>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

robson United xD - świat sportu i typów bukmacherskich

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kupon nr # 53

Ipswich - Cardiff Typ : 1 Kurs : 1,90
Barcelona-Schalke Typ : under2,5 Kurs : 1,80


AKO kurs : 3,41 l stawka : 10,18zl l EW Wygrana : 34,71zl
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kupon nr # 53

Ipswich - Cardiff Typ : 1 Kurs : 1,90 ⛔⛔ WYNIK 1:1 ⛔⛔
Barcelona-Schalke Typ : under2,5 Kurs : 1,80 ✅✅ WYNIK 1:0 ✅✅


AKO kurs : 3,41 l stawka : 10,18zl l EW Wygrana : 34,71zl
poczatkowy stan konta : 30zl

AKTUALNY STAN KONTA : 250zl

Szkoda tego remisu, bo bylo blisko..
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
też ten kupon postawiłem... szkoda bo meczyk naprawdę Ipswich mogło wygrać.
Na dzisiaj co serwujesz? ????
Wlasnie sie zastanawiam czy wogole cos dzisiaj zagrac. Bo w sumie mecze UEFA jest ciezko trafic;) Mysle narazie powaznie nad meczem Bayernu Monachium. Moim zdaniem powinni awansowac bo to jednak Bawarczycy sa bardziej ograna druzyna w Europie i wiedza jak takie mecze rozgrywac wiec sie zastanawiam nad postawieniem na nich. Byc moze za chwile jakas analize skrobne;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
kupon nr#54

Getafe- Bayern Monachium Typ : 2 Kurs: 2,00
PSV Eindhoven - Fiorentina Typ : 1 Kurs : 2,15


AKO Kurs : 4,30 l Stawka : 10zl l EW Wygrana : 43zl

PO dluzszym przemysleniu postawilem taki kuponik na dzisiejsze mecze UEFA. Sa one moze i ryzykowne ale kto nie ryzykuje ten nie wygrywa :jezora:

Bayern powinien wygrac dzisiaj mecz jesli powaznie mysli o awansie do dalszej fazy, a tak napewno jest bo maja zamiar wywalczyc potrojna korone ;)
Getafe nie nalezy do czolowki Primera Division i to wlasnie jest atut Bawarczyukow. Niemcy nigdy sie nie poddaja i zapewne remis 1:1 na Allianz Arena ich zmobilizowal i dzisiaj powinni powalczyc i zmazac plame z pierwszego meczu. W Getafe kilka kontuzji a w Bayernie poza Altintopem i van Buytenem wszyscy gotowi na mecz.

Co do meczu PSV to dzisiaj zagraja bez Farfana i Affelaya ale sadze ze powinni zagrac dzisaij zespolowo i pokonac slabo spisujaca sie w meczach wyjazdowych Fiorentine. PSV natomiast w meczach domowych w lidze przegralo zaledwie 1 mecz. PSV ma juz w zasadzie mistrza w kieszeni a Fiora walczy jeszcze o awans do eliminacji w LM z Milanem i ten cel powinien byc dla nich priorytetem dlatego sadze ze jest to szansa dla PSV ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
kupon nr#54

Getafe- Bayern Monachium Typ : 2 Kurs: 2,00 ⛔⛔ WYNIK 1:1 ⛔⛔
PSV Eindhoven - Fiorentina Typ : 1 Kurs : 2,15 ⛔⛔ WYNIK 0:2 ⛔⛔


AKO Kurs : 4,30 l Stawka : 10zl l EW Wygrana : 43zl

poczatkowy stan konta : 30zl

AKTUALNY STAN KONTA : 240zl



Klapa na calego ...
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kupon nr#55

Huelva- Barcelona Typ : 2 Kurs : 1,70
HSV- Duisburg Typ : 1 Kurs : 1,35


AKO Kurs : 2,29 l Stawka : 30zl l EW Wygrana : 68,85zl

RECREATIVO HUELVA- FC BARCELONA
Typ: 2
Kurs : 1,70


Po awansie do polfinalu Champions League mam nadzieje ze teraz Barca pokaze lepsza gre i co najwazniejsze skuteczna. W meczu z Schalke nie zagrali moze najlepiej ale skutecznie. Kibice juz maja dosc takiej przecietnej gry Barcy i wcale im sie nie dziwie bo jeszcze do niedawna Barca uchodzila przeciez za najbardziej ofensywnie i efektownie grajaca druzyne.

Historia meczy z Recreativo moze nie jest dluga ale co najwazniejsze dobra dla Barcy :

17/03-07 Primera Division Recreativo vs. Barcelona 0:4
25/05-03 Primera Division Recreativo vs. Barcelona 1:3


Na ostatnie 6 meczy w lidze Barca wygrala uwaga tylko 1 !!! Co jak na druzyne walczaca o mistrzostwo jest zalosne. wiec powinni wkoncu wygrac z zespolem walczacym o utrzymanie. Znajduja sie na miejscu 17.

W meczu w Huelvie niestety nie wystapi Thierry Henry i Bojan Krkic a wiec sila ofensywna znacznie bedzie oslabiona. W dodatku nie zagra Andres Iniesta. Ale wielkim pocieszeniem dla fanow Blaugrany moze byc fakt ze do skladu wraca &quot;wielki&quot; Leo Messi!! Wkoncu moze Barca zacznie grac lepiej. W miejsce Henry&#39;ego i Bojana do skladu Rijkaard powolal Santiago Ezquerro i Victora Vazqueza. A oto pelna lista powolanych na ten mecz :

Valdés, Pinto, Abidal, Thuram, Sylvinho, Zambrotta, Puyol, Milito, Edmílson, Márquez, Touré Yaya, Xavi, Gudjohnsen, Messi, Eto&#39;o, Giovani, Víctor Vázquez, Ezquerro

Mysle ze Barca chce jeszcze powalczyc a przeciez na plecach czuc juz oddech Villareal wiec wlasnie moim zdaniem najprawdopodobnioej wygraja.


A co do meczu HSV to powinni wkoncu przelamac serie 3spotkan bez zwyciestwa. Na ich stadion dzisiaj przyjezdza ostatni w tabeli Duisburg. Gospodarze jesli jeszcze marzy im sie gra w Champions League to powinni wygrac dzisiaj choc beda grac bez Castelena, Jarolima to sadze ze maja silniejszy sklad i wygraja.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kupon nr#56

Ol.Lyon- Rennes Typ : 1 Kurs : 1,45
CSKA Moskwa- Luch Energiya Typ : 1 Kurs : 1,25
Metz - Ol.Marsylia Typ : 2 Kurs :1,65
Tottenham-Middlesbrough Typ : 1 Kurs : 1,70


AKO Kurs : 5,08 l Stawka : 10zl l EW Wygrana : 50,80zl



OL. LYON - RENNES Typ : 1 Kurs : 1,45

Moim zdaniem to najpewniejszy typ na ta serie gier we Francji. W ostatniej kolejce w meczu ktory elektryzowal cala Francje Lyon przegral z Marsylia 1:3 tak wiec kibice moga sie czuc zawiedzeni tym rezultatem i z pewnoscia oczekuja od swojego zespolu w dzisiejszym meczu rehabilitacji. Taka moim zdaniem nastapi w meczu dzisiejszym.

Rennes to zespol ktory ma w swoim skladzie kilku ciekawych graczy ale to wydaje sie moim zdaniem za malo na Lyon. Wiltord juz jest w zaawansowanym wieku i najlepsze lata ma za soba. Briand puka do reprezentacji ale jest jeszcze mlody i Domenech powoluje go narazie z mysla o przyszlosci i grze w kadrze B. Pagis to taki ligowy sredniak.
Lyon ma przeciez takich zawodnikow jak Juninho, Ben Arfa, Benzema czy Kallstroem i Govou.

Ostatnie 10meczy pomiedzy tymi zespolami to 6win Lyonu 4 Rennes i 1 remis.
Dzisiaj mysle ze Lyon poradzi sobie na Stade Gerland spokojnie. W walce o mistrza pozostaje jeszcze jedynie Bordeaux ktore wykorzystalo wpadke w poprzedniej kolejce Lyonu i zblizylo sie do nich na 6pkt.
 
M 0

matriks1111

Użytkownik
Radzę uważać na mecz Lyonu. Są tam małe braki kadrowe i zagrają bez Toulalana, Keity i Clerca. Zespół sam w sobie jest mocny, ale brak tego pierwszego na pewno da się odczuć, bo bez wątpienia był on najlepiej spisującym się ostatnio zawodnikiem. Benzema wraca, ale po kontuzji, więc na pewno na 100% nie zagra. No i pamiętajmy, że Rennes potrafi bardzo dobrze zagrać na wyjazdach - oczywiście może być łatwa wygrana Lyonu, ale tak ku przestrodze dzielę się tym czego się o tym meczu dowiedziałem ;)
 
majkel1990 0

majkel1990

Użytkownik
co do lyonu to pewny typ bardziej prawdopodobna niespodzianka w londynie Middlesbrough ma Alvesa który uważam będzie miał świętne zakończenie sezonu Tottenham w tym sezonie lekko zawodzi gra w kratkę...
Middlesbrough 2-2 Man Utd England Premiership
30-MAR-08 Chelsea 1-0 Middlesbrough England Premiership
22-MAR-08 Middlesbrough 1-0 Derby England Premiership
15-MAR-08 Arsenal 1-1 Middlesbrough England Premiership
12-MAR-08 Aston Villa 1-1 Middlesbrough
Middlesbrough widać remisuje z nie byle kim
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dzieki panowie za komentarze jak bedzie sie przekonamy.
Ogladalem ostatni mecz Tottenhamu i podobala mi sie ich gra. Oni caly czas atakuja i to sie podoba wiec czemu nie mieli by pokonac M Boro. Graja u siebie, maja Berbatowa i Lennona, a Boro ma w sumie Alvesa ale to chyba moim zdaniem za malo na swietnie grajaca ekipe Spurs.

A wracajac do Lyonu to musi wygrywac bo Bordeaux zbliza sie a do konca sezonu juz tylko 6kolejek wiec najlepiej zdobywac pkt na wlasnym stadionie, a Rennes to moim zdaniem druzyna chimeryczna.

Pozdrawiam
 
M 0

matriks1111

Użytkownik
No i cóż... miałem rację - Lyon 1-1 ???? Wprawdzie Tottenham też sprawił niespodziankę, ale przynajmniej wiem, że na darmo głowy nie zawracałem ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kupon nr#56

Ol.Lyon- Rennes Typ : 1 Kurs : 1,45 ⛔⛔ WYNIK 1:1 ⛔⛔
CSKA Moskwa- Luch Energiya Typ : 1 Kurs : 1,25 ⛔⛔ WYNIK 0:1 ⛔⛔
Metz - Ol.Marsylia Typ : 2 Kurs :1,65 ✅✅ WYNIK 1:2 ✅✅
Tottenham-Middlesbrough Typ : 1 Kurs : 1,70 ⛔⛔ WYNIK 1:1 ⛔⛔


AKO Kurs : 5,08 l Stawka : 10zl l EW Wygrana : 50,80zl



.
poczatkowy stan konta : 30zl

AKTUALNY STAN KONTA : 200zl


ciag dalszy czarnej spoboty......:kwasny4565:
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kupon nr # 57


Manchester United- Arsenal Londyn Typ :1 Kurs: 1,90

AKO Kurs : 1,90 l Stawka : 100zl l EW Wygrana : 190zl

Moze niektorych stawka zszokuje bo ostatnio mi nie szlo tak jakbym tego oczekiwal. Dzisiaj jednak licze na przelamanie w wielkim stylu ;)


MANCHESTER UNITED - ARSENAL LONDYN Typ : 1

Na Old Trafford dojdzie do wielkiego meczu. Czerwone Diably beda walczyly w meczu tym o to aby nie stopniala ich przewaga nad Chelsea. Po awansie do 1/2 finalu Champions League morale wsrod United sa wielkie. Arsenal natomiast odpadl juz z rywalizacji w LM a i w Premierleague juz ma minimalne szanse na mistzra.

We wspomnianym meczu z Roma odpoczywal Cristiano Ronaldo, Wayne Rooney i Paul Scholes. Wszyscy powinni wystapic w dzisiejszym meczu. Takze nieobecny w srodowym meczu Patrice Evra wraca do skladu i powinien zajac miejsce na lewej stronie obrony. Wystep Ferdinanda jest raczej pewny. Nie wiadomo tylko kto bedzie jego partnerem w srodkowej strefie. Byc moze Ferguson postawi na mlodego Pique ktory gral w meczu z Roma.

W Arsenalu nie wystapia napewno w dzisiejszym meczu : Eduardo, Rosicky, Sagna i Flamini. Wszyscy sa kontuzjowani. A z powodu czerwonej kartki w meczy z Boltonem pauzuje Abou Diaby. Wenger w ostatnim czasie wypowiadal sie ze jego druzyna jest najbardziej krzywdzona w tym sezonie przez sedziow. Moze i bylo w tym troche racji bo mecze z LFC pokazaly to wyraznie. Jednak w PremierLeague powinno byc inaczej i miejmy nadzieje ze siedzia dostosuje sie do tego wielkiego widowiska.

Pierwszy mecz w tym sezonie odbyl sie pomiedzy tymi zespolami na Emirates Stadium.

Arsenal 2:2 Manchester United
3 listopada 2007, sędzia: Howard Webb
Fabregas (48.), Gallas (90.) - Gallas (45., samobójcza), Ronaldo (82.)

Takze zespoly zmierzyly sie w meczu FA Cup i na Old Trafford gora byli gospodarze wygrywajac 4:0. Kapitalna wtedy partie rozegral Nani ktorego w dzisiejszym meczu zabraknie niestety. Takze nie w pelni sil jest Saha i Darren Fletcher.

Ostatnie 5spotkan H2H w lidze na Old TRafford :

17/09-06 Premier League Manchester United vs. Arsenal FC 0:1
09/04-06 Premier League Manchester United vs. Arsenal FC 2:0
24/10-04 Premier League Manchester United vs. Arsenal FC 2:0
21/09-03 Premier League Manchester United vs. Arsenal FC 0:0
07/12-02 Premier League Manchester United vs. Arsenal FC 2:0

W ostatnich 6 meczach Mu zanotowali zaledwie 1 remis w ostatniej kolejce z M;Boro 2:2 i 5zwyciestw . Arsenal na 6 meczy zdolal wygrac zaledwie 1, 4remisujac i 1 przegrywajac.

Dzisiaj swoje urodziny obchodzi Anderson wiec zapewne pilkarze sprawia mu prezent i wygraja a moze i on sam cos strzeli ;) A jesli sam nie strzeli to licze przede wszystkim na Ronaldo, Teveza i Rooneya. W dobrej formie jest rowniez Hargraves co pokazal w meczu z Roma. GO GO GO MANU!!! ????

 
rudaszz 0

rudaszz

Użytkownik
łohoho Robson aż mnie z szokowało ;) Manu oczywiście jest traktowany jako faworyt tego spotkania ale takie mecze mają to do siebie że może się wszystko zdarzyć...Trzymam Kciuki!!!
 
P 0

przybitek

Użytkownik
Wiele korzystałem z Twoich typów... Bardzo mi pomagały... pewnego dnia zaszalałem i wszystko straciłem ???? Mam nadzieję że ten kupon Ci siądzie ????
 
majkel1990 0

majkel1990

Użytkownik
popieram ten typ na MAN pewniejsze jest to że padnie over w tym meczu jak dla mnie i obie drużyny strzelą bramkę nie sugeruję się wynikiem pierwszego spotkania tylko dobrą formą obu drużyn arsenal nie przez sędziego odpadł z LM i wg był lepszy w dwumeczu także zobaczymy jak LM wpłynie na grę obu drużyn mój werdykt: na man U pozytywnie na arsenal negatywnie
oby weszło !!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom