>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Rewanż: Chelsea FC - Liverpool FC

Status
Zamknięty.
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Dokładnie, ja też jestem tego samego zdania. Od razu przypomniał mi się mecz finałowy mundialu we Francji, kiedy Ronaldo ledwo odrywał się od ziemi a trener jednak dał mu pograć, bo nikt nie wyobrażał sobie finału bez Brazylijczyka. Efekt wszyscy znamy.
 
adiolsztyn 0

adiolsztyn

Użytkownik
no i tak jak pisałem - Liverpool podjął ciężkie wyzwanie i walczył bardzo dzielnie o awans do półfinału.. było naprawde blisko.. to tylko piłka nożna - to że jeden zawodnik ma kontuzję i nie zostanie wystawiony do składu nie oznacza, że zespół odpuszcza mecz (napewno nie Liverpool!).. kto wie jakby sie potoczył mecz gdyby nie pierwsza bramka dla Chelsea po błędzie Reiny....
 
freakaz 0

freakaz

Użytkownik
Hehe to się przejechało dzisiaj sporo osób. Większość liczyła na spokojne spotkanie, a tu taka strzelanina ???? Gratki dla fanów obydwu zespołów, stworzyli piękne widowisko na miarę finału
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Piękny dwumecz! Dla kibica piłki nożnej te spotkania były czymś wspaniałym. Dziękuje obu drużynom, że zagrały takie spotkania. Piękne gole, emocji co nie miara, dużo wspaniałej gry i walki. To jest całe piękno tego sportu i wczoraj mogliśmy to oglądać. Chelsea Londyn pokazała iż potrafią grać ładnie, zdobywać dużo bramek i że piłkarze posiadają ducha walki. Wcale gorzej nie można mówić o piłkarzach Liverpoolu, po przegranym meczu u siebie 1:3 nie poddali się, walczyli do końca i pokazali charakter. Wszyscy spodziewali się że starcie tych ekip to będą dwa mecze piłkarskich szachów, gry taktycznej i nudnej piłki. A były to dwa piękne mecze, pełne ofensywnej gry i również pokazania kunsztu szkoleniowców. Wynik dwumeczu to 7:5! Niebywałe spektakle, wczorajsze bramki strzelane przez Aurelio, Alexa i Lamparda naprawdę świetne. Dziękuje ekipie Chelsea i Liverpoolu za te mecze, najwybredniejszy kibic nie powinien mieć zastrzeżeń, takich emocji przy oglądaniu meczu piłkarskiego dawno nie przeżywałem! Oczywiście również się cieszę z faktu, że to Chelsea awansowała dalej! The Blues mogą nawiązać równorzędną walkę z Barceloną i oby były to równie piękne widowiska:-D
 
olorak 0

olorak

Użytkownik
hehe i gdzie są teraz osoby które twierdziły ze pojedynki Chelsea - Liverpool są nudne ? piękny dwumecz jak poprzednicy pisali na miarę finału:-D ale zastanawia mnie co sie dzieje z Cechem poprostu katastrofalna gra ????
 
S 0

szczygiel87

Użytkownik
hehe i gdzie są teraz osoby które twierdziły ze pojedynki Chelsea - Liverpool są nudne ? piękny dwumecz jak poprzednicy pisali na miarę finału:-D ale zastanawia mnie co sie dzieje z Cechem poprostu katastrofalna gra ????
Widac teraz bardzo jak Mourinho stawiał na defensywe. To jest inna Chelsea ale czy lepsza? Napewno w ofensywie, ale defensywa woła o pomste do nieba niestety. Podobny mecz do tego z Boltonem juz prawie by odpadli jakby LIverpool dorzucił brameczke ;)
 
jacek89 5

jacek89

Użytkownik
Piękny dwumecz! Dla kibica piłki nożnej te spotkania były czymś wspaniałym. Dziękuje obu drużynom, że zagrały takie spotkania. Piękne gole, emocji co nie miara, dużo wspaniałej gry i walki. To jest całe piękno tego sportu i wczoraj mogliśmy to oglądać. Chelsea Londyn pokazała iż potrafią grać ładnie, zdobywać dużo bramek i że piłkarze posiadają ducha walki. Wcale gorzej nie można mówić o piłkarzach Liverpoolu, po przegranym meczu u siebie 1:3 nie poddali się, walczyli do końca i pokazali charakter. Wszyscy spodziewali się że starcie tych ekip to będą dwa mecze piłkarskich szachów, gry taktycznej i nudnej piłki. A były to dwa piękne mecze, pełne ofensywnej gry i również pokazania kunsztu szkoleniowców. Wynik dwumeczu to 7:5! Niebywałe spektakle, wczorajsze bramki strzelane przez Aurelio, Alexa i Lamparda naprawdę świetne. Dziękuje ekipie Chelsea i Liverpoolu za te mecze, najwybredniejszy kibic nie powinien mieć zastrzeżeń, takich emocji przy oglądaniu meczu piłkarskiego dawno nie przeżywałem!
Nic dodać, nic ująć :spokodfhgfh:
Oczywiście również się cieszę z faktu, że to Chelsea awansowała dalej! The Blues mogą nawiązać równorzędną walkę z Barceloną i oby były to równie piękne widowiska:-D
Widowisko na pewno będzie niezłe, chociaż jako kibic The Reds wolałbym zobaczyć w półfinale Liverpoool :jezora:
Pozdrawiam,
Jacek
 
freakaz 0

freakaz

Użytkownik
Widac teraz bardzo jak Mourinho stawiał na defensywe. To jest inna Chelsea ale czy lepsza? Napewno w ofensywie, ale defensywa woła o pomste do nieba niestety. Podobny mecz do tego z Boltonem juz prawie by odpadli jakby LIverpool dorzucił brameczke ;)
Na pewno w dużej mierze było to spowodowane brakiem Terryego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom