>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

robson United xD - świat sportu i typów bukmacherskich

Status
Zamknięty.
akarin 0

akarin

Forum VIP
Ta, onet prawde Ci powie. Dziwnym trafem HSV potwierdziło, że Kompany ma przyleciec kolejnym samolotem. Sport1.de podało też taką informację, ja osobiście przyczytałem to w telegazecie SAT1, a oni mają jedne z najlepsych info o piłce jeśli chodzi o telegazety.
Kompany jutro nie zagra, bo nie dostał pozwolenia od klubu. Zapodział paszport i tyle, znajdzie- wróci. HSV sie nie zgodzi na to aby grał w 3 meczu grupowym.
Nastepnym razem jak chcesz pokazać, że ktoś nie miał racji to weź znajdź jakieś inne źródło niż onet, bo sugerować sie tamtejszymi newsami to trochę głupie.

Sorry Robson za OT.

http://www.hsv.de/index.php?id=16054&amp;amp;tx_ttnews[tt_news]=3586&amp;tx_ttnews[backPid]=16043&amp;cHash=8fdc50376f
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Champions League
VS
⚽Twente Enschede-Arsenal Londyn
Typ :2
Kurs : 1,55


Ostatnia faza eliminacji do najlepszej ligi świata. Faworytem zdecydowanym tego meczu są Kanonierzy. Zespół Twente dopiero po raz pierwszy staje przed szansą występu w kwalifikacjach do Champions League. Arsii grają tam niemal co rok i dochodzą daleko. Mecz nie zostanie rozegrany na stadionie FC Twente, który jest w przebudowie, lecz na obiekcie Vitesse Arnhem. To może byc atutem Kanonierów.
W okresie przygotowawczym zespoły prezentowały się następująco :

Twente
26 lipca vs Olymp. Piraeus (H) 2-0
01 sierpnia vs Arminia Bielefeld (A) 0-0
05 sierpnia vs Ankaraspor (H) 2-0

Arsenal
02 sierpnia vs Juventus (H) 0-1
03 sierpnia vs Real Madrid (H) 1-0
06 sierpnia vs Huddersfield Town (A) 2-1
08 sierpnia vs Ajax (N) 3-2
09 sierpnia vs Sevilla (N) 1-1​

Widziałem kilka z tych pojedynków Kanonierów i Wenger dawał pograc wielu zawodnikom więc nie ma co przywiązywac wiekszej wagi do wyników ale na co warto zwrócic uwage to styl jaki prezentował jego zespół. Każda akcja byla niemal dopieszczona;)Wiele podań na małej przestrzeni na jeden kontakt. Taka gra imponuje napewno i rywalowi trudno jest narzucic swój styl.
W zespole Twente przed sezonem odszedł kluczowy zawodnik Engelaar który odszedł do Schalke. Jak wielka to strata nie trzeba mówic bo piłkarz ten był dyrygentem gry swojego zespołu który tak świetnie się spisywał w poprzednim sezonie. W dzisiejszym meczu z powodu jeszcze nie pełnej gotowości do tego meczu nie zagrają w zespole &quot;gospodarzy&quot; Hersi i N&#39;Kufo. Nieobecność tego drugiego będzie szczególnie bolesna dla ?The Reds?, gdyż Szwajcar dysponuje potężnym uderzeniem z dystansu i na co dzień jest postrachem bramkarzy w Eredivisie.
W zespole Arsenalu również braki kadrowe. Tacy zawodnicy jak Rosicky i Eduardo pauzują już od dłuższego czasu. Do tego doszli przed samym meczem Kolo Toure , Philippe Senderos , Cesc Fabregas , Samir Nasri.
Na pierwszy rzut oka wydawac by się mogło że są poważne i tak w pewnym stopniu jest ale Wenger ma tak zdolnych zawodników i mocnych psychicznie że są w stanie zastąpic kolegów.

Prawdopodobne składy
▶Twente: Boschker ? Wilkshire, Douglas, Wielaert, Braafheid ? Tiote, Janssen, Brama, Elia ? Denneboom, Huysegems

▶Arsenal :Almunia ? Sagna, Djourou, Gallas, Clichy ? Eboue, Denilson, Ramsey, Walcott ? Adebayor, van Persie

Debiutanci na arenie międzynarodowej jakimi są piłkarze Twente będą musieli dzisiaj zapłacic tzw frycowe i uznac wyższosc &quot;dzieciaków&quot; Wengera;) Forma Arsenalu już zapewne jest ustabilizowana bo przecież w najbliższyy weekend startuje Premiership. Eredivise jeszcze ma czas do inauguracji. Kolejny atut na korzyśc Arsenalu?! ;)
Początek meczu o godzinie 20.45 a transimsja w Polsacie Sport Extra ????


VS

⚽Brann Bergen-Olympique Marsylia
Typ: 2
Kurs : 1,90


Norweska drużyna w ostatnim czasie spisuje się fatalnie. Piętno na ostatnich wynikach napewno odbiła porażka 0:8 z Molde. Kiepskie wyniki z zespołem Ventspils który przecież do potentatów nie należy w 2rundzie el LM. WYgrana u sienie 1:0 i porażka na wyjeździe 1:2. Właśnie bramka strzelona na wyjeździe dała im awans. W lidze porażki przeplatane zwycięstwami.Wciąż aktualny mistrz Norwegii zajmuje dopiero 8. pozycję w lidze i szokuje tragiczną formą. W ostatnich pięciu spotkaniach ligowych wygrał zaledwie raz, odnotowując przy tym trzy przegrane i jeden remis.
Atmosfera także nie jest najlepsza. Z klubem pożegnał się jeden z asystentów. Sytuacja kadrowa Brann na pewno jest daleka od ideału. Kontuzjowany jest podstawowy bramkarz, Hakon Opdal, który narzeka na uraz pleców. Nie wystąpi również dwóch ważnych pomocników ? Orn Sigurdsson i Jan Gunnar Solli . Ogólnie ostatnie mecze i sytuacja w zespole nie mogą wróżyc sukcesu w dniu dzisiejszym;)
Zespół OM przed sezonem mimo że stracił Samira Nasri to skład nadal ma bardzo mocny. Udało się pozyskac Ben Arfe gracza bardzo dobrego. Został co najważniejsze Djibrill Cisse. W meczu inaugurującym rozgrywki Ligue1 Marsylia zremisowala 4:4 na trudnym terenie w Rennes. W zespole OM wszyscy gotowi do meczu i zmotywowani do sukcesu w dniu dzisiejszym co wobec słabej formy rywala wydaje się pewne ;) A kurs wystawiony przez buki naprawde atrakcyjny ????
 
creative 0

creative

Użytkownik
Zgadzam sie z Twoim typkiem oraz analiza co do meczu Brann Berger - OM. Nadmienie ze druzyna Norweska sprzedala Helstada - najlepszego strzelca druzyny. Fakt ten dodatkowo przemawia za postawieniem na zwycieztwo gosci.
 
g_r_z_e_c_h_0 0

g_r_z_e_c_h_0

Użytkownik
⚽Wybrzeże Kości Słoniowej-Australia
Typ: 1
Kurs : 1,67


Kolejny raz postaram się zarobic na piłkarzach WKS;) W meczu z Serbami wygrali 4:2. Nie wiem jak wyglądała ich gra ale wynik może świadczyc że grali ofensywnie. Odnosząc się do ich formy z pierwszego meczu z Argentyną z którym zagrali dobre zawody uważam że z Australijczykami którzy notabene z Argentyną grali wyłącznie defensywnie sądze że kolejny raz Afrykanie zainkasują 3pkt i co dla nich najważniejsze awans do 1/4. Buki chyba nie doceniają postawy tego zespołu cały czas wyceniając ich zwycięstwa wysoko co powinno cieszyc bo można dzięki temu zarobic;) WKS to przecież Salomon Kalou i Gervinho- największe gwiazdy w zespole który jest w Pekinie. Kangury pewnie jak w meczu z Argentyną skupią się przede wszystkim na defensywie ale z biegiem czasu wks powinno rozmontowac ich obrone ;)
mysle nad typ typem ale chyba go odpuszcze. Australia bedzie sie bronic ale zeby awansowac musiala by wgrac - WKS do awansu wystarczy remis... nie sadze by atakowali od razu jak z Serbia jesli Australia zacznie sie tylko i wylacznie bronic jak z Argentyna boje sie ze WKS przystosuje sie do tego i nie dopuszczajac kangurow do swojej bramki sami nie beda forsowac tempa, w efekcie mecz skonczy sie nudnym 0:0...
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
⚽Belgia-Nowa Zelandia
Typ: 1
Kurs : 1,37 ✅✅WYNIK 1:0✅✅

⚽Wybrzeże Kości Słoniowej-Australia
Typ: 1
Kurs : 1,67 ✅✅WYNIK 1:0✅✅
Piłka nożna dała zarobic $$ ???? Ciesze się bardzo;)
Teraz pora na kolejne typki z Olimpiady a więc oto i one.
Na ruszt siatkówkaaaa ????


VS

:siata:USA-Bułgaria
Typ : USA -1,5 seta
Kurs : 2,10


Amerykanie po problemach trenera Hugh Mcaughton&#39;a który ostatecznie podał się do dymisji po tragicznym wydarzeniu w Pekinie powinni byc rozbici psychicznie, ale ja uważam że tak nie jest. Zastępujący go asystent wie co ma robic z zespołem i ten gra poprostu swoje bo zawdonicy wiedzą że jest to dla wielu ostatnia olimpiada w karierze i nie po to łapali forme aby teraz przegrywac. Pokazali to w meczu z Włochami gdize poza pierwszym setem wręcz zmiażdzyli rywala;) jeszcze w pierwszym meczu z Wenezuelą co pokazuje wynik widac było że w głowach siatkarzy działy się różne rzeczy tracą koncentracje dali ugrac rywalom dwa sety przy stanie 2-0 ostatecznie wygrywając 3:2. Potem z Włochami wygrali 3:1.
Bułgarzy także mają swoje kłopoty. Z tym że one dotyczą poziomu sportowego. Wielka gwiazda Bułgarskiej siatkówki Plamen Konstantinow został posądzony o ....doping!!! Natychmiast został wyrzucony z kadry a należy powiedizec że był on jej kapitanem i przywódcą. Badania przeprowadzone jeszcze podczas zgrupowania w Prawec wykazały u niego niedozwolony poziom testosteronu. Jednak siatkarz nie rezygnuej i uważa że jest niewinny i poleciał do kraju potwierdzac swoją teze i jeżeli wyjdzie że ma racje to wróci do Pekinu na mecz 16sierpnia przeciw Włochom. Jeżeli jednak wyjdzie na jaw (a raczej potwierdzi się to, co już wyszło), że najpopularniejszy, najbardziej lubiany, uznawany w Bułgarii jako moralny autorytet Konstantinow stosował doping, to jak twierdzi prezydent bułgarskiej federacji Danczo Lazarow, będzie to największy skandal w historii bułgarskiej siatkówki. Do tej pory jego kolegom udawało się pokonac Chińczyków 3:1 i Japończyków 3:1. Jednak teraz zdecydowanie wyższa poprzeczka jakim jest rywal USA. Uważam że Amerykanie zbudowali przed tym turniejem bardzo wysoką forme i w tym meczu to udowodnią nie dając szans Bułgarom. Myślę że wygrana jest niemal pewnym typem, ale ja poszukam tutaj wyższego kursu i stawiam na USA -1,5 seta;)

VS
:siata:Niemcy-Egipt
Typ: Niemcy -2,5 seta
Kurs : 1,55


Po wyraźnej porażce z Polakami 0:3 Niemcy zdziwili wszystkich grając jak równy z równym z reprezentacją Rosji ulegając ostatecznie 2:3. W tamtym meczu formą błysnął Schops zdobywca 19pkt. Po za nim w kadrze Niemiec jest kilku siatkarzy z ogromnym doświadczeniem zdobywanym na parkietach całej Europy co w meczu z co tu ukrywac przeciętnym Egiptem powinno zaowocowac bo dla naszych sąsiadów jest to mecz pozwalający jeszce dawac nadzieję na awasn do 1/4. Inny wynik niż zwycięstwo w dniu dzisiejszym postawi Niemców pod ścianą nie do przejścia bo w kolejnych meczach zagrają z Brazylią i Serbią. Egipcjanie odstają wyraźnie od reszty stawki w naszej grupie. Siatkarze z Afryki często popełniają wiele błedów własnych a jeżeli się nie potrafi atakowac uderzając w siatke to o czym tu mówic;) W starciu z Niemcami nie mają większych szans i upatruje szybkiego meczu 3-0. A jak będize zobaczymy ale na dużo ze strony Egiptu bym się nie spodziewał.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

:siata:USA-Bułgaria
Typ : USA -1,5 seta
Kurs : 2,10 ✅✅WYNIK 3:1✅✅
Rozliczam swój ostatni wczorajszy typ z siatki ;) Bułgarzy gdy wygrali 1 seta to było ciężko ale USA pokazało klase i wygrało trzy kolejne sety i tym samym znowu można liczyc $$$;)
PUEFA wczoraj jednak nie ruszałem bo jakoś mecze mi nie pasowały i odpuściłem.
Za to na dzisiejszy dzień już bez typów sie nie obejdzie;) Oto pierwsza propozycja.


⚽Bayern Monachium-HSV Hamburg
Typ: X2
Kurs : 2,31 bet-at-home


Już dzisiaj na Allianz Arena dojdzie do inauguracji nowego sezonu w Bundeslidze. Od razu w pierwszym meczu naprzeciw siebie staną wielcy faworyci a zarazem wrogowie w jednej osobie. Spodziewam się walki przez pełne 90minut. Bayern przygotowania do sezonu miał dośc średnie. Zespół pod wodzą Jorgena Klinsmanna nie spisuje się tak jak by tego oczekiwali kibice. Kilku graczy złapało kontuzje. Styl gry Bawarczyków jest niezbyt dobry. Porażka w Superpucharze Niemiec z Dortmundem 1:2. Porażka z Interem u siebie 0:1. Czy ostatnie męczarnie w Pucharze Niemiec z RW Erfurt ostatecznie zakończone happy endem i wygraną 4:3. Obrona jest dziurawa jak ser szwajcarski;)
HSV w przeciwieństwie do Bayernu mecze przedsezonowe grał z wielkim impetem i co najważniejsze wygrywał z rywalami z najwyższej półki jak Juventus 3:0 czy walcząc jak równy z równym z Realem Madryt ulegając 1:2 ale pozostawiając tam po sobie bardzo dobre wrażenie. Udało się wygrac turniej Emirates Cup. W meczu Pucharu Niemiec bez problemów pokonali Ingolstadt 3:1.

Teraz słów kilka o składach. Wśród gospodarzy szpital. W dzisiejszym meczu z różnych powodów nie zagrają Ribéry, Toni, Demichelis, Altintop, Sagnol,Borowski i Marcell Jansen. Straty są więc olbrzymie. Klose bez formy.

Wśród gości największą stratą jest niewątpliwie sprzedaż Rafaela van der Vaarta jednak drużyna w meczach sparingowych spisywała się dobrze już bez niego bo nie brał on udziału w Emirates Cup. Kłopoty zdrowotne mają Romeo Castelen i Choupo-Moting jednak trener Jol ma ich kim zastąpic.

Prawdopodobne składy

▶BAYERN: Rensing, Lahm, Lell, van Buyten, Lucio, van Bommel, Zé Roberto, Kroos, Schweinsteiger, Klose, Podolski

▶HSV : Rost, Boateng, Reinhardt, Mathijsen, Atouba, Jarolim, de Jong, Pitroipa, Trochowski, Guerrero, Olic

Zespół HSV jest dobrze zgrany i ich gra w meczach z Realem i Juve które miałem możliwośc widziec podobała mi się. Wielką prace dla zespołu wykonuja Olic. DObrym nabytkiem jest pozyskanie skrzydłowego z 2Bundesligi Pitroipa gracz jest przebojowy i potrafiący grac jeden na jeden.
Ostatnie trzy mecze pomiędzy tymi zespołami na stadionie w Monachium to w poprzednim sezonie remis 1:1 a dwa wcześniejsze to zwycięstwa HSV w oby dwu przypadkach w stosunku 2:1. Zatem podsumowując słaba gra Bayernu i dobra HSV skłania mnie na taki typ ;) Początek meczu o 20.30.
 
krajzicinek 0

krajzicinek

Użytkownik
Robson gratulacje moje, jesteś tutaj nie tylko Moderatorem ale i solidnym typerem więc szacunek, solidne analizy...co do meczu Bayernu mialem grać 1x jednak zdecydowałem ten mecz odpuścić, wczoraj przeczytałem info, że nie zagra Toni i skłaniałbym się tez na x2, HSV ma patent na Bayern co pokazały mecze w ubiegłych latach, jeśli zagrają dobry mecz to może i nawet wygrają to spotkanie, niesamowity jest ten Pitroipa (widziałem go w sparingu z Man.City) grał rewelacyjnie i może to byc chłopak który ta Bundeslige w tym sezonie szwojuje, Bayern zawodzi ale jednak wlasny stadion i doping może tez ich ponieść, powodzenia bo typ ryzykowny mimo wszystko ale godny uwagi ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Siatkóweczka z Pekinu ;)
VS

:siata:Serbia-Niemcy
Typ: Serbia -1,5seta
Kurs : 1,72 Unibet


Serbowie poza burtą walki o olimpijskie złoto ?! Jak narazie taki scenariusz obowiązuje bo Serbscy siatkarze z trzema porażkami na koncie okupuja miejsca które nie dają im awansu do 1/4. Jednak taki stan rzeczy zapewne się zmieni niedługo ;) Dzisiejszy mecz z Niemcami sprawi że Serbowie wrócą do gry i uważam że zrobią to wielkim stylu. Niemcy mieli troszke szczęścia pokonując w ostatniej kolejce Egipt po zaciętym 1 secie wygranym na przewagi. Serbowie w meczu z Polakami nie zagrali źle, ale to POlacy ich zmiażdzyli;) W zespole napewno wielka mobilzacja bo odpadnięcie w tak wczesnej fazie będize kompromitacją. LŚ pokazała jak Serbowie są silni psychicznie i potrafią się zmobilziowac w odpowiednim momencie jak podczas ostatnich dwóch meczy z Francuzami które grali o awans do Final Six i ostatecznie dwa wygrali, a w jednym przegrywali już 0-2 mimo to udało się wygrac. Dlatego uważam że Niemcy będą dla nich rywalem dobrym do odzyskania wiary we własne siły. O potencjale obu drużyn nie ma co się za wiele wypowiadac. Serbowie to mieszanka młodości z doświadczeniem, która już gra na wysokim poziomie. W meczu może jedynie nie zagrac Bojan Janic który w meczu z Brazylijczykami doznał jakiegoś urazu, ale to na przyjęciu podczas jego absencji zapewne wystąpią Nikic i Kovacevic. W ataku sam Milijkovic a rozegranie Nikola Grboc. Tych graczy nie trzeba przedstawiac. No i na środku ten młody a jakże świetny Podrascanin. U Niemców groźni napewno będą Schops i HUbner ale klasą im daleko do Serbów. Wygrana mniejsza niż 3-1 czy 3-0 moim zdaniem nie wchodzi nawet w gre ;) Serbowie wygrają ten mecz pewnie pokazując że wracają do rywalizacji o medale i niepowiedziane że w cwiercfinałach namieszają nie jednemu faworytowi bo sa do tego zdolni;)


VS

:siata:Włochy-Bułgaria
Typ: 2
Kurs: 1,90 Unibet


Na pierwszy rzut oka mecz w którym trudno wskazac faworyta, jednak Włosi nie prezenrują na tym turnieju nic co wskazywałoby aby upatrywac ich wygranej w tymże pojedynku. Przed tym spotkaniem wiele mówiło się o sprawie Plamena Konstantinowa którego posądzono o stosowanie środków dopingujących jednak dzisiaj wieczorem została podana oficjalna wiadomośc o tym że siatkarz jest czysty zatem wraca do składu na mecz z Italią co doda mu pewnie kopa sportowego i będzie chciał coś udowodnic ludziom posądzających go o to więc spodziewam się z jego strony bardzo dobrej gry. Włoska generacja siatkarska już się wypaliła;)SKład nieco przestarzały, kontuzje libero Corsano i atakującego Alessandro Fei. Jak ważne sa to pozycje w zespole nie trzeba nikomu mówic. Pierwszego zastąpi z pewnością jak w meczu z Wenezuelą Paparoni a w ataku zagra leworęczny Gavotto. Niby leworęczny gracz jest niewygodny dla rywala ale Mauro brakuje jeszce wiele do tego by móc się go bac ;) Jednak po drugiej stronie siatki jest światowej klasy leworęczny gracz Yordnanov i to jego należy się obawiac.
Jak narazie na kontach obu zespołów widnieją po jednej porażce z tym samym przeciwnikiem - Amerykanami w stosunku 1:3. Mecz ten będzie bezpośrednim starciem o 2 miejsce w grupie, bo pierwsze raczej zarezerwowane jest dla USA. Bułgarzy dysponują dobrą zagrywką i co najważniejsze regularnością w tym elemencie, dobry blok i dobry atak. Więcej atutów po stronie Bułgarów i pokonanie Włochów nie powinno byc dla nich kłopotów chociaz emocji napewno nie zabraknie ale ktoś musi przegrac w tym pojedynku i myślę że tym zespołem będą Włosi właśnie.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Widzę ze spisujesz Niemców na straty w meczu z Serbią. Ale ja uważam ze jeśli Niemcy będa grać swoją największą bronią jaką jest zagrywka to w tym meczu może być róznie, wiadomo co daje odrzucenie przeciwnika od siatki. Jednak sam jestem za tym zeby to Serbowi wygrali i awansowali dalej bo jakoś ciężko mi sobie wyobrazic ćwierćfinały bez ich udziału. A co do Bułgarii to sam to zagrałem już wcześniej bo wydaje mi sie ze do jutra kursy pospadają, Włosi bez Fei, Corsano i Biralliego to musi wpłynąć negatywnie na ich grę.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Widzę ze spisujesz Niemców na straty w meczu z Serbią. Ale ja uważam ze jeśli Niemcy będa grać swoją największą bronią jaką jest zagrywka to w tym meczu może być róznie, wiadomo co daje odrzucenie przeciwnika od siatki. Jednak sam jestem za tym zeby to Serbowi wygrali i awansowali dalej bo jakoś ciężko mi sobie wyobrazic ćwierćfinały bez ich udziału. A co do Bułgarii to sam to zagrałem już wcześniej bo wydaje mi sie ze do jutra kursy pospadają, Włosi bez Fei, Corsano i Biralliego to musi wpłynąć negatywnie na ich grę.
a co to-Bjelica, Grbic, Nikic, Miljkovic nie potrafią mocno zagrywac? Po stronie niemieckiej tylko Schops, Andrae i od biedy Dehne są grozni w tym elemencie, a u Serbów wlasciwie kazdy gracz..
 
shen 408

shen

Użytkownik
a co to-Bjelica, Grbic, Nikic, Miljkovic nie potrafią mocno zagrywac? Po stronie niemieckiej tylko Schops, Andrae i od biedy Dehne są grozni w tym elemencie, a u Serbów wlasciwie kazdy gracz..
Grbic mocna zagrywka ? hahaha :-D
co do meczu,Serbia w przeciewienstwie do Polski za szybko złapała forme,miało być na IO na było na final LŚ a miało byc na odwrót i teraz grają mocno średnio czego dowodem jest mecz z nami ,Niemcy pokazali w meczu z Rosją ze grac potrafią - widac porazka 3:0 pokazuje z nami pokazuje ze nasi maja zwyżke formy :spokodfhgfh: Będzie cieżko.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
a co to-Bjelica, Grbic, Nikic, Miljkovic nie potrafią mocno zagrywac? Po stronie niemieckiej tylko Schops, Andrae i od biedy Dehne są grozni w tym elemencie, a u Serbów wlasciwie kazdy gracz..
Z tych czterech co podałeś to Bjelica jest najgroźniejszy. Nikić w zagrywce jest co najwyżej średni, Milijkovic nierówny, a Grbić to chyba coś ci sie pomyliło
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Z tego co wiem mecz Włochy-Bułgaria jest praktycznie meczem towarzyskim gdyż pary ćwierćfinałowe z udziałem drużyn z miejsc 2/3 z obydwóch grup są LOSOWANE i może się okazać że spotkają się dwa drugie miejsca i dwa trzecie....Realnie patrząc za równo Włosi jak i Bułgarzy nie spadną na 4 miejsce więc w tym spotkaniu trenerzy mogą oszczędzić kilku zawodników zwłaszcza że w obydwóch drużynach są kontuzje i niektórzy zawodnicy są wykorzystywani na maksa.Jak dla mnie najlepszym typem tutaj jest over 186.5 pkt. ???? A jeśli chodzi o typ na Serbów to się zgadzam w 100% i sugeruję wysoką stawkę.Doświadczenie jest po ich stronie a to jest na tego typu imprezach najważniejsze.
Pozdrawiam i życzę powodzenia
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Z tych czterech co podałeś to Bjelica jest najgroźniejszy. Nikić w zagrywce jest co najwyżej średni, Milijkovic nierówny, a Grbić to chyba coś ci sie pomyliło
no zgadza się Bjelica najgrozniejszy, Nikic pokazal w meczu z Polska, że takze potrafi &#39;postrzelac&#39; na zagrywce, Miljkovic moze nie rowny, ale takze niebezpieczny.. Grbic walnal zdaje sie asa dla Serbów w meczu z nami-jedynego obok Bjelicy (w statach tego nie widze-pewnie zaliczyli jako nasz blad, ale doskonale to pamietam) Nikola jak na rozgrywajacego potrafi mocno zaserwowac
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
⚽Bayern Monachium-HSV Hamburg
Typ: X2
Kurs : 2,31 bet-at-home ✅✅WYNIK 2:2✅✅
???? Byli już daleko od remisu bo przecież przegrywali 0-2 a jednak się podnieśli i na stadionie wielkiego wroga zdołali doprowadzic do remisu ???? Pięknieeee.

P.S Panowie ciesze się że zaglądacie do mojego tematu i interesujecie się moimi typami. Nie mam nic przeciwko dyskusji na temat siatkówki bo fajnie że sa userzy znający się na tym sporcie więc zapraszam wszystkich do działu siatkówka;) Tam mozna podyskutowac o tym sporcie bez ograniczeń( oczywiście kulturalnie ale tego nie trzeba mówic nawet) więc następnym razem tam się wpisujcie aby więcej osób się mogło dołączyc do ciekawej wymiany poglądów. Ja uważam że Serbowie spokojnie sobie poradzą grając pod presją;) Pozdrawiam wszystkich zaglądajacych i komentujących ???? !
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
no zgadza się Bjelica najgrozniejszy, Nikic pokazal w meczu z Polska, że takze potrafi &#39;postrzelac&#39; na zagrywce, Miljkovic moze nie rowny, ale takze niebezpieczny.. Grbic walnal zdaje sie asa dla Serbów w meczu z nami-jedynego obok Bjelicy (w statach tego nie widze-pewnie zaliczyli jako nasz blad, ale doskonale to pamietam) Nikola jak na rozgrywajacego potrafi mocno zaserwowac
Chyba sie ci cos pommylilo on ma zagrywke ala Zagumny, Moze grbicia z Kovaceciem myslisz ?
Mocna zagrywke ma jeszcze mlody 21 letni srodkowy Marko Podraszczanin. ????
 
cruelraze 0

cruelraze

Użytkownik
Robson - podobnie do Ciebie gram jutro, na jednym wzialem 3 mecze, USA, Bulgarow i Serbie - mam nadzieje ze to trafie. A drugi to typ na Polske ????
Serbia sie podniesie, wierze w nich, to moja 2 ulubiona ekipa w europie ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
:siata:Serbia-Niemcy
Typ: Serbia -1,5seta
Kurs : 1,72 Unibet✅✅WYNIK 3:1✅✅


:siata:Włochy-Bułgaria
Typ: 2
Kurs: 1,90 Unibet ⛔⛔WYNIK 3:0⛔⛔
Poranna siatkówka mnie zaskoczyła ; o . O ile zwycięstwo Włochów może aż tak nie powinno dziwic ale przewaga w jakim zostało to zwycięstwo osiągnięte juz może budzic respekt. Serbowie nie mieli łatwego mezcu ale 3-1 i typ na plus co najważniejsze;)
A teraz fooootbaalll ????

VS

⚽VFL Wolfsburg-FC Koln
Typ: 1
Kurs : 1,62


W mieście Volkswagena wiele obiecują sobie po rozpoczynającym się właśnie dzisaij sezonie. Sprowadzenie do zespołu Mistrzów Świata z 2006r Zaccardo i Barzagliego za wielkie pieniądze ma w znaczny sposób wzmocnic linie defensywne. Ponadto sprowadzenie Misimovica który ma zastapic sprzedanego do Flamengo Marcelinho. W grach sparingowych zespół spisywał się w kratke ale z racji że nie ma co za duzej uwagi przywiązywac do meczy towarzyskich to zespół Wilków rozliczymy dopiero po dzisiejszym meczu;) Ich rywalem będzie beniaminek FC Koln. Klub ten także dokonał ciekawych transferów. DO klubu przyszli Wome,Petit czy Ishiaku.
Wilki przystąpią do dzisiejszego meczu bez Grafite. Natomiast drużyna FC Köln będzie musiała sobie poradzić bez Ishiaku i Pezzoni&#39;ego.
Jak wiemy beniaminkowi zawsze trudno gra się pierwsze mecze w wyższej klasie,a na stadionie w Wolfsburgu gdzie w klub pokłada się wielkei nadzieje nie wyobrażają sobie w dzisiejszym meczu wpadki. Uważam że można postawic na WIlki bo jak pokazał poprzedni sezon na własnym stadionie byli groźni dla każdego i to tutaj zdobywali większośc pkt. Dzisiaj powinno byc moimm zdaniem podobnie ;)

VS
⚽Sunderland-FC LIverpool
Typ: 2
Kurs : 1,70


Na Stadium of Light przyjedzie dzisiaj zespół Rafy Beniteza- The Reds. W poprzednim sezonie fani z Anfield czuli z pewnością niedosyt po słabych wynikach ich zespołu i zaledwie 4 msc na koniec sezonu. W LM także nie poszło chociaż dotarli do półfinału to liczono na finał. W pierwszym oficjalnym meczu nowego sezonu LFC zremisował 0:0 w Belgii ze Standardem Liege. dzisiaj stanie przed szansą na pierwsze zwycięstwo.
Gospodarze w poprzednim sezonie pod wodzą Roya Keana radzili sobie całkiem nieźle. Przed nowym sezonem do klubu sprowadzono kilku ciekawych graczy jak przede wszystkim El Hadji Diouf i Pascal Chimbonda. Faworytami spotkania bez wątpienia są goście, w których szeregach może zabraknąć Yossiego Benayouna. Prawdopodobne absencje w Sunderlandzie to Pascal Chimbonda, Phil Bardsley i Kieran Richardson, na pewno nie zobaczymy jednak Dwighta Yorke&#39;a, Kenwyne&#39;a Jonesa oraz Paula McShane&#39;a.. O ile Benitez może w sposób nie osłabiający zespół wypełnic luke po Izraelczyku wstawiając dajmy na to w jego miejsce Pennanta to Roy Keane ma nieco krótszą ławke rezerwowych i trudno będize załatac te braki w jego składzie.

Kadry na dzisiejszy mecz:

▶Sundelrand:Gordon (B), Ward (B), Fulop (B), Chimbonda, Bardsley, Nosworthy, Collins, Higginbotham, Liddle, Edwards, Diouf, Tainio, Whitehead, Leadbitter, Reid, Richardson, Malbranque, Miller, Luscombe, Henderson, Chopra, Murphy, Stokes, Waghorn

▶Liverpool: Reina (B), Arbeloa, Carragher, Agger, Hyypia, Skrtel, Dossena, Insua, Benayoun, Gerrard, Plessis, Alonso, Kuyt, Aurelio, Pennant, Torres, Ngog, Keane, Voronin, Cavalieri (B), Finnan.

W poprzednim sezonie w meczach pomiędzy zespołami oba mecze wygrał Liverpool. 2:0 na wyjeździe i 3:0 na Anfield Road. Czarne Koty po raz ostatni wygrały z Liverpoolem w grudniu 2002 roku. Wówczas było 2:1 dla Sunderlandu. Myślę że Benitez udanie rozpocznie nowy sezon w Premier League i zdobędzie 3pkt. Początek meczu o 18.30.


VS

⚽Saint Etienne-Sochaux
Typ: 1
Kurs : 1,85


Na Stade Geoffroy-Guichard gospodarze jakim sa piłkarze Saint Etienne podejmą zespół Sochaux. Moim zdecydowanym faworytem tego spotkania są gospodarze, których bardzo ciężko jest ograc na własnym boisku i mało komu to się udaje w całym sezonie ligowym. Większych braków w składach obu zespołów nie ma. Gospodarze są podrażnieni meczem z 1 kolejki i wyjazdową porażką 0:1 z Valenciennes. Sochaux w poprzednim sezonie dzielnie walczył do końca o utrzymanie w elicie ostatecznie się udało. Uważam że gospodarze powinni wkońcu zapunktowac pełną pulą i zacząc marsz po wyznaczony zespołowi cel przed sezonem jaki jest czołówka Ligue1. Myślę że warto przyjrzec się bliżej temu typowi i zainwestowac troszke w ten typ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom