>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

robson United xD - świat sportu i typów bukmacherskich

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kupon nr #39

Portsmouth-Wigan typ: 1 Kurs: 1,75 ✅✅ WYNIK 2:0 ✅✅
Bolton-Arsenal typ: 2 Kurs : 1,75✅✅ WYNIK 2:3 ✅✅


AKO Kurs : 3,06 l Stawka : 10zl l EW Wygrana : 30,60zl
poczatkowy stan konta : 30zl

AKTUALNY STAN KONTA : 160,60zl


Alez kapitalny mecz i wiele emocji bylo podczas spotkania Arsenalu. Grajac w 10 pokazali klase wygrywajac. Wkoncu sie przelamali. Brawo. Ladna kontra poszla bo Bundesliga zawiodla...
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kupon nr # 40

Valencia- Mallorca Typ : 1 Kurs : 1,85
Deportivo La Coruna- Murcia Typ :1 Kurs : 1,80

AKO Kurs : 3,33 l stawka : 10,60 l EW Wygrana : 35,30zl

Na dzisiaj narazie dubelek z Primera Division.


Valencia CF- RCD Mallorca
Typ : 1
Kurs : 1,80


Ostatnie dwa mecze Valencii to dwie wygrane w stosunku 3:2 najpierw w Pucharze Krola z FC Barcelona a potem ligowy mecz na Santiago Bernabeu z Realem. Czyzby Valencia odzyskiwala wielka forme i zaczynala grac jak za najlepszych lat ?? Wszystko wskazuje ze tak . W wybornej formie jest David Villa strzelec dwoch bramek na Santiago Bernabeu, a takze jedynej bramki w meczu towarzyskim rozgrywanym w srodku tygodnia pomiedzy Hiszpania a Wlochami. Dodam ze gol ten byl przedniej urody, strzal z woleja w samo okienko David Silva i Arizmendi z Mata takze ostatnio graja dobrze. W dodatku do meczowej kadry powraca jeszcze Fernando Morientes wiec powinno byc dobrze.
Trener Koeman powolal taki oto sklad na ten mecz :

Bramka: Hildebrand i Mora .
Obrona: Caneira, Miguel, Alexis, Helguera, Albiol i Moretti.
Pomoc: Maduro, Sunny, Ever, Joaquín, Baraja i Edu.
Atak: Mata, Arizmendi, Morientes, Villa i Silva.

W tej chwili Valencia zajmuje odlegle 11miejsce z dorobkiem 39pkt i powinno jeszcze powalczyc w lidze o jak najlepsza pozycje. W dodatku Koeman walczy caly czas o swoja posade bo sezon ten jest naprawde nieudany dla Che. W tym pojedynku takze bilans ostatnich gier pomiedzy tymi zespolami przemawia za gospodarzami :
19/12-06 Primera Division Valencia vs. Mallorca 3:1
21/12-05 Primera Division Valencia vs. Mallorca 3:0
28/11-04 Primera Division Valencia vs. Mallorca 2:0
21/03-04 Primera Division Valencia vs. Mallorca 5:1
02/02-03 Primera Division Valencia vs. Mallorca 1:0



DEPORTIVO LA CORUNA - REAL MURCIA
Typ : 1
Kurs: 1,80


Juz przed tygodniem stawialem przeciwko Murcii ale wtedy sie srogo zawiodlem bo pokonali oni zespol Espanyolu Barcelona az 4:0. Jednak wczesniejsze mecze w ich wykonaniu byly tragiczne dlatego nie sadze aby byli w stanie dwa razy z rzedu wygrac. W dodatku na przeciwko staje druzyna ktora jest w formie. U siebie przeciez nie tak dawno pokonala Real Madryt 1:0. Takze na El Riazor polegly takie firmy jak Sevilla 2:1 czy Espanyol 2:0. Dlatego zastanawiam sie jakie atuty moga byc po stronie gosci? CHyba jednak zadne. Deportivo powinno pokonac swojego dzisiejszego przeciwnika. W dodatku ze w historii dobrze im sie z nimi gralo. Depor odniesli z nimi 3zwyciestwa 1 przegrali i 1 padl wynik remisowy. Wsrod gospodarzy w tym meczu nie zobaczymy kontuzjowanego Christiana i pauzujacego za kartki Riki&#39;ego. Reszta jest zdolna do gry. Wsrod gosci nie zagra kontuzjowany Gallardo.

Prawdopodobne sklady :

Deportivo : Aouate-García,Lopo,Amo,Coloccini-Wilhelmsson,González,de Guzmán,Filipe Luís-Lafita-Jiménez &quot;Xisco&quot;

Murcia : Carini-Pignol,Mejía,Cuadrado,Pe&amp;ntilde;a-De Lucas,Kabous,Movilla,Abel Gómez-Alonso,Aquino
 
S 0

sebastian28

Użytkownik
siema

Popieram typ na Valencie i sam go dałem na dzisiaj tylko że po lepszym kursie 2.0.Nietoperze pokazały że potrafią grać w piłkę i moim zdaniem końcówke sezonu mogą mieć bardzo dobrą.Forme złapał David Villa,z tyłu wspomaga go błyskotliwy Silva i młody wilczek Mata.Jest skzrdłowy Arzimendi i Joaquin,solidna druga linia z młodym holendrem Maduro i Sunnym ,któryś z nich dzisiaj pomoże w środku pola rubenowi Baraja.Skład Valencii naprawde prezentuje sie dobrze tylko była kwestia złapania odpowiedniego rytmu z którym dzisiaj powinni ograć Mallorce na Mestalla
peace sabasan10
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kupon nr#41

Larissa-Kalamaria Typ : 1 Kurs : 1,80
Panathinaikos-Panionios Typ: 1 Kurs : 1,40
Anderlecht-Cercle Typ: 1 Kurs : 1,55
Deportivo- Murcia Typ:1 Kurs : 1,70

AKO Kurs : 6,64 l Stawka : 5zl l EW Wygrana : 33,20zl

Jeszcze taki kupon zagralem gdy zobaczylem ze Valencia mi psuje glowny kuponik przegrywajac w 41min 0-2. W sumie wczoraj tak samo bylo z Arsenalem ktory do przerwy przegrywal 0-2... ale Valencii w tym sezonie jednak daleko do klasy Kanonierow.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kupon nr # 40

Valencia- Mallorca Typ : 1 Kurs : 1,85⛔⛔ WYNIK 0:3 ⛔⛔
Deportivo La Coruna- Murcia Typ :1 Kurs : 1,80 ✅✅ WYNIK 3:1 ✅✅

AKO Kurs : 3,33 l stawka : 10,60 l EW Wygrana : 35,30zl

poczatkowy stan konta : 30zl
AKTUALNY STAN KONTA : 145zl

Komentarz chyba zbedny... :kwasny4565:
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kupon nr#42

Benfica Lizbona-Pacos Ferreira Typ:1 Kurs : 1,25
River Plate- Arsenal de Sarandi Typ :1 Kurs : 1,60
Cucuta Deportivo - Deportes Quindio Typ: 1 Kurs : 1,90


AKO Kurs : 3,80 l stawka : 8zl l EW Wygrana : 30,04zl

Benfa wkoncu powinna u siebie pokonac slabego rywala z ktorym zawsze im sie dobrze gralo. Byly takie mecze niedawno w ktorych Benfica wygrywala az 7:0 z Pacos. Dzisiaj nie licze az na tak wielkie strzelanie ale mysle ze stac ta druzyne na zwyciestwo.
River Plate na 5 meczy na wlasnym stadionie z dzisijeszym rywalem odniosl 5zwyciestw. Alex76 cos mowil ze dzisiaj River bedzie eksperymentowalo ze skladem ale sadze ze zagraja dobry mecz i sobie poradza;)
No i na koniec mecz z ligi Kolumbijskiej. Niedawna rewelacja Copa Libertadores Cucuta u siebie gdzie jest szalenie grozna bedzie podejmowala sasiada w tabeli wiec najlepsze rozwiazanie na ten mecz dla nich to ogranie swojego przeciwnika i awans w tabeli ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kupon nr#41

Larissa-Kalamaria Typ : 1 Kurs : 1,80 ✅✅ WYNIK 2:1 ✅✅
Panathinaikos-Panionios Typ: 1 Kurs : 1,40 ✅✅ WYNIK 2:1 ✅✅
Anderlecht-Cercle Typ: 1 Kurs : 1,55 ✅✅ WYNIK 3:1 ✅✅
Deportivo- Murcia Typ:1 Kurs : 1,70:plus:✅ WYNIK 3:1 ✅✅

AKO Kurs : 6,64 l Stawka : 5zl l EW Wygrana : 33,20zl
ladne odrabianie strat ????

poczatkowy stan konta : 30zl


AKTUALNY STAN KONTA : 178,20zl po tym wygranym kuponie a teraz juz 170,20 bo kolejny kuponik poszedl ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kupon nr#42

Benfica Lizbona-Pacos Ferreira Typ:1 Kurs : 1,25 ✅✅WYNIK 4:1 ✅✅
River Plate- Arsenal de Sarandi Typ :1 Kurs : 1,60 ✅✅ WYNIK 1:0 ✅✅
Cucuta Deportivo - Deportes Quindio Typ: 1 Kurs : 1,90 ✅✅ WYNIK 4:3 ✅✅


AKO Kurs : 3,80 l stawka : 8zl l EW Wygrana : 30,04zl
poczatkowy stan konta : 30zl

AKTUALNY STAN KONTA : 200,24zl ????

Wkoncu udalo sie przekroczyc bariere 200zl ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kupon nr#43

SlaviaPraga-SpartaPraga Typ : under2,5 Kurs : 1,65
Monaco-Rennes Typ : 1 Kurs : 2,20

AKO Kurs : 3,63 l stawka : 5,24zl l EW Wygrana : 19,02zl


AS MONACO -STADE RENNES
Typ : 1
Kurs : 2,20
bwin

Ostatni mecz tej serii gier we Fracuskiej Ligue1. Na Stade Louis II gospodarze podejma Rennes. Faworytem w moich oczach sa pilkarze Monaco ktorzy musza zdobywac punkty jakze wazne w kontekscie utzrymania sie. Ostatnie ich gry to same porazki. Dzisiaj stana naprzeciwko przecietnie spisujacym sie na wyjazdach graczom Rennes. Ostatni mecz Monaco wygralo 23 stycznia z Sochaux 1:0!! jesli Monaco mysli o utzrymaniu to poprostu ten mecz trzeba wygrac. Bilans gier H2H jest korzystny dla gospodarzy chociaz dwa ostatnie pojedynki przegrywali. Ale nie sadze ze stanie sie tak po raz trzeci. Stawiam po dobrym kursie na gospodarzy.


SLAVIA PRAGA - SPARTA PRAGA
Typ : under2,5
Kurs : 1,65
bwin

Wielkie wydarzenie w Czechach . Naprzeciw siebie dwie najlepsze druzyny. Czy gospodarze sa w stanie w jednym sezonie dwa razy ograc wielka Sparte? Pierwszy mecz pomiedzy tymi zespolami zakonczyl sie wlasnie zwyciestwem na Letnej Slavii. Slavia w dalszym ciagu utrzymuje przewage nad grupa poscigowa. W rundzie wiosennej jednak lepiej sie prezentuje Sparta ktora wygrywa mecz za meczem. Zastopowana zostala jedynie w Olomouncu gdzie padl remis 0:0. Slavia natomiast meczy sie. Jej wyniki nie sa zbyt wysokie. Mecze sa slabe. Do tego dochodzi wpadka w Brnie z tamtejsza druzyna 1:2.Na ostatnie 6 meczy w lidze odpowiednio Slavia wygrala 4, 1remis , 1porazka a Sparta 5zwyciestw i jeden remis. Jak bedzie w tym meczu? Czy atut wlasnego boiska pomoze i bedize kluczoy? Ostatni raz Sparta wygrala na boisku rywala w 2004roku 2:0. wczesniejsze trzy pojedynki to dwa remisy i jedna wygrana Slavi. Moim typem na ten mecz jest under2,5. W czeskiej lidze czesto takie wyniki padaja. Slavia w tym sezonie az 15 razy notowala wyniki underowe na 22gry, Sparta takze 12meczy underowych przy 10 overach. Na 10 ostatnich pojedynow na boisku dzisiejszego gospodarza miedzy oboma druzynami az 8 razy byl under!! Mysle ze powinno wejsc;)
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Kolejna osoba która stawia na wygraną Monaco które spisuję się bardzo słabo ostatnio, jeśli popatrzymy na ostatnie sześc spotkań to Monaco gra najgorzej ze wszystkich drużyn w lidze, w dodatku dziś nie zagra Perez, Modesto a przede wszystkim mózg drużyny Menez który jest moim zdaniem najlepszym piłkarzem tej drużyny. Rennes ostatnio pokazuje że grac potrafi, dziś moim zdaniem goście przynajmniej zremisują ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kupon nr#43

SlaviaPraga-SpartaPraga Typ : under2,5 Kurs : 1,65 ✅✅ WYNK 1:1 ✅✅
Monaco-Rennes Typ : 1 Kurs : 2,20 ⛔⛔ WYNIK 1:2 ⛔⛔

AKO Kurs : 3,63 l stawka : 5,24zl l EW Wygrana : 19,02zl
poczatkowy stan konta : 30zl

AKTUALNY STAN KONTA : 195zl


No i Sutek mial racje co do tego meczu, ja w sumie wiedzialem ze icg forma nie jest dobra, ale liczylem na przelamanie w ich wykonaniu. Jednak typowanie LIgue1 zostawie specjaliscie w tej dziedzinie Sutkowi ;) On sie zna na tym lepiej.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kupon nr#44

Schalke-Barcelona : 1 2 ( X po reg. czasie gry: otrzymasz stawkę z powrotem) typ : 1 Kurs : 2,30

AKO Kurs : 2,30 l stawka : 25zl l EW Wygrana : 57,50zl

Kazdy wie jak gra Barcelona w ostatnim czasie, nie jest to moze futbol na wysokim poziomie szczegolnie w meczach wyjazdowych gdzie potrafia z prowadzenia 2-0 przegrac mecz 2:3( oczywiscie mowa o ostatnim meczu ligowym z Betisem). W dzisiejszym meczu w Barcelonie nie zobaczymy Messiego, Ronaldinho, Deco. W dodatku ostatnie 5meczy Barcy to zaledwie jedna wygrana ze slabiutkim Valladolid na Camp Nou 4:1. Schalke w tym czasie zanotowalo 3zwyciestwa. Chociaz nie ma sensu porownywac obu lig. Stawiam ze Schalke wygra, a w razie remisu dostane zwrot stawki. Jest to chyba najrozsadniejszy typ na ten mecz. Zastanawialem sie jeszcze nad typem Handicap 1:0 na Schalke po kursie 1,65 ale ostatecznie postawilem jak wyzej. Osobiscie nie wierze zeby Barca mogla dzisiaj wygrac. Na dawnej Arena Auf Schalke nie gra sie latwo o czym w tej edycji LM przekonala sie juz Chelsea ktora zremisowala 0:0.

Prawdopodobne sklady :

Schalke : Neuer-Rafinha,Bordon,Krstajic,Westermann-Ernst,Kobiaszwili,Asamoah,Pander-Kuranyi,Altintop

Barcelona : Valdes- Zambrotta,Puyol,Thuram.Abidal-Xavi, Yaya Toure, Iniesta- Henry, Eto&#39;o, Bojan Krkic
 
fonsz 11

fonsz

Użytkownik
ojjj nie wiem nie wiem mi sie coś wydaje ze barca przełamie sie właśnie w tym meczu.Po ostatniej porażce wszystkim zawodnikom było tak głupio ze przepraszali więc myślę ze będą mieli ogromna chęć pokazania na co ich tak na prawdę stać dlatego ja bym postawił na nich albo w ogolę odpuścił sobie ten mecz ???? i tak właśnie robie miejmy nadzieje ze sie mylę i Tobie to wejdzie powodzonka ????
 
kaczmar123 39

kaczmar123

Użytkownik
a ja powiem tak:
Barca z Ligi Mistrzów to zupełnie inna drużyna niż Barca z Ligi Hiszpańskiej, myślę, że powrót Milito i Marqueza zrobi swoje w grze defensywnej, możecie mówić że stronniczy jestem albo coś ale myślę że tak właśnie będzie :spokodfhgfh:
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
W sumie pozniej przeczytalem info ze Schalke w meczach z Hiszpanskimi zespolami na wlasnym stadionie sobie nie radzi i na dodatek nie zdobylo w tych pojedynkach bramki ale kiedys ta fatalna serie trzeba przerwac;) Przeciez Barca juz dawno nie grala tak slabo jak obecnie a bram Messiego to powazne oslabienie. Przeciez w ostatnim meczu wyjazdowym Barcy w LM z Celticiem to wlasnie on robil gre, no i takze Ronaldinho tez sie jakos prezentowal a dzisiaj obu ich zabraknie. Wiec pozostaje tylko Henry i Eto&#39;o ;) W sumie juz za chwilke mecz wiec zobaczymy jak to bedzie ;) Pozdrawiam
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Nie skreślałbym Bojana który jest młody ale to bardzo dobry gracz, świetny technicznie ma niezwykły talent do zdobywania goli, dla Barcelony w juniorskich zespołach strzelił ponad 1000 bramek ;) Dla mnie Barca dziś powinna wygrac z Schalke które gra bez Jonesa, Rakiticia, Bajramowivia. Bordon będzie grał ostrożniej bo jak złapie kartkę to w rewanżu nie wystąpi
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
no pokazali. zagrali znow kaszane. to ze schalke dzis przynajmniej nie zremisowalo to moga podziekowac tylko sobie. schalke bylo dzis zespolem zdecydowanie lepszym. tyle ode mnie
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kupon nr#44

Schalke-Barcelona : 1 2 ( X po reg. czasie gry: otrzymasz stawkę z powrotem) typ : 1 Kurs : 2,30 ⛔⛔ WYNIK 0:1 ⛔⛔

AKO Kurs : 2,30 l stawka : 25zl l EW Wygrana : 57,50zl
poczatkowy stan konta : 30zl

AKTUALNY STAN KONTA : 170zl


Jak dla mnie takze Barca zagrala kaszane. Ogladalem ten mecz i musze powiedziec ze oddali trzy strzaly w calym meczu z czego padla jedna bramka wlasnie. Schalke mialo kilka sytuacji ktore powinno wykorzystac i zawdzieczaja to porazke tylko braku skutecznosci a nie dobrej gry Barcy. Sutek znowu mial racje ;) Brawo dla niego;) Mam nadzieje ze dziisaj mi napisze ze wygram ;) hehehe Pozdro
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kupon nr# 45

ZaglebieL - PoloniaW Typ : 1 Kurs : 1,40
Paris SG-Strasbourg Typ : 1 Kurs : 1,65


AKO Kurs : 2,31 l Stawka: 10zl l EW Wygrana : 23,10zl

Taki oto dubelek na dzisiaj. Zaglebie walczy o jedyne trofeum w tym sezonie. Polonia targana wieloma problemami. Trener zamieszany w korupcje itp.

PSG opromienione sukcesem w weekend w pucharze Ligi Francuskiej dzisiaj powinno juz powalczyc wkoncu o pkt w lidze w ktorej przeciez sa na miejscu spadkowym. Rywal moze nie za wymagajacy bo takze walczy jeszcze o utzrymanie wiec 3pkt Paryzanom bardzo potrzebne. Jest to mecz z cyklu o 6pkt wiec nalezaloby go wygrac ;)
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
Siema robson ;)

Analizowałem tylko mecz Zagłebia wiec na jego temat sie wypowiem. Jak wiadomo Polonia ma spore problemy. Wdowczyk który zamieszany jest w afere korupcyjną napewno nie pomaga druzynie, w zespole spadły morale i dzisiaj &quot;Czarne koszule&quot; będa miały cięzką przeprawa. Nie wydaje mi sie zeby Zagłebie na własnym terenie poległo co by nie mówic z drugoligowcem. Wiadomo ze Zagłebie jest zdegradowane ale czemu nie mieliby wygrac Pucharu. Tylko to im zostało. Pozatym Miedziani w dzisiejszym spotkaniu wystąpią w najsilniejszym składzie. Zagłebie dzisiaj zwycięzy ;)

Mam nadzieje ze oba typy Ci wejdą ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom