>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Revolut - ogólna dyskusja

Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Uznaliśmy, że Revolut zasłużył na swój poddział w dziale Płatności Online.

To jest temat do ogólnych dyskusji o Revolucie. Niedługo w dziale pojawią się inne tematy, w tym opis tej usługi.
 
A 96

AntyGol

Użytkownik
Chodzą plotki ze ma być możliwośc płatności w sts jak poprawia skrypt i identyfikację osób co myślę doda temu portfelowi
 
Witam. Sciagnalem aplikacje, zaczalem uzupelniac dane ostatni etap podanie adresu email, podalem i z powrotem wyrzucilo mnie do strony pierwotnej i tak caly czas. Zadnego emaila ani nic? Jak sie zalogowac do nich?

Poprzednie pytanie juz nieaktualne. Nowe sa dwa. Pierwsze. Gdzie jest numer mojego konta revolut? Jak moge zmienic adres email gdyz przy rejestracji popelnilem literowke?
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Z zolnierz_sprawiedliwosci połączyłem oba posty, nie piszemy jednego pod drugim, wystarczy edytować pierwszy i tam dodać co jeszcze trzeba.

Numer konta Revolut - wchodzisz w apkę, klikasz "Pulpit" na dole i tam masz konta. Klikasz "Złoty polski" i wyświetla się numer. Można też dodać konto w innej walucie. Jeśli chodzi o literówkę, skontaktuj się z nimi i może Ci zmienią, i nie będzie potrzeby zakładać nowego konta.
 
waska 131

waska

Użytkownik
Witam wplacal ktos na revolut karta bankomatową nie na swoje nazwisko ? Ja chcialbym wplacic karta zony tylko nie wiem czy to przejdzie czy mi konta nie zablokuja ??? Dzieki gory
 
B 132

basketballer

Użytkownik
napisałem w temacie ecopaz ale tutaj chyba bardziej pasuje.
Cytuje siebie ''
Wiecie może w jaki sposób mogę za pomocą karty ecopayz zasilić konto na revolut?

jeszcze jedno pytanie, czy mogę sobie doładować za pomocą karty ecopayz i następnie po zamianie na pln wypłacić to na konto bankowe? czy to nie będzie wyglądało podejrzanie z ich strony? będzie to kwota w okolicach 2k euro, nie chce by mi blokneli konto;''

Pomoże ktoś?
 
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
napisałem w temacie ecopaz ale tutaj chyba bardziej pasuje.
Cytuje siebie ''
Wiecie może w jaki sposób mogę za pomocą karty ecopayz zasilić konto na revolut?

jeszcze jedno pytanie, czy mogę sobie doładować za pomocą karty ecopayz i następnie po zamianie na pln wypłacić to na konto bankowe? czy to nie będzie wyglądało podejrzanie z ich strony? będzie to kwota w okolicach 2k euro, nie chce by mi blokneli konto;''

Pomoże ktoś?
Luknij na inne forum ,tam jest więcej odpowiedzi na twoje tematy z tym związane. --> forum pokerstrategy.pl . zakładka Platformy pokerowe. sam sie tam zorientowałem niezle.
 
B 132

basketballer

Użytkownik
temat ogarnięty, konto revolut zasiliłem karta ecopayz i pieniądze wysłałem w częściach na konto bankowe.Wszystko doszło na konto po godzinie 15ej
 
rozkalibrowany 39

rozkalibrowany

Użytkownik
Moi mili, za niedługo wylatuję do UK i takie pytanko mam. Czy ktoś orientuje się, u jakich buków będę mógł działać na podstawie konta Revolut? Z tego co czytałem, to niestety bet365 nie uznaje tej płatności, więc będę musiał podać klasyczne konto bankowe, ale generalnie interesuje mnie pchanie wózka na 3-4 platformach jednocześnie. :)
 
M 0

mbryla

Użytkownik
Witam, a ja mam inne pytanie. Czy mając wirtualną kartę na revolucie to czy można na nią wypłacać pieniądze z unibetu? Czy trzeba mieć fizyczną kartę ?
 
Goryl78 0

Goryl78

Użytkownik
Witam, a ja mam inne pytanie. Czy mając wirtualną kartę na revolucie to czy można na nią wypłacać pieniądze z unibetu? Czy trzeba mieć fizyczną kartę ?
Przecież to taka sama karta jak fizyczna tylko że do płatności internetowych.
 
Ostatnia edycja:
N 89

naza13

Użytkownik
Po co się fatygować i wpłacać do polskiego buka przez revolut?
Ja mam takie pytania, pewnie też dziwne. Jak są buki co nie mają w ofercie Revolut, tylko wpłata kartą visa/mastercard, można wpłacić kartą Revolut? Czym to się różni, opłatami? Czy w ogóle taka transakcja jest możliwa? Lepszą opcją jest wypłacać z EcoPayz i Skrilla na Revolut i dopiero z Revoluta wypłacać fizycznie? Kalkulował to ktoś?
Czytam, że od 23 kwietnia Revolut wprowadza limity i opłaty, najwięcej na konta standard i plus. Teraz to chyba już będzie mało opłacalne
 
Ostatnia edycja:
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Tez jestem wlasnie ckekawy czy z ruska mozna normalnie przelewem sepa na konto revolut wyplacac?
 
Do góry Bottom