>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Rewanż: FC Barcelona - Olympique Lyon

Status
Zamknięty.
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
pewne jest jedno , że nie będzie to mecz nudny . Będzie stał na jak najwyższym poziomie , szkoda , że Puyol nie zagra w meczu , będzie to na pewno spore osłabienie drużyny Barcelony , a Lionela Messi nie da się tak łatwo zniechęcić do gry :jezora: . Jeśli chodzi o Samuela Eto&#39;o , to muszę się zgodzić w 100% , już nawet tych swoich patelni nie strzela , a do niedawna potrafił to znakomicie ???? Jedynie Thierry Henry może zagrać dobre spotkanie i będzie ciężko go zatrzymać , bo w Lidze Mistrzów potrafi się skupić i rozegrać dobre spotkanie. Na Valdeza raczej nie ma co liczyć , że rozegra kapitalny mecz , bo zdarza się to bardzo rzadko , a nawet jeszcze rzadziej . Barcelona w końcu powinna zainwestować w bramkarza z prawdziwego zdarzenia , a nie trzymać tego jedynie dlatego , że odwieczny rywal z Madrytu również ma na bramce wychowanka...
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Owszem mecz nie będzie nudny.No bo kiedy gra Barcelona nigdy nie jest nudno.Bo albo oni sami atakują albo to przeciwnicy obstrzeliwuja dziurawa obrone ewentualnie jesli niewiele sie dzieje to zawsze jest niezawodny Valdes ???? .No wiec gole jak najbardziej beda i to raczej kilka bo i jedni i drudzy maja w swoich szeregach swietnych pilkarzy.W meczu tym glowna role odegra ofensywa jednak kluczowa dla losow spotkania bedzie defensywa.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
a Lionela Messi nie da się tak łatwo zniechęcić do gry :jezora:
eheh ???? w pierwszym meczu Lloris , Gassama , Grosso i Mensah szybko go zniechecili do tej gry , Messi był mało widoczny , ciagle się przewracal, jak widać dobrze go przypilnowac to i nei ma z neigo aż takiego pożytku aczkolwiek wątpie aby tak było na Camp Nou :]
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Właśnie wszedłem na stronę : http://www.begawin.com i własnym oczom nie wierzę . Kursy w tym meczu są powalające : Na zwycięstwo Barcelony kurs 1.35 , na remis : 4,15 , na zwycięstwo Lyonu : 8,30 ... Rozumiem , że Barca występuje w roli faworyta , ale żeby dać aż tak niski kurs na zwycięstwo , a zarazem tak wysoki na Lyon ?? Może jakaś pomyłka .
 
K 18

klakson

Użytkownik
Niestety taki kurs jest w prawie każdym buku. Barcelona w obecnym czasie nie zachwyca formą ale powinni poradzić sobie z Francuzami.
 
C 46

chudinho

Użytkownik
Wg mnie barca spokojnie to wygra...może początek będzie ciężki ale potem jak się Barca rozkręci to będzie nie do zatrzymania.Więc kurs tak mały nawet mnie nie dziwi.Myślę żeby dać u buka że Messi i Eto strzelą gola.Co wy o tym myślicie??
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Barca kapitalnie zagrała z Bilbao, gdzie przez cały mecz szedł straszny walec na bramkę Athletic. To znowu była ta Barca sprzed &#39;kryzysu&#39;, gdzie stwarzała mnóstwo sytuacji i zamiast spokojne 8:0 (trzy słupki + poprzeczka + ze 4 100% Eto&#39;o +100% Henry + 2x wybita piłka z linii) skończyło się na 2:0. Obojętnie jakie by nie były osłabienia Lyonu lub ich brak, myślę że nawet nie ma się co czarować tutaj nad zdecydowaną 1.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: FC Barcelona - Olympique Lyon (Uda się obydwu drużynom strzelić gola?) ✅
Typ: Tak
Kurs: 1.95
Bukmacher: bwin

Analiza: Jutro o 20.45 na Camp Nou norweski sędzia Tom Henning Øvrebø rozpocznie rewanżowe spotkanie 1/8 finału Ligi Mistrzów, w którym naprzeciw siebie staną drużyny FC Barcelony i Olympique Lyon.
Niby po pierwszym spotkaniu zakończonym remisowym rezultatem sprawa awansu do ćwierćfinału pozostaje otwarta, ale nie ulega wątpliwości, że to Balugrana jest zdecydowanym faworytem i chyba mało kto wierzy, by stać było zawodników Claude&#39;a Puela na wywalczenie jutro korzystnego dla nich wyniku.
Kibice Barcy, która w ostatnim czasie nie zachwycała formą, mogli mieć pewne obawy o to, co ich drużyna zaprezentuje w najbliższej konfrontacji. Jednak podopieczni Josepa Guardioli powrócili już na ścieżkę zwycięstw i jutro na pewno odniosą kolejne, zwłaszcza, że to Lyon zanotował w ostatnim tygodniu 2 porażki - dwukrotnie ulegając Lille w Pucharze Francji i Ligue 1.
Barcelona zagra jutro osłabiona brakiem dwóch obrońców: Erica Abidala (byłego gracza OL) i Gabriela Milito. Pod znakiem zapytania stoją z kolei występy uskarżających się na urazy Thierry&#39;ego Henry, Carlesa Puyola i Daniela Alvesa.
Natomiast Claude Puel będzie sobie musiał poradzić z brakiem Jeana-Alaina Boumsonga oraz podstawowego bramkarza Hugo Llorisa. Do gry zdolny jest już za to Karim Benzema, aczkolwiek jego obecna dyspozycja może budzić pewne obawy.
Wszystko wskazuje na to, iż prezydent Lyonu Jean Michel Aulas ponownie będzie musiał pogodzić się z faktem, iż drużyny tej, w odróżnieniu od rozgrywek krajowych, w których od lat nie ma sobie równych, nie stać na sukcesy w Europie. Ale na pewno stać ją na zdobycie bramki na Camp Nou, która w ostatecznym rozrachunku, mimo wszystko, na niewiele się zda, gdyż nie wyobrażam sobie jutro innego wyniku, niż pewne zwycięstwo Barcy.
Dodam tylko, że życzę Barcelonie porażki w jutrzejszym meczu, ale bądźmy realistami... Mój typ: 3:1 dla gospodarzy.
 
brat-boom 0

brat-boom

Użytkownik
&quot;świetne spotkanie z Atletic Bilbao&quot; ????

ja wiem...czy 2-0 to świetne spotkanie...
może byś najpierw obejrzał spotkanie bo wynik nie zawsze wyraźnie pokazuje gre, barca grała znakomicie,dynamicznie ich akcje się kleiły gdyby henry i etoo byli trochę skuteczniejsi to spokojnie mogło by się to zakończyć nawet wynikiem 5:0.
 
wdur 0

wdur

Użytkownik
może byś najpierw obejrzał spotkanie bo wynik nie zawsze wyraźnie pokazuje gre, barca grała znakomicie,dynamicznie ich akcje się kleiły gdyby henry i etoo byli trochę skuteczniejsi to spokojnie mogło by się to zakończyć nawet wynikiem 5:0.
Nawet wynikiem 5:0?!

Barca w drugiej połowie oddała 16 strzałów na bramkę (tylko e drugiej połowie) z czego 2 słupki i jedna poprzeczka, liczone jako strzały niecelne! Gdyby tylko Eto&#39;o się przełamał to mogła by to być najwyższa wygrana Barcy w tym sezonie, a jak większość wie drużyna Pepa wygrywała mecze strzelając 6 bramek.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
w 5:0 wątpie ???? mimo iż barca zagrała świetnie z Bilbao to gdzie tu ludzie porównywać Bilbao z Lyonem. to jest Lm. po za tym jedni i drudzy z powaznymi oslabieniami co na pewno odbije się na widowisku. chodzi mi tu np o brak Puyola a co za tym idzie bardziej zachowawcza gra w defensywie Barcelony. jeżeli obrona Lyonu upiluje Messiego tak jak w pierwszym meczu to ciężko będzie wbic francuzom wiecej niż dwie bramki. moj typ 2:1
 
K 0

katowiczanin

Użytkownik
Barcelona - Lyon: Barcelona (1.44)

W poprzedniej kolejce ligowej z Bilbao Barcelona pokazała ponownie magiczną piłkę, którą czarowali kibiców od początku sezonu. Rewelacyjnie prezentowali się wypoczęci Messi, Xavi, Eto&#39;o i Henry, a także powracający po kontuzji Iniesta. Finezyjne akcje Dumy Katalonii i pewna wygrana rozbudziły ponownie marzenia kibiców Blaugrany o potrójnej koronie. Po remisie 1-1 na Stade Gerland teraz armia Guardioli musi postawić &quot;kropkę nad i&quot; przed własną publicznością, która zapewne jutro licznie zgromadzi się na Camp Nou by wspierać swoich pupili (przewiduje się ok. 80 tys widzów). Lyon swoich &quot;5 minut&quot; u siebie nie wykorzystał. W pierwszej połowie mistrzowie Francji dominowali, ale tylko raz udało im się pokonać Valdesa. W drugiej Barca przejęła inicjatywę i nie pozwoliła swoim jutrzejszym gościom dojść do głosu w konsekwencji czego wywiozła korzystny dla Barcy remis. Teraz jednak kalkulacji nie będzie: Barcelona od początku zaatakuje, co nie wróży dla Lyonu nic dobrego. Dużym problemem Guardioli miałabyć absencja Puyola, który skręcił kostkę w sobotnim meczu z Baskami, ale w tym samym czasie kontuzji doznał najlepszy strzelec i najgroźniejszy zawodnik Lyonu - Karim Benzema. Co prawda reprezentant Francji pojechał z kolegami na Camp Nou, ale jego występ stoi pod bardzo dużym znakiem zapytania. Obie drużyny mierzyły się w ostatnich latach często: w 2001 roku Barca wygrała na Camp Nou 2-0, w 2007 było 3-0...prawem serii czas na 4-0? Typowania dokładnego wyniku się nie podejmę, ale z dużą dozą pewności stawiam na wygraną gospodarzy. Kurs bardzo dobry do jakiegoś dubelka. Dla osób lubiących ryzyko proponukę poszukać jakiegoś handicapu na gospodarzy.
 
A 0

amatorszczyzna

Użytkownik
nie wiem skąd u was taki optymizm

przeciez barca w lyonie ma oogroooomny fart że nie przegrała
byli słabsi, mieli mniej okazji i uratowały ich 3 słupki :)

naprawde wtedy francuzom nie dopisywało szczęscie




barca jest faworytem bo gra u siebie ale 1.40 w perspektywie pierwszego meczu to śmiech na sali :-D
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
po pierwsze slupi i poprzeczki to nie bramki , po drugie to tez jest wliczone w ten sport, po trzecie w II polowie gra sie wyrowanala z nawet lekka przewaga Barcelony wiec nie mow że mieli farta ze nie przegrali bo Lyon tez mial farta , wiec glupie jest troche takie gadanie kto mial a kto nie , byl remis i moimj zdaniem sprawiedliwy
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Tak jak napisal konrad slupki i poprzeczki to nie bramki a wrecz strzaly niecelne.No ale zgadzam sie ze Lyon w pierwszej polowie gral lepiej (zreszta ogladalem tylko 1 polowe) ale jak potem widzialem i czytalem yo druga czesc gry byla wyrownana.Ja bym sie tak nie sugerowal wynikami Lyonu gdyz moga z lekka oszczedzac sie wlasnie na ten mecz.No ale o losy awansu jestem spokojny chociaz nie zagra Puyol to jednak w tym meczu atak sie bedzie liczyl a krycie Messiego to rzecz nawet dobra no bo wtedy Henry i Eto moga miec czyste pole do gry.A poza tym Messi to taki pilkarz ktory nawet przy swietnym kryciu potrafi zrobic 2-3 swietne akcje.Jednak Lyonu nie nalezy lekcewazyc .
 
jaguar_xkr 0

jaguar_xkr

Użytkownik
Dla mnie kursy są bardzo dobrze dobrane.
Moim zdaniem Lyon nie strzeli żadnego gola, Barca będzie 70% czasu przy piłce i cały czas będą siedzieć na połowie Lyonu. Mecz skończy się wynikiem 3:0 albo więcej.
Wy chyba wszyscy nie zdajecie sobie sprawy co to znaczy atut własnego boiska.
80 tysięcy kibiców na trybunach i zero dopingu dla Lyonu, tylko buczenie gdy ktokolwiek z francuskiego klubu jest przy piłce. Lyon będzie sparaliżowany tak jak wczoraj Real. Tyle w temacie.
Barca już 2 razy grała z Lyonem u siebie: wygrywali 2:0 i 3:0. Dla mnie pewne zwycięstwo Barcelony.
A co do formy to kilka ostatnich meczy ligowych Barcelona mogła sobie odpuścić, bo przewagę mieli ogromną nad drugim Realem. Teraz liczy się Puchar Europy, ligę i tak wygrają.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Dla mnie kursy są bardzo dobrze dobrane.
Moim zdaniem Lyon nie strzeli żadnego gola, Barca będzie 70% czasu przy piłce i cały czas będą siedzieć na połowie Lyonu. Mecz skończy się wynikiem 3:0 albo więcej.
Wy chyba wszyscy nie zdajecie sobie sprawy co to znaczy atut własnego boiska.
80 tysięcy kibiców na trybunach i zero dopingu dla Lyonu, tylko buczenie gdy ktokolwiek z francuskiego klubu jest przy piłce. Lyon będzie sparaliżowany tak jak wczoraj Real. Tyle w temacie.
Barca już 2 razy grała z Lyonem u siebie: wygrywali 2:0 i 3:0. Dla mnie pewne zwycięstwo Barcelony.
A co do formy to kilka ostatnich meczy ligowych Barcelona mogła sobie odpuścić, bo przewagę mieli ogromną nad drugim Realem. Teraz liczy się Puchar Europy, ligę i tak wygrają.
wydaje mi się , że wiemy , co znaczy atut własnego boiska , przykładem może być Bayern Monachium , ale nie zawsze to własne boisko pomaga w zwycięstwie . Przykład ? - Panathinaikos. Wielu zaprzysięgało , że nie ma innej możliwości niż tylko zwycięstwo Panathinaikosu , bo grają u siebie , przy 50 000 widzów , więc Villareal nie ma szans . A ja postawiłem na przekór wszystkiemu na Hiszpanów i się udało . Ale nie o to chodzi . Też uważam , że Barcelona wygra to spotkanie i przejdzie do dalszej fazy Ligi Mistrzów , ale jak wiadomo w Lidze mistrzów już nieraz działy się różne rzeczy , także całego swojego dobytku na to nie postawię ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
VS

⚽ Barcelona - Lyon 1 1,40
▶ Expekt

O 20,45 na Camp Nou rewanżowe spotkanie 1/8 LM. Barcelona podejmie Lyon. Sprawa awansu ciągle teoretycznie jest jeszcze otwarta ale moim zdaniem tylko teoretycznie. W pierwszym meczu we Francji jak sam na to wynik wskazuje mecz był równy i zacięty ( 1:1) obie drużyny mieli szanse wygrać. Mówi się ze Barsa jest w dołku ostatnimi czasy , zgodzę się ale widać że wraca w nich ten glód gry. W ostatniej kolejce pokonali u siebie Athletico Bilbao 2:0 choć jeżeli wynik na to wskazuje że zwycięstwo nie było przekonując o tyle przebieg gry już tak. Tamten mecz powinien się zakończyć co najmniej 5:0. Fatalnie ten mecz zakończył się dla kapitana Blaugrany Puyola który w ostatnich minutach meczu doznał chyba kontuzji kostki i dziś raczej nie zagra. Przed spotkaniem jeszcze z Athletico Barsa poległa w Madrycie z równiez Athletico. Choć to był mecz przegrany coś w stylu &quot;piękna porażka&quot; , mecz zakończył się 4:3 mimo dwukrotnego prowadzenia Barcelony 2:0 i 3:2 i nie wykorzystaniu masy sytuacji tzw setek ???? Dla mnie kryzys już minął. Znowu grają szybko , składnie z polotem. Ten mecz będzie trzecim spotkaniem obydwu drużyn na Camp Nou jak dotąd Lyonowi nie udało się wywieść ani razu korzystengo rezultatu przegrywając dwukrotnie 2:0 i 3:0.
Moim zdaniem ostatnio w mały kryzysie są ale zespół Clouda Puela. nie wygrali już od 4 spotkań przy czym dwukrotnie przegrywając. Ostatnio bez formy jest Benzema. W ostatnim meczu przegranym z Lille zagrał słabiutko. Dziś pewnie równiez zagra. Cloude Puel dziś będzie miał trochę problem z brakiem dwóch waznych zawodników. Jednym z nich będzie bramkarz Loris którego powinien zastąpić wiecznie rezerwowy w Lyonie i innych klubach zresztą tez Vercoutre. Tak więc wydaję się że jeżeli chodzi o obasdę bramki t oz obu stron jest nie zaciekawie ???? zabraknie również innego defensora Boumsonga. Lyon w Ligue 1 radzi sobie na wyjazdach ...słabo. Z 14 meczów wygrali tylko 8 a 4 przegrali. Wydaję się że dziś mając przeciwko sobie ponad 80tys zywiołowo reagujących fanów Barcelony mogą nie poradzić sobie z tym. Tak więc sądze że Barcelona wygra 2 czy 3 do zera ,bo wątpie aby Benzema w takiej formie coś strzelił. Jedyna szansa dla Lyonu na gola to wiadomo rzut wolny Juninho ale guardiola nie jest glupi i na pewno przekaże to swoim zawdonikom aby w obrebie 35m od pola karnego uwazali na faule. Ja natomiast zdecydowałem sie na bezpieczniejszy wariant.​
 
S 0

spike90

Użytkownik
Barca przejdzie na 80%.
Ale według mnie ta Barca nie jest silniejsza od Barcy która sięgnęła po puchar z Ronaldinho.
Dlatego szanse w następnej rundzie będą zalezały głównie od losowania.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Barca przejdzie na 80%.
Ale według mnie ta Barca nie jest silniejsza od Barcy która sięgnęła po puchar z Ronaldinho.
Dlatego szanse w następnej rundzie będą zalezały głównie od losowania.
Wiadomo , bo jeśli Barca (dajmy taki przykład) trafi na Manchester United ( o ile przejdzie ) , to przyprawi to bukmacherów o prawdziwy ból głowy , którego z pewnością od dawna nie mieli . Ciekaw jestem jakie byłyby kursy w takim meczu ? Jeśli trafią na Bawarczyków na pewno nie będzie aż tak wysokiego kursu , ale trzeba pamiętać o dwumeczu Bayernu ze Sportingiem , w którym pokazali , że oni również mogą liczyć się w końcowej walce o tytuł.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom