>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Rewanż: Bayern Monachium - FC Barcelona

Status
Zamknięty.
miko_mu 1

miko_mu

Forum VIP
Wynik meczu w Barcelonie: 4:0
[1x2] Bayern Monachium - FC Barcelona 2.75 3.50 2.30
[Awans] Bayern - Barcelona 12.00 1.01
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
A niby czemu Messi miałby nie zagrać? Kartka nie eliminuje go z następnego meczu.
Nie zagra na pewno Marquez.
Kurs taki duży, bo po pierwszym tak wysoko wygranym meczu pewnie Barca nie będzie się obciążać, przed czekającym ją morderczym maratonie. IMO remis, ale coś więcej napiszę pod wieczór, albo jutro.
 
L 0

labintatlo

Użytkownik
Barcelona walczy o trzy trofea, muszą trochę przystopować bo się spalą, nie wystarczy im sił. hehem no fakt;] ale blad;pna pewno da kluczowym graczom odpocząć.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Barcelona walczy o trzy trofea, muszą trochę przystopować bo się spalą, nie wystarczy im sił. Frank Rijkaard na pewno da kluczowym graczom odpocząć.
Kiedy drużyna Barcelony jest niemalże pewna awansu, możemy być pewni, że w najmocniejszym składzie na murawę Allianz Arena nie wyjdzie. Rijkaard z pewnością dałby odpocząć kilku kluczowym graczom, gdyby był jeszcze trenem Barcy. Teraz na pewno postąpi tak Josep Guardiola. Kiedy drużyna gra na tylu frontach, musi umiejętnie szachować siłami.
Bayern z pewnością zechce &quot;z twarzą&quot; pożegnać się z tegorocznymi rozgrywkami Champions League i powalczy o zwycięstwo przed własną publicznością.
Mój typ: 1X.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Barcelona walczy o trzy trofea, muszą trochę przystopować bo się spalą, nie wystarczy im sił. Frank Rijkaard na pewno da kluczowym graczom odpocząć.
Dobry kawał:-D, hehe.

A wracając do tematu, to moim zdaniem kurs na Barcelone jest trochę przesadzony i opłaca się na nich zagrać, wiadomo awans już mają niemal w kieszeni, ale jednak zawodnicy nie przyjadą pobiegać po boisku tylko strzelać gole. Jak Bayern rozbił Sporting w pierwszym meczu to też dużo osób doszukiwało się ich porażki w rewanż z powodu dużej przewagi a jaki wynik był to wszyscy wiedzą, wygrali pewnie 7-1. Można też pokombinować z overem, może over 1,5 do przerww, kurs 2,35? Ja stawiam na wynik 4-2 dla Barcelony.
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Ten mecz jest bardzo ciężki do obstawienia. Po wygranym 4:0 pojedynku na Camp Nou, Barcelona przyjeżdża do Monachium niemal pewna awansu.
Już 21.04 Barcelonę czeka iście morderczy maraton.
W ten dzień Barca podejmie Sevillę, parę dni później - 24.04 zagrają z Valencią, by znowu za parę dni - 28.04 zagrać półfinał LM z Chelsea/Liverpoolem. 2 maja czeka Katalończyków chyba najważniejszy mecz sezonu - Gran Derby na Santiago Bernabeu, a już 5.05 zagrają rewanż półfinału LM, by 9 maja zakończyć maraton meczem z Villareal.
W związku z tym trener Dumy Katalonii - Josep Guardiola na pewno da odpocząć swoim asom. Na 100% nie zagra pauzujący za żółte kartki Rafa Marquez. Być może trener Guardiola da także odpocząć Puyolowi, który niedawno wrócił po kontuzji. Nie wiadomo także, co z Alvesem, który ma stalowe płuca, ale lepiej dać mu odsapnąć.
Wg. mnie tak będzie prezentować się linia defensywna:
Valdes
Alves - Pique - Caceres - Silvinho
Można się spodziewać, że na ławce mecz rozpocznie któryś z dwójki Xavi/Iniesta, moim zdaniem w tym meczu nie zagra Iniesta, a jego miejsce zajmie Busquets.
Osobiście wątpię także w występ Leo Messiego. Jeśli Argentyńczyk jutrzu ujrzałby żółty kartonik, wtedy nie mógłby zagrać na Camp Nou w pierwszym meczu półfinałowym. Thierry Henry ma gorączką, i on być może zacznie mecz na ławce. Wtedy pomoc wraz z atakiem zajmowaliby tay zawodnicy:
Toure, Xavi, Busquets, Bojan, Eto`o, Hleb.
I moim zdaniem taki właśnie skład jest najbardziej prawdopodobny, a czy faktycznie tak będzie - okaże się jutro.
Trener Bawarczyków wypowiada się, że nie wierzy w awans swojej drużyny - ja także nie wierzę, lecz moim zdaniem takie słowa z ust Klinsmanna, to zasłona dymna. Bayern na pewno nie odpuści i powalczy o zwycięstwo, by godnie pożegnać się z LM. Z drugiej strony zagra Barcelona, która w tym sezonie jest najlepiej grającą w ofensywie drużyną.
Moje typy na to spotkanie:
REMIS
OVER 2,5
 
czeslavv 56

czeslavv

Użytkownik
Over 2,5 bardzo możliwy, remis również. W Bayernie nadal bedzie brakować drugiego napastnika(Klose kontuzja). Nie przewiduje także jakichś masowych ataków ze strony Barcy, strzeląc 1 bramke będą grali na luzie kontrolując to co sie dzieje na boisku. Mój typ tak samo jak w meczu nr 1 to powyzej 1 bramki w pierwszej połowie. Zmiennicy w Barcelonie mogliby być czołowymi zawodnikami Bayernu, także nawet jeśli Barca okroi nieco skład z pierwszego meczu bramki także będą padać.
 
L 0

labintatlo

Użytkownik
Dobry kawał:-D, hehe.

A wracając do tematu, to moim zdaniem kurs na Barcelone jest trochę przesadzony i opłaca się na nich zagrać, wiadomo awans już mają niemal w kieszeni, ale jednak zawodnicy nie przyjadą pobiegać po boisku tylko strzelać gole. Jak Bayern rozbił Sporting w pierwszym meczu to też dużo osób doszukiwało się ich porażki w rewanż z powodu dużej przewagi a jaki wynik był to wszyscy wiedzą, wygrali pewnie 7-1. Można też pokombinować z overem, może over 1,5 do przerww, kurs 2,35? Ja stawiam na wynik 4-2 dla Barcelony.
Dobry kawal? Myślisz, że Barcelona po takiej zaliczce będzie grała najmocniejszym składem, mają jeszcze tyle waznych spotkan... za bardzo sobie kojarze Rijkaarda z Barcelona, sie automattycznie pisze posty sorka za blad wszystkich ktorych urazilem..
 
dziki_pluto 45

dziki_pluto

Użytkownik
Ja uwazam,ze az tak Barca na skladzie nie odpusci...Z Huelvą juz grala slabszym skladem,aby dac odpoczac najlepszym.Na Bayern wyjdzie prawie najmocniejszy moim zdaniem,a Bawarczycy dostana 3 ????
 
D 5

devil13england

Użytkownik
Ja bym wogóle tego meczu nie ruszał bo szkoda cokolwiek z niego kombinować.W bayernie chyba nikt naprawde nie wierzy w przejscie Barcelony a jak wiadomo szanse na mistrzostwo Bundesligi jeszcze sa.Dokad nie zobaczymy składow na to spotkanie to cięzko cos wytypowac.ogolnie mysle ze over 2,5 może wejść.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Dla mnie jest jeden typ ktory wyglada bardzo dobrze w tym meczu, obie strzela. Bayern u siebie bedziec chcial choc troche zmazac plame z pierwszego meczu, ostatnio ladnie w lidze postrzelali, napewno wiedza ze o awans bedzie piekielnie ciezko ale wygrac z Barcelona to zawsze cos. A Barcelona gra obecnie najlepsza pilke w ofensywie w Europie, prawdopodobnie bedzie kilka zmian ale liga pokazuje ze one wcale nie oslabiaja Barcy, czasami jest wrecz odwrotnie bo rezerwowi bardziej chca sie pokazac i zazwyczaj wnosza duzo ozywienia do gry Katalonczykow. Kurs w Milenium na to zdarzenie to 1,65 wiec calkiem przyzwoicie.
 
marcol 1

marcol

Użytkownik
A ja myślę, że można się pokusić na typ, że Eto nie strzeli bramki. Nie sądzie, żeby Guardiola wystawiał podstawowych zawodników i zamiast Eto wstawi młodego Bojana. Przy stanie 4-0 u siebie, awans jest już pewny, więc można dać odpocząć, bo w lidze Real jest tuż tuż ... Kurs w Toto-Mix na to, że Eto nie strzeli to 1.5. (Zszokował mnie trochę ;P)
 
B 0

bazzooka

Użytkownik
Barça poleciała do Bawarii najsilniejszym składem. Z powodu akumulacji żółtych kartek nie może zagrać jedynie Márquez. Sposób w jaki Meksykanin otrzymał zawieszający go kartonik w trakcie meczu z Bayernem, budzi uzasadnione podejrzenia, że kara ta była zaplanowana przez sztab szkoleniowy. Po kilkumiesięcznej absencji Eric Abidal w końcu zasiadł na ławce rezerwowych. Z Recreativo jeszcze nie zagrał, ale występ w Monachium jest prawdopodobny. Niedawno podano również informację o gorączce, na jaką cierpi Thierry Henry. Brak Francuza w składzie musiałaby implikować pojawienie się Iniesty na lewym skrzydle, co z kolei oznaczałoby, iż środek pola zostanie obsadzony przez graczy takich jak Xavi, Toure, Keita i Busquets. Po tym jak Gudjohnsen rozegrał prawie całe spotkanie z Huelvą, trudno przypuszczać, aby w Monachium wybiegł na boisko razem z pierwszym gwizdkiem.
Źródło : http://www.fcbarca.com
Co myślicie o tym tekście?
Ja na ten mecz obstawie Over 2,5. Biorąc pod uwagę sytuacje w bayernie jest całkiem możliwy ten typ.
Pozdrawiam ????
 
maciek009 0

maciek009

Użytkownik
Na 90 % zobaczymy mlodego Bojana skoro mówicie ze Messi nie zagraa a ja wiem ze nie zagra raczej też Thierry Henry z powodu przeziębienia... Barca wyjdzie moim zdaniem w połowie rezerowym składem ale zgadzam sie ze rezerwowych mają prawie na takim poziomie jak I skład...na pewno bedą chcieli sie pokazać z jak najlepszej strony Guardioli i szczerze mówiąc wydaje mi sie ze jak Bojan zagra cały mecz to coś upoluje :p...Zastanawiam sie w przypadku tego meczu tylko nad 2 typami: -4.5 żółte kartki(1.50zł) i Obie druzyny strzelą(1.65zł)... bo niestety w milenium nie ma jeszcze zakładów kto strzeli bramke i nie wiem czy bedą bo mozna by sie pokusić ze Bojan Krkic...;]
 
marcol 1

marcol

Użytkownik
Maciek009 dobrze mówisz, Henry na 80% nie zagra, bo ma gorączkę i we wczorajszym treningu nie uczestniczył. Na niego też jest obiecujący kurs, w Toto-Mix 1.4, więc źle nie jest jak na zawodnika, który może nie zagrać ????
Dodam też, że Barca może zagrać rezerwowym składem, bo już nie raz było tak, że jak im nie szło to wszedł Messi pociągnął po skrzydle podał i padła bramka. Bardzo ciekawie nam się to zapowiada :p
 
lantz 183

lantz

Użytkownik
Ja mimo wszystko i tak gram na Bayern ????
FC Bayern Munchen-FC Barcelona 1 2.65 BetGun
Ja myślę że nie opłaca się grać w tym spotkaniu że Bayern strzeli bramkę, kurs zaledwie 1.18 a może być kuku. Dlatego też postanowiłem zagrać na zwycięstwo bawarczyków. Rewanżowe spotkanie w którym to teoretycznie Barcelona powinna przyjechać dopełnić formalności może być nie zwykle ciekawie. Tylko pytanie czy Bayern podniósł się po tym jak dostał lekcje futbolu na Camp Nou. Ostatnio wygrali oni wysoko w lidze z Eintrachtem ale nie można porównywać wielkiej Barcy do przeciętniaka bundesligi z Frankfurtu. W tym spotkaniu na Allianz Arena jest potrzebny cud bowiem trzeba wygrać 5:0 aby bezpośrednio awansować lub ewentualnie 4:0 by doprowadzić do dogrywki. Gracze z Monachium różnie podchodzą do tego meczu, jedni wierzą że jest możliwy awans, takim graczem jest występujący kiedyś w Barcelonie Mark Van Bommel. Jednak dziwią mnie trochę słowa samego trenera Bayernu który przed tym spotkaniem powiedział takie słowa :
&quot;Po tym co przydarzyło się nam na wyjeździe, nie spodziewamy się, że wbijemy im cztery, pięć bramek. Jednak pokonanie Barcelony byłoby czymś fantastycznym&quot;
Myśle że Klinsmann jako wspaniały kiedyś zawodnik nie powinien wypowiadać takich słów że nie spodziewa się że strzelą cztery,pięć bramek. Widać po tym że chyba raczej nie wieży w umiejętności swoich piłkarzy a szkoda. Klinsmann ma dziś do dyspozycji najsilniejszy skład, do którego wrócili mniej więcej obrońcy Lucio i Philipp Lahm. Z tego co donoszą serwisy internetowe w tym spotkaniu może nie wystąpić Lionel Messi któremu trener Guardiola może dać odpocząć gdyż dla Barcelony także bardzo ważna jest walka o tytuł mistrza Hiszpanii. Brak tego zawodnika znacznie ułatwiła by zadanie Bayernowi jednak ja także nie bardzo wieże by aż tak byli w stanie rozbić Barce. Liczę na ich jedno góra dwu bramkowe zwycięstwo. Kurs również niczemu sobie więc można zaryzykować.
 
adiolsztyn 0

adiolsztyn

Użytkownik
A ja myślę, że można się pokusić na typ, że Eto nie strzeli bramki. Nie sądzie, żeby Guardiola wystawiał podstawowych zawodników i zamiast Eto wstawi młodego Bojana. Przy stanie 4-0 u siebie, awans jest już pewny, więc można dać odpocząć, bo w lidze Real jest tuż tuż ... Kurs w Toto-Mix na to, że Eto nie strzeli to 1.5. (Zszokował mnie trochę ;P)
jezeli zawodnik w danym meczu nie zagra to zaklad na niego jest anulowany i jest zwrot.. a nie, ze jak nie zagra wogole w meczu to trafiasz zdarzenie - stawiasz, ze pilkarz nie strzeli gola, ale musi w tym meczu wystapic
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom