>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

RG 2010 - typy z kwalifikacji oraz dyskusje dotyczące turnieju

Status
Zamknięty.
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP


QWC:

Brezac, Charles-Antoine FRA
Devilder, Nicolas FRA
Eysseric, Jonathan FRA
Mannarino, Adrian FRA
tba (replaces Paire)
Patience, Oliver FRA
Prodon, Eric FRA
Rochette, Laurent FRA
Berta, Daniel SWE (2009 Boys&#39; Champion)

SP:

1 Ginepri, Robby USA 98
2 Gil, Frederico POR 100
3 Machado, Rui POR 106
4 Daniel, Marcos BRA 107
5 Alves, Thiago BRA 108
6 Devvarman, Somdev IND 109
7 Navarro, Ivan ESP 111
8 Levine, Jesse USA 112
9 Phau, Bjorn GER 115
10 Gabashvili, Teimuraz RUS 116
11 Acasuso, Jose ARG 117
12 Koubek, Stefan AUT 118
13 Ramirez Hidalgo, Ruben ESP 119
14 Volandri, Filippo ITA 121
15 Ventura, Santiago ESP 122
16 Bolelli, Simone ITA 123

17 Dabul, Brian ARG 124
18 Martin, Alberto ESP 125
19 Souza, Joao BRA 128
20 Ilhan, Marsel TUR 129
21 Rochus, Christophe BEL 132
22 Bozoljac, Ilija SRB 134
23 Levy, Harel ISR 135
24 Kukushkin, Mikhail KAZ 137
25 Del Bonis, Federico ARG 139
26 Hernych, Jan CZE 140
27 Kim, Kevin USA 141
28 Zemlja, Grega SLO 142
29 Ramos-Viñolas, Albert ESP 143
30 Delgado, Ramon PAR 147
31 Andujar, Pablo ESP 148
32 Young, Donald USA 149

Losowanie kwalifikacji dzisiaj w godzinach wieczornych.

Zapraszam do analiz, podawania typów jak i dyskusji o kwalifikacjach, turnieju głównym.
 
T 0

tominho

Użytkownik
Jedna ciekawa sprawa ktora napewno sie przyda wielu typujacym , obecnie odbywa sie sporo turniejow przed RG i kiedys robilem statystyki i Ci co zostaja do polfinalow i finalow raczej odpadaja w pierwszych rundach na turniejach wielkiego szlema , mam nadzieje ze komus sie przyda przy typowaniu .
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
Zanim, przed jutrzejszymi qwalami, zaczniemy wprowadzać ten trochę sztuczny podział na claycourterów i resztę,polecam małą retrospekcję.
W zeszłym roku nawierzchnia kortów RG była bardzo szybka, jakiej wcześniej tam nie widziano (gorąc i suchy klimat bardzo temu pomogły). Zresztą obecność w półfinale 3 big-hitterów: Sody,Gonzo i Delp, mówi sama za siebie.
Jeśli nic się nie zmieni, to będzie szybciej, niż w Madrycie - na red indoor hardcourts ;).
 
H 0

hetmaster

Użytkownik
Witam, jestem nowy na forum a tenisem interesuje sie może od roku ale chciałbym spróbować zwycięzce tegorocznego RG.
Przejrzałem oferte bukmacherów, którzy już wystawili ofertę i w Betsafe.com znalazłem zakład:
Outright Winner 2010 Federer, Roger 5,00
No i teraz by trzeba było wytłumaczyć dlaczego. Zacznę może od tego jakich Fed będzie miał najgroźniejszych rywali i tutaj skupię sie na zeszłorocznych wynikach.
Soderling - rywal Szwajcara w finale, wcześniej wyrzucił Nadala i w ogóle zeszłoroczny sezon bardzo dobry ale w tym słabiutko. W AO blamaż w pierwszej rundzie, jesli chodzi o wyniki na clayu to nic nie lepiej. Finał w Barcelonie ale to już było miesiąc temu ale potem już słabiutko. Jak dla mnie żadne zagrożenie dla Rogera
Del Potro - ulegał w SF a grał naprade swietnie ale jak wiadomo out na ten turniej
Gonzalez - stary wyjadacz ale w tym sezonie nic szczególnego nie osiagnął, ostatnie turnieje to tylko finał z Nadalem i na RG szału raczej nie zrobi.
Jeśli chodzi i pozostałych zawodników to trzeba wspomnieć Murraya ale jego wyniki w tym sezonie od AO to naprawde piach i wątpie czy na clayu się odnajdzie. Djokovic - problemy z kondycją i ze zdrowiem coraz bardziej dają się w znaki, Davydenko - wysokie miejsce zawdzięcza wynikom z przełomu roku ale dawno nic nie grał, Roddick to chyba nie ta nawierzchnia chociaż w tym roku ma być bardzo szybka. Jest jeszcze grupa Hiszpanów: Ferrer, Ferrero, Verdasco ale jakoś nie widzę ich w bezpośrednim pojedynku z numerem 1 i 2 światowego rankingu.
Biorąc powyższe pod uwagę zostaje jeden rywal.... Rafael Nadal Parera.
Mistrz tej nawierzchni wraca głodny sukcesu i zdeterminowany jak chyba jeszcze nigdy. Miał zdobyć w zeszłym roku GWS a nie wygrał nawet na swojej nawierzchni. Gigantyczne problemy z kolanami i nie licząc UO zeszły sezon to piach. W tym bardzo dobre wyniki, wygrywał turnieje poprzedzające w ostatnim pokonał Feda 2:0. Ale w zeszłym roku też tak było i wszyscy wiemy jak się skończyło. Co innego grać turniej trwający tydzień i grać mecze do 2 setów a co innego WS 2 tygodnie i 3 sety w meczu do wygrania, nawet gdy straci chociaż jednego meczu to spotkanie strasznie się wydłuża. Nie od dziś wiadomo że Szwajcar oszczędza się od początku turnieju by na koniec zachować maksimum sił, jego gra jest oszczędniejsza, wszystko podporządkowane końcowemu triumfowi. Dlatego uważam że gdy dojdzie do pojedynku 1 i 2 zdecydowanie więcej sił zachowa Fed, kolana w tenisie to nie przelewki i nie wierze ze Hiszpan wcale na nie nie narzeka. 2 tygodnie gry zostawią napewno jakiś ślad i własnie w tym upatruję szansy na sukces Feda.
Ma zupełnie inne podejście niż Nadal. 16 WS, wszystkie rekordy jego, ojciec bliźniaczek, niedawno stwierdził że już nie trenuje i jest zajety zupełnie innymi sprawami ale to wcale nie oznacza że mu się nie będzie chciało. Wręcz przeciwnie Fedrer grający na luzie jest w stanie ograć każdego i Nadala w finale też. Ostatnimi wynikami się nie martwię gdyż nie raz już pokazywał że najważniejszy jest WS i zawsze jest na niego przygotowany.
Jeśli będzie również dostępny zakład Federer-Nadal w finale to napewno zagram.
Prosze o komentarze i opinie.
 
B 94

bart7890

Użytkownik
Jedyne z czym się nie zgodzę to brak zagrożenia ze strony Robina Soderlinga. Wcale ten rok nie jest dla niego zły. Słaby występ na AO był spowodowany kontuzją we wcześniejszym turnieju w Kooyong. Później pokazał się z bardzo dobrej strony, wygrana halówki w Rotterdamie, półfinały w Indian Wells i Miami, później przejście na mączke i finał w Barcelonie. Faktycznie ostatnie trzy występy w Rzymie, Madrycie i Nicei wręcz tragiczne, ale moim zdaniem może to również wynikać z tego, że Robin nie koncentorwał się odpowiednio na te turnieje, może nie chciał tracić sił, ryzykować kontuzji. Miał niemiły doświadczenie z kontuzją przed AO i teraz chcę w French Open zagrać na maksimum swoich możliwości. Uważam, że ten zawodnik gdy jest w pełni sił i w pełni skoncentrowany to jest w stanie zagrozić każdemu! Wierzę w Szweda, którego tenis bardzo lubię oglądać.
 
sewi19 10

sewi19

Użytkownik
a wie ktos co sie dzieje z Davydyenką? dlaczego nic nie gra teraz? wystąpi wogóle na RG?
 
M 28

mitch

Użytkownik
Monflis dzisiaj dość łatwo przegrał ze Starace. Niby można mówić, że nie był zmotywowany, ale prawda jest taka, że gdyby doszedł do siebie po problemach to by ograł włocha 2-0.
Dla mnie najdalej z francuzów ma szanse dojść Chardy. Na początku sezonu grał słabo, ale teraz w Dusserdolfie pokonał łatwo Kohslchreibera i Monaco. W meczu debla z niemcami miał jeszcze problemy z nogą, a i tak grał dobrze, więc jeśli tylko wydobrzeje(nie sądze, żeby to było coś poważnego, dzisiaj grał przecież) to może być jeszczy lepszy. Proszę jezcze pamiętać, że mączka na RG jest szybka i będzie mu to pomagać w lepszym serwowaniu.
Moi faworyci turnieju
1.Nadal
2.Federer
3.Berdych
4.Almagro, Ferrer, Verdasco
Nie ma tu Djokovica, bo ostanio gra w kratke. Soderling poza, bo ostatnio cienizna.
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
jak dla mnie zdecydowanym faworytem jest Nadal, to co on ostatnio grał jak oglądałem pare meczów jego to jak za najlepszych jego meczów z czasów przed kontuzją. Daleko też zajdą wg mnie Almagro i Gulbis, także Ferrer jak wyżej kolega napisał. Bardzo mi się podoba styl Almagro i Gulbisa także, Ferrer mnie jakoś nie przekonuje ale wyniki mówią same za siebie. Strasznie żałosny jest kurs na Nadala bo około 1,40 na to że wygra turniej, lekka przesada zwłaszcza że to dużo ciężkich meczów i różnie może się zdarzyć.
 
M 0

mario1601

Użytkownik
a wie ktos co sie dzieje z Davydyenką? dlaczego nic nie gra teraz? wystąpi wogóle na RG?
Davydenko tenis ma na razie z głowy. 14 marca wycofał się ze wszystkich turniejów po tym jak wykryto u niego złamanie lewego nadgarstka. Cytat za ATP:
Reached Rotterdam SFs (l. to Soderling) and made a 2nd RD exit in Dubai (l. to Berrer)...As No. 6 seed in Indian Wells, received a first-round bye, before beating Gulbis 64 64 in 2nd RD...Pulled out of tournament with a fractured left wrist injury after an MRI scan on 14 March.
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
Patrząc na dotychczasowe wyniki, sprawdza się to, co wcześniej napisałem o nawierzchni - naparzanka jest niezła.

Jose Acasuso – Jorge Aguilar 1 1,30


Chucho wreszcie łapie rytm. Nawierzchnia jest jak najbardziej pod niego, bo przecież promuje siłę uderzenia, a na dodatek Acasuso potrafi je kontrolować. Aguilar jest bardzo waleczny, ale że ma często problem z głębią uderzeń, to może być pewien, że będzie karcony przez rywala agresywnymi kontrami.
 
prof 11,7K

prof

Użytkownik
Denko ma od dłuższego czasu kontuzję, bodajże skręcenie nadgarstka i wątpię by wystąpił w RG.
Przysiezny wskoczyl na jego miejsce.
Lepiej odpuscic Kubota.Mozna sprobowac na Przysieznego bo kurs ogromny.
Przysiezny mimo slabszego rankingu jest lepszym tenista od Kubota ale fakt rywal trudniejszy tylko Yuzek ma slabo glowe.Obaj lepiej prezentuja sie na kortach twardych ale na RG beda dosc szybkie korty jak na clay wiec zapowiada sie ciekawie.Kurs na Polaka w granicach 9-10 wiec mozna sprobowac.A juz napewno warto zagrac jakis handicap np +2.5 seta a kurs powinien byc rownie zadowalajacy.
 
P 0

pac3

Użytkownik
Witam ! Czy może mi ktoś wytłumaczyć zasady kwalifikacji do turnieju głównego? Nie rozumiem dlaczego w drabince turnieju nie widać graczy z kwalifikacji , a może kwalifikacje się jeszcze nie skończyły ? Ale wtedy jak dokooptuje się graczy do turnieju głównego ? Chyba że na miejsce tych którzy zrezygnują? Bardzo proszę o wyjaśnienie.
 
G 40

gunslinger

Użytkownik
Witam ! Czy może mi ktoś wytłumaczyć zasady kwalifikacji do turnieju głównego? Nie rozumiem dlaczego w drabince turnieju nie widać graczy z kwalifikacji , a może kwalifikacje się jeszcze nie skończyły ? Ale wtedy jak dokooptuje się graczy do turnieju głównego ? Chyba że na miejsce tych którzy zrezygnują? Bardzo proszę o wyjaśnienie.
Kwalifikacje sie juz skonczyły,zwyciezcy kwalifikacji sa dolosowywani do drabinki.Nie wiem gdzie ogladasz ta drabinke ale już wczoraj była zaktualizowana na oficjalnej stronie.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Kwale skończyły sie wczoraj, uzpełnienie darbinki trochę trwa. Teraz na pewno na stronie RG znajdziesz już pełną drabinkę.
Jak teraz ktoś zrezygnuje co jest b. mało prawdopodobne to awans do turnieju głównego uzyska ten zawodnik który był najwyżej roztawiony w 3 r kwali ????
Jak masz jeszcze jakies pytania zapraszam na Pw.
 
J 0

jankowski

Użytkownik
Zapowiada się jedna ze słabszych imprez nie wystąpia tacy zawodnicy jak; Del Potro, Stepanek, Davydenko, Nalbandian, Karlovic, Simon. Jeżeli kogos pominołem to prosze o dopisanie, bo lista nieobecnych jest długa
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
No kocham kocham ???? ))))
No ale widzę, ze raczej sie zgadzamy. Oboje doceniamy ogromny talent Japończyka i raczej odradzamy grę na Giraldo. Typowu No bet. Japończyk na pewno wiekszy talent, ale Giraldo imponuje formą i takiego Kei może zjeść 3:0.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom