>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

robson United xD - świat sportu i typów bukmacherskich

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
STATYSTYKA

Igrzyska Olimpijskie moimi oczami

▶TYPY : 27
✅22
⛔5
Skutecznośc : 81%

Typowanie od kąd jestem w VIPach

▶TYPY : 35
✅25
⛔10
Skutecznośc : 71%

Statsytyka całego tematu

▶TYPY : 425
✅274
⛔151
Skutecznośc : 64%​
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Skoro rusza US Open i dzisiaj nic ciekawego w ofercie z innych dyscyplin niema, bo MU jakoś mnie nie przekonuje, mimo ze jestem ich kibicem to wiem że czeka ich ciężka przeprawa w dzisiejszym meczu, ale w piątek juz na nich stawiam;)
Oto moje typy na tenis :

????Del Potro-Canas
Typ: 1
Kurs : 1,20

????Rezai-Muhammad
Typ: 1
Kurs : 1,35

????Troicki-Ball
Typ: 1
Kurs : 1,20

AKO 1,94 Buk :
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


????Del Potro-Canas
Typ: 1
Kurs : 1,20 ✅✅WYNIK 46 76 64 61 ✅✅

????Rezai-Muhammad
Typ: 1
Kurs : 1,35 ✅✅ 64 62✅✅

????Troicki-Ball
Typ: 1
Kurs : 1,20 ✅✅ 76 60 61✅✅

AKO 1,94 Buk :
✅
Ładnie tenis wszedł i tydzień udanie rozpoczęty ;) Dzisiaj mam już na oku cos z piłki nożnej ale podam także coś z tenisa bo duży wybór jest.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
handicapy piłkarskie i US Open ;)
VS

⚽Middlesbrough FC -Yeovil Town
Typ: (handicap 0:1) 1
Kurs : 1,70 Bet-at-home


Na Riverside przyjeżdza dzisiaj zespół League One. Poziom w obydwu ligach jest bardzo widoczny ;) Boro w pierwszych meczach sezonu spisuje się dobrze. Wygrali na własnym stadionie 2:1 z faworyzowanym Tottenhamem, by w następnej kolejce dzielnie walczyc na Anfield z Liverpoolem tracąc prowadzenie, a zarazem punkty w samej końcówce meczu ulegając 1:2. Gra w tych meczach była dobra. Boro na własnym obiekcie jest bardzo silne i potrafi wygyrwac z każdym. Dla zespołu grywającego o dwie klasy niżej będzie to niewątpliwie wydarzenie grając z rywalem Premiership i będą bardzo zmotywowani do tego meczu. Yeovil grało już mecz w Carling Cup z Charltonem wygrywając 1:0 na wyjeździe.
Trener M&#39;Boro Gareth Southgate wczoraj powiedział że zdaje sobie sprawe jak ciężko będzie awansowac poprzez lige do pucharów bo rywalizacja jest ogromna i powiedział że bedą się starali wywalczyc awans poprzez Curling Cup do PUEFA. Także dzisiejszy mecz potraktują bardzo poważnie. Zapewne nie będzie mowy o oszczędzaniu najlepszych zawodników i w meczu zobaczymy najlepszych z Downingiem, Alvesem czy Mido na czele;) Przewaga zapewne będzie widoczna i różnica dwóch bramek jest jak najbardziej do zrealizowania, a jak ktoś się obawia to typ na czystą 1 oceniam jako bardzo pewne.


VS

⚽Wisła Kraków-FC Barcelona
Typ: handicap(1:0) 2
kurs : 2,10

Na Reymonta rewanż w 3 rundzie el. LM gdzie przyjedzie wielka Barca. Zdecydowanym faworytem sa goście. Nawet wobec wielkiej przewagi z pierwszego meczu wygranego 4:0 na Camp Nou. Wisełka przystąpi do spotkania bez kilku kluczowych graczy jak Głowacki, Sobolewski i Cantoro. Są to dosyc poważne braki. Do składu wraca po absencji w meczu ligowym Marcin Baszczyński pauzujący z powodów osobistych po śmierci ojca, w dzisiejszym meczu ma już zagrac od początku. Jednak czy Wisła jest w stanie nawiązac rywalizacje z Blaugraną ?! Śmiem w to wątpic;) W pierwszym mezcu dominacja Barcy nie podlegała dyskusji. Gra na jeden kontakt, dobra komunikacja i wymiennośc pozycji. Wielkie gwiazdy i wszysto raczej przemawia za Barcą;) Do Krakowa Pepe Guardiola nie wziął Lionela Messiego który nie został zgłoszony do 3 rundy kwalifikacyjnej bo przebywal w Pekinie na IO, które zdołał wygrac;) Do składu wraca Dani Alves który doznał konruzji w pierwszym mezcu.Jeśli chodzi o faworyta to każdy wie jak jest. Nie spodziewałbym się czegoś po Wiśle mimo jednak zapowiedzi że powalczą ale braki w kadrze są od nich niezależne. Barca to wielka klasa i różnica jest zauważalna dla każdego. Na cud raczej nie liczmy ;)

Prawdopodobne składy

▶Wisła: Pawełek - Singlar,Baszczyński, Cleber,Piotr Brożek - Łobodziński, Junior Diaz, Jirsak, Zieńczuk - Boguski, Paweł Brożek

▶Barcelona:Valdes - DaniAlves, Puyol, Marquez, Abidal - Keita, Xavi, Iniesta - Yaya Toure - Hleb, Eto&#39;o


Dodatkowy typ: Samuel Eto strzeli gola @ 2,40


????Reynolds B. - Zib T.
Typ: 1
Kurs : 1,35

????Safin-Spadea
Typ: 1
Kurs : 1,25

????Dellacqua-Coin
Typ: 1
Kurs : 1,15

AKO :1,94
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
Pozwole sobie Robson na skomentowanie typu na Barcelone. W 100% zgadzam sie z typem na handicap. Trener Barcy mówił przed meczem ze mimo przewagi z pierwszego meczu nie bedzie lekceważył piłkarzy Wisły i wziął do Krakowa najmocniejszy skład jaki miał do dyspozycji. Wielką niespodzianką jest Dani Alves, który w pierwszym meczu nabawił się jakiegoś urazu barku. Wszystko już jest dobrze ale wydaje mi sie ze Pep nie bedzie ryzykował jego gry i na prawej stronie ujrzymy Puyola. W zespole Wisły sa spore osłabienia, bo przecież Sobolewski i Cantoro to podpora w środku pola Wisły i jej najważniejsi piłkarze w tej formacji. Wydaje mi sie ze wynik bedzie nie az tak wysoki jak w Barcelonie ale spodziewam sie wyniku 2:0. Co do drugiego typu na Eto&#39;o. Bardzo dobry typ, Sami jest w bardzo dobrej formie. W prawie każdym meczu strzela bramki i dzisiaj nie powinno byc inaczej bo Henry nie jest w takiej formie jak za czasow gry w Arsenalu, więc strzelanie bramek przypada na Eto&#39;o. Mam nadzieje ze bedziesz mial w tych dwoch typach dwa plusy. Pozdrawiam.
 
beau 1

beau

Forum VIP
Yeovil dość dobrze zaczęło sezon w league one i Carling Cup kiedy to w pierwszej rundzie wygrali na wyjeździe z Charltonem.Boro na Riverside nie zwykło przegrywać ze słąbszymi zespołami.Druzyna Garetha Southgate&#39;a zagra bardzo dobry mecz z The Reds.Wypowiedzi Southgate&#39;a nie widziałem ale cos w tym jest.Middlesbrough to bardzo młoda druzyna ale niezwykle silna.Nie wiem w czym tkwi ich potencjał.Warta stawiać na gospodarzy bo Yeovil ma kryzys.Kontuzjowani są: Aidan Downes, Danny Schofield, Nathan Smith, Aaron Brown, Darren Way.Dobry typ ????
 
adi_krk 1

adi_krk

Użytkownik
Wszystko postawiłbym tak samo. Typy bardzo przemyślane i bardzo dobre. Nie zagrałbym tylko tej Barcelony z handi, Wisła u siebie jest naprawdę groźna i może być różnie (trochę w tym patriotyzmu xD)A kurs na czystą 2 był naprawdę dobry. Ale Robson w Twoim stylu gry podoba mi się jedno, nie grasz typów na siłę. To tyle ;]
 
serce 0

serce

Użytkownik
Bardzo dobre typy,które pewnie wejdą ???? Jednym słowem nie grasz na siłę i jesteś ogarnięty w tym interesie.Jak nie wejdzie to brak szczęścia,ja to tak widzę(oczywiście ostatnio bo wcześniej o wiele słabiej grałeś ale widać że dorosłeś ???? )
Barca wchodzi,eto również,Boro za bardzo nie znam jednak na pewno wygrają ale z handicapem może być problem gdyż rywale mogą jednego kontaktowego gola strzelić i typ się idzie je*** jednak wierze że boro pokażą klasę i wejdzie ????
Bardzo lubię twoje typy jak i ich analizę,napisanie,oprawę graficzną itp. itd. Bardzo mi się to wszystko podoba i jako typera bardzo Cię cenię.
Myślę że również mogłeś spokojnie dać z handim np. juventus,marseille(jutro gra),pireus.
====
Mamy bardzo podobne typy często i mnie to cieszy bo większość mi wchodzi więc i Tobie też heh.Następna sprawa to tak jak wcześniej napisałem nie grasz na siłę i grasz rozsądkiem a nie sercem heh(ostatnio właśnie zagrałem sercem na lecha-cracovia(1połowa) X chociaż wiedziałem że lechia wygra mecz ale ... serce ważniejsze i przegrana,dużo nie przegrałem bo reszta kuponów weszła a było ich 5 ???? więc na duży plus ale chciałem podać taki przykład.
Graj tak dalej gdyż bardzo podoba mi się taka gra oraz jest efektywna,pozdrawiam.
 
cruelraze 0

cruelraze

Użytkownik
Robson własnie mimo ze wielki fan ManU to potrafi nie zagrac na nich, a na ich najwiekszych wrogow. Traktuje bukmacherke jak sposob na pieniadze, dobrze ze sa tacy ludzie na forum, jakos nabiore doswiadczenia w grze dzieki nim. Jeszcze gram na sile niestety przez co nie potrafie nic trafic od dluzszego czasu :/
Middles powinno Ci siasc, choc obawiam sie wlasnie, ze straca bramke &quot;z dupy&quot; co poskutkuje skromnym 2:1, badz po prostu postawia pilkarze gosci ostatni bastion i puszcze tylko jedna bramke. Ale kto nie ryzykuje nie wygrywa. Barcelona spokojnie wejde ????
pozdro
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

⚽Middlesbrough FC -Yeovil Town
Typ: (handicap 0:1) 1
Kurs : 1,70 Bet-at-home✅✅WYNIK 5:1✅✅


⚽Wisła Kraków-FC Barcelona
Typ: handicap(1:0) 2
kurs : 2,10 ⛔⛔WYNIK 1:0⛔⛔

Dodatkowy typ: Samuel Eto strzeli gola @ 2,40 ⛔⛔



????Reynolds B. - Zib T.
Typ: 1
Kurs : 1,35 ✅✅64 67 26 64 76✅✅

????Safin-Spadea
Typ: 1
Kurs : 1,25 ✅✅WYNIK 36 62 63 46 64✅✅


????Dellacqua-Coin
Typ: 1
Kurs : 1,15⛔⛔WYNIK 67 67⛔⛔

AKO :1,94
No cóż nie udał mi się wczorajszy dzień. Ale brawo Wisła za cud na Reymonta ;) Barca w sumie nie pokazała nic wielkiego, szkoda że tak wielką przewage uzyskali w pierwszym meczu bo mogło byc ciekawiej ????
Tylko na Boro się nie zawiodłem, ale to nie za duże pocieszenie.
Tenis także w plecy, może dzisiaj będzie lepiej ?!
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Champions League ????
VS
⚽Steaua Bukareszt-Galatasaray Stambuł
Typ: 2
Kurs : 2,80



W pierwszym meczu padł remis 2:2 i w dzisiejszym spotkaniu Galata będzie musiała postawic wszystko co ma najlepsze aby awansowac bo remis bramkowy im nie wystarczy, no chyba że 3:3;) Ale na taki rezultat się raczej nei zanosi chociaż wiadomo że w futbolu wszystko się może zdarzyc.
Gospodarze w meczu poprzedzającym dzisiejsze spotkanie rozgrywała mecz ligowy z Gloria Bistrita zremisowany 2:2. W tym meczu wystąpili w składzie
Zapata - Baciu, Ghionea, Rada(46&#39; Radoi), Nesu - Nicolita, Neaga, Tiago, Toja - Arthuro(57&#39; Dayro Moreno), Stancu
Remis w tym meczu był dośc szczęśliwy bo bramka na 2:2 padła w 90minucie dopiero. Tą jak i wcześniejszą bramke dla Steauy zdobył Stancu. W dzisiejszym meczu wśród gospodarzy zabraknie Pawła Golańskiego, po kontuzjach z powodu których nie mogli zagrac w meczu ligowym wracają Goian i Petre , więc ich sprawnośc w dzisiejszym meczu meczu może byc niższa. A więc problemy u gospodarzy lekkie są a forma także nie za wysoka, chociaz mają niby atut własnego podwórka.

Goście przed tym ważnym spotkaniem o awans do Champions League rozgrywali kolejke ligową na własnym stadionie z Denizlispor wygraną 4:1. Bramki w tamtym meczu strzelali Kewell,Hakan Balta,Ozbek i Lincoln.
Skład mają bardzo silny jak na ligę turecką, lecz w pierwszym meczu u siebie już w 15min przegrywali 0-2 a więc obrona raczej nie była mocną stroną w tamtym meczu, a przecież przed sezonem sprowadzono Fernando Meire aby wzmocnic tą formacje i uważam że pomału będize się on spłacał, a dzisiaj potwierdzi klase. Jeśli chodzi o pomoc to jest ona bardzo silna. Prawdopodobnie trener gości zagęsci dzisiaj środek pola 5 pomocników w tym dwóch defensywnych z Mehmetem Topalem na czele który tak świetnie grał podczas Euro 2008. Na skrzydłach objawienie turnieju w Austrii i Szwajcarii Arda Turan a po przeciwnej stronie doskonale wszystkim znany Harry Kewell. W ataku zapewne ktoś z dwójki Hasan Sas - Shabani Nonda.
Większe ogranie napewno po stronie Turków, doświadczenie w pucharach i mobilizacja przede meczem duża.

Prawdopodobne składy

▶Steaua: Zapata - P.Marin, Goian, Radoi, Nesu - Ov.Petre, Lovin - Nicolita, Dayro Moreno, Toja - Arthuro

▶Galatasaray : Aykut- Linderoth,Meira,Servet,Balta- Mehmet,Ayhan-Kewell,Lincoln,Arda Turan- Nonda

Jeszcze taka ciekawostka odnośnie trzech ostatnich startów Steauy w eliminacjach LM :

FC Bruges - Steaua 2-2, potem Steaua - FC Bruges 3-0
Standard Liege - Steaua 2-2, potem Steaua - Standard 2-1
Bate Borisov - Steaua 2-2, potem Steaua -Bate 2-0

Tym razem także przywieźli remis 2-2 do Rumunii... Jednak czy okaże się to poraz kolejny skuteczne, uważam że jednak nie i to Galata która nastawi się na atak mając w przodzie bardzo groźnych zawodników ten mecz wygra,a kurs jest naprawde zachęcający do zagrania tego typu. Turcy mają to do siebie że grają do końca czego byliśmy świadkami podczas Euro, i udowodnili to także w pierwszym meczu gdzie przegrywali już 0-2 w 15min zdołali doprowadzic do remisu 2-2. Wszyscy wiedzą że wtedy zagrali słabo, ale uważam że udało im się wyeliminowac błędy z pierwszego meczu i dzisiaj zagrają o niebo lepiej niemając nic do stracenia bo remis w tym meczu nic im nie daje zaatakują rywala;)

VS
⚽Olympiakos Pireus-Anorthosis Famagusta
Typ: (1połowa ilośc goli) powyżej 1,5gola
Kurs : 1,95


Do przerwy 0-3. Wszystkim zapewne przychodzi teraz na myśl mecz LFC-Milan;) Ale nie o to chodzi. W pierwszym meczu Cypryjczycy wygrali 3-0!! Olympiakos w dniu dzisiejszym musi postawic wszystko na jedną kartę i jak najszybciej strzelic gola w tym meczu, a kolejne powinni przyjsc. Mecze pomiędzy Grekami a Cypryjczykami zawsze słyną z gorącej atmosfery na boisku i dzisiaj zapewne będzie tak samo.
U gospodarzy obawiano się czy czasem Nikopolidis zdąrzy powrócic do składu na ten mecz, ale udało się naszczęście. W zespole nikt o niczym innym nie myśli jak o dzisiejszym meczu, który jest bardzo ważny dla Olympiakosu. Sam prezes Sokratis chodził na treningi mobilizując zawodników i napewno sa oni nakręceni bardzo mocno do tego meczu a znając charakter ludzi z tamtego regionu na boisku będize bardzo ale to bardzo ciekawie.

Cypryjczycy mają wszystkich zawodników do dyspozycji. W tym gronie jest oczywiście Polak Łukasz Sosin, a ponadto po kontuzji wraca Janis Skopelitis, zagrac w meczu będzie mógł już nowy nabytek Savio Bartolini, który swego czasu grał w Realu Madryt!

Typ moim zdaniem jest bardzo ciekawą propozycją bo przecież to gospodarze rzucą się od razu do odrabiania strat a szybko strzelona bramka tylko jeszcze bardziej utwierdzi ich w przekonaniu że możę paśc kolejna i jeszcze jedna a wtedy będize naprawde blisko. Nawet jak Cypryjczykom uda się strzelic jakąś bramke to Olympiakos podrażniony ruszy do przodu;)
 
wb90 0

wb90

Użytkownik
uwazal bym na Steue!
osobiscie gralbym jej awans ????
a tak dla smiechu podam 3 mecze jak grali i takze remisowali pierwsze mecze na wyjezdzie 2-2;)

Very interesting history:
Last 3 preliminaries rounds to go to the UCL group stage for Steaua:
FC Bruges - Steaua 2-2, then Steaua - FC Bruges 3-0
Standard Liege - Steaua 2-2, then Steaua - Standard 2-1
Bate Borisov - Steaua 2-2, then Steaua -Bate 2-0
????

ale tez zawodnicy Steauy maja do podzialu 150 k za awans a Galata 800 k.

eh wiec zobaczymy jak bedzie ;)
 
serce 0

serce

Użytkownik
Według mnie Stea wygra dzisiejszy mecz bo ich właśnie taka taktyka jest że remisują a u siebie grają wspaniale,kibiców mają nieziemskich więc grają w dwunastu.Turecka liga ostatnio nie pokazuje za dobrego poziomu,fenerbach i galatasaray myślałem że o wiele lepiej będą grali i na tych klubach sporo się zawiodłem i troszkę straciłem.
Galatasaray nie wytrzyma psychicznie w tym meczu i wydaje mi się że w drugiej połowie strasznie chaotycznie będą grali i stracą w drugiej połowie sporo bramek może nawet i dwie.Mecz powinien od początku układać się steau jednak po pierwszej połowie może być remis jednak ... stea wygra.
Nie wiem czemu dałeś na turków jak dałeś naprawdę imponującą statystykę steau.
Dla steua wygrać tutaj to marzenie gdyż kasę dla nich zdobędą ogromną,dla turków to &quot;troszkę&quot; kasy ...
 
julez 27

julez

Użytkownik
Statystyki nie grają, sam jestem za gośćmi w tym meczu i na nich postawiłem... a z tą taktyką to dobre, znaczy się że jadą zawsze po remis na wyjeździe a wygrać nie mają zamiaru ? Każdy mecz jest inny, więc to że Steaua ma takie staty u siebie, nie ma najmniejszego znaczenia (a może czas na przełamanie dobrej serii po remisach na wyjeździe i kolejnych wygranych u siebie?). Serce odnoszę wrażenie że jesteś za gospodarzami bardziej dlatego że przez Galatasaray przegrałeś już trochę kasy...
Robson dobry typ, kurs bardzo zachęcający i oby na ✅
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
⚽Steaua Bukareszt-Galatasaray Stambuł
Typ: 2
Kurs : 2,80 ⛔⛔WYNIK 1:0⛔⛔

⚽Olympiakos Pireus-Anorthosis Famagusta
Typ: (1połowa ilośc goli) powyżej 1,5gola
Kurs : 1,95 ⛔⛔WYNIK 0:0⛔⛔
Mówi sie trudno. Typy wiadomo były ryzykowane ale miały możliwośc wejścia. Dzisiaj walczymy z UEFA, może uda się coś pewniejszego znaleśc;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Puchar UEFA ????
VS
⚽FC Midtyjlland-Manchester City
Typ: 2
Kurs : 1,80


W obozie The Citizens po ostatnim meczu ligowym zdaje się że atmosfera sie polepszyła bo popularne City wygrało 3:0 z West Hamem United, a początek sezonu mieli przeciez nie najlepszy co prawda zaczeli go od dwóch zwycięstw po 2:0 z amatorami EB Streymur w pierwszej rundzie kwalifikacyjnej PUEFA to kolejne ważniejsze mecze im nie wyszły. Myślę tutaj o porażce 2:4 z Aston Villa w Premiership i 0:1 w pierwszym meczu własnie z dzisiejszym rywalem na własnym stadionie City of Manchester Stadium. A więc gospodarze mający zaliczke z pierwszego meczu są w uprzywilejowanej sytuacji. W lidze także idzie im dobrze odnosząc kolejne zwycięstwa zastopowani zostali w ostatniej kolejce kiedy polegli 1:3 z FC Kopenhagą.
W zespole gospodarzy w meczu nie zobaczymy takich graczy jak Kristensen, Jessen i Fagerberg. We wspomnianym spotkaniu ligowym z Kopenhagą bramke honorową zdobył Borring.
Jeśli chodzi o absencje w zespole z Wysp to w dalszym ciągu trener Mark Hughes nie może liczyc na napastników Bojoniva,Benjaniego i Vassela. Zastępuje ich w tym czasie Daniel Sturridge. Urodzony w roku 1989r Anglik robi jak na razie furore na Wyspach Brytyjskich. W minionym sezonie stał się pierwszym który strzelił bramki w ciągu 12 miesięcy w rozgrywkach Youth Cup, FA Cup i Premiership, warto dodac że to także on otworzył wynik w spotkaniu z WHU w niedziele.;) Mówi się że stylem gry przypomina on Didiera Drogie, a w zeszłym tygodniu podobno Abramowicz złożył za niego już oferte w wysokości 8mln Euro.
Zawodników z Manchesteru wzmocnił w ostatnim czasie także Vincent Kompany, a w składzie są bardzo dobrzy piłkarze z Elano na czele. W ostatnim meczu z WHU wystapili w składzie Hart-Corluka,BenHaim,Richards(55’Hamann),Ball-Ireland,Kompany,Johnson,Petrov(77’Evans)-Elano(77’Etuhu)-Sturridge
Podsumowując bardzo dobry mecz ligowy może natchnąc Anglików to zwycięstwa w kolejnych spotkaniach i dobrej gry, więc paradoksalnie może się okazac że w tej parze atut własnego boiska nie będzie miał żadnego znaczenia;) City są zespołem może nie o klase lepszym ale jeżeli zagrają na swoim poziomie to powinni wywieźć z Danii zwycięstwo i awans do dalszej fazy tych rozgrywek do których awansowali dzięki klasyfikacji Fair Play. Początek meczu o 16:30.



VS
⚽Stade Rennes-Stabaek
Typ: 1
Kurs : 1,45


Po pierwszym meczu wynik brzmi 2:1 dla dzisiejszych gości. Tak więc na pewno w tym spotkaniu gospodarze zrobią wszystko aby przechylic szalę na swoją korzysc. Stabaek to aktualny lider ligi Norweskiej słynący z bardzo dobrej gry na własnym podwórku w obecnym sezonie ligowym. Udało im się wygrywac na trudnych terenach jak w Trondheim z Rosengborgiem. Jednak Rennes słynie z dobrej gry na własnym boisku gdzie zdołał w tym sezonie zdobyc w dwóch meczach 4pkt za remis 4:4 z mierzącą w tytuł mistrzowski Marsylią i 2:1 z Lille. W tym ostatnim meczu Rennes długo przegrywało i dosłownie w ostatnich minutach najpierw wyrównał B.Cheyrou a chwile później na 2-1 strzelił Sow. W zespole są świetni zawodnicy do dyspozycji trenera Lacombe. Pagis, Bocanegra,Brand, Thomert czy Leroy to jak na rywala takiego jak ten dzisiejszy powinno dac zwycięstwo;) Z zespołu dochodzą także słuchy że odsunięty nie tak dawno do rezerw Sylvain Wiltord powraca do pierwszego zespołu a więc może się okazac wzmocnieniem gospodarzy o ile trener da mu szanse w tym meczu.
Bramka strzelona na wyjeździe w ostatnim kwadransie meczu może być decydująca i podziałac na zespole gospodarzy którym wystarcza jednobramkowe zwycięstwo 1:0 co znając zespoły francuskie jest prawdopodobne. Norwedzy są owszem silni, ale wydaje mi się że tylko na warunki panujące w swojej lidze, teraz gdy przyjdzie rywalizowac we Francji może być ciężko o awans do dalszej fazy więc stawiam na zwycięstwo Rennes. Początek meczu o 20.30


EDIT : Dodaje jeszcze jeden kuponik z US Open i UEFA ;)

????Querrey-Devilder
Typ: 1
Kurs : 1,22

????G.Simon-Acasuso
Typ: 1
Kurs : 1,25

⚽Hajduk Sp.-D. La Coruna
Typ: Awans DEportivo La Coruna
Kurs : 1,38

AKO Kurs : 2,10
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
⚽FC Midtyjlland-Manchester City
Typ: 2
Kurs : 1,80 ✅✅WYNIK0:1✅✅


⚽Stade Rennes-Stabaek
Typ: 1
Kurs : 1,45 ✅✅WYNIK 2:0✅✅



????Querrey-Devilder
Typ: 1
Kurs : 1,22 ✅✅76 64 46 63✅✅

????G.Simon-Acasuso
Typ: 1
Kurs : 1,25✅✅WYNIK 64 61 64✅✅

⚽Hajduk Sp.-D. La Coruna
Typ: Awans DEportivo La Coruna
Kurs : 1,38 ✅✅WYNIK 0:2✅✅

AKO Kurs : 2,10 ✅
Bardzo pięknie ???? ???? Izzzziii $$$ hehe. Dzisiaj atakujemy również buki, ale typy podam dopiero ok 13 jakoś jak by ktoś chciał wiedziec;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

Typ: 1
Kurs : 1,60

Na Stade Luis II rozegrany zostanie dzisiaj mezc o Superpuchar Europy. Faworytem w moich oczach jest niewątpliwie Manchester United. Ich rywalem będize zdobywca PUEFA Zenit, który co prawda miał bardzo świetną wiosne kiedy to eliminował z PUEFA m.in Leverkusen czy Bayern Monachium to w lidze nie idize im w chwili obecnej najlepiej. Przekładane mecze z powodu udziału w PUEFA teraz odbijają się czkawką bo nie udaje się nawiązac kontaktu z czołówką, a Zenit ma wielkie ambicje. W składzie został Arszawin o którego zabiegało pół Europy, ale czy będize on miał jeszcze motywacje do gry w Rosji, bo jak pokazały pierwsze mecze po Euro jest on narazie zdecydowanie bez formy. W ostatnim czasie do zespołu za rekordową sume w rosyjskiej piłce dołączył Portugalczyk Danny.W dzisiejszym meczu w ataku ma zagrac wracający po kontuzji Pogrebniak. Ogólnie w kadrze Rosjan znajduję się kilku wysokiej klasy piłkarzy ale w chwili obecnej są zdecydowanie bez formy, na ostatnie 6 meczy wygrał zaledwie 2 i poniósł 4 porażki!
W zespole Czerwonych Diabłów pełna mobilizacja przed dzisiejszym meczem. Co ważne do składu wracają po kontuzjach po mału ważni gracze z poprzedniego sezonu. Tak więc dzisiaj zagrac będą mogli Hargraves, G.Neville i pauzujący w rozgrywkach PremierLeague za cz.kartke z poprzedniego sezonu Nani. Jedynymi którzy nie wystąpią w dzisiejszym meczu napewno są C.Ronaldo,Carrick i Giggs. Walijczyk boryka się z kontuzją ścięgna podkolanowego,a o CR7 wszyscy wiemy.Carrick natomiast doznał kontuzji w meczu inaugurującym Premiership z Newcastle i będize pauzował jeszcze kilka dni. W ostatniej chwili z zespołu odeszli dwaj napastnicy Louis Saha i Dong Fangzhuo
United po raz trzeci pod wodzą Fergusona przystąpią do rywalizacji o Superpuchar Europy. W 1991r udało się wygrac z Crveną Zvezdą 1:0, a w 1999r uległo Lazio 0:1.

Prawdopodobne składy :

▶Manchester United: van Der Sar-G.Neville,Vidic,Ferdinand,Evra-Fletcher,Hargraves,Anderson,Nani- Rooney,Tevez

▶Zenit: Malafeev-Anyukov,Kriżanac,Puygrenier.Kim- Tymoszczuk.Zyrianov,DOminguez,Danny-Arszawin,Pogrebniak

Podsumowując obecna forma Zenitu nie pozwala na optymizm przed meczem z Diabłami które z meczu na mecz grają coraz lepiej. Do składu wracaja kolejni zawodnicy. Anderson powrócił z Pekinu, Fletcher jest w dobrej dyspozycji ???? Do pełni szczęścia brakuje jeszcze powrotu Cristiano Ronaldo i odblokowania się Rooneya który nie gra źle ale brakuje szczęścia, i uważam że dzisiaj powinien wkońcu się przełamac, w ostatnim meczu ligowym z Portsmouth strzelił gola ale niesłusznie mu go anulowanu dopatrując się rzekomego spalonego którego nie było! Wazza w tamtym meczu brał się za rozgrywanie i już przypominał siebie z najlepszych lat.
Początek meczu o godzinie 20.45 live w TVP2 ????

Niestety innych meczy nie mogę opisac (brak czasu dzisiaj )

????Moya-Tsonga
Typ: 2
Kurs : 1,65

⚽Polonia Warszawa-Śląsk Wrocław
Typ: 1
Kurs : 1,65
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Tsonga ma problem z kolanem. Myślę że dzisiaj polegnie. Pozdrawiam
heh, stara kontuzja, myslalem przez chwilę ze cos nowego. Myslę, że powoli Tsonga juz zapomina o tej paskudnej kontuzji. Co prawda jest mniej ruchliwy, wolniejszy niż na AO, ale stary Moya...nie sądzę że będzie groźniejszy od Ventury;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom