>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Roland Garros - ATP&WTA

Status
Zamknięty.
del-potro 0

del-potro

Użytkownik
Mathieu P.H. - Mayer F. 1.35

Mayera ostatnio widziałem w Monachium , grał wtedy tragicznie. Berdych grając na 30% swoich możliwości poprostu zmiótł go z kortu. Po wygranej z Jużnym w Hamburgu miałem nadzieje , że niemiecki tenisista wreszcie powraca do optymalnej formy.Pomyliłem się gdyż po wyeliminowaniu Rosjanina Florek odpadł już w drugiej rundzie przegrywając z Nieminenem , który jak wszyscy wiemy nie lubi zbytnio cegły.Ostatnio Mayer grał u siebie w Dusseldorfie. Udało mu się wygrać ze słabo dysponowanym Vliegenem ale gdy przyszło mu się zmierzyć z Almagro, oczywiście przegrał. Mathieu cały tydzień przed RG odpoczywał.Wcześniej grał w Hamburgu , niestety odpadł już w drugiej rundzie gdyż przegrał nie bez walki z Gonzalezem . Wcześniej słynny francuski tenisista wygrał turniej na Casablance i zaliczył bardzo dobry występ portugalskim Estoril.Podsumowując myślę , że Mayer nie jest jeszcze w swojej najwyższej formie i nie zdoła sprostać Mathieu.

Soderling -Montanes 1.35

To co wyczynia ostatnio &quot;Soda&quot; na clayu to poprostu jedno wielkie mistrzostwo. Wygrane z argentyńczykiem Chelą czy z Blakiem i trzysetowy pojedynek niestety przegrany z Gonzalezem świadczą o jego świetnej formie.Na cegle bardzo dobrze radzi sobie także jego pierwszy przeciwnik w RG czyli Montanes. Finał turnieju w Casablance , ostatnie gładkie wygrane z Seppim , Braccialim czy wygrana z Wawrinką mówią nam , że na cegle Albert nie jest ogórkiem.Jednak z tak dobrze dysponowanym Soderlingiem jest praktycznie bez szans.


Kristof Vliegen - Danai Udomchoke 1.30

Troszkę boje się tego meczu gdyż Vliegen ostatnio nie zachwyca.Gładkie przegrane z Almagro , Hajkiem czy Mayerem nie stawiają go wcale w roli zdecydowanego faworyta tego pojedynku.Belg ma jednak dużą szansę żeby wreszcie się przełamać gdyż przyjdzie mu się zmierzyć z Tajem Udomchoke, który też ostanio ma problemy z wygrywaniem swoich meczy.Moim zdaniem szansę na wygraną w tym pojedynku są równe.Jednak liczę na to , że Kristof wreszcie wygra i przypomni sobie lata gdzie wytrwale walczył z najlepszymi zawodnikami światowego tenisa.

Johansson T. - Hajek J. 2.00

Kurs ze względu na ostatnie wyniki Hajka stawia go w roli faworyta tego spotkania.Ja jednak mam odmienne zdanie.Johansson umie mobilizować się na ważniejsze turnieje i wygrywać swoje spotkania nawet z najlepszymi zawodnikami światowego tenisa.Świadczy o tym m.in turniej Barcelonie gdzie popularny &quot;tojo&quot; wygrał z Soderlingiem o którym wcześniej pisałem czy z Lee. Typ trochę na niespodziankę ale zapewniam , że gdy Johansson ma dzień potrafi toczyć równorzędną walkę z każdym zawodnikiem.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Recouderc, Laurent - Querrey, Sam

Nie znam kursów na ten mecz ale b. interesuje mnie te spotklanie bo od kilku dni stałem sie naprawde wielkim fanem Francuza, który w 2002 roku grał w finale juniorskiego RG. Chłopak ma olbdzymi talent, który jednak nie mogł sie dobrze rozwinąc troche to spowodowane kontuzjami... No ale Laurent, który zajmuje miejsce poza trzecią setką przeszedł eliminacje wygrywając z wyzej od soebie notowanymi zawodnikami. Przed wczoraj w mezu z Guznamanem pokazał naprawde chakater, Argetyńczyk serwował juz na mecz ale został przełamany dwa razy z rzedu i przegrał. Querrey w tym sezonie zaliczył kilka naprawde niezłych wystepów ale wszytko na hardzie, jak amerykanie na cegle grają kazdy wie...to jego pierwszy wystep na RG! Laurenta tez, ale On te korty juz zna. Zapewne kursy na reprezentanta gospodarzy bedzie spory a szanse ma wg. mnie spore. Chłopak spełnił swoje marzenie- zakfalifikował sie do turnieju głownego, teraz na pewno jest duzo pewniejszy siebie a Sam mysle ze popełni mase błędów i troche pomoze mu wygrac!
 
matys_20 0

matys_20

Użytkownik
[shadow=green:09df4d6411]J. Ferrero [/shadow:09df4d6411]- A. Delic - 1 @ 1.1


Ferrero jest hiszpanem, jego ulubioną nawierzchnią jest właśnie clay na którym przyjdzie im właśnie grać, Juan ma w tym roku przebłyski na prawde dobrej gry, chociasz zdarzało mu sie odpadać z takimi zawodnikami jak Starace czy Martin Alberto, którzy jedank kelnerami na kortach ziemnych nie są.Delic bardzo słabo, jedynie coś tam na hardzie pogrywał, jego gra opiera się na sile, zero techniki, tylko siła....to taki typ zawodnika który uderza jak najmocniej byle by w kort wpadło, co jednak i tak kiepsko mu wychodzi....dla mnie pewna [shadow=green:09df4d6411]1[/shadow:09df4d6411]


R. Stepanek - [shadow=green:09df4d6411]F. Gonzalez [/shadow:09df4d6411] - 2 @ 1.13

Tutaj równie zdecydowanie na Gonzo...Zupełnie nie radzi sobie Stepanek na clayu, na ostatnich 5 turniejów, tylko 2 razy docierał do drugiej rundy, a odpadał z takimi zawodnikami jak Pavel i Waske, więc nie liczę dziś na jego dobrą postawę, Chilijczyk natomiast na clayu radzi sobie w tym sezonie dość solidnie, zaliczył już w tym roku finał w Rzymie gdzie musiał uznać wyższsość Króla clayu Rafaela Nadala.


J.Hernych - [shadow=green:09df4d6411]M. Youzhny [/shadow:09df4d6411]- 2 @ 1.11


Bardzo lubie tenis Rosjanina...Bardzo solidny zawodnik.Zaliczył w tym roku na clau już finał w Monachium, gdzie uległ wtedy doskonale grającemu Niemcowi Kohlschreiberowi ( Boże co za nazwisko ) Rosjanin ma doskonałe warunki fizyczne do gry w tenisa, idealny wzrost i ogromna siła udezreń, jedynie jego serwis pozostawia wiele do życzenia bo popełnia on wiele podwójych błędów serwisowych, jeśłi to dziś poprawi będzie 3 setówka dla Michała. Jeśli chodzi o Hernycha to w ostatnich 3 turniejach odpadał z takimi zawodnikammi jak Vanek, Roitman i Mello, wiekszy komentrarz wydaje sie być zbędny o tym zawodniku...


PS : Hernych podobny jest do znajomego którego bardzo nie lubię, a to następny przyczynnek do tego aby dziś odpadł hehe :spokodfhgfh: :jezora:


Polecam właśnie te 3 mecze... Pozdrawiam i życzę powodzenia :spokodfhgfh: ????
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Ferrero J.C. - Delic A. 3:0 1.50

Juan Carlos na pewno bedzie chcial szybko zakonczyc pierwszy mecz.Jest to bardzo doswiadczony zawodnika i wie,ze w takim turnieju trzeba odp oszczedzac sily.Ze Juan Carlos umie bardzo dobrze grac na maczce juz nie raz udowodnil.Jeden z najlepszych FH na swiecie i do tego madra gra zza lini koncowej powinny wystarczyc na drewnianego Amerykanina Delica,ktorem nawet dobry serwis dzis nie pomoze.Dla Delica na clayu odp zawodnikami sa gracze pokroju Delgado z ktorym przegral podczas jednego z challangerow.WG mnie doswiadczenie Hiszpana i fakt ze jest duzo lepszym zawodnikiem dadza mu wygrac pewnie 3-0.

Ljubicic I. - Clement A 2.70 lub handi (-1.5/+1.5) 1.90

bardzo ciekawy wg mnie mecz.Pojedynek Chorwata Ljubicica z Franzucem Clementem zapowiada sie bardzo ciekawie.Nie jest tajemnica,ze Ljubo nie radzi sobie po prostu na tej nawierzchni.Jego atutami sa serwis i gra przy siatce,a tutaj trzeba miec zelazna kondycje i mocne uderzenia z zewnatrz kortu.Clement to zawodnik,ktory jest bardzo nierowny.Zdarzaja mu sie wygrane z bardzo dobrymi zawodnikami,a potem wyrazne porazki z sredniakami.Francuz jeszcze w tym roku nie pokazal co potrafi,ale ja wlasnie licze na jego przelamanie we wlasnej ojczyznie.Mozemy sie spodziewac pelnych trybun i goracego dopingu ze strony Francuzkich kibicow,ktorzy zawsze goraco dopinguja swoich rodakow.Wg mnie Arnauld niesiony dopingiem podejdzie w pelni skoncentrowany do tego meczu i pokona troche zmeczonego Ljube,ktory pare dni temu bral udzial w turnieju Portasch.Wg mnie kurs nie jest adekwatny do ryzyka.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Chela, Juan Ignacio vs Santoro, Fabrice 1,25

Zacznijmy od tego, ze H2H jest 1:1, dwa mecze odbyły sie na hardzie a wiadomo, ze Chela najlepiej czuje sie na ziemi i udowdnia to w ostatnich tygodniach. Santoro najlepsze lata ma już za sobą, ostatnio cześciej wystepuje w chalangerach niz turniejach ATP. Tutaj na start pozwala mu JESZCZE ranking, ale umiejentości ma duzo szłabsze niz 55 pozycja jaka zajmuje.

Acasuso-Melzer 1.44

Austryjak co prawda niezo wyżej w rankingu, ale wg. buków i wg. mnie faworytem dosyc zdecydowanym jest Argentyńczyk, który juz raz go pokonał w 2005 roku w dwóch setach na hardzie. Melzer nigdy nie błyszczał w RG, tylko w 2005 roku III runda przed rokiem odpadł juz w pierwszym meczu. Acasuso w Rg gra rozmaicie, jego najlepsze osiągmieice to IV runda w 2005 roku, przed rokiem jedynie II runda. Acasuso w tym sezonie niezwykł przegrywac w I rundzie zwłaszcza na cegle, z Melzerem na pewno czeka go wyrównany bój ale wygra!

Gonzalez, Fernando vs Stepanek, Radek 1.21

Kurs nie za duzy, no ale gra numer 5 w rankingu z Czechem, który nie błyszczy ostatnio formą to juz na pewno nie poziom pierwszej 10. Panów dzieli ponad 50 miejsc w rankingu, Radek w RG w 2005 i 2006 awansował do III rundy, wiec naprawde można spodziewac sie po nim wiele jednak Fernando to juz inna klasa zwłaszcza w tej formie!

Roddick, Andy vs Andreev, Igor 1.76

Buki cienia szanse 50:50 dla mnie zdeydowanym faworytem jest Rosjanin, który powrocił po b. ciezkiej kontuzji i obecnie prezentuje naprawde świetną forme! Cegła to zdecyodwanie ulubiona nawieszchnia Igora, Roddick jej wrecz nienawidzi. Amreykanin zagrał kilka spotkań na cegle ale naprawde przegrywał z zawodnikami duzo nizej od siebie notowanymi. Igor na Rg grał naprawde dobrze, 2004 rok IV runda rok pozniej III ostatnie dwa lata to walka z kontuzją...Andy z tego co pamientam w zeszłym sezonie skreczował w I rundzie ale w 2001 roku III runda ale to było dawno...chyba zapomniał jak sie gra na cegle?! W sumie trzy razy odpadał w I rundach, teraz chyba bedzie czwarty raz! A kurs naprawde mniam ;-)
 
del-potro 0

del-potro

Użytkownik
Ferrero J.C. - Delic A. 3:0 1.50

Juan Carlos na pewno bedzie chcial szybko zakonczyc pierwszy mecz.Jest to bardzo doswiadczony zawodnika i wie,ze w takim turnieju trzeba odp oszczedzac sily.Ze Juan Carlos umie bardzo dobrze grac na maczce juz nie raz udowodnil.Jeden z najlepszych FH na swiecie i do tego madra gra zza lini koncowej powinny wystarczyc na drewnianego Amerykanina Delica,ktorem nawet dobry serwis dzis nie pomoze.Dla Delica na clayu odp zawodnikami sa gracze pokroju Delgado z ktorym przegral podczas jednego z challangerow.WG mnie doswiadczenie Hiszpana i fakt ze jest duzo lepszym zawodnikiem dadza mu wygrac pewnie 3-0.
Tu mam kompletnie odmienne zdanie.Delic ma świetny serw i jak wszyscy wiemy w tym względzie Ferrero od niego odstaje. Poza tym widać , że Amer ostatnio w niezłej formie jest , powalczył nawet ostatnio z Ljubą.W tym spotkaniu pokusiłbym się zagrać , że Delic wygra przynajmniej jednego seta.Może się myle , Ferrero może znowu błysnąć i szybko ograć Amerykanina.

A tak poza tematem to w twoich postach strasznie dużo błędów ortograficznych :roll: na przyszłość staraj się to poprawić bo źle się twoje posty czyta. Pozdrawiam :smile:
 
hewitt_1 0

hewitt_1

Użytkownik
Olivier Rochus - Gael Monfils &lt;2&gt; 1,50 ✅ ✅

Na jutro upatrzyłem sobie dosyc pewny typ o zachecajacym kursie. W 1 rundzie francuskiego super turnieju zmierza sie zawodnicy znajdujacy sie w zgoła odmiennej ostatnio formie. Francuz Monfils wyraznie jest na fali rosnacej czego dowiodł w niedawno zakonczonym turnieju w Portschach, gdzie dotarł do finalu. Pozatym jego ubiegłoroczny wystep na Rolandzie byl niezwykle udany dotarł do 4 rundy odpadajac dopiero z utalentowanym Djokovicem. Natomiast aktualna forma Rochusa pozostawia wiele do zyczenia.w tegorocznych ostatnich 8 spotkaniach na clayu poniosł az 7 porazek wygrał zaledwie raz z Francuzem Llodrom i trudno upatrywac w nim jutro zwyciezcy. Spotkania H2H przemawiaja na korzysc Belga 3-1, ale sadze ze jutro Monfils poprawi ta statystyke na swoja korzysc. Konczac duzym handicapem dla Francuza bedzie paryska publicznosc.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Roddick, Andy vs Andreev, Igor 1.76
Kurcze ale lipa jest z tym meczem :| jakby to był inny okres przygotowań to kurs na Roddicka byłby inny a tak zgodzę sie z Widzem... rusek raczej odprawi Jankesa z kwitkiem. Można się pokusić o to że Andy wygra chociaż 1 seta (1,15)

Ja mam inny mecz na oku

Diminguez Lino- Craybas (WTA)
1,4

Dominguez Lino to bardzo dobra Hiszpanka, ale tylko na jednej nawierzchni... właśnie na clay-u. Korty na RG to bardzo szybki clay. Amerykanka już swoją młodość ma daleko za sobą (32 lata na liczniku) Choć Craybas wygrała z Beygelzimer to nie zmienia faktu że jest słabiutka i w porównaniu z agresywną i strasznie ruchliwą Hiszpanką nie będzie miała nic do powiedzenia. Według mnie 2 krótkie sety i wygrana Diminguez Lino
 
hewitt_1 0

hewitt_1

Użytkownik
Bartoli, M - Rezai, A (Ponad 22.5 gema, 3 sety) 1.85 ⛔

Juz w 1 rundzie super turnieju dojdzie do niezwykle ciekawego spotkania, ktore elektryzuje francuzka publicznosc Zmierza sie dwie Francuzki znajdujace sie w ostatnim czasie w wysokiej formie. Bardziej doswiadczona jest Bartoli zajmujaca aktualnie 21 w rankingu WTA, ktora niedawno zaliczyla kilka bardzo udanych startow w turniejach( final w Pradze, 1/2 w Strasbourgu, 1/4 w Estoril). Jesli chodzi o jej starty na French Open to bez rewelacji( 6 wystepow najdalej 2 runda). Na przeciwko niej stanie młodsza Aravena Rezai, ktora plasuje sie na 40 miejscu w rankingu WTA i dochodzi do wysokiej formy. Swiadczy o tym chocby niedawny wystep w bardzo dobrze obsadzonym turnieju w Stanbule i gra w finale, na drodze do ktorego wyeliminowala zawsze grozne Venus Williams i Sharapova. Nastepnie jak dotad grała 2 krotnie na Rolandzie( 2 i 3 runda). Reasumujac mecz zapowiada sie na zacieta 3 setowke. Obie zawodniczki przed własna publika napewno dadza ze siebie wszystko. Osobiscie stawiam na Rezai.
 
del-potro 0

del-potro

Użytkownik
Mathieu P.H. - Mayer F. 1.35 ✅
Soderling -Montanes 1.35 - zwrot (krecz Soderlinga) :;/:
Kristof Vliegen - Danai Udomchoke 1.30 ✅
Johansson T. - Hajek J. 2.00 ⛔ walczył ale przegrał :;/:

Tu mam kompletnie odmienne zdanie.Delic ma świetny serw i jak wszyscy wiemy w tym względzie Ferrero od niego odstaje. Poza tym widać , że Amer ostatnio w niezłej formie jest , powalczył nawet ostatnio z Ljubą.W tym spotkaniu pokusiłbym się zagrać , że Delic wygra przynajmniej jednego seta.Może się myle , Ferrero może znowu błysnąć i szybko ograć Amerykanina.
Noi miałem rację Delic wygrał pierwszego seta ✅

Acasuso , Gonzo i Calerii zawiedli niestety , ogólnie dzień małych niespodzianek jak dla mnie :;/:
 
matys_20 0

matys_20

Użytkownik
Anastasia Myskina (RUS) - Meghann Shaughnessy (USA) - 2 ✅ ✅ ✅


Będzie to 2 mecz Myskiny w tym sezonie, ostatni raz w oficjalnym meczu wystąpiła w styczniu przegrywając, z Argentynką Giselą Dulko.
Oglądałem wczoraj w nocy na Eurosporcie wywiad z Rosjanką, która wypowiadała się, że oczywiście bedzie starać się jaknajlepiej dziś wystąpić, ale uważa się spełniona sportowo, i dużo o rodzinie mówiła, o dzieciach, także, to była taka rozmowa lekko omijająca sport, można nawet powiedzieć ocierająca się, Myskina nie jest w formie, brak ogrania, zupełnie nie widzę tutaj jej szans.
Co do Amerykanki uważam ją za solidną zawodniczkę. jeśli odpadała z turniejów to z takimi sławami jak Petrova czy Dementieva.

Anastasia dziś zostaje w Paryżu....ale po to aby zrobić zakupy dla rodziny ????
 
hewitt_1 0

hewitt_1

Użytkownik
Chela, J-I - Monfils, G &lt;1&gt; 1,40 ⛔

W drugiej rundzie francuskiego turnieju spotkaja sie zawodnicy swietnie radzacy sobie na clayu i bedacy ostatnio w niezlej formie. Moim faworytem jest Chela, ktory specjalizuje sie w grze na maczce. W pierwszej rundzie dosyc łatwo pokonał francuskiego tenisiste Santoro (grajacego specyficzny tenis) 3:1 i sadze, ze podobnie bedzie dzisiaj z Monfilsem, ktory wczoraj nie zachwycił. Myslalem, ze Gael bez wiekszysz problemow upora sie z Rochusem, a tu maraton 5 setowy, ktory pewnie nieco podmeczył Francuza( Belg dosyc latwo przełamywal Monfilsa). Reasumujac Chelaaa


Wawrinka, S - Ljubicić, I &lt;2&gt; 1,30 ✅ ✅

W tym spotkaniu faworyt moze byc tylko jeden zdecydowanie Chorwat Ljubicic, ktory w turniejach przed Rolandem nie zachwycal, ale widac było we wczorajszym spotkaniu z Clementem(3:0), ze solidnie przygotował sie na francuskiego Wielkoszlemowca. Pozatym za Ljuba przemawia doswiadczenie turniejowe w zeszłym roku osiagnał półfinał. Atuty Ljuby wszyscy znaja mocny serwis i gra przy siatce i sadze, ze dzisiaj to wystarczy na Wawrinke, ktorego trzeba pochwalic za charakter i serce do gry wczoraj ze stano 0:2 zdolal wygrac z Ramirezem-Hidalgo 3:2, ale zostawil sporo sił na korcie. Sadze ze dzisiaj Ljubicic wypunktuje Szwajcara dosyc łatwo.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Lleyton Hewitt (AUS) vs. Gaston Gaudio (ARG) 1.20

Gaston jest b. lubiany w Paryżu przeciez w 2004 roku wygrał całą impreze no ale to juz cien zawodnika . Co prawda stac go na dobre wystepy, Hewitt od kilku tygodni jestes w niesamowitym gazie i naprawde jest go teraz w stanie ograc jedynie jakiś zawodnik z pierwszej 10... Przeciez w Hamburgu wygrał seta z Nadalem! W I rundzie pokonał utalentowanego jednak zupełnie bez formy franzuza- Gicquel w czterech setach. Moze urwie jednego seta kangórowi ale na wiecej go poprostu juz nie stac.

Stanislas Wawrinka (SUI) vs. Ivan Ljubicic (CRO)[7]

Kolega przedemna juz tutaj napisał o tym..No ja dodam, ze Ivo w naprawde dobrej formie, dobra dyspozycja serwisowa a Stasiek nie lubi grac na cegle...

Ferrer, David vs Hartfield, Diego

Całkiem ciekawe spotkanie. Na pewno dla Davida nie bedzie to łatwy mecz mysle, ze Argentyńczyk przynajmniej na początku postwi trundne warunki gry. Warunki fizycznie są po jego stronie ale to Hiszpan jest duzo wyzej w rankingu, ma wieksze doswiadczenie i to On w 2005 roku doszedł do półfinału...

Ivo Karlovic (CRO) vs. Jonas Bjorkman (SWE) 1.38

Wg. buków Jonas juz w pierwszej rundzie powinnien odpasć ale ja wiedziałem, ze uda mu sie wygrac no ale teraz naprawde czeka go arcy trudne zadanie, ponieważ zagra z zawodnikiem który zamiast ramienia ma prawdziwe działo! Zalicza ponad 20 asów... Nie jestes jakis geniuszem tenisowym gra w II rundzie po raz drugi w karierze ale naprawde jak jest w formie to porafi rywazlizowac z najlepszymi, a forma jest pokazał to w meczu z Balkem którego pokonał w czterech setach. Szwed niech juz zacznie myslec o meczach deblowych.

Nicolas Massu (CHI) vs Igor Andreev (RUS) 1.50

Kurs troche mały wg. mnie no ale mimo to zagram ten mecz. Igor po powróci po kontuzji gra wspaniale, Massu to na pewno soldiny zawodnik i postwic b. ciezkie warunki moze byc nawet 5 setów. Massu dwa razy w karierze awansował do III rundy, Igor raz IV runda. Obaj lubia ta nawieszchnie daletego mysle, ze bedzie ciekawe spotkanie. No ale mam nadzieje, ze nie bedzie niespodzianki, chodz stac na to Massu....
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Jankovic vs Williams V. 1.50 STS

Serbka wg. mnie w ostatnich tygodniach jest jedna z najlepszych tenistek świata( jedynie Henin jest lepsza...) Venus w Rg radzi sobie dobrze, nie straciła seta gra naprawde dobrze.Przed wczoraj pobiła rekordowy serwis ale po tym straciła podajze 5 gemów z rzedu! Jankovic moze wygrac cała impreze albo przegrac ale pokonac moze ja Henin... Panie w tym sezonie stoczyły mordercze 3 setowe spotkanie na hardzie i tam tez lepsza okazała sie Serba, która na clay ma jeszcze wieksza przewage. Ale spodziewam sie ciekawe i dlugiego spotkania, trzy sety wskazane :mrgreen:



Safina vs Schiavone 1.39 STS

Dzisie sie, iz Włoszka przetrwała do az tak długo- teraz nie ma najmniejszych szans z Rosjanką, która w tym sezonie na cegle radzi sobie bardzo dobrze. Schiavone od dłuzszego czasu gra b. zle, byc moze teraz sie przebudziła i nazwiąze walke, ale tylko walke na wygranie wg. mnie nie ma wiekszych szans!

Rywalizaja panów dzisiaj zapowiada sie naprawde niesamowicie wiekość spotkań to 50 na 50 dlatego postanawiłem sobie odpuścic zagrałem tylko Monaco. Polecam tez Robredo i Canasa ale wsrod panów znowu moze byc troche niespodzianke...
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
No to i ja coś skrobnę :p

Popieram te typy więc ni będę już nic o nich pisał:
D.Safina-F.Schiavone WTA Roland Garros 1 1,30 01.06.2007 16:30 ✅
J.Jankovic-V.Williams WTA Roland Garros 1 1,40 01.06.2007 11:05 ✅


I jeszcze 6 rodzynków, które na dzisiaj wybrałem:
P.H.Mathieu-G.Simon ATP Roland Garros 1 1,33 01.06.2007 11:05 ✅
Dwóch Francuzów, z tym, że jeden zdecydowanie lepszy. Mimo, że Simon gra w tym turnieju dobrze to jednak nie wystarczy na Mathieu, który w tym roku na clayu pokonywał już znacznie lepszych. Zdecydowanie Mathieu.

J.C.Ferrero-M.Youzhny ATP Roland Garros 2 1,88 01.06.2007 11:05 ✅
Dla mnie Ferrero nie jest żadnym specjalista on cegły, natomiast Youzhny jest to kompletny zawodnik, który gra dobrze na każdej nawierzchni. Mecz będzie wyrównany, tak jak kursy ale ja stawiam na Rosjanina.

D.Nalbandian-G.Monfils ATP Roland Garros 2 2,18 01.06.2007 14:30 ⛔
Monfils już w Portstach grał rewelacyjnie, gdzie pokonał m.in. mocnegoostatnio Hewitta. Nalbi nadal gdzieś szuka formy. Francuzowi pomoże także widownia. Kursik bardzo ładny, polecam.

S.Bammer-N.Li WTA Roland Garros 2 1,86 01.06.2007 14:00 ⛔
Jakoś sympatyzuję z Chinką i mimo, że Bammer to typowa ceglaczka mecz będzie zacięty. Chinka jest na pewno zwinniejsza i w tym upatruję jej szansę.

E.Dementieva-M.Bartoli WTA Roland Garros 1 1,45 01.06.2007 15:00 ⛔
Elena zaimponowała mi w poprzednim turnieju gdzy wygrywała sety i mecze już przegrane. Walczy a w tym meczu to Bartoli będzie musiała wywalczyć jakiegoś gema :p

N.Vaidisova-S.Stosur WTA Roland Garros 1 1,28 01.06.2007 13:00 ✅
Czeszka jeszcze w tym roku nie zabłyszczała. Moze czas zrobić to w Paryżu? Do tego jest potrzebne m.in to zwycięstwo.
 
hewitt_1 0

hewitt_1

Użytkownik
Ferrero J.C. v Youzhny M. &lt;2&gt; 1,80 ✅ ✅

Dzisiaj dojdzie do bardzo ciekawego spotkania 3 rundy Roland Gaross, w ktorym pozornie jest ciezko wskazac faworyta. Jak dla mnie duzo wieksze szanse na zwyciestwo ma Rosjanin, ktory ma wiecej atutow w grze niz Hiszpan. Napewno Youzhny posiada silniejszy i bardziej regularny serwis, pozatym grozna bronia w jego arsenale jest praworeczny backhand. Jesli chodzi o Ferrero trzeba przyznac, ze bedzie godnym rywalem z racji jak wiekszosc Hiszpanow bardzo dobrze czuje sie na clayu. Posiada spory wachlarz zagran jednak jest zawodnikiem bardzo nierownym potrafi grac bardzo dobrze, a nastepny mecz juz beznadziejnie. Buki ustalajac tak wyrownane kursy sugerowały sie tez tym, ze Juan w 2003 roku wygrał Frech Open, ale aktualna forma Hiszpana jest duzo niz ta sprzed kilku sezonow. Konczac uwazam, ze Youzhny pokaze dzisiaj klase i odprawi Ferrero do domu.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Hewitt L. - Nieminen J. 2.60 STS

Kurs chyba z kosmosu, trzeba to wykorzystać. Przeciez Jarko w tym turnieju idzie jak burza, pokonał bez najwiekszego problemu Lopeza oraz Mathieu. Odpadł za to w debla wiec skupa sie juz tylko na singlu, co mnie b. cieszy! Walczy o to aby powtrzyc wyczyn z 2004 roku kiedy to równiez awanoswał do IV rundy. Hewitt w ostatnich tygodniach sprawiał b. dobre wrazenie, no ale widziałem jego spotkanie, jego meczarnie z Gaudio gdzie ograł byłego mistrza po 5 setach. Prawda, iz Hiszpan naprawde przec czesc meczu grał koncertowo, ale Hewitt mnie poprostu zawiodł! Wiec mała niespodzianka jest jego dyspozycja w jutrzejszym spotkaniu, poniewaz jezeli bedzie przegrywac 2:0 to Fin juz mu na pewno nie pozwoli wrócic do gry poniewaz jest równiez dobry fizycznie noi latek maja tyle samo. Wszytkie trzy spotkania miedzy nimu wygrał kangór ale zadne z nich nie było na ziemi a ostatnie miało miejsce w 2005 roku podczas US OPEN, 2-6 6-1 3-6 6-3 6-1. Szanse Fin ma naprawde duze, wiecej nic 50% a kurs naprawde dobry ja zaryzykuje....

Hernandez O. - Bjorkman J. 1.30

Tuataj znowu kurs troche mały, no ale mnie to nieznecheci i gram zdecydowanie na Hiszpana! Szwed naprawde w tym turnieju zaskakuje! Najstarszy zawodnim w turnieju ograł po 5 SETACH Luszczaka i co było naprawde duza niespodzianką Karlovic. Za te wyniki naleza mu sie naprawde wielkie brawa tym bardziej, ze w oby przypdakach przegrwał 2:0 w setach! No ale to juz wieky zawodnik i da ogromna dawna da mu sie we znaki w tym meczu tym bardziej, ze wygrał mecz w debla i na tym musi sie skupic nawet bardziej niz na singu, poniewaz ostatnie dwie imprezy dueblowe padły jego łupem!. Hiszpan gra w tym sezonie przyzwoicie, w tym turnieju odparawił z kwitkiem Guzmana i Kohlschreiber oba mecze bez straty seta. Zwłaszcza w ostatnim spotkaniu pokazał sie b. dobrze. Hiszpan juz poprawił swoja zyciowke w Rg, ostatnie dwa wystepy kończył na drugiej rundzie, teraz pojdzie jeszcze dalej! IV runda jak najbardziej dla Oscara.


Narazie to na tyle, wieczorem cos jeszcze chyba napisze, poczekam jakie beda mecze.....
 
hewitt_1 0

hewitt_1

Użytkownik
I.Andreev - P.H.Mathieu &lt;2&gt; 2,00 ⛔

To juz trzecia runda turnieju na kortach Rolanda Garossa, w ktorej zmierza sie dwaj godni siebie rywale Rosjanin Andreev i Francuz Mathieu. Patrzac na miejsca zajmowanie w rankingu ATP wyzej jest Mathieu 25, a Andreev 43, ale w tej fazie turnieju miejsca sie zbytnio nie licza tylko aktualna forma zawodnikow. Ostatnio obaj tenisisci spisuja sie bardzo dobrze. Igor w drodze do 3 rundy turnieju wyeliminowal Roddicka(ktory jednak preferuje gre na hardzie i nie radził sobie na clayu) i Massu( 3:1 (6:3 3:6 6:4 7:5)). Natomiast Francuz kolejno wygrywał gładko z Niemcem Mayerem(3:0 (6:3 6:4 6:2)) i ze swoim rodakiem Simonem(3:1 (3:6 6:4 6:1 7:6)). Patrzac na satystyki obu zawodnikow w turnieju sa bardzo zblizone, dysponuja podobnym serwisemi i sadze, ze decydujaca w tym spotkaniu bedzie mentalnosc obu zawodnikow i sadze, ze mocniejszy jest Mathieu. Francuz niesiony dopingiem zywiołowej publicznosci nie pozwoli sie ograc na własnym terenie. W zeszłoroczym turnieju spisywał sie znakomicie odpadł po niezwykle zacietym spotkaniu ze zwyciezca ubiegłorocznej edycji Haszpanem Nadalem 1:3(7:5 4:6 4:6 4:6). Kolejny czynnik, ktory wpłynal na moj wybor jest statystyka spotkan H2H, ktora przemawia na korzysc Paula-Henriego 2:1. Reasumujac zapowida sie zaciete spotkanie, w ktorym mysle ze zwyciezy Mathieu.
 
arti1700 0

arti1700

Użytkownik
Witam co myślicie o spotkaniu ferrer vs Verdasco ?? obydwaj spisują sie narazie znakomicie w tym turnieju, jednak ferrer jest faworytem, warto stawiać na niego ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom