>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Rewanż: Bayern Monachium - FC Barcelona

Status
Zamknięty.
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
adiolsztyn - zauwaz ze jesli Guardiola wpusci Messiego np. w 80&#39; to zaklad bedzie liczony, a w 10 minut ma o wiele mniejsze szanse na strzelenie gola, i np. kurs ze Messi nie strzeli oscyluje w granicach 1,35-1,4 a w przewidywanych składach nie jest przypuszczany do gry w 1wszym składzie dzis, chociaz mozliwe ze pod koniec meczu trener da mu zagrac te kilka(nascie) minut; ]
 
matias15 0

matias15

Użytkownik
Moim zdaniem typ Bayern(+1) - Barcelona typ: 2 kurs : 5.0
Z prostej przyczyny,dla takich drużyn jak Real Madryt, Barcelona, ManU czy inne wielkie kluby, 5 lub wiecej dni przerwy pomiędzy meczami to bardzo wiele aby zregenerować swoje siły. Taki sam typ stawiam na na Chealse z Liverpoolem(+1) typ :1 kurs :4.65.
To samo można by powiedzieć o Bayernie który gromiąc Sporting 12:1 w dwu meczu także walczył (i walczy nadal) o mistrzostwo ligi.
Jak dla mnie 0:2 - Barca, 3:1 - Chealse
 
adiolsztyn 0

adiolsztyn

Użytkownik
adiolsztyn - zauwaz ze jesli Guardiola wpusci Messiego np. w 80&#39; to zaklad bedzie liczony, a w 10 minut ma o wiele mniejsze szanse na strzelenie gola, i np. kurs ze Messi nie strzeli oscyluje w granicach 1,35-1,4 a w przewidywanych składach nie jest przypuszczany do gry w 1wszym składzie dzis, chociaz mozliwe ze pod koniec meczu trener da mu zagrac te kilka(nascie) minut; ]
No niby tak, ale przy pierwszym meczu, który zakończył się 0:4 Guardiola wpuszcza &quot;drugi skład&quot;. Mamy powiedzmy 80min meczu i Bayern prowadzi z Barcą 2:1, albo tym bardziej 2:1 dla Barcy.. wątpie, że wtedy Pepe wpuści swoich asów bo niby też po co? Awans mają w kieszeni, a od 21 kwietnia grają naprawde bardzo trudne tournee meczowe, więc nie widze sensu wpuszczania swoich gwiazd na ostatnie minuty, kiedy gramy o pietruche - po co ryzykować kontuzję? To samo było także w ostatnim meczu Barcy w lidze z Huelvą. Grał troszke zmieniony skład, np. bez Etoo, a kogo Pepe wpuścił na zmiany aby nie ryzykować kontuzji przed ważnymi teraz meczami? Hleb, Keita no i jedyny pierwszoskładowiec - Xavi. Także wg mnie stawianie na wszystkie &quot;gwiazdy&quot; Barcy nie ma sensu bo napewno nie wszyscy zagrają w tym meczu.
Ale jak będzie faktycznie, to i tak dopiero okaże się po ostatnim gwizdku :spokodfhgfh:

Natomiast co do tego meczu wkleje analizę z TD:

Bayern - Barcelona
typ zakładu: strzelec gola w dowolnym czasie gry
typ: Frank Ribery
kurs: 4,25
buk: expekt
Dzisiaj o 20.45 dojdzie do rewanżowego spotkania pomiędzy drużyną z Bawarii, a katalońską Barceloną. Pierwszy mecz rozstrzygnął już to, kto awansuje do kolejnej fazy, jednak jestem pewien, że w tym meczu Bayern pokaże charakter i będzie chciał się godnie pożegnać z LM i swoimi kibicami w tych rozgrywkach. Zastanawiałem się nad postawieniem jednobramkowego zwycięstwa Bayernu, jednak zdecydowałem się na strzelca gola - Franka Ribery&#39;ego. Dlaczego? Ponieważ w ostatnim okresie czasu jest on najskuteczniejszym piłkarzem bawarskiego zespołu i jest naprawde w dobrej formie. Plotki o jego przejściu do Barcy, które możemy poczytać na internecie - niewiadomo czy prawdziwe, czy nie ale piłkarz ten napewno będzie chciał się zaprezentować jak najlepiej przed własną publicznością w ostatnim meczu jego zespołu w tegorocznej LM. Ribery w lidze ma obecnie strzelonych 6 bramek, natomiast w LM 3. Francuz zagra dzisiaj za wysuniętym napastnikiem Luca Tonim i napewno będzie to dobry prognostyk na liczne strzały z dystansu, które jak wiemy Francuz ma znakomite (np. w meczach z Litwą). Stałe fragmenty gry także mogą być jego zaletą w tym spotkaniu, dlatego sądzę, że kurs podany w expekcie jest warty zaryzykowania.
 
dzuda 2

dzuda

Użytkownik
Bayern - Barcelona
Typ: Barcelona over 1.5
Kurs: 2.25
Betsson
Kilka dni temu Pep Guardiola powiedział, że Barca będzie przede wszystkim dążyła w Monachium do zdobycia bramki, bo ta da im prawie pewny awans. Stwierdził też, że niezależnie od tego z kim i w jakich okolicznościach grają chcą strzelać bramki. Wiadomo przecież jaki jest styl Barcy. Gra piłką, wymiana wielu podań i ciąg na bramkę. Do składu Bayernu mają wrócić dwaj środkowi obrońcy, van Buyten i Lucio, ale wydaje mi się, że to nie robi różnicy graczom Bareclony przeciwko jakim obrońcą grają. Jak podała dzisiaj strona internetowa hiszpańskiego Sportu, Henry dobrze zniósł noc, nie ma śladu po gorączce, odbył z drużyną poranny spacer i jest gotowy do gry. A czy zagra, to już inna sprawa. Jednak bez względu na to kto zagra siła ofensywna Katalończyków jest na tyle duża, że są w stanie spokojnie strzelić 2 bramki Bayernowi. A kurs na to zdarzenie jest na tyle zachęcający, że ja go zagram.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
ja poczekam jednak do chiwli gdy będę miał już pewne składy , wydaje mi się że Etoo i Henry jednak nie zagrają a wtedy postawie zapewne z podpórką na Bayern , ale jeżeli wyjdzie Trio to bez wahania postawie dwójkę , mówi się że bayern będzie chciał zejść z twarzą OK! sporting też chciał zejść z twarzą ale chcieć to nei znaczy że zaraz tak będzie bo chęci umiejętności nie zastąpią ( nie mówie tu o braku umiejętności Bayernu) Bayern ten mecz z deka tez może odpuśćić , każdy wie że w lidze im ostatnio idzie ciężko a skoro z LM prawdopodobnie się pożegnają to Klinnsman może trochę pobawić się z zestawieniem , siak czy tak ja czekam od około 20.00
// a i jeszcze , Pep nie jest typem gościa który kalkuluje czy coś w tym stylu , on zawsze gra o zwycięstwo i zawsze gra do końca , nie wierze że dziś zadowoli się choć by remisem
 
freakaz 0

freakaz

Użytkownik
To i ja dorzucę swoje 3 grosze. Moim zdaniem mecz bardzo ciężki do wytypowania... Nie zgadzam się z poprzednikami, którzy twierdzą, że Barca w cuglach wygra, a zapewne nawet 2 czy 3 bramkami. Już mówię dlaczego.
W składzie blaugrany na pewno nie zobaczymy Marqueza. Prawdopodobnie nie zobaczymy też Henry&#39;ego, który jest przeziębiony. Nie zdziwię się także jeśli nie wybiegną Messi i Iniesta, którzy grali ostatnio w lidze z Recre. Reasumując skład strasznie przetrzebiony, wybiegnie niemalże rezerwowa jedenastka. Pewnie, że piłkarze będą chcieli się pokazać, ba nawet wygrać to, ale z takim składem nie będzie to proste zadanie.
Z drugiej strony Bayern na 100% będzie chciał się zrehabilitować i wyjdą tylko z jednym celem: pokonać Barce tak wysoko jak tylko się da. Jeśli już miał bym coś stawiać to bym odpuścił obstawianie zwycięzcy czy remisu, ale postawił bym over 2,5 lub nawet over 3,5. Ewentualnie strzelców bramki: Toni, Ribery czy Eto. Kursy na pewno będą wysokie. Wydaje mi się, że strzeli Eto bo odpoczywał ostatnio i dzisiaj powinien wybiec od początku. Pewnie zagra też Bojan i bez wątpienia ten młodzian także będzie chciał coś ustrzelić bo było widać w ostatnim spotkaniu ligowych jak ambitny i zdolny to zawodnik
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
FreakaZ zgadzam sie z gosciem, moim zdaniem ten mecz to no bet kompletny, Barcelona ma taki wynik, ze nie musi forsowac tempa! Zobaczcie moze przegrac nawet 3-0 a i tak awansuje... Mysle ze Bayern zostal pozbawiony zludzen w Kataloni ze cos jeszcze ugra w tej rywalizacji. Sadze ze dzis na boisku pojawia sie Bojanu, Hleby, Gudjonseny i same roncze jelenie Barcelony;) wiec i z tym overem na dwoje babka wrozyla! A kurs na over 1.5;/ Moim zdaniem szkoda ryzykowac. Barca wygrala u siebie z Wisla Krakow 4-0 a w Krakowie dala czadu na 1-0;) Stad wcale nie mowie ze Barca tego nie wygra ani ze nie bedzie overu. Jednak jak widzimy wcale sie nie zdziwie jak dzis swiat bukmacherski zarobi na ludziach bo np: Bayern wygra 1-0;) albo bedzie 0-0;)
pozdrawiam.
 
freakaz 0

freakaz

Użytkownik
No właśnie przemyślałem te overy i odpuszczam to całkowicie. Równie dobrze obie ekipy mogą strzelić w sumie 4 bramki jak i jedna czy dwie. Za to puściłem, że Ribery strzeli brameczke bo coś mi się wydaje, że jednak Bawarczycy przycisną żeby zmyć tą plamę z pierwszego spotkania. W każdym bądź razie Barca w 99% już w półfinale. Wynik nie ważny, aby piłkarze się nie połamali i zagrali nam ładne spotkanie ;)

Wojtek ja będę oglądał na N-ce, jak nie masz to polecam http://www.atdhe.net albo http://www.myp2p.eu Tam na pewno znajdziesz linki do tego spotkania
 
M 0

mamecka

Użytkownik
Moim zdaniem i taki też postawiłem zakład czyli Wygrana Barcelony ???? myśle że nawet jeśli nie zagra Henry i Messi i nawet gdy wejdą zawodnicy z ławeczki Barca powinna sobie dać rade ze słabym Bayernem. Wystarczy że Barsa przeprowadzi z dwie konkrente akcje i wynik będzie na plus. Tak jak było widać w pierszym meczu gdy Barca tylko podkręciła tempo Bayern nie wiedział wogóle o co chodzi. gdy w drugiej połowie Barca obniżyła tempo wtedy mogli sobie dopiero coś pokopać moim skromnym zdaniem Bayern zaliczy jedno trafienie a wynik zakończy się : 1-2 lub 1-3 dla Barcelony ???? Pozdrawiam i życzę szczęścia
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
A tu taki jeden mój typ na to spotkanie:
Bayern München - Barcelona pierwszy gol do 28 minuty 1.65
Tobet
No tu po prostu spodziewam się otwartego spotkania, Klinsmann powiedział że w awans już nie wierzy, ale chciałby pokonać Barcę. Barca z tego co mi wiadomo nie wystąpi w najmocniejszym składzie, pauzuje na pewno Marquez, możliwy brak Puyola, co może ułatwić strzelenie gola przez Bayern. Z drugiej strony nie spodziewam się by Barca tak całkowicie odpuściła mecz i myślę że także będą chcieli wygrać to spotkanie. To wszystko skłania mnie właśnie do tego typu.
i inny:
Bayern München - Barcelona Messi strzeli gola 2.75
Expekt
Zacznę od takiego typu. Niektórych może to zdziwić bo Messi może zagrać ostatnie 15 minut, ale w Expekcie jest jeden myk o którym ostatnio powiedział mi support, otóż jak stawia się w expekcie na gole to aby zakład był liczony zawodnik musi wybiec w podstawowym składzie. I to jest dla mnie główny argument za tym typem, ponieważ uważam że jeśli Lionel wyjdzie na boisko w podstawowej 11 to spokojnie w 1 połowie coś ustrzeli. W tej edycji LM strzelał gole w 6 z 8 spotkań w jakich wystąpił, niezależnie od tego czy grał w podstawowym składzie czy wchodził z ławki, więc myślę że podtrzyma tą passę.
Zakłady specjalne na zawodnika - Zakłady na Tak/Nie zostaną unieważnione jeżeli wystawieni zawodnicy (zawodnik) nie wystartują w spotkaniu. &lt;- to kawałek regulaminu Expekta o którym wyżej wspomniałem.

Także wg mnie stawianie na wszystkie &quot;gwiazdy&quot; Barcy nie ma sensu bo napewno nie wszyscy zagrają w tym meczu.
Ale jak będzie faktycznie, to i tak dopiero okaże się po ostatnim gwizdku :spokodfhgfh:
Adi jeśli grasz na Expekcie to co do stawiania na to czy gracz strzeli czy nie jest właśnie jeden wyżej wypisany przeze mnie punkt ich regulaminu, który może pomóc w tym wypadku jeśli ktoś stawia na graczy Barcy i boi się że nie wyjdą oni w podstawowym składzie.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tak jak było widać w pierszym meczu gdy Barca tylko podkręciła tempo Bayern nie wiedział wogóle o co chodzi.
w pierwszym spotkaniu fakt gubili się ale głownie po rozgrywaniu piłki między sobą Eto-Messi-Henry-Xavi. niech by dziś 3 pierwszych nie zagrało i już tego nie będzie tych szybkich podań z pierwszej po czym tak jak mówisz Bayern się mylił
i inny:
Bayern München - Barcelona Messi strzeli gola 2.75
?moim zdaniem Leo nie zagra, grał chyba w lidze ostatnio to teraz sobie posiedzi. lepszym typem było by Ribery strzeli , niesamowita szybkośc , drybling , aby on na Camp nou stwarzał zagrożenie , były pogłoski że Barca go obserwuje , nic nie wiadomo może będzie chciał na Alianz byłsnąc.
dla mnie w tym meczu typ to obie strzelą , wątpie aby bayern tak źle pożegnał się z LM żeby nie zdobyć gola , a i wątpie aby Barca bez Marqueza i Puyola nie popełniła jakiegoś błędu ...
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
no dla mnie też jest opcja że nie zagra dlatego wykorzystałem ten punkt regulaminu expekta, jak nie zagra od początku to zwrot i spokój xD
 
olek1910 0

olek1910

Użytkownik
Ja dzisiaj bardzo prosty kupon. Postawiłem po prostu na wygraną Liverpoolu i Barcelony. Bukmacher stacjonarny STS.

Liverpool to świetna drużyna co pokazała w meczach z bardzo silnymi drużynami np. MU. Coś pękło w meczu z Chelsea, ale sądze, że dzisiaj obejrzymy walczących &quot;The Reds&quot; i wygrana 2:1, 3:2 jest bardzo możliwa ;)
Barcelona natomiast choć gra w okrojonym składzie cały czas ma świetną drużynę której choćby połowę na pewno chciałby mieć Bayern ;). Nie będzie pogromu dla Barcy ale Katalończycy powinni wygrać ;)

pozdrawiam Olek.
 
cozmo 19

cozmo

Użytkownik
Co, moze Barca wygra tak samo jak w Krakowie? Bez przesady, oni sie teraz beda szykowac na 3 trudne, a momentami bardzo trudne spotkania w PD. Nikt nie moze grac pelnym skladem bez przerwy bez ubytkow w grze, o czym przekonal sie ostatnio SAF. A jesli ktos mysli, ze lawka Barcy bedzie lepsza od wscieklego i zadnego rewanzu Bayernu... W dodatku na Allianz Arena... no przepraszam, ale prosze mnie nie rozsmieszac. Zdecydowanie Bayern tego meczu nie przegra, wiadomo, ze ich obrona to achillesowy kikut, ale kibice na ich szczescie beda teraz im sprzyjac, co doda im tylko dodatkowego kopa. Przekonamy sie o wszystkim po zobaczeniu wyjsciowych 11, ale jesli Pep nie zmieni kilku podstawowych zawodnikow to bede mocno zaskoczony. Dziekuje za uwage.
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Oj źle powiedziałeś o obronie.

Dzisiejsza obrona a obrona w pierwszym meczu to niebo a ziemia. Wraca Lucio, Lahm, Buyten. To jest bardzo dobra informacja. Zagra tylko Lell na prawej. I to jest zła informacja, bo Lell to najsłabszy piłkarz z całej kadry zespołu.
 
olorak 0

olorak

Użytkownik
Również uważam ze obrona Bayernu nie jest taka zła szczególnie w takim składzie jaki ma wyjść prawdopodobnie dzisiaj...chłopaki grają ze sobą juz pare ładnych lat słabym punktem moze być bramkarz ale nie na tyle zeby dostać tyloma bramkami co w pierwszym meczy :-D

Uważam ze wygra Bayern z prostej przyczyny Barca w okrojonym składzie a teksty ze rezerwa FCB jest lepsza od podstawowej jedenastki Bayernu jest dla mnie grubo przesadzona no ale cóż zobaczymy. No i oczywiście swoja publiczność która juz wielokrotnie pokazywała ze raczej od swoich pupili sie nie odwraca nawet w trudnych momentach a taki niewątpliwie teraz jest :-D

A wiec na pewno stawiam czystą 1 no i warto także over 2.5 chociaż typ obie strzelą także wydaje sie wielce prawdopodobny:-D

A co do zawodników którzy strzelą gola to typował bym Toniego ale zapewne jest niski kurs chociaż nie wiem nawet nie miałem czasu sprawdzić :-D
 
kowalinho1910 0

kowalinho1910

Użytkownik
ja poczekam jednak do chiwli gdy będę miał już pewne składy , wydaje mi się że Etoo i Henry jednak nie zagrają a wtedy postawie zapewne z podpórką na Bayern , ale jeżeli wyjdzie Trio to bez wahania postawie dwójkę , mówi się że bayern będzie chciał zejść z twarzą OK! sporting też chciał zejść z twarzą ale chcieć to nei znaczy że zaraz tak będzie bo chęci umiejętności nie zastąpią ( nie mówie tu o braku umiejętności Bayernu) Bayern ten mecz z deka tez może odpuśćić , każdy wie że w lidze im ostatnio idzie ciężko a skoro z LM prawdopodobnie się pożegnają to Klinnsman może trochę pobawić się z zestawieniem , siak czy tak ja czekam od około 20.00

// a i jeszcze , Pep nie jest typem gościa który kalkuluje czy coś w tym stylu , on zawsze gra o zwycięstwo i zawsze gra do końca , nie wierze że dziś zadowoli się choć by remisem
Nie wszystko co mówią/pisza jest prawdą. Na pewno Guardiola nie bedzie chciał za wszelką cene wygrać tego meczu, a remis wziąłby z pocałowaniem ręki.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Nie wszystko co mówią/pisza jest prawdą. Na pewno Guardiola nie bedzie chciał za wszelką cene wygrać tego meczu, a remis wziąłby z pocałowaniem ręki.
ja nie patrze na to co mówią piszą , tylko widze jak on się zachowuje podczas meczów , jak gra , ustawia zespoł , kogo wystwia w meczu o pietruche tzw ????
 
diego71 0

diego71

Użytkownik
FC Bayern München - FC Barcelona 2 2,55​


Kwestia awansu zostala juz rozstrzygnieta po pierwszym spotkaniu, ktore Barcelona wygrala pewnie 4-0.Dla Bayernu jak to mecz o honor o czym mowia sami pilkarze gospodarzy,Bawarczycy bardziej powinni sie teraz skupic na lidze w ktorej nie szlo im ostatnio najlepiej.Barcelona miala dzis zagrac rezerwami ale raczej tak sie nie stanie,od pierwszych minut maja zagrac Messi,Henry,Iniesta czy Xabi zawodnicy ktorzy decyduja o obliczu Bracy.Do skladu Bayernu maja wrocic Lucio i Van Buyten.Barcelona jest obecnie w wielkiej formie,wygrywaja mecz za meczem dlatego mysle ze dzis uda sie im pokonac zespol z Monachium.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom