>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Rewanż: Chelsea FC - Liverpool FC

Status
Zamknięty.
miko_mu 1

miko_mu

Forum VIP
Wynik pierwszego meczu w Liverpoolu 1:3
[1x2] Chelsea FC - Liverpool FC 2.35 3.25 2.85
[Awans] Chelsea - Liverpool 1.02 10.00
 
R 0

rafalrdnk

Użytkownik
Zastanawiam sie nad typem - obie strzelą
Chelsea grając na wyjezdzie strzelila czerwonym az 3 bramki, na swoim stadionie mysle ze rowniez zobaczymy bramki niebieskich, natomiast liverpool nie jest drużyną która nie potrafi grać, mimo porazki na swoim stadionie, jutro wybiegna zmotywowani do odrobienia ostatniej porazki czego wynikiem powinny byc bramki. Prosze o komentarze do mojej wypowiedzi ????
 
D 5

devil13england

Użytkownik
obie drużyny mają swietną passe.Obie mają swietnych zawodników.Obie maja szanse na zwyciestwo w Premiership jak i Champions League tyle ze w Champions League wiekszego ma plusa Chelsea gdyz wygrała pierwsze spotkanie 3-1.
Wspomne iz to wlasnie Chelsea przerwała wtedy passe zespołu The Reds.Dodam iż Chelsea jeszcze nie przegrała pod wodza Hiddinka.motywacja dla Liverpoolu podwojna.Myśle ze w tym meczu rownie dobrze moze wygrac Liverpool 3-1 i dojsc może do rzutów karnych.
Napewno typem ktory postawie bedzie over 10 corner kick.
A za mniejsze stawki proponował bym
DW Liverpool 3-1 26,00
over 3,5 4,00
Liverpool wygra w rzutach karnych 101,00
 
thereds 0

thereds

Użytkownik
Od kąt interesuje się piłką kibicuje Liverpoolowi ale nie sądzę by Liverpool wyrwał awans z rąk Chelsea,myślę że Benitez bardziej się musi nastawić na końcową walkę o tytuł a Champions League chyba sobie odpuści.Ale w 2005 roku po pierwszej połowie meczu finałowego z Milanem też nikt nie wierzył a było podobnie jak teraz-3 bramki różnicy.Postawił bym jeszcze na to że Liverpool wygra w rzutach karnych bo jak taki kurs jest to warto nawet za 2 złote wysłać.

Mój typ:X2
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Sadze, ze kilka lat temu podaczas finalu, gdy AC Milan prowadzil juz 3-0, takze nikt sie nie spodziewal ze to jednak Liverpool zdobedzie Champion...;) Dlatego nie dzielcie skory na niedzwiedziu ^^
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Dodam iż Chelsea jeszcze nie przegrała pod wodza Hiddinka.
Przegrała w lidze z Tottenhamem.

Chelsea jest faworytet i to bez dwóch zdań, ale ja wierze że Gerrard i spółka są w stanie zrobić kolejną niespodziankę:-D
 
D 5

devil13england

Użytkownik
Przegrała w lidze z Tottenhamem.
Chelsea jest faworytet i to bez dwóch zdań, ale ja wierze że Gerrard i spółka są w stanie zrobić kolejną niespodziankę:-D
Racja przegrała ominołem to gdzieś.
Ale też sie czepie dziwne zeby nie była faworytem prowadzac w dwu meczu 3-1:jezora:
 
grabek-gliwice 1

grabek-gliwice

Użytkownik
Rozważam kilka możliwości do typwania. Jak wiadomo w LM dzieją się rzeczy nieobliczalne, często są niespodzianki (jak np. remis ManU na własnym stadionie z Porto), dlatego ciężko cokolwiek postawić. Po myśli chodzi mi typ &quot;Drogba strzeli gola&quot; po dosyć ładnym kursie ~2,40, jak i również typ który jest warty zagrania over 2,5 ~2,10.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
A według mnie to w tym meczu padne under 2,5. Dlaczego? Chelsea ma super wynik po meczu na Anfield Road. Po co forsować tempo meczu i wynik skoro jest korzystny. Chelsea Londyn skupi się na tym by nie tracić bramek, szczelna obrona, taktyka dostosowana to czystego kotna. Jeśli Liverpool strzeli bramkę, to gracze The Blues zamurują bramkę i tyle będzie z grania. Oczywiście sami będą dążyć do strzelenia bramki gdyż praktycznie to zagwaranuje im awans, ale to nie będzie łatwe. Londyńczycy u siebie bardzo rzadko tracą więcej niż jedna bramka. Jak dla mnie ten mecz to no bet, ale jeśli mam wysunąć jakiś typ to under 2,5.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
&quot;Guus Hiddink rzucił rękawice Liverpoolowi, twierdząc, że jego drużyna nie ma zamiaru bronić się na Stamford Bridge.

The Reds muszą trzykrotnie pokonać bramkarza Chelsea i nie stracić żadnej bramki, żeby zagrać w półfinale elitarnej Ligi Mistrzów, jednak Hiddink podkreśla, że zamierza namówić swoją drużynę na atak.&quot;

Źródło: http://www.lfc.pl

Na Bwin jest dobra oferta na strzelca pierwszej bramki. Myślę że Torres pokaże temperament i pokaże The Blues jak się w piłkę kopie :-D Kurs Na Torresa ponad 5,00.
 
M 0

mariush19

Użytkownik
a co sądzicie o rzucie rożnym 0-7,59 za 1,90??. Nawet jak Chelsea zamuruje bramkę od pierwszych minut to jest szansa zeby The Reds ustrzelili jakiegos cornera. Tak wogole to sie waham miedzy tym cornerem na poczatku a over 9,5 w cornerach
 
B 0

bazzooka

Użytkownik
A ja czytałem wywiad z Benitezem i mówi ze Gerrard trenuje już z cała drużyna i jest naprawdę w dobrej formie, wiec myślę ze dziś pokaże na co go stać ????
Kurs na Gerrarda w toto: 3,60 ????
 
lantz 183

lantz

Użytkownik
Liverpool wygra w rzutach karnych 101,00
A to można za grać za 1 zł ????
Chelsea FC-Liverpool FC X2 1.53 BetGun
W drugim dzisiejszym spotkaniu w Lidze Mistrzów zmierzą się ze sobą drużyny z wysp a konkretnie z Anglii. W tym meczu już jedną nogą w najlepszej czwórce jest ekipa The Blues która wygrała na Anfield Road 1:3. Dziś powinni grać spokojnie gdyż dwu bramkowa zaliczka jest naprawdę spora. The Reds natomiast nie ma nic do stracenia i może postawić wszystko na jedną kartę taką też grę zapowiada Rafa Benitez. Liverpool musi dziś na Stamford Bridge strzelić trzy gole by awansować do półfinału przed nimi podobnie jak przed Bayernem w Monachium bardzo trudne zadanie. Goście jeśli zdołali by szybko strzelić bramkę dało by to im na pewno duży komfort psychiczny i byli by w stanie wyeliminować drużynę prowadzoną przes Guusa Hiddinka. Może przypomną kibicom pamiętny finał gdy grali z Milanem i przegrywając 0:3 potrafili się ponieść a w rezultacie zdobyć puchar. Mają do tego piłkarzy takich jak Steven Gerrard czy mistrz europy Fernando Torres, te nazwiska mówią same za siebie. Live pokazał już w tym sezonie że potrafi grać na wyjazdach, gdy to mierzyli się w Manchesterze z United i przejechali się po drużynie Alexa Fergusona 1:4. Dziś podobny scenariusz jest możliwy, naprzeciw siebie staną dwaj wybitni trenerzy którzy odpowiednio potrafią zmotywować swoich graczy by ci odnieśli sukces. Dlatego też po takim kursie jakim oferuję BetGun że The Reds nie przegra myślę że warto zagrać obym miał racje.
 
D 5

devil13england

Użytkownik
a co sądzicie o rzucie rożnym 0-7,59 za 1,90??. Nawet jak Chelsea zamuruje bramkę od pierwszych minut to jest szansa zeby The Reds ustrzelili jakiegos cornera. Tak wogole to sie waham miedzy tym cornerem na poczatku a over 9,5 w cornerach
Ja osobiscie gram za wieksza stawke over 10 corner kick lub over 11 corner kick.Pozatym coraz bardziej zastanawiam sie nad zagraniem na Liverpool bo pamietam niejedne ich mecze gdzie rozjezdzali przeciwnikow chocby Real czy Manchester i obydwa na wyjazdach.W dodatku jak jakis Bolton w pare minut strzela Chelse 3 bramki to czemu ma tego nie zrobic Liverpool w 90 minut:spokodfhgfh:
 
adiolsztyn 0

adiolsztyn

Użytkownik
Według mnie w tym meczu można postawić na strzelca bramki w dowolnym czasie meczu. Chodzi mi oczywiście o Fernando Torresa. Hiszpan jest w znakomitej formie ostatnio. W ostatnim meczu w lidze, przeciwko drużynie Blackburn ukuł dwie brameczki, a miał dodatkowo jeszcze 2 &quot;setki&quot;. W pierwszym meczu tydzień temu także spisywał się nieźle, czego dowodem była szybko strzelona bramka. Jak wiadomo jeżeli Liverpool chce awansować dalej to musi strzelić przynajmniej 3 bramki - liczę na to, że jedną z nich zdobędzie napewno ich najlepszy strzelec, Torres. Kurs jaki oferuje na to zdarzenie Expekt to 3,00. Myślę, że można zagrać a prawdopodobieństwo jest napewno wysokie.
 
D 0

dateo

Użytkownik
Chelsea: Cech - Ivanovic, Alex, Carvalho, Cole; Essien, Kalou, Ballack, Lampard, Malouda, Drogba
Liverpool: Reina - Arbeloa, Carragher, Skrtel, Aurelio, Alonso, Mascherano, Kuijt, Gerrard, Riera, Torres
Składy na dzisiejszy mecz pokazują, że oba zespoły chcą wygrać i z tego względu spodziewam się bramek więc spokojnie można dać LB 2,5 typ 2 ????
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
co do tego że strzeli Fernando to oczywiście jestem za, myślę że można nawet za lekką kaskę zaryzykować, że strzeli 1 gola w meczu po kursie 6.50, osobiście to gram na czystą 2 i na over no i na Torresa, ale że strzeli wgl a nie pierwszą

Chelsea - Liverpool over 2.5 2.10 Liverpool 3.05
Expekt
Torres strzeli 3.05
Tobet
Ten typ też może zdziwić z lekka, ale postaram się go uzasadnić. Otóż Liverpool nie ma wyboru, musi strzelić 3 bramy aby awansować. Nie wierzę że w drużynie Beniteza nie wierzą już w awans i dlatego uważam że na pewno będą walczyć w tym meczu i dążyć do strzelenia tych 3 bramek. Nie sądzę też by Chelsea w tym meczu nie strzeliła ani 1 bramki. Oczywiście zdecydowanym faworytem dwumeczu jest w tym momencie Chelsea ale uważam że tą pojedynczą bitwę wygra Liverpool. Dla mnie 2:1 dla Liverpoolu, chociaż chętnie ujrzałbym 3:1 i dogrywkę. Co do Fernando to jest ostatnio w świetnej formie i uważam że dziś dołoży co najmniej 1 cegiełkę do wygranej Liverpoolu.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Analizę pisałem 3 razy :kwasny4565:
Zasrana Mozilla... ktoś wie dlaczego ciągle się może wyłączać ????

Dobrze, że za 2 razem, wrzuciłem większość do notatnika.


Gospodarze są w bardzo dobrej sytuacji.
Nie dość, że wywieźli z Anfield komplet punktów, to jeszcze mają sporą zaliczkę bramkową. Dziś wystarczy im remis lub nawet przegrana 0-2.
Jedno jest jednak pewne - Liverpool zawsze gra do końca...
Nikomu nie trzeba przypominać co zrobili w drugiej połowie finału LM z Milanem. Pewnie wszyscy też potrafią przypomnieć sobie spotkania Premier League gdy The Reds rozstrzygali wynik na swoją korzyść w okolicach 90 minuty.
W dzisiejszym spotkaniu muszą zaatakować od początku - zaatakować tak jak to zrobili w pierwszym meczu gdy Torres umieścił piłkę w siatce już w 6 minucie.
Wierzę, że pokażą dobry futbol już od pierwszego gwizdka sędziego co poskutkuje kornerem a może i bramką.
Mimo szumnych zapowiedzi Hiddinka nie wyobrażam sobie The Blues w ataku. To po prostu nie w ich stylu. Ewentualna bramka przypięczętowałaby awans - to fakt. Myślę jednak, że gospodarze w tej sytuacji wolą tych bramek po prostu nie tracić zamiast zdobywać kolejne.
Najpewniejsze wydają mi się typy na pierwszego gola i pierwszy rzut rożny dla THE REDS.
Warto dodać (czego nikt tu wcześniej nie zrobił ???? ), iż za kartki nie zagra kapitan i ostoja defensywy Chelsea - J. Terry.
Ta absencja może bardzo mocno wpłynąć na zespół. Zespół, który ma problemy ze stabilną grą (ostatnia kolejka i mecz z Boltonem - prowadzenie 4-0 a potem nerwowa końcówka i szczęśliwe zwycięstwo jedną bramką) choć trener twierdzi, że w szatni panuje wspaniała atmosfera. Trudno się jednak dziwić biorąc pod uwagę ostatnie występy w LM czy Premier League.
Istnieją obawy, że po drugiej stronie zabraknie, jednej z największych gwiazd futbolu - Stevena Gerrarda. Nie trudno sobie wyobrazić co by to oznaczało dla gości...
Jednak Anglik pauzował w ostatnim meczu ligowym (co nie przeszkodziło rozgrowić Blackburn 4-0 ) i wydaje mi się, że 6 dni przerwy mu wystarczy. Z resztą jest to tak waleczny piłkarz, że byle kontuzja nie powstrzyma go przed graniem ;)

Podsumowując, spodziewam się ciągłych ataków gości i to już od pierwszych minut co zaowocuje szybką bramką i jeszcze ciekawszym widowiskiem ????
 
dzuda 2

dzuda

Użytkownik
Ważną informację podała przed chwilą Uefa w oficjalnej relacji tekstowej. Liverpool bez Gerrarda w składzie. To na pewno plus dla Chelsea.
 
adiolsztyn 0

adiolsztyn

Użytkownik
Beniztez jednak wybrał ligę.
??? jak piłkarz ma kontuzje i przez to nie gra najlepiej to ma go wpuszczac podczas tak waznego meczu?? to ze gerrard nie zagra bo jest kontuzjowany nie oznacza, ze odpuszczaja a benitez wybiera lige.. przeciez l&#39;pool gra w pelnym skladzie oprocz stevena...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom