>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rivalo - 100% bonus aż do 200 PLN

B 22

bogdanjutek

Użytkownik
bukmacher śmiesznie sympatyczny wczoraj się zalogowałem zrobiłem depo 200 obrót wykonałem w jeden dzień kończąc all in na indiane w nocy mecz ogladałem ale przysnąłem w 4 kwarcie. Godzina 10:15 a tu telefon od rivalo
-&quot; dzień dobry jak się pan dziś ma?&quot; :grin::grin::grin::grin:
-słucham?
-&quot;gratulujemy wysokiej wygranej i przypominamy że w celu weryfikacji musi pan przedstawić ( i tam coś zaczeła wymieniać że znajdę to na swoim koncie). Mamy nadzieję że zostanie pan z nami dłużej. Słyszę że jest pan jeszcze zaspany więc nie przeszkadzam i życzę miłego dnia&quot; :]
dokumenty wysłane zaakceptowane w 20min włącznie z paszportem w zębach :razz:
buk jak najbardziej spoko
 
B 73

br1t

Użytkownik
kurde w 1 dzien 5x obrocic bonus i wplate jak wy to robicie :p co do buka to gram od paru dni i naprawde wszystko ok kursy spoko - naprawde ciekawy buk z potencjalem na przyszlosc
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Nie, firma nastawiona tylko na straty...

Co autor ma na myśli ? Daja bonus, można pograc a jak wygrasz to wyplaca. Co bys chciał więcej ?
 
M 0

megadriano

Użytkownik
Witam. Próbuje wypłacić od nich kasę i chcą ode mnie dowodu wpłaty. A ja płaciłem przez Skrill. Wystarczy jakikolwiek wyciąg z mojego konta? A jeśli nie to jak to rozwiązać? (zdjęcie przy twarzy też jest konieczne jakby się ktoś nadal zastanawiał ;) )
 
kaczor5533 91

kaczor5533

Użytkownik
Ja w takim przypadku zrobiłem screenshot&#39;a historii transakcji na Skrill, gdzie widać odpowiednią wpłatę na rzecz rivalo i do tego dokleiłem screenshot&#39;a, gdzie widać moje dane na Skrill. Ode mnie nie chcieli dowodu przy twarzy, miałem za to weryfikację telefoniczną. Dzwonią z zastrzeżonego numeru, dopiero za trzecim razem zdążyłem odebrać. Sporo pytań dość szczegółowych na temat danych oraz tego co się działo na koncie rivalo (kiedy rejestracja, jaki depozyt i kiedy, ostatni zakład), ale nie trzeba wszystkiego dokładnie pamiętać. Wypłata po weryfikacji trwała jakieś 0,5 godziny na Skrill.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Ja w takim przypadku zrobiłem screenshot&#39;a historii transakcji na Skrill, gdzie widać odpowiednią wpłatę na rzecz rivalo i do tego dokleiłem screenshot&#39;a, gdzie widać moje dane na Skrill. Ode mnie nie chcieli dowodu przy twarzy, miałem za to weryfikację telefoniczną. Dzwonią z zastrzeżonego numeru, dopiero za trzecim razem zdążyłem odebrać. Sporo pytań dość szczegółowych na temat danych oraz tego co się działo na koncie rivalo (kiedy rejestracja, jaki depozyt i kiedy, ostatni zakład), ale nie trzeba wszystkiego dokładnie pamiętać. Wypłata po weryfikacji trwała jakieś 0,5 godziny na Skrill.
rozmowa po polsku czy angielsku??
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Kurczę, wszystkie rachunki jakie płacę są na nazwisko właścicielki (jako, że wynajmuję mieszkanie). Muszę więc kupić coś na fakturę czy da radę jakoś ominąć te zdjęcie rachunku nie starsze niż 3 miesiące?
 
M 0

megadriano

Użytkownik
Lighter - Mi przyjeli wyciąg z konta bankowego, z moim adresem.

Wie ktoś może ile się czeka zanim wypłacą pieniądze na Skrilla? Zleciłem wypłate w niedziele i ani widu ani słychu, zaczynam się obawiać
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Wysłałem im fakturę dziś zakupionego pendrive - odrzucili, wysłałem screena e-wyciągu bankowego - pewnie też odrzucą.
 
M 0

megadriano

Użytkownik
Chwila w której, pieniądze wylądują na Skrillu, będzie na pewno ostatnią w której mam do czynienia z tym bukiem. Jeśli, ktoś się zastanawia czy grać - kursy nędzne, weryfikacja straszna. Nawet dla tego bonusa nie warto się użerać. Ciągle coś im nie pasuje - ktoś już tu na forum wcześniej wspomniał, że albo za małe, za ciemne, nie te co trzeba, nie skan, nie to nie tamto a plików w moim przypadku chcieli aż 6 - pół dnia stracone i nerwów co nie miara zanim wszystko zatwierdzili. I jakby tego było mało to jeszcze dzisiaj dzwonili z weryfikacją telefoniczną. A jak ja się zapytałem na koniec rozmowy kiedy wypłata (zlecona w niedziele) zostanie zrealizowana to pani nabrała wody w usta i powiedziała, że poinformuja mnie mailem i szybko się rozłączyła. Srata tata - kasy nadal nie ma i maila też nie.
---------
EDIT - kasa na koncie, po napisaniu maila. Ale podnieść ciśnienie musieli.
Do widzenia rivalo ;)
 
Do góry Bottom