>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Roland Garros 2016 - turniej główny

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
ROLAND GARROS​



Miejsce: PARYŻ, FRANCJA
Data rozgrywania: 22.05.2016 - 05.06.2016
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: Grand Slams
Pula Nagród: €12,704,000
Oficjalna strona turnieju: http://www.rolandgarros.com/en_FR/in...promo=LANGUAGE
Drabinka turnieju singlowego: http://www.rolandgarros.com/en_FR/draws/index.html?event=WS
Drabinka turnieju deblowego:
Plan gier: http://www.rolandgarros.com/en_FR/scores/schedule/index.html
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/fra...nch-open-2016/


Kto wygra French Open 2016 (kursy z Bet365)​

 
adik1992 441,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Pora tez rozkręcić dział WTA na RG.
Od siebie daje to spotkanie które od razu wpadło mi w oko


Riske -Golubic 1 @1,72 b e t 365

Tutaj stawiam zdecydowanie na Amerykanka i nie bardzo rozumiem czemu aż tak wysoki kurs na Alison. W rankingu Riske wyżej o 40 lokat. Na cegle w tym roku też zdecydowanie lepiej się spisuje od swojej rywalki która przed Paryżem grała tylko w 2 turniejach na ziemi. W Pradze przegrała w pierwszym meczu z Kozumowa w dwóch setach. Następnie grała w Itfie we Francji gdzie nie błyszczala czego dowodem były męczarnie z Khazaniuk a następnie porażka z Carreras. Trochę lepiej wyglądała juz w kwalifikacjach do Rollanda gdzie straciła tylko jednego seta w ostatniej rundzie z Mitu. Co do Riske to zdecydowanie więcej spotkań na ziemi w tym sezonie. Na początek występ w Charlston na amerykańskiej maczce i porażka w drugim meczu z Venus. Później porażka po dobrym meczu z Putintseva. Kolejno dobry występ w Madrycie gdzie po przejściu kwalifikacji porażka po zaciętym spotkaniu z Keys. Później Rzym gdzie znów po bez problemowym przejściu kwalifikacji i pokoniu gładko Lucic-Baronii i Vesniny trafiła na Stosur gdzie przegrała po 3- setowym meczu. Ostatnio występ w Strasburgu i porażka z Mladenovic znów 1:2. Może jakiegoś spektaluralnego wyniku nie osiągnęła jednak trafiała na wymagające rywalki i na pewno jest bardziej ograna na tej nawierzchni od swojej rywalki która mimo wszystko woli korty twarde. Kurs będzie pewnie spadał wiec radzę szybko łapać.
 
A 79

apiotrek

Użytkownik
Cagla Buyukakcay - Aliaksandra Sasnovich 1 @1,44 Bet365
Turczynka w wyśmienitej formie, kwalifikacje przeszła praktycznie bez żadnych problemów, pewnie odprawiając każdą po kolei przeciwniczkę. Wcześniej wygrała turniej WTA u siebie w kraju. Białorusinka ewidentnie bez formy, 3 zwycięstwa na 10 meczów, a tutaj będzie kolejna porażka. Zabraknie jej argumentów w starciu z Caglą.
Svetlana Kuznetsova - Yaroslava Shvedova 1 @1,20 Bet365
Mączka nie jest domeną Shvedovej, która wygrała w pomarańczowej części sezonu tylko jeden z pięciu meczów. Swieta gra jak za dawnych lat, dwa bardzo dobre turnieje w jej wykonaniu: Rzym i Praga. W Madrycie odpadła w pierwszym meczu z Siegemund, jednak Niemka jest w bardzo dobrej formie. Kuznetsova nie powinna mieć najmniejszych problemów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Danka Kovinic - Petra Kvitova Typ: Danka Kovinic @ 4.22 Pinnacle Danka Kovinic to chyba możliwie najgorsza rywalka dla Kvitovej na mecz pierwszej rundy. Zawodniczka do bólu solidna, młoda i ambitna. Aż chce się postawić znak równości pomiędzy ostatnim pojedynkiem Czeszki w ramach WTA Masters w Madrycie, kiedy w dwóch setach uległa innej młodej gniewnej Darii Gavrilovej. Nie dość bowiem, że clay to nawierzchnia, na której atuty Czeszki takie, jak potężny serwis czy mocne uderzenia są amortyzowane przez nawierzchnię, to w dodatku wymagająca regularności i małej liczby niewymuszonych błędów, a więc cech które są pięta Achillesową Petry. Dlatego też w mojej ocenie Macedonka ma naprawdę spore szanse na odprawienie z kvitkiem
bardziej utytułowanej, ale również bardzo nierównej rywalki. Kursy na takie rozstrzygnięcie są więcej niż apetyczne.
 
tenismanager 538

tenismanager

Użytkownik
Diyas Z. - Witthoeft C. 2:1 (2:6 6:4 6:2)

Pierwsza runda pań w tego rocznym Roland Garros i wybrałem najpewniejsze spotkanie jak dla mnie Diyas kontra Witthoeft. Obie zawodniczki dość równo w rankingu WTA, ale jak już spojrzeć na grę na kortach ziemnych to jest mega przepaść. Diyas ma ujemny bilans spotkań na tej nawierzchni i w dodatku bardzo mało rozegranych spotkań w porównaniu do Witthoeft. Niemka jak dla mnie jest zdecydowaną faworytką tego spotkania.
Zawodniczka z Kazachstanu kompletnie nie radzi sobie na mączce i to będzie widoczne w dzisiejszym meczu.
Stawiam na zwycięstwo Witthoeft.

Typ:
Witthoeft C. @1.83 Betsson 6/10j.⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
tenismanager 538

tenismanager

Użytkownik
Arruabarrena-V. L. - Hsieh S-W. 0:2 (6:7 3:6)✅
W tym meczu powiem szczerze szukam niespodzianki i typował będę na zwycięstwo Hsieh, wielu z was pewnie uzna to za szaleństwo, ale zaraz postaram się to wyjaśnić.
Arruabarrena jest dość chimeryczną zawodniczką potrafi dobre uderzenia przeplatać prostymi błędami, plusem wielkim zapewne jest dla niej to, że wychowała się na kortach ziemnych. Arruabarrena w tym sezonie na kortach ziemnych tak naprawdę nie wygrała meczu z wyżej klasyfikowaną zawodniczka od siebie.
Jak dla mnie notuje bardzo słabe wyniki. Teraz może o zawodniczce z Azji, Hsieh nie jest to zawodniczka, która lubi korty ziemne, ale jak dla mnie notuje w tym sezonie lepsze wyniki na mączce niż jej dzisiejsza rywalka. Dodatkowym atutem będzie dziś waleczność na korcie i tu zdecydowanie jestem po stronie Hsieh.
Kurs bardzo zachęcający, aby spróbować decyzję pozostawiam państwu.
Typ:
Hsieh S-W. @2.75 bet365 3/10j.✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny, WTA Roland Garros
Spotkanie: Mugurudza - Schmiedlova
Godz: 14.30
Typ: Tiebreack w meczu Tak
Kurs: 6.
Bukmacher: Bet365
Analiza:
To do zagrania za bardzo brobne bo szanse są dosyć znikome ale kurs na Tiebreacka w tym meczu wystawili bardzo zacny więc pobieram.Wyniki Schmiedlovej w tym roku są poprostu poniżej jakiejkolwiek krytyki.W szesnastu meczach osiągneła 3 zwycięstwa w tym jedno cenne w styczniu w sydney nad Baczyński i końca złej passy nie widać.Ostatni mecz przegrała z Friedsam 2:0 ale w drugim secie 7:5.Podobnie było w meczu wczesniejszym z Mugurudzą w Madrycie gdzie również Schmiedlova przegrała 2:0 i również w drugim secie poległa 7:5.Ale ten drugi set był bardzo zaciety , przełamywały się obie i Słowaczka miała gem pointy na 6 do 6 ale ich nie wykorzystała.
Reasumując w tym sezonie Anna Karolina zdecydowanie gorzej niż w poprzednim ,
do tego H2H z Mugurudzą paskudne 4:0 dla Hiszpanki (i w żadnym meczu Schmiedlova nie ugrała nawet seta) , choć w ostatnim meczu tym z Madrytu trzeba jej oddać że w drugim secie prowadziła z Mugurudzą wyrównaną walkę.
DO ZAGRANIA ZA DROBNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Safarova - Diatchenko - DW 2:0 @1,29 Fortuna ✅
Nie widzę w tym pojedynku innego rozwiązania jak wygrana Safarovej, która aktualnie okupuje 13. pozycję w rankingu ATP, natomiast jej przeciwniczka Diatchenko jest sklasyfikowana na 223. miejscu. W tym roku Lucie wygrała 7 z 10 pojedynków na clayu, natomiast Vitalia rozegrała tylko 3 pojedynki, z czego dwa wygrała, ale były to turnieje na poziomie ITF, więc nie ma co porównywać. Stawiam na szybki mecz w dwóch setach, który wygra czeska tenisistka.

Haelp - Hibino - under 18,5 gemów w meczu @1,28 Fortuna ✅
Faworytką jest Haelp i trudno się temu dziwić. Obecnie jest sklasyfikowana na 6. pozycji ATP, jej przeciwniczka z Japonii na 70. miejscu. Clay to zupełne nieporozumienie dla Nao, w całej karierze zagrała na tej nawierzchni tylko 13 meczy z czego 7 wygrała, w tym sezonie zagrała 4, i dwukrotnie wygrywała. Myślę, że doświadczenie i dobre forma Simony w ostatnich tygodniach da jej szybką wygraną i nie straci więcej niż 6 gemów.

Kuznetsova - Shedova - 1 @1,21 Fortuna ✅
Pojedynek pomiędzy 15-nastą, a 90-tą rakietą ATP. Shedova ostatnio gra bardzo słabo, natomiast Kuznetsova trzyma dość dobry poziom. Jak dla mnie w tym meczu wygra wyżej sklasyfikowana tenisistka. Yaroslava w obecnym sezonie wygrała tylko 1 mecz na 5 rozegranych na clayu, Svetlana wygrała 6 na 9.

AKO: 2,00 Fortuna ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 86

tenisowywariat

Użytkownik
Dzisiaj dubelek:
Kvitova win 1.20 ✅ close but not enough :cool:
Buyukakcay win 1.44

Kvita może nie błyszczy formą, zalicza wpadki ale z Kovinic powinna wygrać. Na Szlemy potrafi się spiąć, już jest nisko w rankingu (jak na siebie), a jak jeszcze tutaj poleci w pierwszej rundzie to będzie musiała nieźle nadrabiać na Wimbledonie. Nie sądzę, żeby zawodniczka z Czarnogóry mogła ją pokonać, serwis i forehand może są niwelowane ale nie do zera, więc regularności trochę i powinno się skończyć w dwóch setach.

Co do Turczynki to w znakomitym stylu przeszła przez eliminacje. W I rundzie także nie ma wymagającej rywalki, można powiedzieć że szczęście jej dopisało. Wygrała turniej u siebie, a u Sasnovich trudno znaleźć jakieś wielkie osiągnięcie na przestrzeni kilkunastu tygodni. Buyukakcay jest po prostu lepszą tenisistką i taki kurs aż dziwi.

AKO: 1.73 Sportingbet

Proszę podać bukmachera./Macko18
 
psotnick 891,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
S.Sorribes Tormo vs A.Pavlyuchenkova
Gemy z handicapem: Sorribes Tormo, Sara (+3.5) @ 1.80 ⛔ 2-6 0 -6
Wygrana w meczu: Sorribes Tormo, Sara @ 2.60 ⛔
Marathon

Pawliuczenkowa faworytką buków chyba w dużej mierze z przyzwyczajenia. Rosjanka od miesięcy pod formą, długie serie przegranych, po przesiadce na korty ziemne nie jest lepiej. Oczywiście, były to konfrontacje na poziomie WTA z uznanymi zawodniczkami, ale i tak taki regres formy nie buduje pewności siebie przed szlemem. Młoda Hiszpanka to przedstawicielka stylu bym-bum, w stylu Muguruzy, czyli wysoka, grająca mocno i płasko z linii końcowej. Kwalifikacje przeszla śpiewająco bez straty seta, choć trzeba przyznać, że rywalki specjalnie nie przeszkadzały (Paszek, Foretz, Jorovic). Ale przetarcie na kortach Rolanda Garrossa już ma, jest w gazie, myślę, że może sprawić sporo problemów dołującej Rosjance. Tym bardziej, że ma z nią dobre wspomnienia, rok temu w Charlestonie ograła ją po kreczu w 2 secie.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Dzis tasiemka WTA:
Tak jak wyzej koledzy stawiaja na Kuznetsova i mysle, ze argumentow wiele nie trzeba tu przedstawiac.. 1.2 Kuznetsova win Bet-at-home
Swieta 2:1 ✅
Kolejny mecz Vesnina ogra Brengle 1.35 Bet-at-home
Vesnina 2:0 ✅✅
Brengle bez formy, Vesnina pokazala, ze grac potrafi w tenisa, zaliczyla w tym roku bardzo ciekawy final ze Stephens, ktory przegrala, lecz jej tenis dla mnie jest obecnie lepszy od tego co prezentuje Brengle..
Halep win 2:0 z Hibino 1.15 Bet-at-home 2:0 Halep ✅
MChale win 2:0 z M.Goerges 1.25 bet-at-home
Hmm McHale.. 1:2 ⛔⛔⛔no nie skomentuje tegoo.. albo skomentuje.. Od dawna nie jestem jej fanem, mowilem, ze jej tenis to dnooo, jednak z jakas M. Goerges myslalem, ze sobie poradzi.. a jednak jest beztalenciem tenisowym i taka prawda.. Halep, Serena, Azarenka nawet nasza ISia to jest WTA.. a nie McHale never ever nie podam na forum jej jako, ze wygra mecz bo jest slaba..
 
tenismanager 538

tenismanager

Użytkownik
Townsend T. - Hesse A. 2:0 (6:2 6:1)⛔

Kolejny mecz jak dla mnie big value na Hesse. Obie zawodniczki są powyżej pierwszej setki w rankingu. Szczerze nie wiem dlaczego buki wystawili, aż taki kurs chyba dlatego jakie wyniki w tym sezonie odniosła Townsend. Amerykanka grała bardzo dobrze w ITF-ach które odbywały się na tej dziwnej amerykańskiej mączce.
Moim zdaniem korty ziemne w Europie są znacznie inne. Hesse w tym roku wyniki nie specjalne, ale próbowała grać z lepszymi zawodniczkami zapewne niż Townsend.
Francuzka większe doświadczenie jeśli chodzi o grę na kortach ziemnych, wyżej sklasyfikowana w rankingu WTA, dodatkowym atutem dla nie będzie publiczność.
Warto spróbować po takim kursie.

Typ:
Hesse A. @3.20 Sportingbet 2/10j.⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Veronica Cepede Royg wygra 2:1 @ 6.00 caloroczny ⛔ 2:0
wiedziałem ze wyra nie sadzilem ze az tak latwo, lisicki po 1 secie juz byla myslami w hotelu
Kursy troszke zaniżone na Lisicki, która owszem jest kompletniejszą zawodniczką ale z takimi skrzatami jak Cepede może miec problemy na mączce. Jeżeli Lisicki nie będzie szybko kończyć wymian i dążyć d oszybkiego 2:0 to prawdopodobnie to przegra. Przy wzroście 1.78 i wadze ok. 70 na mączce gdzie piłki odbijają się wyżej i gra defensywna jest łatwiejsza przewagę ma mała Cepede która mierzy 1.63 i waży nieco ponad 60 kg. Jeżeli dojdzie do 3 seta to spodziewam się zaciętej walki do ostatniego gema ale zmęczenie będzie działało na korzyść Weroniki ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tenismanager 538

tenismanager

Użytkownik
Mattek-Sands B. - Begu I. 1:2 (7:5 1:6 3:6)

Znalazłem jeszcze dziś jeden ciekawy bet jak dla mnie.
28 rakieta w rankingu WTA Begu podejmie dziś znacznie słabszą bardzo chaotycznie grającą amerykankę
Mattek-Sands. Zwyciężczynią tego meczu może być tylko Begu.
Rumunka to specjalistka od gry na kortach ziemnych, czego nie można powiedzieć o Mattek-Sands.
Obie zawodniczki grały ze sobą już cztery razy i za każdym razem górą była Begu.
Rumunka zdecydowanie w lepszej formie w tym okresie ćwierćfinał - Madryt, półfinał - Rzym.
Moim zdaniem w tym meczu powinno być 2:0 dla Begu.

Typ:
Begu I. 2:0 @1.74 Unibet 4/10j.⛔
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
A ja pojde dzis jeszcze w Broady ze wygra seta 1.6 Sportingbet
Nie lubie gry COCO.. gra tak jakby miala gdzies singiel w WTA.. do tego braki kondycyjne. Broady nie jest moze swiatowa czolowka, ale z Coco, ktora strzela na auty i gra tenis typu: wejdzie to wejdzie, nie to nie jest w stanie ugrac seta.. baaa mysle, ze dzis nawet wygra caly mecz..
Broady wygrala 2 set 6:3 ale zarowno ona jak i Coco graja mega slaboooo.. poziom tenisowy singlowy wola o pomste do nieba .. mega amatorszczyzna.. jednakze typ trafny ✅
 
gabka92 2,6K

gabka92

Użytkownik
Bertens - Kerber

Bertens wygra 1 set i WYGRA cały mecz 4.33 Bet365 ✅✅✅

Na wczoraj chyba nie uszło to waszej uwadzę, utrafiłem handicap setowy +1.5 na Rosola z Wawrinką, kurs 4.33, dokładnie taki sam jaki podaję wam na dziś. Chyba fajny kurs wczoraj wszedł, mam nadzieję, że i tym razem pomogę wam powalczyć z bukiem. W 1 rundzie mierzyć się będzie rozstawiona z numerem 3 Kerber kontra 58 w rankingu Kiki Bertens. Zacznę od tego, że ta druga całkiem dobrze radzi sobie na mączce w tym roku. 24 letnia holenderka, w ubiegłym tygodniu wygrała turniej w Nurymbergii, po drodze pokonując m.in. Duque-Marino M. w finale (2-0), Goerges, Falconi, czy Vinci. Nazwiska nie powalają na kolana ale liczy się ogranie, dodatkowa pewność siebie dochodzi,Myślę , że niemka polskiego pochodzenia jedzie ciągle na opini wygrania wielkoszlemowego turnieju w styczniu, oczywiście tego jej nikt nie odbiera, ale to było 4 miesiące temu, a nawierzchnia diametralnie inna. Na mączce ma w tym sezonie bilans 7-3, lecz w dwóch ostatnich turniejach odpadała w pierwszym swoim meczu, odpowiednio w Madrycie z Barbarą Strycovą i w Rzymie z Geni Bouchard, w każdym z obu przypadków , przegrała 1 seta a potem przegrała mecz. Kerber rok temu tutaj doszła do 3 rundy, w tym jakoś nie widzę jej w tym starciu z Bertens która wydaję się być w lepszej formie, Kerber zawsze w okolicahc 10-15 miejsca, po wygraniu Szlema wskoczyła do trójki. Stawiałem na 2 sety Rosola po 4.33, siadło,tym razem mam nadzieję będzie podobnie, cholernie czuje to zwycięstwo holenderki, forma to potwierdza, wyjść wygrać i mam nadzieję, że kurs 4.33 po raz kolejny okażę, się szczęsliwy. Pozdrawiam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Bertens - Kerber

Bertens wygra 1 set i WYGRA cały mecz 4.33 Bet365

Na wczoraj chyba nie uszło to waszej uwadzę, utrafiłem handicap setowy +1.5 na Rosola z Wawrinką, kurs 4.33, dokładnie taki sam jaki podaję wam na dziś. Chyba fajny kurs wczoraj wszedł, mam nadzieję, że i tym razem pomogę wam powalczyć z bukiem. W 1 rundzie mierzyć się będzie rozstawiona z numerem 3 Kerber kontra 58 w rankingu Kiki Bertens. Zacznę od tego, że ta druga całkiem dobrze radzi sobie na mączce w tym roku. 24 letnia holenderka, w ubiegłym tygodniu wygrała turniej w Nurymbergii, po drodze pokonując m.in. Duque-Marino M. w finale (2-0), Goerges, Falconi, czy Vinci. Nazwiska nie powalają na kolana ale liczy się ogranie, dodatkowa pewność siebie dochodzi,Myślę , że niemka polskiego pochodzenia jedzie ciągle na opini wygrania wielkoszlemowego turnieju w styczniu, oczywiście tego jej nikt nie odbiera, ale to było 4 miesiące temu, a nawierzchnia diametralnie inna. Na mączce ma w tym sezonie bilans 7-3, lecz w dwóch ostatnich turniejach odpadała w pierwszym swoim meczu, odpowiednio w Madrycie z Barbarą Strycovą i w Rzymie z Geni Bouchard, w każdym z obu przypadków , przegrała 1 seta a potem przegrała mecz. Kerber rok temu tutaj doszła do 3 rundy, w tym jakoś nie widzę jej w tym starciu z Bertens która wydaję się być w lepszej formie, Kerber zawsze w okolicahc 10-15 miejsca, po wygraniu Szlema wskoczyła do trójki. Stawiałem na 2 sety Rosola po 4.33, siadło,tym razem mam nadzieję będzie podobnie, cholernie czuje to zwycięstwo holenderki, forma to potwierdza, wyjść wygrać i mam nadzieję, że kurs 4.33 po raz kolejny okażę, się szczęsliwy. Pozdrawiam!
Zgadzam sie z Gabką.. Kiki swietny turniej przed RG.. Kerber wielka nie wiadoma.. ja bym tu jednak poszedl w kierunku, ze KIKI wygra set po kursie 1.7.. Niemka jest waleczna mimo wszystko.. KIKI 2:1 brawoo ✅✅

Schiavone vs Mladenovic Schiavone wygra seta 1.5 Sportingbet
Franceska juz nie ta forma co kiedys.. Jednak Mladenovic to nie jest jakas potega tenisa, zeby jej kurs 1.3 wystawiac.. Francesca jest waleczna i mimo wszystko wygranie przez nia seta jest w jej zasiegu.. Fajny kurs i opcja do pogrania.. Kolejna wloszka out... 0:2 ⛔⛔

Giorgi vs LIm LIm wygra seta 2.5 Sportingbet
Wloszki odpadaja, mam nadzieje, ze Schiavone powalczy choc.. ale do meczu.. Giorgiii bez formy, Giorgi gra strasznie slabooo.. Lim sporo meczy rozegrala na maczce, z Riske powalczyla dopiero w 2 secie, gdzie ulegla 5:7.. jednakze set dla niej jest mozliwy, patrzac na padake jaka gra Giorgii, kolejna z wloszek.. 0:2 typ szkoda gadac.. ⛔⛔

Gavrilova vs Duque MArino Gavrilovva 1.35 Sportingbet
Gavrilova jest lepsza zawodniczka technicznie.. Jest dziewczyna waleczna.. Duque niezly turniej przed RG, jednak widac bylo wiele brakoww jej grze.. Od serwisu, ktory byl na kiepskim procencie, po BH gdzie czasami wygladal tragicznie w meczu z Kiki.. Gavrilova skrzetnie wykorzysta te braki i mimo,ze lubie Duque z gavrilova za duzo szans miec nie powinna i ide w jej kierunku.. 1:2 Wta dzis nie pyklo..⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Schiavone +1.5s 1.78 Pinnacle ⛔ 3-0 i 4-2 w 2 secie, a przegrała 4-6

Jutro ma się troszkę pogoda poprawić w Paryżu, ale na wielkie upały nie ma co liczyć. W takim wypadku korty są dużo wolniejsze i tutaj upatruję szans Włoszki, która w defensywnie potrafi dokonywać cudów. Mladenovic to ofensywna zawodniczka i nigdy na kortach French Open wielkich meczy nie grała.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
tenismanager 538

tenismanager

Użytkownik
Cornet A. - Flipkens K. 2:0 (6:1 6:0)✅

Pierwsza runda Roland Garros pań i mecz Cornet - Flipkens. Cornet gra u siebie i zapewne mocno będzie zmotywowana, żeby wystąpić jak najlepiej(rok temu 4 runda), według mnie Cornet jest lepszą zawodniczką od Flipkens. Belgijka bardzo dużo gra slajsem, zaś francuzka potrafi zakończyć wymiany silnym forhend-em.
Obie zawodniczki bardzo dobrze się znają, bo grały już ze sobą 8 razy.
H2H jest lepsze dla Cornet, która wygrała 5 pojedynków.
Dziś górą powinna być Cornet stawiam 70-30 %.

Typ:
Cornet A. @1.60 Betsson 6/10j.✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Mnie mocno nie przekonuje Cornet, nie ma jakiś zagrań kończacych które wymuszają błędy u rywalek. Dla mnie tą prowadzącą grę będzie Flipkens, ale nie gram tego bo i ona ma swoje chimeryczne nastroje i nie wiadomo kiedy czego można się po niej spowiedzieć. Turniej jest takiej rangi, że raczej nikt nie odpuszcza. A kursy wydaje mi się, że są właśnie zabite przez stan gry u siebie - który dla mnie tutaj nic nie znaczy, ale jak już pisałem wyżej nie gram nic tutaj.



Dla mnie ciekawym typem wydaje się być Niculescu, która nie należy do tych zawodniczek które lubie. Ale ostatnio udało mi się oglądnąć z dwa jej jakieś spotkania i całkiem sporo odmieniła swoją grę, nie gra już bezmyślnie by przebić piłkę, a nawet fajnie prowadzi ją box to box przy czym dropshoty czy &#39;mocne&#39; piłki z returnu wychodzą jej fajnie. Kurs jest dobry i chyba ją pogram, a Wy co o niej sądzicie?



No i jeżeli ją pogram to dołoże do niej Puiq, mocna zawodniczka. Jeszcze się rozwinie a już &#39;ma moc&#39;, sezon poprzedni miała dobry, ten będzie lepszy. Suchych statystyk nie będę wrzucał, powinien to być typ wygrywający.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom