djokovic N. - Andreev I. 2.10 StS

Ja konksekwetnie gram przeciwko Djoko. Rosjanin gra fantastycznie w tej imprezie czego nie mozna powiedziec o Serbie, który przechodzi dalej po meczarniach. W ostatnim spotkaniu z Verdasco wygrał 3:0 w pierwszych dwóch setach był lepszy no ale w ostatnien parti odezwał sie Novak ze wczesniejszych spotkań. Verdasco jest słabszy od Igora, który nie na pewno nie popełni tyle błedów. Spotkali sie raz w tym roku podczas turnieju w Estoril, tak wygrał bo heroicznym boju Serb 6-2 4-6 7-6(5). Jak wiadac po wyniku Rosjanin mogł wygrac te spotkanie. Widziałem mecze obu w tym turnieju, Djokovic zdecydowanie pod forma, Igro gra b. dobrze i jest w stanie wygrac te spotkanie moze nie 3:0 ale awansuje dalej!
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
Warto też dodać do tego meczu co opisał Widzu, że Serb jest już chyba zmęczony tym turniejem, było to widać w meczu z Hiszpanem Verdasco w trzecim secie Djokovic już bardzo mało biegał do piłek a po koniec liczył tylko na swój własny serwis i &quot;modlił sie&quot; żeby tylko nie doprowadzić do wymiany. Myślę że jutro warto postawić na Rosjanina po bardzo dobrym kursie.
 
S 269

sztywny

Użytkownik
spokojnie nie szalejcie z tym Ruskiem.Fakt gra dobrze,ale to za malo na Novaka on w najwazniejszych meczach potrafi zagrac genialnego tenisa.W Estoril tez byl zmeczony itp,a wygral mecz.Nie mowie ze bedzie lekko,ale ja bym zagral na Serba

Pozdro
 
lukaszpaw 3

lukaszpaw

Użytkownik
Witam!

No cóż każdy ma po trochu rację, tak więc w tym meczu lepiej odpuścić sobie typowania zwycięzcy i zagrać np. całkowitą liczbę gemów. Ja w Unibet mam under/over 41. Innym rozwiązaniem jest zagranie na liczbę setów w tym meczu. Over 3,5 jest po kursie 1,43 i to można już zagrać za większą stawkę. Podsumowując będzie to spotkanie bardzo dobrego tenisisty który teraz jest w nieco słabszej formie, z dobrym tenisistą w formie. jak będzie pokaże nam czas. Miejmy nadzieję że nasze typ okażą się skuteczne.

Pozdrawiam!
 
hewitt_1 0

hewitt_1

Użytkownik



Turniej na francuskich kortach im. Rolanda Garossa wkracza w decydujaca faze jutro w jednym z połfinałow zmierza sie liderka swiatowego rankingu WTA Justine Henin z zamjujaca 5 pozycje Serbka Jelena Jankovic. To spotkanie mozna spokojnie okreslic mianem przedwczesnego finału. Faworytka napewno jest Belgijka Henin z racij przewodzenia w rankingu WTA pozatym swietnie czuje sie na francuskich kortach udowadniała to w poprzednich latach trzykrotnie triumfujac(2003.2005,2006). Sledzac droge Henin do 1/2 nie miał wiekszych trudnosci z awansem do 1/2, nawet nie straciła seta. Jesli chodzi o Jankovic warto odnotowac jej dosyc zaciety mecz w 3 rundzie z Amerykanka Venus Williams wygrany w 3 setach 2:1(6:4 4:6 6:1) w ktorym przez dwa sety prowadzily wyrownana walke, ale trzeci set byl koncertem gry Serbki, ktora pokazała wspaniała umiejetnosci szczegolnie w obronie i rozbila Williams. Porownujac atuty obu zawodniczek Belgijka dysponuja wspaniałym jednorecznym backhandem pozatym niesamowita regularnosc w grze. Głownym atutem Serbki jest gra obronna i duza ruchliwosc na korcie. Jesli chodzi o spotkania H2H przemawiaja za Henin 5-0, ale co warte podkreslenia wszystkie były zaciete i konczyły nieznacznym zwyciestwem Henin 2-1. W tym roku 2 krotnie spotykały sie na clayu było to w Warszawie i Berlinie, obydwa mecze ogladałem i były niezwykle zaciete i musze sie przyznac ze gra Jankovic mnie oczarowała była niezwykle efektwna szczegolnie w obronie(cos w stylu Nadala).W pomeczowych konferencjach Belgijka wypowiadała sie ,ze nie lubi grac z Jankovic i musi sie maksymalnie koncetrowac i mobilizowac przed kazdym ich spotkaniem. Konczac zaryzykowałbym dzisiaj typ na Jelene, ktora jest zadna rewanzu po tych nieznacznych porazkach i sadze, ze jutro wygra. Pozatym kazda seria zwyciestw musi sie kiedy zakonczyc, tak wiec kibicuje Serbce.

Moje typy:
Jankovic - Henin &lt;1&gt; 3,00 ; &lt;2:1&gt; 4,50 ; &lt;3sety&gt; 2,18 ; Gamebookers
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
???? M. Sharapova - A. Ivanovic
Typ: M. Sharapova
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Bardzo ciekawe spotkanie w którym zmierzą się Rosjanka i Serbka. Kursy na obydwie Panie prawie równe bo 1.75 i 1.85. Ostatnie mecze tych zawodniczek, były dosyć ciężkie ale zdecydowanie bardziej napracowała się Anna gdyż musiała rozegrać 3 sety z Kuznetsova, Ivanovic zagrała doskonale 1-szy i 3-ci set, który wygrała 6:0 i 6:1. Jeśli chodzi o Sharapova gra w tym turnieju dobrze, może nie aż tak dobrze jak na Hardzie, ostatni mecz z Chakvetadze w dwóch setach 6:3 i 6:4. Niewątpliwie będzie to znakomite spotkanie, w historii ich spotkań Head 2 Head jest remis 1:1. A ostatni mecz obu pań miał miejsce w Marcu tego roku, gdzie Maria zeszła z kortu z powodu kontuzji. Dziś Rosjanka jest w pełni sił i daje jej większe szanse, i jak wygra to będzie jej 1-szy w historii finał Roland Garros ( jak się nie mylę ). Na pewno mecz nie skończy się w dwóch setach to wydaję mi się nie możliwe, dlatego stawiam 2:1 w setach dla Rosjanki.
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
Czy J.Henin wygra 2-0? TAK - NIE - 1.746

1) Wszystkie pojedynki pomiędzy tymi zawodniczkami kończyły się w trzech setach:
2) Jankovic jest gwiazdą ostatnich tygodni. Zdawało się, że jeśli gra piąty turniej z rzędu (bez tygodnia przerwy), to we French Open odpadnie w jednej z pierwszych rund, tak się jednak nie stało, co świadczy o jej znakomitym przygotowaniu, a także ogromnej woli walki.
3) Kiedyś każda seria musi się skończyć, w końcu kiedyś Jankovic pokona Belgijkę i chyba jest ostatnią zawodniczką w tym turnieju (z puli: Jankovic, Sharapova, Ivanovic - oczywiście), która mogłaby z nią wygrać.
4) W dwóch ostatnich meczach była &quot;o krok&quot;, brakowało naprawdę niewiele. Jest jedną z niewielu zawodniczek, której gra sprawia tyle problemów Belgijce.
5) Serbka trafiła z formą, a właściwie utrzymuje wysoką dyspozycję od turnieju w Warszawie i to dla niej kolejny sprawdzian i mecz z pierwszą rakietą świata. 23 podwójne błędy Henin - słabszy serwis = szansa na przełamania dla Serbki. 75% pierwszego podania i ponad 60% wygranych piłek po pierwszym podaniu dla Jankovic. 27 wygranych BP po stronie Jeleny i 26 po stronie Justine. Te statystyki wskazują, że będzie to wyrównany mecz, a zwyciężczyni zostanie wyłoniona w trzech setach (trudno przewidzieć taki optymistyczny scenariusz, by Jankovic zdołała wygrać z Belgijką w dwóch setach).

Ivanovic - Sharapova - 1 - 2.16

Najsilniejszą bronią Serbki jest serwis, w całym turnieju dotychczas zaserwowała 31 asów - imponująca liczba. Sharapova teoretycznie też ma dobre podanie, ale 19 podwójnych błędów nie przynosi jej chluby.
Poruszanie się po korcie, forma, gra przy siatce, wola walki - te czynniki zdają się być u obu zawodniczek zbliżone, ale to Sharapova oddaje więcej punktów za darmo i popełnia niewymuszone błędy (szczególnie dała tego popis w meczu z rodaczką Kudryvatsevą - gdyby Alla była bardziej doświadczona i nie bała się grać ze sławniejszą koleżanką, to mogłaby to spotkanie wygrać...). Punkty, które Sharapova oddaje przeciwniczkom, to baaardzo duże ilości. Ivanovic natomiast z meczu na mecz gra lepiej i powinna wykorzystać fakt, że Rosjanka na tej nawierzchni nie gra tak dobrze, jak na przykład na kortach twardych czy trawiastych. O syndrom &quot;strachu przed wygraną&quot; u Serbki, nie ma się co martwić. Na pewno będzie to w miarę ciekawe i wyrównane widowisko, ale ze wskazaniem na Ivanovic.
Jako ciekawostkę dodam, że internauci dają Sharapovej (głosują wśród czterech półfinalistek) tylko 14% szans na wygranie RG, a Ivanovic 26%.
+ dodatkowo w Pinnacle:
Czy M. Sharapova wygra 2-0? TAK - NIE - 1.415
 
hewitt_1 0

hewitt_1

Użytkownik


W drugiej parze połfinałowej kobiecego turnieju na kortach Rolanda Garossa zmierza sie dwie niezwykle utalentowane tenisistki Serbka Ana Ivanovic i Rosjanka Maria Sharapova. Zaczne moze od Rosjanki z racji wysokiego 2 miejsca, ktore zajmuje w rankingu WTA. Maria dotychczas swoje najwieksze sukcesy odnosiła na nawierzchni twardej i na trawie (wygrała Wimbledon w 2004 i US Open 2006, osiagneła finał Australian Open 2007) w tej edycji French Open nieco zaskakuja swoja dobra gra, gdyz dotychczas nie radziła sobie zbyt dobrze na tej nawierzchni.Niedawno wrociła po kontuzji i jej forma nie napawała optymizmem jej sympatykow, a szczegolnie jej wystep w Instanbule, gdzie dosyc zaskakujaco przegrała z Francuzka Rezai, a jednak swoja walecznoscia i coraz lepsza gra dotarł do 1/2 fazy francuskiego turnieju. Obserwujac jej droge do tej rundy widac było jak sie rozkrecała z meczu na mecz, a szczegolnie pamietny był wygrany boj jaki stoczyła w 4 rundzie ze Szwajcarka Schnyder 2:1(3:6 6:4 9:7), w ktorym pokazała swoje najwieksze atuty mocny backhand i niezwykła walecznosc. Jesli chodzi o Ivanovic w rankingu WTA plasuje sie na 7 miejscu i w tym sezonie zachwyca swa gra na clayu potwierdzeniem tego był niedawno wygrany turniej w Berlinie i aktualna postawa na French Open. W drodze do 1/2 wygrywał bez wiekszych problemow, duza klase pokazała w wygranym spotkaniu 1/4 z Kuznetsovą 2:1(6:0 3:6 6:1). Ogladałem to spotkanie i musze powiedziec,ze widac u niej bardzo wysoka forme, a szczegolnie grozna bronia jest jej fourhand i gra z głebi kortu. Reasumujac wszystkie plusy i minusy stawiam, dzisiaj na Serbke, ktora dzisiaj pozbawi zludzen Sharapova i pewnie wygra.
Mój typ:
Ana Ivanovic-Maria Sharapova &lt;1&gt; 2,00
✅ ✅
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
Niedawno wrociła po kontuzji
Gie prawda. Kontuzji nadgarstka się tyle nie leczy. Jest full zdjęć w necie z tego czasu, kiedy nie grała. Występowała na bankietach, pokazach i innych takich. Oczywiście nie będę jej umniejszać w karierze tenisowej i dodam, że na pewno codziennie trenowała.

gdzie dosyc zaskakujaco przegrała z Francuzka Rezai
A tam od razu zaskakująco. Wielu tak typowało, bo pewnie nie chciała się przemęczać, szczególnie, że kilka elementów szwankowało.

w tej edycji French Open nieco zaskakuja swoja dobra gra
Wcale nie gra dobrze. Widziałam ją w każdym turnieju w tym sezonie, w jakim grała (poza Istambułem) i tu gra swój najgorszy turniej. Ma baaaaaaaaardzo dużo szczęścia. Schnyder nie wykorzystała piłek meczowych, a Chakvetadze nie jest do końca sprawna i też się wystraszyła.

w ktorym pokazała swoje najwieksze atuty mocny backhand i niezwykła walecznosc
Zawsze mi się wydawało, że jej atutem jest forhend, ale ok. No i serwis, ale tu nie funkcjonuje tak, jak powinien, więc to zdecydowanie na minus.

Znalazłam jeszcze w unibecie w miarę fajny zakład...
Handicap +1.5 seta Ivanovic po kursie 1.35 - warto grać, bo w BaH jest niższy.

Ewentualnie w bwin:
Ile gemów wygra Ana Ivanovic (SCG) w meczu? powyżej 9.5 po kursie 1.29
Czy Ana Ivanovic (SRB) wygra przynajmniej jednego seta? TAK po kursie 1.3
Czy zawodnik/zawodniczka wygra mecz mimo porażki w 1. secie? TAK po kursie 3.4 [to najbardziej losowe, ale w tym meczu, jak najbardziej prawdopodobne]
A no i jakby się gdzieś znalazło, kto będzie miał więcej asów, to oczywiście typ na Ivanovic.
 
S 269

sztywny

Użytkownik
oj ludzie ludzie Szarapova gra tutaj bardzo dobrze,jesli Ty Zludna twierdzisz,ze gra najgorszy turniej to Ty ja chyba ostatni raz z 2 lata temu widzialas...Ona gra tutaj z meczu na mecz lepiej,a Ivanovic miala duzo szczescia,ze trafila na slabszy dzien Sviety..

I tyle na ten temat,ja osobiscie gram na 2-0 dla Maryski po pieknym kursie 2.90

Pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom