>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

robson United xD - świat sportu i typów bukmacherskich

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Eredivisie ????
VS

⚽Feyenoord Rotterdam- SC Heerenveen
Typ : Oba zespoły strzelą
Kurs : 1,65
FORTUNA

Na de Kuip zawita najbardziej overowa drużyna w Eredivisie i czego tutaj się mozna spodziewac napewno to są bramki. Feyenoord ostatnio bardzo słabo się spisuje. W PUEFA przegrali 0:3 z Nancy a Heerenveen 1:3 z Milanem. Honorowe trafienie dla graczy z Fryzji zdobył Pranjic ładną podcinką w stylu Panenki z karnego. Zespół gospodarzy w tym meczu będzie osłabiony brakiem kadrowe, jak Feyenoord. Wciąż kontuzjowani są Jonathan de Guzman, Theo Lucius, Andwélé Slory, Ron Vlaar, Denny Landzaat, Tim Vincken oraz Jon Dahl Tomasson. Więc kto będzie odpowiedzialny za strzelenie gola ?! Sądze że napewno ktoś się przebije przez nie najlepsza wcale defenywe Heerenveen bo traci ona gola niemal w każdym meczu więc nawet będący w słabej dyspozycji i mający takie braki kadrowe Feyenoord sobie z nimi może poradzic. Marzeniem by było aby trafił do siatki Michał Janoa ;)
U gości nie zagrają z powodu kontuzji nie będą mogli zagrać pomocnik Geert Arend Roorda oraz obrońca Darryl Janmaat. Gracze Verbeeka potrafią rozmontowac każdą obrone a tą z Feyenordu nie powinni miec problemów bo spisuje się ona niekiedy wręcz katastrofalnie. Dla mnie ten typ jest najlepszy na ten mecz;) Heerenveen strzeli napewno a za Feyenoordem przemawia jeszcze własne boisko na który w historii potrafili zdobyc już 42 gole swojemu rywalowi w tym meczu. Najbardziej overowa liga i mało bramek w tym meczu? być może ale po jednej z każdej ze stron jak najbardziej oczekiwane i prawdopodobne ;)

VS

⚽Ajax Amsterdam-NEC Nijmegen
Typ : 1
Kurs : 1,40
FORTUNA

Zespoły które spisują się inaczej niż oczekiwano ;) Ajax od początku miał być w ligowej czołówce a narazie gra dobrze ale wyłącznie na własnym obiekcie ArenaAmsterdam. Nijmegen natomiast nieoczekiwanie jest na 5 miejscu w tabeli. Dla porównania z mistrzowskimi aspiracjami Joden sa na 9 pozycji. Różnica w potencjale obu zespołów jest bardzo widoczna i wielka gołym okiem. Oba także grają w grupowej fazie PUEFA. I oba podobnie jak Heerenveen i Feyenoord doznali porażek, tak więc wydaje się że holenderska piłka na arenie międzynarodowej się stacza ale Eredivisie to zawsze co innego i na bramki tutaj śmiało mozna liczyc;) Marco van Basten wciąż nie może liczyc na bramkarza Martena Stekelenburga, a także Dennisa Gentenaara, Ismaëla Aissatiego, Eyonga Enoha, Mitchella Donalda, Miralema Sulejmaniego, Jana Arie van der Heijdena oraz Dennisa Rommedahla. Lista może i pokaźna i długa ale i tak w składzie pozostają gracze stanowiący o sile zespołu jak Huntelaar czy Suarez na których licze w jutrzejszym meczu. W zespole NEC nie zobaczymy Coliina Johna , ale to i tak nie wiele znaczące osłabienie bo nie zagrał on jeszcze w barwach swojego nowego zespołu przez kontuzje.
Stawiam w tym meczu na Joden z kilku względów. Wkońcu musza zacząc wygrywac i gonić czołówke a PSV dzisiaj przegrało 2:3 z Rodą więc jest okazja przeskoczyc ich w tabeli ???? Ponadto na własnym boisku idzie im lepiej niż na wyjazdach w tym sezonie gdzie wygrali narazie wszystko bez straty bramki. Ponadto Nijmegen nie ma dobrych wspomnień z meczów na Amsterdamskiej Arenie gdzie nigdy nie wygrali!! Baa jedynie 3 krotnie udało im się zremisowac i aż 29 razy schodzili jako przegrani !! Bramki 108-17 mówią wszystko o pojedynkach tych zespołów więc Go Go Joden ????

AKO : 2,08 l stawka 7/10*

*- podając stawke będę miał głównie na uwadze nie to za ile gram tylko pewnośc moim zdaniem moich typów
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

⚽Udinese-AS Roma
Typ : Roma strzeli gola ? TAK
Kurs : 1,35
FORTUNA

Dzisiaj z meczów Serie A zagram nieco bezpieczniej bo uważam że mecze są tzn będą wyrównane. Roma spisuje się fatalnie, przegrała ostatnio z Interem 0:4, by potem już po nieco lepszej grze w obronie uznać wyższość Chelsea na Stamford Bridge 0:1. Jednak i tak niczego to nie daje bo wizerunek w chwili obecnej jest fatalny. Miałem przyjemność obejrzec mecz Chelsea-Roma i w ofensywie jedynie było widać Tottiego który starał się dograć dobre piłki do partnerów i raz mu się to nawet udało ale Brighi został zablokowany i to w sumie tyle jeśli chodzi o ofensywe bo strzały z dystansu to raczej ... nie można nazwac strzałami ;) W lidze ostatnią bramkę udało im się strzelic 28 września w meczu z Atalantą!!! W środowym meczu było widać poprawe w grze obronnej Galliorossich więc być może teraz będzie widac poprawe w ofensywie i Roma coś ukuje wkońcu bo przecież taki kawal czasu bez gola to wstyd. W meczu z Chelsea kontuzji doznał Aquilani i Spaletti ma kolejne kłopoty, dołączył on do niedostępnych na ten mecz Baptisty i Cassettiego. Ponadto zawieszony jest Mexes ale jego pewnie zastąpi Juan.
Teren w Udine wyraźnie leży Romie bo strzelają tam gole jak na zawołanie, w ostatnich 12 wizytach strzelili przynajmniej jedną bramkę a niejednokrotnie było ich więcej które dawały zwycięstwa jak w poprzednim sezonie 3:1. Ostatni raz nie strzelili tam gola 19 stycznia 1997r. Teraz zdaje sobie sprawe że będzie trudniej bo forma Romy jest jaka jest ale napewno stac ich na odblokowanie więc ja tak stawiam, Udine także jest po meczu pucharowym z Tottenhamem.

VS

⚽ Manchester City-Stoke City
Typ : 1
Kurs : 1,45
FORTUNA

Skoro jedna z drużyn z Manchesteru nie wygrała no to gramy na drugą ;) Oczywiśćie żartuje ale faworytem w tym meczu są niewątpliwie The Citizens. Stoke jedna ze słabszych drużyn w Premier League w obecnym sezonie. Co prawda w ostatniej kolejce wygrali z Tottenhamem ale wszyscy wiemy jak grają Spursi w chwili obecnej;) Aktualnie Citizens są na 10miejscu co z pewnością ich właścicieli nie zadowala. Ostatnie mecze to 3 mecze bez wygranej. Najpierw wyjazdowa wtopa z Wigan 1:2, potem bardzo pechowa porażka z Liverpoolem 2:3 i ostatnio remis 2:2 z Newcastle. W poprzednim sezonie City wspaniale spisywało się u siebie. Teraz może nie jest tak kolorowo ale keidyś passa musi powrócic a jutro będzie ku temu najlepsza okazaja bo rywal nie będzie zbyt wymagający, na dodatek przecież kadra City jest kilkukrotnie lepsza niż zespołu Stoke, które sądze że skupi się podobnie jak w meczu z Liverpoolem na Anfield na skomasowaną defensywę, ale Robinho i spółka powinni znaleść na nią jakąś recepte moim zdaniem;)
Jeżeli chodzi o osłabienia to w tym meczu nie zagrają Richards.,Johnson, Petrov i Bozinow, ale są inni równie wartościowi gracze w kadrze Hughes&#39;a więc Citizens dadzą sobie rade z przeciwnikiem ;)
Przewidywane składy :

▶Manchester City: Hart, Onuoha, Dunne, Ben Haim, Garrido, Wright-Phillips, Kompany, Ireland, Hamann, Robinho, Jo.

▶Stoke: Simonsen, Griffin, Faye, Shawcross, Higginbotham, Soares, Olofinjana, Diao, Delap, Sidibie, Fuller.

VS

⚽ Inter Mediolan-Genoa
Typ : poniżej 2,5 gola
Kurs : 1,85
FORTUNA

Jeżeli chodzi o grę Interu to grają jak swego czasu Chelsea pod wodzą Mourinho a więc bardzo brzydko ale skutecznie. Genoa jeszcze nie zapunktowała w meczu wyjazdowym , ale za to jest skuteczna na swoim stadionie gdzie pokonała Milan i Rome własnie. Co prawda Inter w ostatniej kolejce rozgromił Romę na wyjeździe aż 4:0 , ale w Champions League męczył się okrutnie z Anorthosisem Famagusta ostatecznie wygrywając 1:0 po bramce Adriano. Dla mnie ta drużyna będzie grała głównie dobrze z tyłu a przecież mają w bramce julio Cesara który broni ostatnimi czasy świetnie , a Mourinho wielką wagę przywiązuje do taktyki a w niej kładzie głównie nacisk na dobre zorganizowanie. Jeżeli chodzi o absencje w tym meczu to w Interze zabraknie Jimenez, Figo, Rivas, Vieira, Cambiasso. Osłabienia sa owszem ale kadra bardzo szeroka jak sam Jose przyznaje i nieraz ma ból głowy kogo wystawic do składu. Ich dzisiejszy rywal Genoa będzie musiała sobie radzic bez Paro, Modesto, Olivera, Palladino, Milanetto. Szczególnie linia ataku została osłabiona bo przeież Oliveira i Palladino to gracze nietuzinkowi, a samym Milito bedzie ciężko coś strzelic Julio Cesarowi. Spodziewam się że Genoa przyjedzie na San Siro z myślą aby utrzymać jak najdłużej wynik bezbramkowy i liczyć na kontry. Inter także zapewne nie rzuci się jakoś na rywala a czy wygra to już jest sprawą otwartą. Jak dla mnie najlepszym typem w tym meczu jest under 2,5 gola po ładnym kursie 1,85 bo każdy wynik może się zdarzyc a mnie się widzi tutaj jakieś wymęczone 1-0 bądź remis 1-1. Raczej fajerwerków bym się nie spodziewał po Interze w tym meczu.

Przewidywane składy :

▶INTER: Julio Cesar; Maicon, Cordoba, Materazzi, Chivu; Zanetti, Muntari, Stankovic; Ibrahimovic, Adriano, Quaresma.

GENOA: Rubinho;Papastathopoulos , Ferrari, Bocchetti; Vanden Borre, Rossi, Juric, Criscito; Sculli, Milito, Gasbaronni
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
⚽Udinese-AS Roma
Typ : Roma strzeli gola ? TAK
Kurs : 1,35
FORTUNA ✅✅ WYNIK 4:1 ✅✅


⚽ Manchester City-Stoke City
Typ : 1
Kurs : 1,45
FORTUNA ✅✅ WYNIK 3:0 ✅✅

⚽ Inter Mediolan-Genoa
Typ : poniżej 2,5 gola
Kurs : 1,85
FORTUNA ✅✅ WYNIK 0:0 ✅✅

⚽Feyenoord Rotterdam- SC Heerenveen
Typ : Oba zespoły strzelą
Kurs : 1,65
FORTUNA ✅✅ WYNIK 2:2 ✅✅

⚽Ajax Amsterdam-NEC Nijmegen
Typ : 1
Kurs : 1,40
FORTUNA ✅✅ WYNIK 2:0 ✅✅
???? No to Jutro FORTUNA się nie wypłaci :jezora:
Po wczorajszym mniej udanym:p dniu dzisiaj wszystko pięknie weszło i zielono się zrobiło ho ho ho ;) Czekamy na kolejne szanse do ogrywania buków a taka już będzie jutro ????

Pozdro dla tych co skorzystali ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
:siata: Itas Diatec Trentino-Lube Banca Marche Macerata
Typ : 1
Kurs : 1,75
FORTUNA

Szlagier 5 kolejki włoskiej Serie A w który zmierzą się mistrz poprzedniego sezonu i zdobywca Superpucharu z obecnego. Zatem do hali w Trento przyjedzie Macerata i będzie rywalizowała z miejscowym Trentino. Pojedynek z polskiego punktu widzenia bardzo ciekawy bo przecież zobaczymy prawdopodobnie dwóch naszych kadrowiczów od samego poczatku czyli Michała Winiarskiego i Sebe Świderskiego, bo raczej Łukasz Żygadło ma małe szanse na występ w tym meczu gdyż podstawowym rozgrywającym jest oczywiście Nikola Grbić. W meczu o Superpuchar rozgrywanym we Florencji Macerata wyszła zwycięsko wygrywając 3:0 ale należy pamiętać że wtedy Trento grało bez Winiarskiego i Vissotto, a więc bardzo kluczowych postaci tego zespołu. W ubiegłym sezonie podczas rundy zasadniczej zespoły sprawiedliwie podzieliły się punktami i zdołały wygrac mecze na swoich parkietach odpowiednio Macerata 3:0 u siebie a Trento 3:1. Historia wzajemnych pojedynków jest bardzo wyrównana, bo na 19 dotychczasowych gier Macerata ma na koncie 10zwycięstw a jak łatwo się domyślec 9 jest po stronie Trento. Ważnym faktem jest to że Macerata ostatnie zwycięstwo odniosła w hali dzisiejszego rywala 15.01.2006, może to nie jest jakaś nie wiadomo jakaś odległa przeszłośc ale zawsze coś ;) Jeżeli chodzi o sytuacje w tabeli to oba zespoły po 4 kolejkach przodują w tabeli.
Mecz będzie zapewne ciekawy i trudno jednoznacznie wskazać w nim faworyta ale jak dla mnie to gospodarze poradzą sobie z rywalem w tym meczu i zapisza zwycięstwo na swoim koncie. Zatem co przemawia za Trento. Otóż napewno ich dobra forma w zagrywce w której zdobyli 25asów (średnia 1,56/set) przy 11 asach Maceraty (0,79/set). Lepsze przyjecie także na korzyśc gospodarzy 51,9% przy 47,7 gośći. W ataku i w bloku także widać małą przewage Trento. Jeżeli chodzi o blok to 3,19 do 2,89 bloków na set na korzyść gospodarzy. A atak 53,2 do 51,7 tym razem na korzyść Maceraty ale wiadomo że wszystko się to może zmienić w dniu dzisiejszym. Chęć wzięcia rewanżu za mecz o Superpuchar, własny parkiet na którym Macerata nie wygrała od 2 lat, czy też nieco lepsze statystyki to wszystko przemawia za gospodarzami, ale ostatecznie o tm kto wygra i tak zadecydują siatkarskie niuanse i zweryfikuje to boisko. Początek meczu o godzinie 20.30 ????

VS

Winarski konta Świderski ???? Kto wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko? Ja uważam że będzie to popularny Winiar i nawet takie ataki Świderskiego nie pomogą bo Michał będzie się cieszył jak powyżej ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

⚽Den Haag-PSV Eindhoven
Typ : 2
Kurs : 1,67


Do Hagi w dniu dzisiejszym przyjedzie obrońca mistrzostwa PSV Eindhoven, które w ostatniej kolejce poległo u siebie zespołowi Rody Kerkrade 2:3 ale ja bym do tego nie przywiązywał w sumie większej roli bo o ile mnie pamięć nie myli to właśnie Roda niemal zawsze świetnie radzi sobie na stadionie Philiipsa, a PSV prezentuje wyraźną niemoc z tym przeciwnikiem. Można powiedzieć żę Roda ma patent na drużyne PSV nawet gdy jest w słabszej dyspozycji. Jak narazie wielkiej trójce holenderskiej nie wiedzie się zbyt dobrze ale PSV to taki zespół który zbyt długo nie ciągnie takiej niemocy i każdą serię stara się bardzo szybko kończyć i uważam że tak samo będzie dzisiaj w tym meczu a dwie porażki z rzędu raczej nie wchodzą w grę moim skromnym zdaniem. W zespole PSV z powodu kontuzji nie zagrają Jeremie Brechet, Nordin Amrabat, Ibrahim Afellay, Jan Kromkamp oraz Mike Zonneveld. Osłabienia sa dosyć spore możńa by rzec ale ostatnio w dobrej dyspozycji znajduje się Danny Koevermans - zdobywca 2 goli z meczu LM z Marsylią. Ogólnie to PSV ostatnie dwa mecze w lidze przegrało ze wspomnianą Rodą i wcześniej z NAC Breda. Czyżby dzisiaj kolejna wpadka?! Nie sądze, jest to zbyt klasowy zespół by nie radził sobie z takim rywalem jak Den Haag z którym na dodatek mają bardzo korzystny bilans wzajemnych pojedynków. Ostatnie 5 wizyt w Hadze to same zwycięstwa. Warto dodać że gospodarzom wtedy nie udało się ani razu pokonać bramkarza PSV !! Dla mnie jest to argument i ponadto nie sądze aby podopieczni Steevensa przegrali trzeci mecz z rzędu w lidze do czego nikt raczej nie jest przywyczajony i nikt o tym nawet nie myśli więc stawiam na PSV ;)

VS

⚽Werder Brema-Bayer Leverkusen
Typ : Oba zespoły strzelą gola ? TAK
Kurs : 1,67


Na Weserstadion przyjeżdza dzisiaj zespół popularnych Aptekarzy. Faworyta trudno wskazać w tym spotkaniu wiec ja się pokusze o inny typ na ten mecz ale uważam że najbardziej prawdopodobny. Trudno jednoznacznie wskazać która z drużyn mogła by wygrać dzisiaj. Sądziłem że niemal pewny jest w tym meczu over 2,5 gola i tak z pewnością jest ale kurs 1,40 jest bardzo niski , a na to że oba zespoły strzelą dzisiaj gola dostajemy aż 1,67 co zmienia całkowicie postać rzeczy i taki kurs ja pobieram z otwartymi rękoma ;)
A więc kilka słów o sytuacji obu klubów. Zatem gospodarze do dzisiejszego meczu podejdą osłabieni brakiem : Wiese, Fritz, Jansen, Pizarro, Diego, Harnik. Zatem są to dosyć a nawet napewno poważne osłabienia. W tabeli Werder plasuje się dopiero na 10 pozycji. Ich rywal Leverkusen jest wiceliderem , a dzisiaj zagrają bez Barnetty, Gresko, Sinkiewicza i Schneidera. Tak jak wspominałem over także jest tutaj bardzo dobrym typem ale ja zagrałem jak wyżej i uważam że jest to najlepsze rozwiązanie bo po pierwsze Werder na swoim stadionie rzadko zwykł nie strzelac bramki, mimo że nie będzie Diego to są inni dobrzy gracze ofensywni jak Hugo Almeida czy Rosenberg. Leverkusen powinien wykorzystać sytuacje z obsadą bramki Bremeńczyków bo nie będzie Wiese, chociaż z drugiej strony nie wiem czy jest to atut znając przypadłości tego bramkarza do popełniania gaf ale mimo wszystko stanie w bramce Vander(nie mylić z Vader:p). Ponadto gdy spojrzymy na historie wzajemnych meczy rozgrywanych w Bremie pomiędzy tymi zespołami zobaczymy że ostatnie 16 takich gier to 15 wyników overowych, ale co utwierdza bardziej mój typ to to że w każdym przypadku oba zespoły strzelały bramki i często było ich po kilka nawet;) Tak więc jeśli nie wydarzy się nic nieobliczalnego to można właśnie taki obrót sprawy przewidziec.

Przewidywane składy:

▶WERDER: Vander - Pasanen, Mertesacker, Naldo, Boenisch - Baumann - Frings, Vranjes - Özil - Rosenberg, Hugo Almeida

▶LEVERKUSEN : R. Adler - Castro, M. Friedrich, Henrique, Kadlec - Rolfes - Renato Augusto, Vidal, Schwegler - Helmes, Kießling


⚽VFL Wolfsburg-Borussia M&#39;Gladbach
typ : 1
Kurs : 1,50


Pozdrawiam ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
:siata: Itas Diatec Trentino-Lube Banca Marche Macerata
Typ : 1
Kurs : 1,75
✅✅WYNIK 3:1✅✅

⚽Den Haag-PSV Eindhoven
Typ : 2
Kurs : 1,67
✅✅WYNIK 0:2✅✅


⚽Werder Brema-Bayer Leverkusen
Typ : Oba zespoły strzelą gola ? TAK
Kurs : 1,67
⛔⛔WYNIK 0:2⛔⛔


⚽VFL Wolfsburg-Borussia M&#39;Gladbach
typ : 1
Kurs : 1,50
✅✅WYNIK 3:0✅✅
Wczorajsza siatkóweczka bardzo ładnie dała zarobić i tydzień rozpoczął się idealnie ;)
Dzisiaj była kontynuacja dobrej passy lecz można powiedzieć zawiodłem się na jednym z pewniejszych meczy moim zdaniem. Werder dał plamy na całego na swoim boisku i troszke mi głupio za ten typ ...
No ale PSV zgodnie z oczekiwaniami , tak samo jak Wolfsburg ????
Jutro także zrobimy atak na
przy okazji wybierania pieniędzy z dnia dzisiejszego ;)

Pozdrawiam ????
 
foltest 0

foltest

Użytkownik
Robson nie musi Ci być głupio za ten typ. Też go żałuje strasznie bo to był jedyny z 9 moich dzisiejszych typów który nie wszedł. Wydawał się naprawdę bardzo sensowny, sam dałem go na kuponie z tzw. pewniakami. Jednak miałem &quot;przyjemność&quot; oglądać ten mecz. Poziom był dramatyczny że już nie wspomnę o tym co grał Werder. Generalnie straszna kopanina, nie wiem czy Werder oddał jakiś celny strzał na bramkę. Ty były szanse bardziej na over ale w postaci 3:0, 4:0 dla Bayeru.
Czekamy więc na kolejne typki i trzymaj dalej tak wysoki poziom jak teraz.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

⚽SC Heerenveen-Vittese Arnhem
Typ : 1
Kurs : 1,40


Już dzisiaj do Fryzji zawita zespół Vittese i faworytem tego meczu są niewątpliwie gospodarze którzy ostatnio nieco zawodzą, ale w ofensywie nadal prezentują swoją siłę i skuteczność co najważniejsze. Aktualnie będący na 8 miejscu gospodarze dzisiaj podejmą Vittese które jest na przedostatniej pozycji z fatalnym bilansem, zaledwie 2 remisy i 2 pkt zarazem na koncie tego zespołu. Forma wyjazdowa także jest bardzo kiepska. Bo przecież 0pkt na obcych obiektach i 1-7 w bramkach mówi swoje. Dzisiaj gospodarze powinni wkońcu wygrać ten mecz bo ostatnia seria to dwa remisy z rzędu ale co prawda nie byle z kim bo najpierw 2:2 z Rodą u siebie , a potem 2:2 na de Kuip było nie było z Feyenoordem. Dzisiaj w zespole gospodarzy nie zobaczymy Daryl Janmaat i Bas Roorda, a pod znakiem zapytania stoi występ Kristiana Bak Nielsena i Christiana Grindheima. Jednak jeśli któryś z nich będzie takim poważniejszym osłabieniem to napewno Grindheima będzie najbradziej brakować zespołowi bo w obecnym sezonie zaliczył już 2 gole i 3 asysty. Jednak i tak gra zespołu w głównej mierze zależy na Danielu Pranjicu który jest bardzo błyskotliwy i skuteczny. Jednak Heerenveen to nie sam Pranjic, do pomocy ma m.in Beerensa czy Dingsdaga a oni również w obecnym sezonie stanowią o sile zespołu który średnio na mecz strzela niemal dwa gole.
Z obozu gości : Kontuzjowani są podstawowy obrońca Jeroen Drost, a także doświadczony pomocnik Alfred Schreuder i jego kolega z drugiej linii Abubakari Yakubu.
Nie trzeba nikogo oszukiwac że jeśli na Abe Lenstra wygra dzisiaj inny zespoł niż gospodarze to dojdzie do sporej niespodzianki, tak więc oby nic niespodziewanego się nie przydarzyło bo licze na zespoł z Fryzji bardzo w dniu dzisiejszym ;)

⚽Chiewo Werona-Lazio Rzym
Typ : 2
Kurs : 2,45


⚽Sochaux-Olympique Lyon
Typ : 2
Kurs: 1,73
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
⚽SC Heerenveen-Vittese Arnhem
Typ : 1
Kurs : 1,40
⛔⛔WYNIK 0:2⛔⛔


⚽Chiewo Werona-Lazio Rzym
Typ : 2
Kurs : 2,45
✅✅WYNIK 1:2✅✅

⚽Sochaux-Olympique Lyon
Typ : 2
Kurs: 1,73
✅✅WYNIK 0:2✅✅
Muszę przyznać że jak wczoraj tak i dzisiaj zawiodłem się na najpewniejszych swoich typach tj Heerenveen dzisiaj które sprawiło ogromną niespodzianke przegrywając , a wczoraj jak widać przeliczyłem się z typem że Werder strzeli gola choć byłem tego baaardzo pewny ;)
Jednak jak to się mówi nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło bo Lazio piękne kursiwo trafione ???? ???? Do tego Lyon także po nie najgorszym współczynniku ;) Oby tak dalej w sumie nie wiem czy jutro coś postawie ale jakby co to wpisze tutaj
Pozdrawiam ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

⚽Bayer Leverkusen-VFL Wolfsburg
Typ : 1
Kurs : 1,83


Na BayArena zawita dzisiaj zespół Felixa Magatha i w moim odczuciu wyjedzie z pustymi rękami. W obecnym sezonie Wilki to zespół głównie własnego boiska gdzie wygrywają mecz za meczem, obecnie mają bilans 4-1-0 , a w bramkach 14-4. To napewno budzi respekt, ale patrząc już na forme na wyjazdach to nie wygląda zbyt kolorowo. 0-3-3 mówi samo za siebie. W dodatku teren w Leverkusen wyraźnie nie leży Wilkom gdzie zdołali... trzykrotnie zremisować w ostatnich latach, a inne 8 pojedynków kończyli jako przegrani. Podobna sytuacja ma się jak ze stadionem Bayernu Monachium gdzie nigdy WOlfsburgowi nie szło najlepiej. Leverkusen ma szanse po dzisiejszym meczu zasiąść na pozycji lidera kosztem Hoffenheim które swój mecz rozgrywa jutro. W ostatnim czasie forma Aptekarzy jest wysoka i wygrywają kolejne bramki bez straty gola jak z Werderem na Weserstadion 2:0, czy Koln 2:0 i we Frankfurcie 2:0. Wolfsburg tak jak mówiłem przeplata zwycięskie mecze u siebie remisami bądź porażkami na wyjazdach.
Jeżeli chodzi o absencje to żadnych większych ubytków w zespołach nie ma.
U gospodarzy nie zagrają B.Schneider, Sinkiewicz i Gresko. U gości natomiast brak poważniejszych absencji.
W dobrej dyspozycji znajduje się bramkarz Rene Adler który już trzy mecze z rządu zachowuje czyste konto.
Własne boisko, kibice, atak na pozycje lidera w Bundeslidze, patent na Wilki na własnym terenie i słabsza forma wyjazdowa Wolfsbugra to wszystko przemawia na korzyść Aptekarzy, zatem typuje w tym meczu 1 ;)

Przewidywane składy :

▶LEVERKUSEN :R. Adler - Castro, M. Friedrich, Henrique, Kadlec - Rolfes - Renato Augusto, Vidal, Schwegler - Kießling, Helmes

▶WOLFSBURG :Benaglio - Riether, Madlung, Barzagli, M. Schäfer - Josué - Hasebe, Gentner - Misimovic - Grafite, Dzeko


:siata:Trefl Gdańsk-ZAKSA Kędzierzyn Koźle
Typ : 1
Kurs : 1,65


Zaległy mecz w PLUS Lidze. Będzie to jedyny mecz który rozgrywany będzie podczas tego weekendu. W Gdańsku liczą na pierwsze zwycięstwo w lidze. Bo jak do tej pory na inauguracje Trefl po zaciętej walce poległ 1:3 Bełchatowskiej Skrze, by w kolejnym meczu przegrac z Częstochową 2:3. Ten właśnie mecz powinien dzisaij wywołać dodatkowy impuls w podopiecznych Wojciecha Kaszy. Biorąc pod uwage że walczyli z mistrzem i wicemistrzem poprzedniego sezonu to jak na beniaminka wyniki nie są złe ale w Gdańsku liczą na więcej i kiedy dzisiaj zmierzą się z ZAKSĄ to są faworytami tego pojedynku. Kędzierzynanie byli sprawcami niespodzianki w 1 kolejce ogrywając faworyzowaną Resovie 3:2. W kolejnym meczu zmierzyli się z Delectą Bydgoszcz i wygrali ale to nie jest raczej żaden kłopot.
Uważam że mający w swoich szeregach kilka gwiazd gospodarze powinni dzisiaj odnieść pierwsze zwycięstwo w lidze. A pomóc temu mają Kadziewicz, Janić, Samardzić, Bednaruk, Stancelewski czy młody Winnik. Tak powinna wyglądać podstawowa &quot;6&quot; Trefla w dniu dzisiejszym. Sądze żę Ci panowie są w stanie wkońcu odnieść zwycięstwo i zacząć spłacać swoje kontrakty;) Słabym punktem gospodarzy napewno jest blok, bo w tym elemencie narazie błyszczy jedynie Kadziewicz (0,8 pkt na set) a reszta zdecydowanie odstaje.
ZAKSA wszystkich meczy samym Novotnym wygrywać napewno nie będzie i trudno doszukać się drugiego lidera w tym zespole który będzie tyle punktował jak Czech .Tak więc wyeliminowanie Czecha będzie kluczem do zwycięstwa i uważam że taki właśnie klucz posiadają Gdańszczanie i to oni narzucą swój styl gry i zdołają wygrać dzisiaj.
Początek 18.00 a transmisja na Polsat SPort ????


Łukasz Kadziewicz dzisiaj będzie moim zdaniem liderem w zespole Trefla swoim doświadczeniem i charyzmą.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
sobotnie mecze ????
Z racji że jutro będzie mało czasu, a może nawet wcale go nie będzie na pisanie analiz to postaram się dzisiaj coś naskrobać do wieczora;)

VS

⚽Everton Liverpool-Fulham Londyn
Typ : 1
Kurs : 1,73


Po remisie z Manchesterem United The Toffies zdołali wygrać wyjazdowy mecz z Boltonem 1:0 po bramce w doliczonym czasie gry Fellainiego. Teraz pora wkońcu na pierwsze zwycięstwo przed własną publicznością na Goodison Park i uważam że okoliczności i forma pozwalają na taki właśńie przebieg wydarzeń. Fulham także odniosło zwycięstwo w ostaniej kolejce w środku tygodnia na własnym terenie udało im się pokonać Wigan 2:0. W tabeli oba zespoły dzieli nie wiele, a goście mają zaległy mecz w zanadrzu. Jednak jak wszyscy wiemy Fulham na wyjazdach przegrywa większośc meczy. W zespole gospodarzy niezdolni do gry w jutrzejsze popołudnie będą Jacobsen, Nuno Valente, Osman i Cahill. Menadżer zespołu gości nie skorzysta z Soel Ki-Hyeon i Kallio.
Mecz ten może być okazją do przełamania dla któregoś z zespołów swojej niemocy. Everton czeka na pierwsze zwycięstwo w sezonie u siebie a Fulham na zwycięstwo wyjazdowe. Moim zdaniem przełamanie nastąpi ale dla gospodarzy którzy pokazali w meczu z ManU już dobrą grę co potwierdzili w środę na Reebok Stadium i oczekuje od nich tym razem zwycięstwa u siebie, z bardzo dobrym rywalem na przełamanie. Przecież Fulham na wyjazdach wygrywa bardzo ale to bardzo rzadko. O ile mnie pamięć nie myli to w poprzednim sezonie udało się tego dokonać dopiero w 30 którejś kolejce. W dodatku wizyty na Goodison Park w Liverpoolu nie wspominają najlepiej. Na 7 ostatnich ligowych wizyt w tym mieście strzelili 4 bramki co nie dało im żadnego punktu! Ich bramkarze w tym casie natomiast aż 18 krotnie wyciągali piłkę z siatki! Uważam że można śmiało stawiać na przelamanie The Toffies w dniu jutrzejszym i liczyć na ich wygraną ;) Poczatek meczu o 13.45.


VS

⚽Olympique Marsylia-Saint Ettiene
Typ : 1
Kurs : 1,62


Na Stade Velodrome przyjedzie zespół St Etienne który w ostatnim czasie przeżywa kryzys przez duże &quot;K&quot;, bo tak należy nazwać wpadki(?) z Grenoble 0:2 i Lorient 1:4 , w dodatku nie są nie są już tak silni jak zawsze na swoim boisku. Dla gospodarzy ostatnie mecze także nie są wcale dobre, bo porażka w derbach Francji jak nazywane są mecze OM-PSG 2:4. Po tej klęsce bo tak traktuja tą porażke fani Marsylii przyszło kolejne rozczarowanie w środowym meczu z FC Nantes 1:1. W tym ostatnim meczu piłkarze Gareatsa mieli ogromną przewagę ale jedynie raz udało się pokonać bramkarza gospodarzy. Dokonał tego Bakari Kone. Potwierdzają to statystyki z tego spotkania. Posiadanie piłki na poziomie 73%, strzały 17-3 na korzyść OM. W tym meczu po 1 połowie bramke musiał opuścić Steve Mandanda i to jest jeden czynnik który budzi moją niepewność w tym meczu, ale jednak po namysle zdecydowałem się postawić na OM. Liczę na przełamanie gospodarzy którzy nie wygrali już 3 meczy z rzędu licząc także wyjazd do Eindhoven i mecz z tamtejszym PSV przegrany 0:2. Forma St Etienne pozwala snuć wnioski że gospodarze zmotywowani bardzo będą chcieli swoim fanom zrekompensować w jakiś sposób klęske z PSG i wygrać ten mecz w jak najlepszym stylu. A w meczu z Nantes zabrakło jedynie skuteczności bo przewaga jak widać powyżej była zdecydowana.

Kolejne analizy będą się pojawiały stopniowo w tym poście ...
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
⚽Bayer Leverkusen-VFL Wolfsburg
Typ : 1
Kurs : 1,83
✅✅WYNIK 2:0✅✅


:siata:Trefl Gdańsk-ZAKSA Kędzierzyn Koźle
Typ : 1
Kurs : 1,65
⛔⛔WYNIK 1:3⛔⛔

Siatkarze Trefla bez przyjęcia w dniu dizsijeszym grali można powiedzieć. Janić z urazem barku. Wyraźne problemu w tym elemencie nie pozwoliły na dobre rozegranie i przegrali dosyć wyraźnie.
Aptekarze 2:0 zgodnie z moimi oczekiwaniami :cool:
Na jutrzejszy dzień podalem juz dwa typy i więcej już raczej nie dam rady;)
Jakby ktoś był zainteresowany w dziale F1 sa moje propozycje na kwalifikacje GP Brazylii na Interlagos. Zapraszam
Pozdrawiam ????
 
krajzicinek 0

krajzicinek

Użytkownik
Robson gratuluje trafionych typów...pozwole sobie skomentować typ na Everton i Marsylię...ewidentnie w tych pojedynkach widać &quot;nos bukmacherów&quot; dali na mecze kurs 1.73 oraz 1.62...jak dla mnie są to bardzo trudne mecze...Everton zagrał dobry mecz z Man.Utd pamietajmy, że Czerwone Diabły były po LM oraz to, że z Evertonem ciężko się im gra...Cahill czy Osman to zawodnicy którzy nadawali ton tej drużynie w poprzednim sezonie...poważne urazy udsunęły tych graczy od gry...jak dla mnie mecz trudny..Fulham się budzi powoli ze snu co pokazali w meczu z Wigan...dzisiaj będzie to bardzo podobny dla nich mecz...jak dla mnie to remis...
Marsylia także gra trudne spotkanie z St.Etienne...niby własne boisko ale moim zdaniem kurs powinien być niższy...jest wyższy więc ten mecz coś nie pasuje mi...goście przyjada powalczyć i są w stanie coś ugrać w Marsylii...mimo to powodzenia aczkolwiek twierdzę, że wybrałeś trudne mecze...a kursy nie są adekwatne do tych spotkań...Pozdrawiam
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Zgadzam sie z Cinkiem co do Evertonu, moim zdaniem nie ma żadnego value w tym kursie...Everton oczywiście może wygrać, ale jak dla mnie to jest dużo większym faworytem wg bukmacherów niż jest w rzeczywistości. Sam zastanawiam się na zagraniem x2
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
⚽Everton Liverpool-Fulham Londyn
Typ : 1
Kurs : 1,73
✅✅WYNIK 1:0✅✅


⚽Olympique Marsylia-Saint Ettiene
Typ : 1
Kurs : 1,62
✅✅WYNIK 3:1✅✅
Wczorajszy dzień bardzo udany :cool:
Na dzisiaj postaram sie coś podać po południu bo teraz wychodze i mnie nie będzie.

I nie życze sobie takich komentarzy jak powyżej!!! A więc posty do usunięcia!! W sumie każde takie kolejne bezsensowne wpisy będe sam odpowiednio karał :zoltakartka: ;)
 
B 0

bintyp

Użytkownik
Po tym jak Lecce zremisowało w ostatnich 4 kolejkach z Lazio, Udinese i Palermo (za to mniej) to nabrałem do nich większego szakuncu ???? Przegrali też z Interem tylko 1:0. Jest to więc imho drużyna, która może sprawić siarską dla nas typerów ;) niespodziankę. Ze słabą Atalantą ktora dostala becki od Romy, Lazio, Milanu i ostatnio Torino, myślę że mogą wygrać lub zremisować. Wydaje mi sie ze buki stawiaja az 5.0 na wygrana Lecce glownie ze wzgledu na to ze Atalanta ostatnio wygrala u siebie ze Sampdoria az 4:2.
Ja jednak stawiam dzisiaj na x2 dla Lecce. Skoro tyle razy remisowali z lepszymi teamami niz Atalanta to dzisiaj tez moga.

W meczu Valladolid z Sevilla uwazam ze sie rozstrzelaja i ze to ryzykowne te under 2,5 gola. Moim zdaniem Sevilla wygra ale Valladolid bedzie sie odszczekiwal i moze byc sporo goli.

Ciekawe ???? To chyba 1st raz kiedy typuje diametralnie inaczej niz Ty ;) dane spotkania.
Jestem bardzo ciekaw wynikow. Powodzenia :spokodfhgfh:
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Champions League - wtorek ????
VS

⚽AS Roma-Chelsea Londyn
Typ : 2
Kurs : 2,30


Mająca za sobą serię fatalnych meczy ekipa Luciano Spalettiego podejmie we wtorkowy wieczór ekipe z Londynu. Chelsea jakby nie spojrzeć jest w tym meczu faworytem. Roma w ostatnich 6 meczach zdołała strzelić zaledwie 1 bramke na dodatek z rzutu karnego, a zdobył ją Francesco Totti który ma powrócić jutro do skladu Galliorossich. Jeśli spojrzeć z drugiej strony to Chelsea w ostatnich 6 meczach straciła zaledwie 1 gola w meczu z Liverpoolem. Ofensywa The Blues spisuje się dobrze, a ku uciesze Scolarego wraca Didier Drogba który już w ligowym meczu z Sunderlandem wszedl na plac gry w okolicach 60min. We wspomnianym meczu dobrą dyspozycją błysnął autor hattricka Nicolas Anelka. Już pojawiły się spekulacje czy obaj są w stanie stworzyć linie ataku w jutrzejszym meczu. Bo jak dotąd jeszce nie mieli okazji do wspólnych występów obok siebie. I mnie także się wydaje mało prawdopodobne że Scolari wystawi ich obu od początku. Bardziej spodziewam się samego Drogby na szpicy i po bokach Maloudy i Joe Cole&#39;a. Jeżeli chodzi o absencje to w ostatnim meczu kontuzji doznał Ashley Cole i jego najprawdopodobniej zastąpi Wayne Bridge. Utraci na tym troche lewa strona ale i tak nie ma co narzekać. Ponadto nie wystąpią Ballack, Essien, Carvalho.
Jeżeli chodzi o Rome to wracają Totti,Casetti i Aqulilani, jest Baptistaznowu. Teoretycznie niczego nie powinno brakować ale nie ma najważniejszego czyli formy.
Warto spojrzeć także na statystyki pojedynków włosko- angielskich bo to może tylko dodać smaczku temu meczowi. Jak pokazuje historia Chelsea radzi sobie bardzo dobrze we Włoszech. Z dotychczasowych 7 spotkań The Blues 3 wygrali, 3 zremisowali, raz tylko znajdując pogromcę.
Jeżeli chodzi o dorobki Romy to wygląda to fatalnie. Porażka w Londynie przed dwoma tygodniami 0:1 jest trzecią przegraną z rzędu z klubami z Anglii, a piątą w ostatnich sześciu spotkaniach. Ostatnie zwycięstwo nad zespołem z Premiership Giallorossi odnieśli 4 kwietnia 2007 roku zwyciężając 2-1 Manchester United.
Biorąc pod uwagę wszystkie aspekty sportowe i historyczne wychodzi w tym meczu że wygrają piłkarze Chelsae ale jak będize przekonamy się jutro ;) Raczej powrót Tottiego nie pomoże tonącej drużynie Romy która w ostatnich meczach gra wręcz fatalnie i nie widać tego błysku w ich poczynaniach jak w poprzednim sezonie.

VS

⚽Werder Brema-Panathinaikos Ateny
Typ : oba zespoły strzelą gola ? TAK
Kurs : 1,83


Na Weserstadion zawitają Koniczynki by zagrać w ramach LM z Werderem. Buki wyraźnie faworuzyją gospodarzy dając 1,45 na ich zwycięstwo i początkowo miałem tak właśnie zagrać ale patrząc na ostatnie mecze obu zespołów, wychodzi na to że oba są w słabszej dyspozycji i trudno przewidzieć co może się wydarzyć na boisku. W pierwszym meczu w Atenach padł remis 2:2. Werder w LM nie potrafi wygrać na wyjazdach od kilkunastu gier więc atut własnego boiska musi wykorzystywac ale mnie nie przekonuje w chwili obecnej. Co prawda udało się pokonać Herthe aż 5:1 to i tak stracili gola. W tym meczu z Herthą gole strzelali Diego, Rosenberg i Pizarro a więc główna siła napędowa Werderu. Biorąc pod uwagę mecze rozegrane przez Bremeńczyków w obencym sezonie to widać pewną prawidłowość. Otóż może wydawać się to dziwne ale na 16 rozegranych meczy czy to w LM, DFB Pokal i Bundeslidze bramkarz Bremeńczyków tylko w 3 spotkaniach nie musiał wyjmować piłki z siatki a więc widać że obrona jest bardzo dziurawa i każdy potrafi im strzelić conajmniej jednego gola. A Panathinaikos wcale do najsłabszych teamów nie należy przecież. Mantzios, Karagounis czy Salpinigidis są w stanie pokonać bardzo niepwnego Wiese. Panatha to także bardzo overowa drużyna w tym sezonie. Co prawda liga grecka kojarzy się raczej z małą ilością bramek to Koniczynki niejako są wyjątkiem od reguły i lubią grać ofenyswnie. Już raz w historii Panatha gościła w Bremie i poległa z kretesem 1:5. Teraz Werder ma serie 3 remisów pod rząd, a Grecy właśnie w tym meczu walczą o pozostanie w pucharach. Napewno nie zabraknie emocji a najbardziej prawdopodobne jak dla mnie wydaje się że obu zespołom uda się strzelic bramke. Werder wiadomo siła ofensywna napędzana przez Diego, a Panatha może liczyć na &quot;prezenty&quot; defensywy gospodarzy i swojego Karagounisa który jak trzeba uderzy z dystansu i dobrze rozegra.

Przewidywane składy:

▶WERDER: Wiese - Prödl, Mertesacker, Naldo, Pasanen - Baumann - Özil, Hunt - Diego - Pizarro, Rosenberg

▶PANATHINAIKOS: Galinovic - M. Nilsson, Vyntra, Sarriegi, Spiropoulos - Simao, Gilberto Silva - Gabriel, Cleyton, Karagounis - Mantzios


VS

⚽Anorthosis Famagusta-Inter Mediolan
Typ : 2
Kurs : 1,53


Analiza być może pojawi się jutro ...
 
k@jtek 0

k@jtek

Użytkownik
Po miesięcznej kontuzji kolana i kostki do zdrowia wrócił napastnik Chelsea Didier Drogba, który poleciał z drużyną do Rzymu. Usiądzie jednak na ławce, bo jak zapowiedział trener Luiz Felipe Scolari, w wyjściowym składzie zagra Nicolas Anelka w nagrodę za hat tricka przeciwko Sunderlandowi w sobotę.
No to trochę odbiega od twojej koncepcji :p ale typ jak najbardziej popieram ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom